Cz En

071019

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Magdaléna Zimmerová, GODA

    Člen KA

Pes

  1. Sam, Sheltie

Výsledky

  1. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 15. 07. 2022

  2. 1. Zkouška MA1: 3/4, 85.54 s, 45.54 tr. b., 2.02 m/s

  3. 2. Zkouška MA1: 2/4, 73.2 s, 31.2 tr. b., 2.27 m/s

  4. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  5. FINÁLE M: Diskvalifikován

  6. neděle Jumping1 M: Diskvalifikován

  7. neděle MA1: Diskvalifikován

  8. sobota Jumping1 M: 4/7, 52.65 s, 16.65 tr. b., 2.75 m/s

  9. sobota MA1 I: 2/7, 35.19 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  10. sobota MA1 II: Diskvalifikován

  11. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  12. Pátek MA1 I.: Diskvalifikován

  13. Pátek MA1 II.: Diskvalifikován

  14. Sobota Jumping1 M: 2/5, 64.99 s, 29.99 tr. b., 2.42 m/s

  15. Sobota MA1 I.: 1/5, 63.01 s, 14.01 tr. b., 2.9 m/s

  16. Sobota MA1 II.: Diskvalifikován

  17. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  18. Jumping 1 M: 2/7, 48.1 s, 15.1 tr. b., 3.06 m/s

  19. MA1 I: 1/6, 52.68 s, 9.68 tr. b., 3.23 m/s

  20. MA1 II: 1/6, 48.2 s, 5.2 tr. b., 3.26 m/s

  21. MA1 So I: 3/7, 52.44 s, 15.44 tr. b., 2.86 m/s

  22. MA1 So II: 3/7, 50.59 s, 5.59 tr. b., 3.16 m/s

  23. CHLUMEC - dvojzkoušky - Chabařovické motozkoušky, 09. 10. 2021

  24. MA1 I.: 4/8, 48.79 s, 12.79 tr. b., 3.28 m/s

  25. MA1 II.: Diskvalifikován

  26. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  27. Agility M: Diskvalifikován

  28. Jumping M: Diskvalifikován

  29. Zkouška A1 M: Diskvalifikován

  30. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  31. Agility M: 3/12, 46.86 s, 13.86 tr. b., 3.44 m/s

  32. Jumping M: 3/12, 36.21 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  33. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  34. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  35. agility open M: Diskvalifikován

  36. Jumping open M: 5/15, 54.85 s, 10.85 tr. b., 3.41 m/s

  37. Zkouška A1 M: 1/4, 49.57 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  38. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  39. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  40. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  41. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  42. Agility 1 M: Diskvalifikován

  43. Agility 2 M: Diskvalifikován

  44. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  45. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  46. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  47. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  48. II. zkouška M1: 5/16, 50.43 s, 0.0 tr. b., 3.09 m/s

  49. I. zkouška M1: Diskvalifikován

  50. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  51. A1 II M: Diskvalifikován

  52. A1 I M: Diskvalifikován

  53. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  54. Agility M: Diskvalifikován

  55. Jumping M: 10/22, 55.03 s, 10.03 tr. b., 3.45 m/s

  56. Zkouška MA1: 4/5, 57.07 s, 24.07 tr. b., 2.54 m/s

  57. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  58. 1. Zkouška A1 M: Diskvalifikován

  59. 2. Zkouška A1 M: 3/7, 53.64 s, 5.0 tr. b., 3.02 m/s

  60. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  61. A1 II M: 1/10, 52.07 s, 4.07 tr. b., 2.73 m/s

  62. A1 I M: Diskvalifikován

  63. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  64. Zkouška MA1 I: Diskvalifikován

  65. Zkouška MA1 II: Diskvalifikován

  66. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  67. MA1 - I.: Diskvalifikován

  68. MA1 - II.: Diskvalifikován

  69. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  70. Agility M: Diskvalifikován

  71. Jumping M: Diskvalifikován

  72. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  73. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  74. A1 II M: Diskvalifikován

  75. A1 I M: Diskvalifikován

  76. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  77. A1 II M: Diskvalifikován

  78. A1 I M: Diskvalifikován

  79. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  80. MA1 I: Diskvalifikován

  81. MA1 II : Diskvalifikován