Cz En

Adéla Štarhová

  1. Číslo: 005576
  2. OSA: OSA Permoník Ostrava
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 29. 06. 2017
  6. Členem KA do: 31. 12. 2019
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 034516 (S), Urias Tamaguči

  2. 029417 (S), Cesmínek z Kornoutku

Výsledky

  1. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  2. Agility Trial I, Cesmínek z Kornoutku: 3/3, 65.18 s, 35.18 tr. b., 2.59 m/s

  3. Agility Trial II, Cesmínek z Kornoutku: Diskvalifikován

  4. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  5. Agility Trial I, Cesmínek z Kornoutku: Diskvalifikován

  6. Agility Trial II, Cesmínek z Kornoutku: Diskvalifikován

  7. Agility Trial III, Cesmínek z Kornoutku: 2/10, 47.05 s, 4.05 tr. b., 3.32 m/s

  8. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  9. Agility Open 2+3, Cesmínek z Kornoutku: Diskvalifikován

  10. Agility Trial I, Cesmínek z Kornoutku: 4/7, 63.28 s, 35.28 tr. b., 2.51 m/s

  11. Agility Trial II, Cesmínek z Kornoutku: Diskvalifikován

  12. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  13. Agility Trial I, Cesmínek z Kornoutku: Diskvalifikován

  14. Agility Trial II, Cesmínek z Kornoutku: Diskvalifikován

  15. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  16. Agility Open, Cesmínek z Kornoutku: 21/31, 65.78 s, 24.78 tr. b., 2.98 m/s

  17. Agility Trial, Cesmínek z Kornoutku: Diskvalifikován

  18. Jumping Open, Cesmínek z Kornoutku: Diskvalifikován

  19. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  20. Jumping SA S, Cesmínek z Kornoutku: Diskvalifikován

  21. Jumping special SA S, Cesmínek z Kornoutku: Diskvalifikován

  22. Zkouška SA2 SA2, Cesmínek z Kornoutku: Diskvalifikován

  23. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  24. Agility Open, Cesmínek z Kornoutku: Diskvalifikován

  25. Agility Trial, Cesmínek z Kornoutku: 5/11, 46.79 s, 5.79 tr. b., 3.38 m/s

  26. Jumping Open, Cesmínek z Kornoutku: 16/25, 52.03 s, 18.03 tr. b., 2.88 m/s

  27. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  28. 1. Zkouška SA2, Cesmínek z Kornoutku: 3/7, 46.64 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

  29. 2. Zkouška SA2, Cesmínek z Kornoutku: 2/7, 40.22 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  30. 3. Zkouška SA2, Cesmínek z Kornoutku: Diskvalifikován

  31. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  32. 1.zkouška SA2, Cesmínek z Kornoutku: Diskvalifikován

  33. 2.zkouška SA2, Cesmínek z Kornoutku: 7/9, 83.21 s, 38.21 tr. b., 2.38 m/s

  34. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  35. Agility Open, Cesmínek z Kornoutku: 11/28, 52.97 s, 2.97 tr. b., 3.38 m/s

  36. Agility Trial, Cesmínek z Kornoutku: Diskvalifikován

  37. Jumping Svihak lazensky A2 + A3, Cesmínek z Kornoutku: Diskvalifikován

  38. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  39. Jumping II S, Cesmínek z Kornoutku: 14/25, 52.55 s, 9.55 tr. b., 3.71 m/s

  40. Jumping I. S, Cesmínek z Kornoutku: 11/25, 49.9 s, 8.9 tr. b., 3.71 m/s

  41. Zkouška SA2, Cesmínek z Kornoutku: 6/8, 58.72 s, 15.72 tr. b., 3.24 m/s

  42. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  43. Agility Trial, Cesmínek z Kornoutku: Diskvalifikován

  44. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open, Cesmínek z Kornoutku: 16/25, 53.91 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  45. Žabákova cesta - Jumping Open, Cesmínek z Kornoutku: 16/25, 52.29 s, 8.29 tr. b., 3.67 m/s

  46. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  47. Zkouška SA2 1 SA2, Cesmínek z Kornoutku: Diskvalifikován

  48. Zkouška SA2 2 SA2, Cesmínek z Kornoutku: 8/16, 55.19 s, 5.19 tr. b., 3.24 m/s

  49. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  50. 1. zkouška SA2, Cesmínek z Kornoutku: 3/7, 51.84 s, 14.84 tr. b., 3.07 m/s

  51. 2. zkouška SA2, Cesmínek z Kornoutku: Diskvalifikován

  52. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  53. 1. zkouška SA2, Cesmínek z Kornoutku: Diskvalifikován

  54. 2. zkouška SA2, Cesmínek z Kornoutku: 5/11, 64.7 s, 17.7 tr. b., 2.91 m/s

  55. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  56. Agility open 1 S, Cesmínek z Kornoutku: 16/23, 70.31 s, 39.31 tr. b., 2.63 m/s

  57. Agility open 2 S, Cesmínek z Kornoutku: 11/23, 80.99 s, 36.99 tr. b., 2.47 m/s

  58. Zkoušky SA2, Cesmínek z Kornoutku: Diskvalifikován

  59. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  60. 1.běh SA1, Cesmínek z Kornoutku: 1/5, 39.58 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  61. 2. běh SA1, Cesmínek z Kornoutku: 3/5, 35.9 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  62. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  63. Agility Trial I, Cesmínek z Kornoutku: 4/11, 51.16 s, 5.0 tr. b., 2.97 m/s

  64. Agility Trial I, Urias Tamaguči: Diskvalifikován

  65. Agility Trial II, Cesmínek z Kornoutku: 1/11, 45.11 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  66. Agility Trial II, Urias Tamaguči: Diskvalifikován

  67. Agility Trial III, Urias Tamaguči: 7/11, 75.65 s, 30.65 tr. b., 2.21 m/s

  68. Agility Trial III, Cesmínek z Kornoutku: 8/11, 89.59 s, 39.59 tr. b., 1.86 m/s

  69. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  70. Jumping I, Urias Tamaguči: 10/17, 48.49 s, 20.49 tr. b., 2.78 m/s

  71. Jumping II, Urias Tamaguči: 6/17, 47.94 s, 14.94 tr. b., 2.88 m/s

  72. Jumping III, Urias Tamaguči: Diskvalifikován