Cz En

Jumping II S

  1. Datum: 17. 06. 2018
  2. Závod: Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál
  3. Rozhodčí: Bazalová, Olga (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 78.0 s
  7. Délka: 195.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.06 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 069716 Jesika Jurečková Uni Katy Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 35.94 5.43
2 057417 Martina Zelinková Cyril Jet Bat 0 0 0.0 0.0 37.06 5.26
3 Václav Ptáček Messi 0 0 0.0 0.0 37.84 5.15
4 Ivan Klčo Zizi 0 0 0.0 0.0 37.9 5.15
5 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 0 0.0 0.0 40.38 4.83
6 061813 Denisa Kunová Bejlies 0 0 0.0 0.0 43.67 4.47
7 098915 Lenka Herzová Diva Deluxe Design Belive in Dreams 0 0 0.0 0.0 43.94 4.44
8 019213 Lenka Herzová Believe in Dreams Vivacious Diamonds 0 0 0.0 0.0 46.89 4.16
9 084916 Jana Trojková Freesha Kham-Mi 1 0 0.0 5.0 38.66 5.04
10 004312 Ludmila Bartošíková A3Ch Diesel Viking Tantum Auri 1 0 0.0 5.0 46.05 4.23
11 098315 Marie Sedláková Summer Night Sweet Devil 1 0 0.0 5.0 47.69 4.09
12 047714 Anežka Kunová Tereza 0 0 5.9 5.9 53.9 3.62
13 040516 Jiří Bulušek Jeremy Drobeček 0 0 5.95 5.95 53.95 3.61
14 029417 Adéla Štarhová Cesmínek z Kornoutku 0 1 4.55 9.55 52.55 3.71
15 029515 Jana Trojková Cowboy Henry McHenry´s 2 0 0.0 10.0 40.51 4.81
16 047417 Dagmar Bartoňová Ainu Jet Bat 0 1 9.97 14.97 57.97 3.36
17 014918 Wiktoria Krętosz Fado 0 0 15.06 15.06 63.06 3.09
18 003618 Zdeňka Kyšová Eny 0 0 24.47 24.47 72.47 2.69
DIS 037613 Markéta Zavadilová A3Ch Leyla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ivana Ptáčková Carmen Life Victory (Neymi) DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088017 Veronika Motyková Igga z Bezručovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050116 Dagmar Bartoňová Asha Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003518 Zdeňka Kyšová Lejdy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042316 Denisa Malinová Bondy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006817 Monika Tyrová Grácia Via Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS