Cz En

071019

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Magdaléna Zimmerová, GODA

    Člen KA

Pes

  1. Sam, Sheltie

Výsledky

  1. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  2. Agility M: 3/12, 46.86 s, 13.86 tr. b., 3.44 m/s

  3. Jumping M: 3/12, 36.21 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  4. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  5. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  6. agility open M: Diskvalifikován

  7. Jumping open M: 5/15, 54.85 s, 10.85 tr. b., 3.41 m/s

  8. Zkouška A1 M: 1/4, 49.57 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  9. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  10. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  11. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  12. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  13. Agility 1 M: Diskvalifikován

  14. Agility 2 M: Diskvalifikován

  15. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  16. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  17. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  18. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  19. II. zkouška M1: 5/16, 50.43 s, 0.0 tr. b., 3.09 m/s

  20. I. zkouška M1: Diskvalifikován

  21. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  22. A1 II M: Diskvalifikován

  23. A1 I M: Diskvalifikován

  24. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  25. Agility M: Diskvalifikován

  26. Jumping M: 10/22, 55.03 s, 10.03 tr. b., 3.45 m/s

  27. Zkouška MA1: 4/5, 57.07 s, 24.07 tr. b., 2.54 m/s

  28. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  29. 1. Zkouška A1 M: Diskvalifikován

  30. 2. Zkouška A1 M: 3/7, 53.64 s, 5.0 tr. b., 3.02 m/s

  31. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  32. A1 II M: 1/10, 52.07 s, 4.07 tr. b., 2.73 m/s

  33. A1 I M: Diskvalifikován

  34. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  35. Zkouška MA1 I: Diskvalifikován

  36. Zkouška MA1 II: Diskvalifikován

  37. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  38. MA1 - I.: Diskvalifikován

  39. MA1 - II.: Diskvalifikován

  40. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  41. Agility M: Diskvalifikován

  42. Jumping M: Diskvalifikován

  43. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  44. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  45. A1 II M: Diskvalifikován

  46. A1 I M: Diskvalifikován

  47. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  48. A1 II M: Diskvalifikován

  49. A1 I M: Diskvalifikován

  50. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  51. MA1 I: Diskvalifikován

  52. MA1 II : Diskvalifikován