Cz En

Magdaléna Zimmerová

  1. Číslo: 006983
  2. OSA: GODA
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 07. 01. 2020
  6. Členem KA do: 31. 12. 2020
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 071019 (M), Sam

  2. 019120 (M), Calimero Zapa Moravia

Výsledky

  1. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  2. Agility 1 M, Calimero Zapa Moravia: 2/22, 46.69 s, 1.69 tr. b., 3.96 m/s

  3. Agility 1 M, Sam: Diskvalifikován

  4. Agility 2 M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  5. Agility 2 M, Sam: Diskvalifikován

  6. Finále M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  7. Jumping 1 M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  8. Jumping 1 M, Sam: Diskvalifikován

  9. Jumping 2 M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  10. Jumping 2 M, Sam: Diskvalifikován

  11. Zkouška MA1, Calimero Zapa Moravia: 2/4, 68.64 s, 26.64 tr. b., 2.65 m/s

  12. Zkouška MA1, Sam: Diskvalifikován

  13. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  14. II. zkouška M1, Sam: 5/16, 50.43 s, 0.0 tr. b., 3.09 m/s

  15. II. zkouška M1, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  16. I. zkouška M1, Calimero Zapa Moravia: 5/16, 45.52 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  17. I. zkouška M1, Sam: Diskvalifikován

  18. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  19. A1 II M, Sam: Diskvalifikován

  20. A1 I M, Sam: Diskvalifikován

  21. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  22. Agility M, Sam: Diskvalifikován

  23. Jumping M, Sam: 10/22, 55.03 s, 10.03 tr. b., 3.45 m/s

  24. Zkouška MA1, Sam: 4/5, 57.07 s, 24.07 tr. b., 2.54 m/s

  25. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  26. 1. Zkouška A1 M, Sam: Diskvalifikován

  27. 2. Zkouška A1 M, Sam: 3/7, 53.64 s, 5.0 tr. b., 3.02 m/s

  28. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  29. A1 II M, Sam: 1/10, 52.07 s, 4.07 tr. b., 2.73 m/s

  30. A1 I M, Sam: Diskvalifikován

  31. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  32. Zkouška MA1 I, Sam: Diskvalifikován

  33. Zkouška MA1 II, Sam: Diskvalifikován

  34. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  35. MA1 - I., Sam: Diskvalifikován

  36. MA1 - II., Sam: Diskvalifikován

  37. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  38. Agility M, Sam: Diskvalifikován

  39. Jumping M, Sam: Diskvalifikován

  40. Zkouška MA1, Sam: Diskvalifikován

  41. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  42. A1 II M, Sam: Diskvalifikován

  43. A1 I M, Sam: Diskvalifikován

  44. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  45. A1 II M, Sam: Diskvalifikován

  46. A1 I M, Sam: Diskvalifikován

  47. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  48. MA1 I, Sam: Diskvalifikován

  49. MA1 II , Sam: Diskvalifikován