Cz En

029417

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adéla Štarhová, OSA Permoník Ostrava

    Člen KA

Pes

  1. Cesmínek z Kornoutku, Bruselský grifonek

Výsledky

  1. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  2. Agility Trial I: Diskvalifikován

  3. Agility Trial II: Diskvalifikován

  4. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  5. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  6. Zkouška 2 SA2: 2/5, 67.92 s, 19.92 tr. b., 2.94 m/s

  7. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  8. Agility Trial I: 3/3, 65.18 s, 35.18 tr. b., 2.59 m/s

  9. Agility Trial II: Diskvalifikován

  10. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  11. Agility Trial I: Diskvalifikován

  12. Agility Trial II: Diskvalifikován

  13. Agility Trial III: 2/10, 47.05 s, 4.05 tr. b., 3.32 m/s

  14. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  15. Agility Open 2+3: Diskvalifikován

  16. Agility Trial I: 4/7, 63.28 s, 35.28 tr. b., 2.51 m/s

  17. Agility Trial II: Diskvalifikován

  18. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  19. Agility Trial I: Diskvalifikován

  20. Agility Trial II: Diskvalifikován

  21. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  22. Agility Open: 21/31, 65.78 s, 24.78 tr. b., 2.98 m/s

  23. Agility Trial: Diskvalifikován

  24. Jumping Open: Diskvalifikován

  25. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  26. Jumping SA S: Diskvalifikován

  27. Jumping special SA S: Diskvalifikován

  28. Zkouška SA2 SA2: Diskvalifikován

  29. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  30. Agility Open: Diskvalifikován

  31. Agility Trial: 5/11, 46.79 s, 5.79 tr. b., 3.38 m/s

  32. Jumping Open: 16/25, 52.03 s, 18.03 tr. b., 2.88 m/s

  33. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  34. 1. Zkouška SA2: 3/7, 46.64 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

  35. 2. Zkouška SA2: 2/7, 40.22 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  36. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  37. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  38. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  39. 2.zkouška SA2: 7/9, 83.21 s, 38.21 tr. b., 2.38 m/s

  40. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  41. Agility Open: 11/28, 52.97 s, 2.97 tr. b., 3.38 m/s

  42. Agility Trial: Diskvalifikován

  43. Jumping Svihak lazensky A2 + A3: Diskvalifikován

  44. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  45. Jumping II S: 14/25, 52.55 s, 9.55 tr. b., 3.71 m/s

  46. Jumping I. S: 11/25, 49.9 s, 8.9 tr. b., 3.71 m/s

  47. Zkouška SA2: 6/8, 58.72 s, 15.72 tr. b., 3.24 m/s

  48. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  49. Agility Trial: Diskvalifikován

  50. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: 16/25, 53.91 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  51. Žabákova cesta - Jumping Open: 16/25, 52.29 s, 8.29 tr. b., 3.67 m/s

  52. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  53. Zkouška SA2 1 SA2: Diskvalifikován

  54. Zkouška SA2 2 SA2: 8/16, 55.19 s, 5.19 tr. b., 3.24 m/s

  55. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  56. 1. zkouška SA2: 3/7, 51.84 s, 14.84 tr. b., 3.07 m/s

  57. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  58. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  59. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  60. 2. zkouška SA2: 5/11, 64.7 s, 17.7 tr. b., 2.91 m/s

  61. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  62. Agility open 1 S: 16/23, 70.31 s, 39.31 tr. b., 2.63 m/s

  63. Agility open 2 S: 11/23, 80.99 s, 36.99 tr. b., 2.47 m/s

  64. Zkoušky SA2: Diskvalifikován

  65. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  66. 1.běh SA1: 1/5, 39.58 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  67. 2. běh SA1: 3/5, 35.9 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  68. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  69. Agility Trial I: 4/11, 51.16 s, 5.0 tr. b., 2.97 m/s

  70. Agility Trial II: 1/11, 45.11 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  71. Agility Trial III: 8/11, 89.59 s, 39.59 tr. b., 1.86 m/s