021418

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Milichovská, Psaktivity

    Arrow_down

Pes

  1. Bolette Nejaknyt Empire, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - UFO Trojzkoušky (sobota), 05. 11. 2022

  2. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  4. 3. Zkouška MA3: 8/10, 52.64 s, 17.64 tr. b., 4.01 m/s

  5. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 23. 10. 2022

  6. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  7. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  8. 3. Zkouška MA3: 4/9, 47.83 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  9. Lysá nad Labem - Podzimní klasika, 15. 10. 2022

  10. Agility Open M: Diskvalifikován

  11. Jumping Open M: 5/20, 36.97 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  12. Zkouška A3 M: 3/10, 44.13 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  13. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2022

  14. Agility M Inca Collagen: Diskvalifikován

  15. Jumping M Grešík: 13/25, 43.5 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  16. Zkouška MA3 Vento.cz PPP: 7/15, 49.66 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  17. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 16. 09. 2022

  18. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  19. První zkouška: Diskvalifikován

  20. Děčín - Májový pohár, 29. 05. 2022

  21. Agility "t-shock" M: Diskvalifikován

  22. Jumping "FIRSTANIMAL" A2,A3 M: 13/17, 37.92 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  23. Zkouška "ZERO" MA3: 4/11, 50.62 s, 25.0 tr. b., 4.07 m/s

  24. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most II., 08. 05. 2022

  25. Jumping A2 + A3 M: 2/4, 35.95 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  26. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  27. Zkouška II. A3 M: Diskvalifikován

  28. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  29. Agility M: 7/17, 39.19 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  30. Jumping M: 10/17, 39.59 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  31. Zkouška MA3: 4/8, 50.89 s, 10.89 tr. b., 4.28 m/s

  32. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  33. Neděle Jumping2+3 M: Diskvalifikován

  34. Neděle MA3 I: Diskvalifikován

  35. Neděle MA3 II: 5/11, 49.81 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  36. Sobota Jumping2+3 M: 5/12, 32.25 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  37. Sobota MA3 I: Diskvalifikován

  38. Sobota MA3 II: 4/9, 45.81 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  39. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  40. FINÁLE M: Diskvalifikován

  41. neděle Jumping2+3 M: 7/20, 47.34 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  42. neděle MA3: Diskvalifikován

  43. Sobota Jumping2+3 M: 4/17, 39.9 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  44. sobota MA3 I: Diskvalifikován

  45. sobota MA3 II: Diskvalifikován

  46. Kladno - Jump KING III., 20. 02. 2022

  47. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  48. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  49. 3. Jumping M: Diskvalifikován

  50. 4. Jumping M: 5/13, 30.15 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  51. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  52. Sobota Jumping2+3 M: 6/16, 39.66 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  53. Sobota MA3 I.: 4/13, 45.82 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  54. Sobota MA3 II.: Diskvalifikován

  55. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  56. Jumping 2+3 M: 8/21, 46.04 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  57. MA3 So I: 1/14, 47.21 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  58. MA3 So II: 4/14, 65.12 s, 25.12 tr. b., 3.38 m/s

  59. Kladno - MyBeast 8, 12. 12. 2021

  60. Agility Spokojenypes.cz M: Diskvalifikován

  61. Jelení Agility M: 2/17, 35.52 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  62. Jumping M: 10/17, 34.54 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  63. Jumping Short M: 8/17, 24.46 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  64. KLADNO - Jahodová BOWLE, 27. 11. 2021 - 28. 11. 2021

  65. Agility Open M: Diskvalifikován

  66. Jumping M: Diskvalifikován

  67. Jumping M neděle : 10/14, 40.54 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  68. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  69. Zkouška MA3 neděle : 4/7, 49.06 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  70. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  71. Agility M: Diskvalifikován

  72. Jumping M: 7/15, 42.09 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  73. MA3: Diskvalifikován

  74. Mariánské Lázně - Jumping přebor s JK Animals, 23. 10. 2021

  75. Jumping 1. M: 7/17, 27.22 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  76. Jumping 2. M: 1/17, 25.19 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  77. Jumping 3. M: 3/17, 26.66 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  78. Jumping 4. M: 1/15, 21.38 s, 0.0 tr. b., 7.2 m/s

  79. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  80. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” M: Diskvalifikován

  81. Jumping FirstAnimal M: 11/25, 35.87 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  82. Zkouška A3 Josera M: Diskvalifikován

  83. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  84. 1. Zkouška MA3: 1/4, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  85. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  86. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  87. Agility Light - Časopis Psí Sporty M: Diskvalifikován

  88. Agility Spokojenypes.cz M: 10/19, 50.13 s, 5.13 tr. b., 4.39 m/s

  89. Jelení Jumping Short M: 6/21, 21.02 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  90. PetExpert Jumping M: 14/21, 47.3 s, 13.3 tr. b., 3.64 m/s

  91. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most I., 04. 09. 2021

  92. Jumping M: 3/5, 32.68 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  93. Zkouška I. A3 M: 2/2, 40.0 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  94. Zkouška II. A3 M: 1/2, 37.75 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  95. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  96. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  97. 2. Jumping M: 7/11, 36.78 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  98. 2. Zkouška MA3: 4/8, 46.76 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  99. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  100. Zkouška M A3 - I. : Diskvalifikován

  101. Zkouška M A3 - II. : Diskvalifikován

  102. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  103. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  104. 2. Zkouška MA3: 3/5, 49.01 s, 5.01 tr. b., 4.02 m/s

  105. 3. Zkouška MA3: 1/5, 46.78 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  106. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  107. Jumping I M: 4/9, 43.89 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  108. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  109. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  110. Děčin - Dvojzkoušky Děčín, 27. 06. 2021

  111. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  112. 2. zkouška MA3: 2/7, 46.15 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  113. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  114. 1. Jumping M: 5/10, 34.89 s, 15.0 tr. b., 5.27 m/s

  115. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  116. 2. Jumping M: 3/9, 37.21 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  117. 2. Zkouška MA2: 1/4, 45.05 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  118. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini trojzkoušky I/21, 29. 05. 2021

  119. III. Zk MA2: 1/4, 42.74 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  120. II. Zk MA2: 1/4, 36.32 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  121. I. Zk MA2: Diskvalifikován

  122. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  123. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  124. 2. Zkouška MA2: 4/5, 37.88 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  125. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  126. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 13. 12. 2020

  127. Zkouška MA2 I.: Diskvalifikován

  128. Zkouška MA2 II.: 1/4, 39.55 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  129. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  130. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  131. 2. Zkouška MA2: 3/6, 39.21 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  132. Buštěhrad - Pohodové Dvojzkoušky, 09. 10. 2020

  133. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  134. První zkouška: Diskvalifikován

  135. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  136. Agility M: Diskvalifikován

  137. Jumping M: 16/31, 37.73 s, 20.0 tr. b., 4.32 m/s

  138. Zkouška A2 M: 4/6, 31.59 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  139. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  140. Jumping: 11/21, 32.61 s, 15.0 tr. b., 5.21 m/s

  141. Zkouška 1: Diskvalifikován

  142. Zkouška 2: 5/7, 41.29 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  143. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  144. Agility Light - Časopis Psí Sporty M: Diskvalifikován

  145. Agility Spokojenypes.cz M: 6/21, 47.23 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  146. Jelení Jumping M: 2/21, 36.82 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  147. Jumping Short M Jacob & Joseph: Diskvalifikován

  148. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  149. ZkA. MA2 I.: Diskvalifikován

  150. ZkA. MA2 II.: 2/3, 43.97 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  151. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  152. II. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  153. I. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  154. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  155. Agility LVT M: 3/19, 44.47 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  156. jumping M: 2/23, 45.64 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  157. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  158. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  159. 1. Jumping M: 1/8, 24.76 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  160. 1. Zkouška MA2: 1/5, 37.76 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  161. 2. Jumping M: 1/10, 34.41 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  162. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  163. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  164. II. zkouška A2 M: 3/5, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  165. I. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  166. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  167. 1. zkouška: Diskvalifikován

  168. 2. zkouška: 1/5, 36.93 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  169. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  170. MA2 - 1 běh: Diskvalifikován

  171. MA2 - 2 běh: 2/6, 35.95 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  172. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  173. Agility Spokojeného psa M: 15/19, 29.84 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  174. Jacob & Joseph Jumping M: 12/18, 24.31 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  175. Jelenův Jumping M: 12/19, 34.75 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  176. PhysioDOG Agility M: 11/19, 54.36 s, 25.36 tr. b., 4.05 m/s

  177. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky agility, 10. 12. 2019

  178. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  179. 2. zkouška MA2: 1/3, 40.94 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  180. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  181. III. zkouška MA2: 1/3, 35.45 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  182. II. zkouška MA2: 1/3, 37.05 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  183. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  184. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  185. 1. Zkouška MA2: 3/6, 33.69 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  186. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  187. 3. Jumping MA2: 1/6, 30.64 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  188. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  189. Agility MA: 4/15, 42.11 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  190. Jumping MA: Diskvalifikován

  191. Zkouška MA2: 2/5, 34.37 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  192. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  193. Batmanův jumping M: 11/18, 30.26 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  194. Jumping superhrdinů M: 13/18, 33.77 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  195. Kapitánský jumping M: Diskvalifikován

  196. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  197. Agility M: 3/25, 34.48 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  198. Jumping M: 6/25, 31.18 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  199. Zkouška A2 M: 5/9, 37.16 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  200. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  201. MA2 - 1 běh: 2/2, 30.66 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  202. MA2 - 2 běh: 1/2, 32.37 s, 15.0 tr. b., 5.5 m/s

  203. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  204. Jelenův Jumping M: 1/22, 27.84 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  205. PhysioDOG Agility M: 8/22, 39.44 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  206. Zkouška MA2: 4/7, 31.59 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  207. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  208. Agility Open M: 8/25, 41.43 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  209. Jumping Open M: 3/23, 33.13 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  210. ZkA. MA2: Diskvalifikován

  211. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  212. 1. zkouška MA2: 2/3, 35.54 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  213. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  214. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  215. Jumping - Medium: Diskvalifikován

  216. 1. Zka - MA2: Diskvalifikován

  217. 2. Zka - MA2: 2/6, 31.52 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  218. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  219. MA2_1: Diskvalifikován

  220. MA2_2: 1/3, 38.17 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  221. MA2_3: Diskvalifikován

  222. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  223. Zkouška MA2 I: Diskvalifikován

  224. Zkouška MA2 II: Diskvalifikován

  225. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  226. 2. Jumping M: 3/8, 32.63 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  227. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  228. Agility M: Diskvalifikován

  229. Jumping M: 3/14, 30.79 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  230. Zkouška MA2: 1/6, 38.43 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  231. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  232. Agility MA: 13/23, 37.16 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  233. Jumping MA: 2/23, 32.74 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  234. Zkouška MA2: 5/7, 41.8 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  235. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  236. Agility neděle M: Diskvalifikován

  237. Agility sobota M: Diskvalifikován

  238. Jumping neděle M: 1/8, 33.89 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  239. Jumping sobota M: 6/7, 35.19 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  240. Zkouška neděle MA2: 1/2, 43.22 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  241. Zkouška sobota MA2: Diskvalifikován

  242. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  243. 1.Zkouška MA2: 1/4, 39.06 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  244. 2.Zkouška MA2: 1/4, 38.2 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  245. 3.Zkouška MA2: 1/4, 49.69 s, 15.0 tr. b., 3.78 m/s

  246. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  247. III.jumping M: Diskvalifikován

  248. II. jumping M: 3/7, 35.33 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  249. I. jumping M: 5/7, 34.74 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  250. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 30. 03. 2019

  251. Batmanova zkouška MA2: Diskvalifikován

  252. Supermanova zkouška MA2: Diskvalifikován

  253. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  254. Jumping: Diskvalifikován

  255. Zkouška 1: Diskvalifikován

  256. Zkouška 2: 3/6, 42.35 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  257. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  258. Agility 1: 4/29, 47.28 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  259. Jumping 1: Diskvalifikován

  260. Zkouška: Diskvalifikován

  261. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  262. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  263. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  264. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  265. Agility: 3/25, 52.54 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  266. Jumping: 3/26, 36.29 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  267. Zkouška: Diskvalifikován

  268. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  269. Druhá zkouška MA2: Diskvalifikován

  270. První zkouška MA2: Diskvalifikován

  271. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  272. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  273. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  274. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  275. 1. zkouška MA1: 1/6, 33.17 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  276. 2. zkouška MA1: 2/6, 31.14 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  277. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  278. II. zkouška MA1: 2/3, 32.25 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  279. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  280. Královice - Svatomartinský závod družstev, 10. 11. 2018

  281. Jumping: 3/9, 37.57 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  282. Zkouška 1.: 2/3, 33.68 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  283. Zkouška 2.: 3/3, 34.53 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  284. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 10. 2018

  285. MA1 1: 1/4, 34.36 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  286. MA1 2: 3/4, 28.37 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  287. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  288. 1. běh MA1: Diskvalifikován

  289. 2. běh MA1: Diskvalifikován

  290. 3. běh MA1: 2/6, 30.82 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  291. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  292. Agility M: 6/19, 41.65 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  293. Jumping M: 3/19, 37.06 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  294. Zkoušky MA1: 2/8, 35.62 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  295. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  296. II. zkouška MA1: 4/5, 30.94 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  297. I. zkouška MA1: 3/5, 41.62 s, 20.0 tr. b., 4.2 m/s

  298. jumping MA1: 3/4, 28.76 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  299. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  300. 1. Zk MA1: 3/4, 38.72 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  301. 2. Zk MA1: 4/4, 42.74 s, 30.0 tr. b., 3.74 m/s

  302. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  303. II. zkouška MA1: 1/2, 36.92 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  304. I. zkouška MA1: 1/2, 33.72 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  305. Cvikov - 29. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2018

  306. Zkouška MA1: 2/4, 39.38 s, 15.0 tr. b., 3.71 m/s

  307. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  308. 1. Zk MA1: 3/3, 31.47 s, 15.0 tr. b., 5.85 m/s

  309. 2. Zk MA1: Diskvalifikován

  310. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  311. Agility M: Diskvalifikován

  312. Jumping M: Diskvalifikován

  313. Zkouška MA1: 2/3, 34.22 s, 20.0 tr. b., 4.12 m/s

  314. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  315. Jumping II M: Diskvalifikován

  316. Jumping I M: Diskvalifikován

  317. Tuneliáda M: 5/12, 28.96 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  318. ZkA. I. MA1: 2/4, 35.74 s, 20.0 tr. b., 4.39 m/s