Cz En

QJ6 Jumping

  1. Datum: 19. 06. 2016
  2. Závod: Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 64.0 s
  7. Délka: 177.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 0
  10. Postupová rychlost: 4.21 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis 0 0 0.0 0.0 34.54 5.12 V V
2 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 0 0 0.0 0.0 35.44 4.99 V V
3 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun 0 0 0.0 0.0 36.19 4.89 V V
4 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 36.71 4.82 V V
5 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan 0 0 0.0 0.0 36.76 4.82 V V
6 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 37.12 4.77 V V
7 Iwona Marczak Cherry Kubret - "TRUFLA" 0 0 0.0 0.0 37.37 4.74 V V
8 039213 Karolina Šonská Zora 0 0 0.0 0.0 37.46 4.73 V V
9 064312 Jitka Klozová A3Ch Incredible Joy Yrtep 0 0 0.0 0.0 37.51 4.72 V V
10 039816 Lenka Sack Lolly Korym Bohemia 0 0 0.0 0.0 37.93 4.67 V V
11 091609 Martina Konečná A3Ch Bugaboo the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 38.13 4.64 V V
12 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 0 0.0 0.0 38.16 4.64 V V
13 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 38.27 4.63 V V
14 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon 0 0 0.0 0.0 38.37 4.61 V V
15 052708 Lukáš Palm A3Ch High Energy Lovely Binisi 0 0 0.0 0.0 38.64 4.58 V V
16 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 0 0 0.0 0.0 38.66 4.58 V V
17 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev 0 0 0.0 0.0 38.93 4.55 V V
18 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 0 0.0 0.0 39.23 4.51 V V
19 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 39.45 4.49 V V
20 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun 0 0 0.0 0.0 39.9 4.44 V V
21 000113 Martina Dostálová A3Ch Gimli z Lorienu Moravia 0 0 0.0 0.0 39.93 4.43 V V
22 003812 Simona Zajková A3Ch Donald 0 0 0.0 0.0 40.06 4.42 V V
23 007811 Marta Němcová A3Ch Everett Black King Půlnoční svit 0 0 0.0 0.0 40.21 4.4 V V
24 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 0 0.0 0.0 40.24 4.4 V V
25 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova 0 0 0.0 0.0 40.33 4.39 V V
26 Vendula Hausnerová Eliot Black Elita Triumphans - "Eliot" 0 0 0.0 0.0 40.56 4.36 V V
27 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 0 0.0 0.0 40.7 4.35 V V
28 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 0 0 0.0 0.0 41.05 4.31 V V
29 047307 Lenka Fuksová I-Sarah Top Narcis 0 0 0.0 0.0 41.09 4.31 V V
30 037613 Markéta Zavadilová A3Ch Leyla 0 0 0.0 0.0 41.65 4.25 V V
31 072112 Karin Trinčková Xyro Black ze Shetlandů 0 0 0.31 0.31 42.31 4.18 V V
32 063611 Hedvika Rychnovská A3Ch Attila Rychlá tlapka 0 0 1.81 1.81 43.81 4.04 V V
33 016408 Kateřina Lustyková A3Ch Aramis 0 0 2.13 2.13 44.13 4.01 V V
34 038909 Pavla Tomanová Kim 0 0 4.28 4.28 46.28 3.82 V V
35 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy 0 0 4.41 4.41 46.41 3.81 V V
36 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 1 0 0.0 5.0 36.01 4.92 V V
37 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 1 0 0.0 5.0 36.39 4.86 V V
38 084014 Daniel Pešek Coraline Zapa Moravia 1 0 0.0 5.0 36.68 4.83 V V
39 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 1 0.0 5.0 37.7 4.69 V V
40 013309 Jana Trojková Alasti Kham-Mi 1 0 0.0 5.0 38.48 4.6 V V
41 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 1 0.0 5.0 40.19 4.4 V V
42 038911 Zdenek Smrček Beruška Gold Rebecca 0 1 0.0 5.0 40.24 4.4 V V
43 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 1 0 0.0 5.0 41.2 4.3 V V
44 030208 Kateřina Lustyková Keysi 1 0 0.0 5.0 41.45 4.27 V V
45 014307 Dana Humpolcová Babsi 1 0 0.45 5.45 42.45 4.17 V V
46 063513 Eva Haroníková Seth 0 0 5.46 5.46 47.46 3.73 V V
47 061813 Denisa Kunová Bejlies 0 1 2.22 7.22 44.22 4.0 VD VD
48 033210 Marie Burešová A3Ch Bass 2 0 0.0 10.0 38.46 4.6 VD VD
49 082809 Lucie Šimáňová Akim 0 1 6.31 11.31 48.31 3.66 VD VD
50 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 2 1 0.0 15.0 40.53 4.37 VD VD
51 047713 Gabriela Martínková Guliver of Mine Little Soulmate 2 1 6.31 21.31 48.31 3.66 D D
DIS 046915 Dana Russová Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067612 Pavla Šolcová Zina Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Roman Lukáč Absolut Vanilia Rose Speedlight - "Nili" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086814 Alena Zbožínková Ewa Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072414 Petra Zámečníková Melwin Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050214 Jana Šedivá Atis Alien Life form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029515 Jana Trojková Cowboy Henry McHenry´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043607 Alena Janská Best Girl Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030915 Jana Štefková Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022310 Michaela Glossová Aimee Gee Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036310 Eva Kostková Greasy fox Simarko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093615 Andrea Dvořáková Filomenne Bellis Minor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054713 Daniela Rychlíková Amaia Daisy Indigrace DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078213 Martina Slabová A3Ch Kalliope Daruspex Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052214 Kateřina Vranová A3Ch Dupi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016810 Aneta Slavíková Black Berry Prague Haley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008315 Dagmar Červinková Agility Airforce Od Svaté Lucie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003415 Kateřina Drnková Boggi Life Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072415 Pavla Marková Eliška - Arella Jikalu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033911 Andrea Dvořáková A3Ch Samuel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050814 Jiřina Máčková Golden Brownie Paws on Heaven's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070014 Roman Linka Abu Alien Life Form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO