Cz En

061813

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Denisa Kunová

Pes

  1. Bejlies, Kříženec

Výsledky

  1. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  2. Agility Trial I: Diskvalifikován

  3. Agility Trial II: Diskvalifikován

  4. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  5. Agility Trial I: Diskvalifikován

  6. Agility Trial II: Diskvalifikován

  7. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  8. Jumping II S: 6/25, 43.67 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  9. Jumping I. S: Diskvalifikován

  10. Zkouška SA3: 6/10, 57.05 s, 7.05 tr. b., 3.77 m/s

  11. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  12. Speciál Jumping S: 12/22, 36.58 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  13. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  14. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  15. Agility Open: 8/27, 59.36 s, 12.36 tr. b., 3.02 m/s

  16. Agility Trial: Diskvalifikován

  17. Jumping Open: 8/28, 35.91 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  18. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  19. Agility S: 15/27, 52.18 s, 12.18 tr. b., 3.32 m/s

  20. Jumping S: Diskvalifikován

  21. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  22. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  23. Agility 1: Diskvalifikován

  24. Agility 2: 11/45, 48.92 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  25. Jumping 1: Diskvalifikován

  26. Jumping 2: Diskvalifikován

  27. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  28. 1. SA3: 7/9, 51.24 s, 12.24 tr. b., 3.71 m/s

  29. 2. SA3: Diskvalifikován

  30. 3. SA3: Diskvalifikován

  31. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  32. zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  33. zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  34. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  35. FALCO 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  36. FALCO 2. zkouška SA3: 6/11, 51.3 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  37. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  38. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  39. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  40. 3. zkouška SA3: 5/6, 49.17 s, 17.17 tr. b., 3.25 m/s

  41. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  42. Agility Sm Ne: Diskvalifikován

  43. Agility Sm So: Diskvalifikován

  44. Jumping Sm Ne: Diskvalifikován

  45. Jumping Sm So: 18/44, 40.39 s, 6.39 tr. b., 3.99 m/s

  46. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 10. 09. 2016

  47. Jumping S: Diskvalifikován

  48. Jumping speciál S: Diskvalifikován

  49. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  50. Ostrava-Martinov - O pohár Naury, 21. 08. 2016

  51. Agility: Diskvalifikován

  52. Agility Open: 7/24, 47.65 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  53. Jumping Open: 7/23, 33.6 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  54. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  55. QA5 Agility: 36/96, 55.81 s, 10.81 tr. b., 3.24 m/s

  56. QA6 Agility: Diskvalifikován

  57. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  58. QJ6 Jumping: 47/90, 44.22 s, 7.22 tr. b., 4.0 m/s

  59. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  60. Jumping II S: Diskvalifikován

  61. Jumping I. S: 9/20, 35.66 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  62. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  63. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  64. QA3 Agility: 19/100, 45.79 s, 2.79 tr. b., 3.76 m/s

  65. QA4 Agility: Diskvalifikován

  66. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  67. QJ4 Jumping: 30/102, 38.46 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  68. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 15. 05. 2016

  69. 1. zkouška SA2: 2/11, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  70. 2. zkouška SA2: 2/11, 38.19 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  71. 3. zkouška SA2: 1/11, 43.14 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  72. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 16. 04. 2016

  73. 1. zkouška SA2: 3/13, 55.64 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  74. 2. zkouška SA2: 4/13, 50.61 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  75. 3. zkouška SA2: 7/13, 56.93 s, 16.93 tr. b., 2.99 m/s

  76. Rožnov pod Radhoštěm - Jumpingy U LESA, 02. 04. 2016

  77. Jump 1 S: Diskvalifikován

  78. Jump 2 S: Diskvalifikován

  79. Jump U Lesa S: Diskvalifikován

  80. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  81. SA2-1: Diskvalifikován

  82. SA2-2: 5/11, 45.89 s, 3.89 tr. b., 3.6 m/s

  83. SA2-3: 7/11, 57.67 s, 27.67 tr. b., 3.03 m/s

  84. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  85. Agility NE S: Diskvalifikován

  86. Agility SO S: 17/19, 66.09 s, 20.09 tr. b., 2.86 m/s

  87. Jumping NE S: 8/11, 34.23 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  88. Jumping SO S: 3/19, 35.93 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  89. Zkoušky NE SA2: Diskvalifikován

  90. Zkoušky SO SA2: 5/7, 48.94 s, 18.94 tr. b., 3.43 m/s

  91. Prostějov - Skok za skokem VIII. + MR chodských psů v agility, 15. 08. 2015 - 16. 08. 2015

  92. Agility: Diskvalifikován

  93. Agility: Diskvalifikován

  94. Agility Open (so): 9/10, 63.83 s, 31.83 tr. b., 2.54 m/s

  95. Jumping Open (ne): Diskvalifikován

  96. Jumping Open (so): 4/10, 38.03 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  97. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  98. Agility: Diskvalifikován

  99. Agility Open: 19/23, 64.36 s, 25.36 tr. b., 2.39 m/s

  100. Jumping Open: Diskvalifikován

  101. Mořkov - O Javornickou tlapku, 18. 07. 2015

  102. Agility S: 9/12, 65.53 s, 40.53 tr. b., 2.4 m/s

  103. Jumping S: Diskvalifikován

  104. Zkouška SA2: 1/5, 41.9 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  105. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 21. 06. 2015

  106. 1. jumping S: 9/23, 46.56 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  107. 2. jumping S: 10/22, 47.72 s, 12.72 tr. b., 3.44 m/s

  108. Zkouška SA1: 1/12, 33.42 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  109. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 17. 05. 2015

  110. Zkoušky SA1 1 SA1: Diskvalifikován

  111. Zkoušky SA1 2 SA1: 2/6, 40.43 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  112. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 18. 04. 2015

  113. 1 zkouska SA1 SA1: Diskvalifikován

  114. 2 zkouska SA1 SA1: Diskvalifikován

  115. Hlučín - Vosen Sosen + 5. Agility Collie Cup, 15. 11. 2014 - 16. 11. 2014

  116. Agility I: 2/2, 52.1 s, 27.1 tr. b., 2.71 m/s

  117. Agility II: Diskvalifikován

  118. Agility Open I: Diskvalifikován

  119. Grand Final: 8/10, 63.12 s, 29.12 tr. b., 2.76 m/s

  120. Jumping Open I: Diskvalifikován

  121. Jumping Open II: 6/12, 49.45 s, 13.45 tr. b., 3.24 m/s

  122. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  123. Agility Neděle S: 11/19, 59.94 s, 16.94 tr. b., 3.07 m/s

  124. agility S: Diskvalifikován

  125. Jumping Neděle S: Diskvalifikován

  126. Jumping S: Diskvalifikován

  127. Zkoušky SA1 SA1: 3/6, 42.09 s, 8.09 tr. b., 3.16 m/s

  128. Větřkovice - Větřkovické dvojzkoušky, 28. 06. 2014

  129. 1. zkouška SA1: 5/8, 55.66 s, 13.66 tr. b., 3.2 m/s

  130. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  131. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 11. 05. 2014

  132. Agility "zkouška" I.: 12/16, 43.85 s, 15.85 tr. b., 3.24 m/s

  133. Agility "zkoušky" II.: Diskvalifikován

  134. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 20. 04. 2014

  135. Zkouška II. SA1 SA1: Diskvalifikován

  136. Zkouška I. SA1 SA1: 2/5, 54.81 s, 20.0 tr. b., 2.97 m/s

  137. Ostrava - 3. Ostravský pohár 2014, 05. 04. 2014 - 06. 04. 2014

  138. Agility FINAL: Diskvalifikován

  139. Agility Open: Diskvalifikován

  140. Agility Open: Diskvalifikován

  141. Agility "Zkoušky": 1/2, 48.78 s, 25.78 tr. b., 2.79 m/s

  142. Agility "Zkoušky": 2/2, 37.9 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  143. Jumping Open: Diskvalifikován

  144. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  145. Agility Open: Diskvalifikován

  146. Agility "Zkoušky": Diskvalifikován

  147. Agility "Zkoušky": Diskvalifikován

  148. Jumping Open: 20/46, 46.41 s, 14.41 tr. b., 3.19 m/s

  149. Jumping Open II: Diskvalifikován