Cz En

Agility M

  1. Datum: 28. 09. 2020
  2. Závod: Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA
  3. Rozhodčí: Svobodová, Eva (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 91.0 s
  7. Délka: 183.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.81 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 083917 Yveta Nezvalová Zochová Bond Bleu Colline 0 0 0.0 0.0 38.11 4.8 V V
2 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 0 0 0.0 0.0 39.36 4.65 V V
3 095019 Rudolf Broulík Halle Berry Sněžný tygr 0 0 0.0 0.0 40.09 4.56 V V
4 017420 Dana Svobodová Celestin Bred with love 1 0 0.0 5.0 38.14 4.8 V V
5 051017 Michala Malá Wonder Perla z Polabí 1 0 0.0 5.0 41.16 4.45 V V
6 020216 Kateřina Klapková Kvído 2 0 0.0 10.0 43.77 4.18 VD VD
7 014218 Petr Vajgl Letty Moravské srdce 1 1 0.0 10.0 47.47 3.86 VD VD
8 014416 Kamila Hrachovcová Earthly Eros Bohemia Vivace 1 1 1.08 11.08 49.08 3.73 VD VD
9 014316 Kamila Hrachovcová Elite Dream Bohemia Vivace 1 2 0.66 15.66 48.66 3.76 VD VD
10 076618 Elen Božková Victorie od Bukové studánky 2 1 4.6 19.6 52.6 3.48 D D
11 091019 Michal Huk Bonnie 2 2 28.38 48.38 76.38 2.4 BO BO
DIS 001819 Natálie Šišovská Beetroot Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021418 Lucie Milichovská Bolette Nejaknyt Empire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037220 Michal Huk Courageous Bougie Fast Happiness DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004220 Radomila Schmiedová Astral Hetty Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071019 Magdaléna Zimmerová Sam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082218 Tereza Kvasničková Miki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010119 Petra Haspeklová Vixi Devil Drink z Laviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057918 Ivana Kuglerová Sigyn Invincible Heart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011020 Dagmar Červinková Bono Od Svaté Lucie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023320 Petra Vaverková Ayrton Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021412 Lucie Milichovská A3Ch Cherry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039511 Kamila Hrachovcová Bittis Belissia Bohemia Vivace DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048415 Adéla Smetánková Angie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012015 Roman Polačko A3Ch Zorra Tajemná tvář DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051917 Veronika Vičíková Monty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001015 Lenka Dušková A3Ch Iris Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054517 Jindra Trnovcová Charming Real Gold Nima DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004716 Hanka Kryšpínová A3Ch Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061614 Barbora Kamarýtová Bugs Bunny Neřízená střela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO