Cz En

Dagmar Červinková

  1. Číslo: 000994
  2. OSA: Kelli banda
  3. Člen KA: Ne
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 15. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2020
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 025905 (S), A3Ch Max

  2. 065714 (M), Bugs Bunny Neřízená střela

  3. 008315 (S), Agility Airforce Od Svaté Lucie

  4. 011020 (M), Bono Od Svaté Lucie

Výsledky

  1. Děčin - Dvojzkoušky Děčín, 27. 06. 2021

  2. 1. zkouška MA1, Bono Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška MA1, Bono Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  4. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 13. 12. 2020

  5. Zkouška MA1 I., Bono Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  6. Zkouška MA1 II., Bono Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  7. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  8. Agility M, Bono Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  9. Jumping M, Bono Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  10. Zkouška A1 M, Bono Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  11. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  12. A3 II S, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  13. A3 I S, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  14. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky + A0, 22. 09. 2019

  15. 1. zkouška SA3, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 12/12, 50.23 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  16. 2. zkouška SA3, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  17. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  18. SA3 - druhá, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 1/5, 54.46 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  19. SA3 - první, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 1/5, 49.08 s, 1.08 tr. b., 3.95 m/s

  20. SA3 - třetí, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 1/5, 42.42 s, 1.42 tr. b., 3.91 m/s

  21. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  22. Druhá zkouška SA3, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  23. První zkouška SA3, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 4/9, 53.5 s, 13.5 tr. b., 3.68 m/s

  24. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  25. 1.ZK SA3, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  26. 2.ZK SA3, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 2/8, 43.99 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  27. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  28. 1. běh SA3, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 5/9, 56.14 s, 14.14 tr. b., 3.33 m/s

  29. 2. běh SA3, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 1/9, 38.06 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  30. 3. běh SA3, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 2/9, 40.63 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  31. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 10. 2018

  32. Druhá zkouška SA3, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 1/9, 44.09 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  33. První zkouška SA3, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 3/9, 46.94 s, 7.94 tr. b., 3.49 m/s

  34. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  35. Agility S, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 10/29, 43.79 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  36. Jumping S, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  37. Zkoušky SA3, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  38. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  39. Agility S, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  40. Jumping S, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 8/35, 29.57 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  41. Zkouška - SA3, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 7/20, 47.17 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  42. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  43. II. zkouška SA3, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 9/10, 52.0 s, 17.0 tr. b., 2.71 m/s

  44. I. zkouška SA3, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  45. jumping SA3, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  46. Cvikov - 29. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2018

  47. Zkouška SA3, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  48. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  49. Agility S, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 8/20, 50.08 s, 15.08 tr. b., 3.49 m/s

  50. Jumping S, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 10/19, 30.51 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  51. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  52. 1. Zka - SA3, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  53. 2. Zka - SA3, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 5/11, 32.98 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  54. Jumping - Small, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  55. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  56. II.zkouška SA3, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  57. I. zkouška SA3, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 5/7, 52.3 s, 25.3 tr. b., 3.19 m/s

  58. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  59. Agility II. S, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  60. Agility I. S, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  61. Jumping II. S, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  62. Jumping I. S, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  63. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár 2. kolo, 17. 06. 2018

  64. Speed&Power hra S, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 3/11, 22.89 s, 5.0 tr. b., 3.41 m/s

  65. Tunelovo-barelový běh S, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 3/14, 29.44 s, 0.0 tr. b., 6.79 m/s

  66. Zkouška SA3, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  67. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  68. Agility S, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 10/23, 38.39 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  69. Jumping S, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  70. Zkouška SA3, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  71. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  72. I Agility Open, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 12/75, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  73. II Agility Open, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 26/69, 42.33 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  74. II Jumping Open, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 22/73, 38.7 s, 0.7 tr. b., 4.21 m/s

  75. I Jumping Open, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 37/75, 37.95 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  76. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  77. I. Batmanova zkouška SA3, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  78. II. Supermanova zkouška SA3, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 3/5, 41.48 s, 17.48 tr. b., 3.38 m/s

  79. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  80. 1. zkouška SA3, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  81. 2. zkouška SA3, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 3/13, 41.61 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  82. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  83. Agility S, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 4/33, 41.16 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  84. Jumping S, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 4/33, 31.85 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  85. Zkouška - SA3, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 7/21, 49.12 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  86. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  87. Zkouška SA3, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 3/5, 52.87 s, 6.87 tr. b., 3.78 m/s

  88. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  89. Agility S, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 4/35, 40.16 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  90. Jumping S, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 8/35, 33.8 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  91. Zkouška - SA3, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  92. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  93. II. zkouška SA3, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 3/5, 40.88 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  94. I. zkouška SA3, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 4/5, 41.17 s, 6.17 tr. b., 3.89 m/s

  95. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  96. Zkouška II SA3, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  97. Zkouška I SA3, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  98. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  99. 1. Zka - SA3, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 6/20, 37.81 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  100. 2. Zka - SA3, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  101. Jumping - Small, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 5/36, 28.18 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  102. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  103. Agility - Ne, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 35/64, 46.96 s, 16.96 tr. b., 3.39 m/s

  104. Agility - So, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 23/71, 42.32 s, 11.32 tr. b., 3.85 m/s

  105. Jumping - Ne, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  106. Jumping - So, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  107. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  108. Zkouška SA2, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 3/5, 39.43 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  109. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  110. AGI Kategorie A2+A3 S, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  111. JUMP Kategorie A2+A3 S, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 7/11, 32.06 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  112. Zkouška SA2, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 1/4, 41.17 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  113. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  114. Agility - Small, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  115. Jumping - Small, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 14/32, 31.64 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  116. ZkA - SA2, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  117. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  118. 1. ZK SA2, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  119. 2. ZK SA2, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  120. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  121. Agility S, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  122. Jumping S, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  123. Teriéři agility S, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  124. Teriéři jumping S, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  125. Zkouška SA2, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 1/14, 36.86 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  126. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  127. Zkouška SA2, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 3/12, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  128. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  129. Horní Počernice, 1. běh, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 3/8, 41.39 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  130. Horní Počernice, 2. běh, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 2/8, 53.12 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  131. Litvínov - I. Agilitvínování, 23. 08. 2016

  132. 1. Zkouška SA2, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  133. 2. Zkouška SA2, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  134. Cvikov - 25. Cvikovské zkoušky agility, 15. 08. 2016

  135. Zkouška SA2, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  136. Cvikov - 23. Cvikovské zkoušky agility, 08. 08. 2016

  137. Zkouška SA2, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  138. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  139. 1. Zka, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  140. 2. Zka, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 3/12, 37.26 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  141. Jumping, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  142. Děčín - Letní odpolední dvojzkoušky, 28. 06. 2016

  143. 1. zkouška SA2, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 1/4, 40.7 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  144. 2. zkouška SA2, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  145. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  146. Agility S, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  147. Jumping S, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 8/27, 34.15 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  148. Zkouška SA2, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 5/12, 42.01 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  149. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  150. QA5 Agility, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  151. QA6 Agility, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  152. QJ5 Jumping, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  153. QJ6 Jumping, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  154. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2016, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  155. Agility - So, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 3/20, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  156. Jumping - So, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 8/20, 35.3 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  157. ZkA - So, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  158. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 07. 05. 2016

  159. AGILITY, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 2/31, 32.62 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  160. JUMPING, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  161. SA2, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 6/12, 41.09 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  162. Málkov u Chomutova - Carneeval Cup 2016 - 1.díl / Memoriál Praotce Krušiny II. ... aneb hon na čarodějnice :-D, 30. 04. 2016

  163. Zka 1, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 1/8, 33.78 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  164. Zka 2, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 5/8, 44.75 s, 18.75 tr. b., 3.02 m/s

  165. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  166. QA1 Agility, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  167. QA2 Agility, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 35/110, 44.16 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  168. QJ1 Jumping, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 55/116, 39.62 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  169. QJ2 Jumping, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  170. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  171. Agility I, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 3/16, 48.67 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  172. Agility II, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 3/15, 49.42 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  173. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  174. 1. ZK SA2, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 1/8, 39.04 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  175. 2. ZK SA2, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 1/8, 44.84 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  176. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  177. Zkouska III SA1, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 1/7, 32.89 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  178. Zkouška II SA1, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 1/7, 36.33 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  179. Zkouška I SA1, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 1/7, 34.23 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  180. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  181. 1. ZK SA1, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 2/7, 39.51 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  182. 2. ZK SA1, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 2/7, 36.25 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  183. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  184. ZK SA1, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 3/8, 48.53 s, 13.53 tr. b., 2.86 m/s

  185. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  186. ZkA 1 So, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 1/3, 33.69 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  187. ZkA 2 So, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 1/3, 32.2 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  188. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  189. "Agility ""O Pohár města Děčína"" S", Agility Airforce Od Svaté Lucie: 16/23, 45.54 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

  190. Jumping S, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  191. Zkouška Agility SA1, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 3/6, 36.05 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  192. Cvikov - 22. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2015

  193. Zkouška SA1, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 3/4, 28.8 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  194. Cvikov - 21. Cvikovské zkoušky agility, 10. 08. 2015

  195. Zkouška SA1, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  196. Cvikov - 20. Cvikovské zkoušky agility, 06. 08. 2015

  197. Zkouška SA1, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 2/7, 33.69 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  198. Lounky - TOP OUTDOOR CUP 2015 + SENIOR CUP 2015, 10. 05. 2015

  199. Agility S, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  200. Zkouška SA1, Agility Airforce Od Svaté Lucie: 7/9, 27.5 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  201. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  202. Zkouška 1, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  203. Zkouška 2, Agility Airforce Od Svaté Lucie: Diskvalifikován

  204. Děčín - Huntířov - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 27. 09. 2014

  205. Agility Veteráni SA SV, A3Ch Max: 1/4, 34.92 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  206. Jumping Veteráni SA SV, A3Ch Max: 2/4, 31.02 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  207. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR Teriérů, 14. 09. 2014

  208. Agility S, A3Ch Max: 12/37, 41.11 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  209. Jumping S, A3Ch Max: 18/39, 40.97 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  210. SA3, A3Ch Max: Diskvalifikován

  211. Cvikov - 15. Cvikovské zkoušky agility, 04. 08. 2014

  212. Zkouška SA3, A3Ch Max: 5/6, 49.5 s, 5.5 tr. b., 3.78 m/s

  213. Oldřichov - ForPes Agility, 19. 07. 2014

  214. II. Zka SA3, A3Ch Max: Diskvalifikován

  215. I. Zka SA3, A3Ch Max: 8/16, 40.63 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  216. Třebíč - Calibra special + Moravský pohár kníračů III., 14. 06. 2014

  217. AGILITY, A3Ch Max: 11/25, 43.78 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  218. JUMPING, A3Ch Max: 4/25, 37.87 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  219. SA3, A3Ch Max: Diskvalifikován

  220. Mladá Boleslav - May Cup, 04. 05. 2014

  221. Agility S, A3Ch Max: 4/30, 49.23 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  222. Jumping S, A3Ch Max: 9/31, 41.94 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  223. SA3, A3Ch Max: 7/14, 49.68 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  224. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů, 12. 04. 2014

  225. Agility, A3Ch Max: 8/30, 48.75 s, 6.75 tr. b., 3.77 m/s

  226. Jumping, A3Ch Max: 5/30, 41.38 s, 1.38 tr. b., 3.65 m/s

  227. Děčín - Huntířov - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2013

  228. Agility S, A3Ch Max: 8/33, 45.74 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  229. Jumping S, A3Ch Max: Diskvalifikován

  230. Zkouška SA3, A3Ch Max: Diskvalifikován

  231. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR teriérů, 15. 09. 2013

  232. Agility Small, A3Ch Max: 21/38, 46.42 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  233. Jumping Small, A3Ch Max: 11/38, 37.73 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  234. SA3, A3Ch Max: 11/17, 49.85 s, 11.85 tr. b., 3.41 m/s

  235. Cvikov - 14. Cvikovské zkoušky, 08. 08. 2013

  236. Zkouška agility SA3, A3Ch Max: 2/13, 48.69 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  237. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2013

  238. Agility, A3Ch Max: 9/24, 40.86 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  239. Jumping, A3Ch Max: 5/24, 32.47 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  240. ZkA, A3Ch Max: 3/13, 45.59 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  241. Huntířov (okr. Děčín) - Závody agility a Soutěž klubů, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  242. Agility Open NE S, A3Ch Max: 5/19, 50.48 s, 6.48 tr. b., 3.72 m/s

  243. Agility Open SO S, A3Ch Max: 5/18, 50.49 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  244. Jumping Open NE S, A3Ch Max: 3/19, 37.53 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  245. Zkouška Agility NE SA3, A3Ch Max: Diskvalifikován

  246. Zkouška Agility SO SA3, A3Ch Max: 2/7, 54.15 s, 6.15 tr. b., 3.69 m/s

  247. Zkouškový Jumping SA3, A3Ch Max: Diskvalifikován

  248. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2013, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  249. Agility- So, A3Ch Max: 9/18, 42.16 s, 10.16 tr. b., 3.32 m/s

  250. Jumping - So, A3Ch Max: 7/22, 42.49 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  251. Zka1, A3Ch Max: 3/10, 45.11 s, 3.11 tr. b., 3.55 m/s

  252. Turnov - ProPlan CUP Zrcadlová Koza, 11. 05. 2013 - 12. 05. 2013

  253. AGILITY, A3Ch Max: 3/19, 42.18 s, 2.18 tr. b., 3.91 m/s

  254. JUMPING, A3Ch Max: 11/19, 39.62 s, 10.62 tr. b., 3.81 m/s

  255. SA3, A3Ch Max: Diskvalifikován

  256. ČESKÁ LÍPA - DUBICE - 9. ČESKOLIPSKÉ PACIČKOVÁNÍ, 04. 05. 2013

  257. Agility S, A3Ch Max: Diskvalifikován

  258. Jumping S, A3Ch Max: 1/19, 40.18 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  259. Zkouška SA3, A3Ch Max: 5/8, 49.79 s, 13.79 tr. b., 3.41 m/s

  260. Lukov - České středohoří - Lukovský apríl 2013, 06. 04. 2013

  261. Zkouška 1 SA3, A3Ch Max: Diskvalifikován

  262. Zkouška 2 SA3, A3Ch Max: 5/6, 46.59 s, 18.59 tr. b., 3.18 m/s

  263. Zkouška 3 SA3, A3Ch Max: Diskvalifikován

  264. Ústí nad Labem - Trmice - II. Trmické dvojzkoušky agility a II. kolo soutěže klubů, 13. 10. 2012

  265. Zkouška II. SA3, A3Ch Max: Diskvalifikován

  266. Zkouška I. SA3, A3Ch Max: 5/13, 54.9 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  267. Trmice u Ústí nad Labem - O pohár města Děčína, 29. 09. 2012

  268. Agility S, A3Ch Max: Diskvalifikován

  269. Jumping S, A3Ch Max: 14/35, 46.6 s, 17.6 tr. b., 3.56 m/s

  270. Zkouška SA3, A3Ch Max: 16/21, 63.45 s, 29.45 tr. b., 2.7 m/s

  271. Mladá Boleslav - Apple Cup VI + Mistrovství ČR Terrierů, 16. 09. 2012

  272. agility, A3Ch Max: 9/44, 47.53 s, 2.53 tr. b., 3.6 m/s

  273. jumping, A3Ch Max: 9/45, 44.67 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  274. Bukovina u Turnova - Purina Proplan Cup, 01. 09. 2012 - 02. 09. 2012

  275. Agility, A3Ch Max: 5/25, 42.52 s, 3.52 tr. b., 3.55 m/s

  276. Agility, A3Ch Max: 5/19, 42.39 s, 4.39 tr. b., 3.59 m/s

  277. Jumping, A3Ch Max: 6/18, 34.81 s, 2.81 tr. b., 3.59 m/s

  278. Jumping, A3Ch Max: 11/25, 40.54 s, 10.54 tr. b., 3.43 m/s

  279. SA3, A3Ch Max: 2/6, 47.1 s, 2.1 tr. b., 3.4 m/s

  280. SA3, A3Ch Max: Diskvalifikován

  281. Cvikov - 10. Cvikovské zkoušky, 16. 08. 2012

  282. Cvikovské zkoušky SA3, A3Ch Max: 2/6, 52.3 s, 1.3 tr. b., 3.71 m/s

  283. Cvikov - 7. Cvikovské zkoušky, 06. 08. 2012

  284. Zkouška SA3, A3Ch Max: 4/11, 54.23 s, 4.23 tr. b., 3.37 m/s

  285. Louny - Hurá na prázdniny, 30. 06. 2012

  286. Agility S, A3Ch Max: Diskvalifikován

  287. Jumping S, A3Ch Max: 11/30, 40.59 s, 13.59 tr. b., 3.82 m/s

  288. Česká Lípa - Buřt Cup 2012, 16. 06. 2012

  289. Agility S, A3Ch Max: 26/39, 45.29 s, 17.29 tr. b., 3.02 m/s

  290. Jumping S, A3Ch Max: 7/39, 39.58 s, 1.58 tr. b., 3.79 m/s

  291. Zkouška A3 SA3, A3Ch Max: 5/14, 45.03 s, 2.03 tr. b., 3.6 m/s

  292. Litoměřice - Porta Bohemica Cup III. a II. Šampionát Australských kelpií + MR AKE 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  293. Jumping, A3Ch Max: 13/27, 44.48 s, 9.48 tr. b., 3.62 m/s

  294. Zkouška neděle, A3Ch Max: Diskvalifikován

  295. Česká Lípa - Dubice - 8. ČESKOLIPSKÉ PACIČKOVÁNÍ, 08. 05. 2012

  296. AGILITY S, A3Ch Max: 9/24, 47.29 s, 12.29 tr. b., 3.45 m/s

  297. JUMPING S, A3Ch Max: Diskvalifikován

  298. ZKOUŠKY SA3, A3Ch Max: 8/14, 60.23 s, 23.23 tr. b., 2.74 m/s

  299. Mladá Boleslav - TENESCO May Cup III., 05. 05. 2012

  300. Agility Small, A3Ch Max: 12/27, 54.26 s, 22.26 tr. b., 3.11 m/s

  301. Jumping Small, A3Ch Max: 12/26, 45.31 s, 9.31 tr. b., 3.6 m/s

  302. SA3, A3Ch Max: Diskvalifikován

  303. Most - Prvomájové dvojzkoušky, 01. 05. 2012

  304. 1.zkouška SA3, A3Ch Max: 5/11, 55.4 s, 6.4 tr. b., 3.34 m/s

  305. 2.zkouška SA3, A3Ch Max: 3/11, 48.8 s, 3.8 tr. b., 3.28 m/s

  306. Kutná Hora - Kutnohorský groš - CACAg + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 22. 04. 2012

  307. Agility CACAG S, A3Ch Max: Diskvalifikován

  308. Jumping 1 S, A3Ch Max: Diskvalifikován

  309. Ústí nad Labem - Trmice - I. Trmické dvojzkoušky agility a I. kolo soutěže klubů, 21. 04. 2012

  310. Zkouška II. SA3, A3Ch Max: Diskvalifikován

  311. Zkouška I. SA3, A3Ch Max: 6/14, 52.5 s, 9.5 tr. b., 3.39 m/s

  312. Most - Velikonoční pohár Rastavy, 07. 04. 2012

  313. Agility S, A3Ch Max: Diskvalifikován

  314. Jumping S, A3Ch Max: 6/30, 40.71 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  315. Zkouška SA3, A3Ch Max: 9/10, 57.1 s, 14.1 tr. b., 3.06 m/s

  316. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (3/4), 12. 02. 2012

  317. Zk1, A3Ch Max: 6/11, 54.19 s, 22.5 tr. b., 2.77 m/s

  318. Zk2, A3Ch Max: Diskvalifikován

  319. Louny - Posilvestrovské skotačení o sněhovou vločku, 07. 01. 2012 - 08. 01. 2012

  320. Agility sobota S, A3Ch Max: 11/41, 60.75 s, 17.75 tr. b., 3.29 m/s

  321. Jumping sobota S, A3Ch Max: 10/41, 41.18 s, 3.18 tr. b., 3.96 m/s

  322. ZKSO SA3, A3Ch Max: Diskvalifikován

  323. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (1/4), 27. 11. 2011

  324. ZK 1, A3Ch Max: 4/10, 51.89 s, 13.89 tr. b., 3.26 m/s

  325. Zk 2, A3Ch Max: Diskvalifikován

  326. Lukov - České středohoří - Lukovská podzimní laťka 2011, 29. 10. 2011

  327. Zk 1, A3Ch Max: Diskvalifikován

  328. Zk 2, A3Ch Max: Diskvalifikován

  329. Svojetice - 18. halové Dvojzkoušky, 15. 10. 2011

  330. 18. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Max: Diskvalifikován

  331. 18. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Max: 2/6, 50.53 s, 7.53 tr. b., 3.44 m/s

  332. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2011

  333. Agility S, A3Ch Max: 8/25, 46.78 s, 10.0 tr. b., 3.66 m/s

  334. Jumping S, A3Ch Max: 18/25, 36.62 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  335. Zkoušky SA3, A3Ch Max: 7/10, 49.03 s, 18.03 tr. b., 3.59 m/s

  336. Lomnice nad Popelkou - Pojizerské hopsání + speciál loveckých plemen, 16. 07. 2011 - 17. 07. 2011

  337. NE - Agility S, A3Ch Max: 4/17, 44.6 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  338. NE - Jumping S, A3Ch Max: 3/18, 38.43 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  339. NE - Zkouška SA3, A3Ch Max: 1/9, 52.8 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  340. SO - Agility S, A3Ch Max: 3/22, 46.78 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  341. SO - Jumping S, A3Ch Max: 5/22, 37.59 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  342. SO - Zkouška SA3, A3Ch Max: 1/8, 52.12 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  343. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2011

  344. Agility S, A3Ch Max: Diskvalifikován

  345. Jumping S, A3Ch Max: 4/37, 39.45 s, 2.45 tr. b., 3.57 m/s

  346. Zkoušky SA3, A3Ch Max: 2/11, 48.58 s, 7.58 tr. b., 3.31 m/s

  347. Krupka - Chlumecké dvojzkoušky + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 04. 06. 2011

  348. 1.Zkouška SA3 SA3, A3Ch Max: 4/8, 50.9 s, 15.9 tr. b., 3.22 m/s

  349. 2. Zkouška SA3 SA3, A3Ch Max: 4/8, 47.76 s, 5.76 tr. b., 3.29 m/s

  350. Píšťany - Porta Bohemica Cup II, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  351. AGILITY, A3Ch Max: 8/18, 39.35 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  352. AGILITY S, A3Ch Max: 7/15, 42.14 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  353. JUMPING, A3Ch Max: 4/16, 38.67 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  354. JUMPING, A3Ch Max: Diskvalifikován

  355. JUMPING 2., A3Ch Max: 7/16, 48.16 s, 11.16 tr. b., 3.34 m/s

  356. ZKOUŠKA AGILITY, A3Ch Max: Diskvalifikován

  357. ZKOUŠKA AGILITY S, A3Ch Max: Diskvalifikován

  358. Česká Lípa - Žizníkov - 7. ČESKOLIPSKÉ PACIČKOVÁNÍ, 07. 05. 2011

  359. Agility S, A3Ch Max: 1/18, 48.11 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  360. Jumping S, A3Ch Max: 3/18, 45.48 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  361. Zkoušky SA3, A3Ch Max: 4/7, 59.98 s, 28.98 tr. b., 3.0 m/s

  362. Krupka - Chlumecký lvíček, 16. 04. 2011

  363. agility S, A3Ch Max: 6/22, 46.74 s, 0.74 tr. b., 3.66 m/s

  364. jumping S, A3Ch Max: 6/22, 38.83 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  365. Zkouška SA3, A3Ch Max: Diskvalifikován

  366. Ústí nad Labem - Dvoje zkoušky, 13. 02. 2011

  367. 1. zkouška SA3, A3Ch Max: 3/7, 50.08 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  368. 2. zkouška SA3, A3Ch Max: 4/7, 49.81 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  369. Svojetice - Super G Agility, 21. 11. 2010

  370. Super G, A3Ch Max: Diskvalifikován

  371. ZkA 1, A3Ch Max: 3/8, 49.08 s, 8.08 tr. b., 3.28 m/s

  372. ZkA 2, A3Ch Max: 3/8, 51.99 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  373. ZkJ 1, A3Ch Max: Diskvalifikován

  374. ZkJ 2, A3Ch Max: Diskvalifikován

  375. Kutná Hora - Emilův dvojskok - 2x zkoušky, 10. 10. 2010

  376. SA3, A3Ch Max: 3/5, 49.92 s, 12.92 tr. b., 3.37 m/s

  377. SA3, A3Ch Max: Diskvalifikován

  378. Mladá Boleslav - Apple Cup IV. + MR teriérů, 19. 09. 2010

  379. AGILITY, A3Ch Max: Diskvalifikován

  380. JUMPING, A3Ch Max: Diskvalifikován

  381. SA3, A3Ch Max: 2/4, 53.0 s, 11.0 tr. b., 3.51 m/s

  382. Bukovina u Turnova - Purina ProPlan CUP, 04. 09. 2010 - 05. 09. 2010

  383. AGILITY, A3Ch Max: 7/23, 45.44 s, 5.44 tr. b., 3.81 m/s

  384. AGILITY, A3Ch Max: 7/23, 46.93 s, 8.93 tr. b., 3.67 m/s

  385. JUMPING, A3Ch Max: 3/23, 38.62 s, 3.62 tr. b., 4.09 m/s

  386. JUMPING, A3Ch Max: 8/23, 38.54 s, 10.54 tr. b., 3.76 m/s

  387. SA3, A3Ch Max: 2/4, 50.27 s, 5.27 tr. b., 3.48 m/s

  388. SA3, A3Ch Max: Diskvalifikován

  389. Semily - Pojizerské hopsání + speciál loveckých plemen II., 14. 08. 2010 - 15. 08. 2010

  390. NE - Agility S, A3Ch Max: 4/28, 43.58 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  391. NE - Jumping S, A3Ch Max: Diskvalifikován

  392. SO - Agility S, A3Ch Max: 4/30, 43.83 s, 0.83 tr. b., 3.35 m/s

  393. SO - Jumping S, A3Ch Max: 12/31, 40.7 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  394. SO - Zkouška SA3, A3Ch Max: 1/5, 47.0 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  395. ZKO Cvikov - 2. Cvikovské zkoušky agility, 06. 08. 2010

  396. ZKOUŠKA AGILITY SA3, A3Ch Max: Diskvalifikován

  397. Lomnice nad Popelkou - Letní dvojzkoušky, 05. 07. 2010

  398. 1.zkouška SA3, A3Ch Max: 2/9, 47.7 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  399. 2.zkouška SA3, A3Ch Max: Diskvalifikován

  400. cvičiště ZKO Chlumec - Chlumecké dvojzkoušky, 05. 06. 2010

  401. SA3, A3Ch Max: Diskvalifikován

  402. SA3 - 2., A3Ch Max: 5/7, 45.26 s, 2.26 tr. b., 3.49 m/s

  403. Kutná Hora - Kutnohorský groš, 25. 04. 2010

  404. AGILITY, A3Ch Max: 10/16, 46.58 s, 13.58 tr. b., 3.56 m/s

  405. JUMPING, A3Ch Max: 10/15, 44.97 s, 20.97 tr. b., 3.38 m/s

  406. SA3, A3Ch Max: Diskvalifikován

  407. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 005, 11. 07. 2009

  408. AGILITY-S, A3Ch Max: 20/34, 56.04 s, 18.04 tr. b., 3.18 m/s

  409. JUMPING-S, A3Ch Max: Diskvalifikován

  410. SA2, A3Ch Max: 14/21, 43.17 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  411. Malé Svatoňovice - KRAKATIT 006, 08. 03. 2008 - 09. 03. 2008

  412. AGILITY-S, A3Ch Max: 4/25, 50.43 s, 2.43 tr. b., 3.25 m/s

  413. AGILITY-S, A3Ch Max: 16/28, 52.77 s, 18.77 tr. b., 2.99 m/s

  414. JUMPING-S, A3Ch Max: 22/25, 41.49 s, 17.49 tr. b., 3.52 m/s

  415. JUMPING-S, A3Ch Max: 22/28, 62.63 s, 35.63 tr. b., 2.47 m/s

  416. SA1, A3Ch Max: 5/7, 44.9 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  417. SA1, A3Ch Max: 7/9, 43.05 s, 15.0 tr. b., 3.32 m/s

  418. Louny - Posilvestrovské skotačení o sněhovou vločku, 05. 01. 2008 - 06. 01. 2008

  419. Agility SA, A3Ch Max: 12/29, 48.41 s, 7.41 tr. b., 3.14 m/s

  420. Agility SA, A3Ch Max: 18/33, 49.89 s, 19.89 tr. b., 3.29 m/s

  421. Agility SA1, A3Ch Max: 1/14, 42.08 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  422. Agility SA1, A3Ch Max: 4/12, 42.07 s, 10.0 tr. b., 3.38 m/s

  423. Jumping SA, A3Ch Max: 17/28, 43.22 s, 9.22 tr. b., 3.56 m/s

  424. Jumping SA, A3Ch Max: 24/33, 46.7 s, 16.7 tr. b., 3.21 m/s