Cz En

038911

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Zdenek Smrček, Run as one

    Člen KA

Pes

  1. Beruška Gold Rebecca, Sheltie

Výsledky

  1. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  2. ZkA I: 2/6, 50.63 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  3. ZkA II: Diskvalifikován

  4. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  5. Agility J: 6/36, 43.76 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  6. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  7. Jumping J: 8/36, 38.53 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  8. Jumping Squads as Individual: 6/52, 37.21 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  9. Rapotín - U Losinky - Dvouzkoušky Miacis, 07. 09. 2019

  10. zkouška1: 1/3, 49.06 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  11. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  12. Agility Open: Diskvalifikován

  13. Agility Squads as Individual: 33/71, 41.29 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  14. Jumping Open: Diskvalifikován

  15. Jumping Squads as Individual: 6/71, 41.82 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  16. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  17. 1.Zkouška - SA3: 5/8, 47.98 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  18. 2.Zkouška - SA3: 4/8, 48.38 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  19. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  20. Agility Trial I: 2/6, 46.0 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  21. Agility Trial II: 3/6, 47.42 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  22. Jumping Trial I: 1/6, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  23. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  24. Agility I: 19/40, 48.32 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  25. Agility II: 21/38, 46.21 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  26. Jumping I: 9/40, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  27. Jumping II: 14/40, 48.68 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  28. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  29. Jumping So A2+3 S S: Diskvalifikován

  30. Zkouška Ne-1 SA3: 4/7, 41.74 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  31. Zkouška Ne-2 SA3: Diskvalifikován

  32. Zkouška So-1 SA3: 6/9, 42.59 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  33. Zkouška So-2 SA3: Diskvalifikován

  34. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  35. Agility Trial I: Diskvalifikován

  36. Agility Trial II: 2/13, 45.71 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  37. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  38. Agility: 8/23, 43.51 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  39. Jumping: 5/24, 43.83 s, 6.46 tr. b., 3.67 m/s

  40. Tuneliáda: 5/24, 47.78 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  41. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  42. J Agility IV: Diskvalifikován

  43. J Agility V: 8/18, 47.13 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  44. J Agility VI: 7/16, 44.15 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  45. J Jumping III: Diskvalifikován

  46. J Jumping IV: 2/17, 40.62 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  47. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  48. J Agility I: 6/23, 41.98 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  49. J Agility II: 2/23, 44.86 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  50. J Agility III: 11/23, 47.76 s, 20.0 tr. b., 3.89 m/s

  51. J Jumping I: 15/23, 40.85 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  52. J Jumping II: 2/23, 39.44 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  53. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  54. Agility Trial I: 4/12, 44.51 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  55. Agility Trial II: 5/12, 55.25 s, 13.25 tr. b., 3.51 m/s

  56. Jumping Open: 9/22, 45.62 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  57. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  58. Agility I: 4/20, 37.01 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  59. GRAND FINAL: 8/11, 46.86 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  60. Jumping I: Diskvalifikován

  61. Jumping II: 5/20, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  62. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  63. TRIAL III. SA3: Diskvalifikován

  64. TRIAL II. SA3: 1/3, 43.62 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  65. TRIAL I. SA3: Diskvalifikován

  66. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  67. Agility Open: 13/31, 44.24 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  68. Agility Trial: 5/16, 49.48 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  69. Jumping Open: 3/31, 37.99 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  70. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  71. Agility: Diskvalifikován

  72. Agility DRUZSTVA: 31/56, 45.39 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  73. Jumping: 43/57, 45.56 s, 11.56 tr. b., 4.17 m/s

  74. Jumping DRUZSTVA: 39/56, 41.78 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  75. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  76. AGILITY DRUZSTVA: 3/57, 44.53 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  77. J Agility: 13/35, 42.33 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  78. J Hra: Diskvalifikován

  79. J Jumping: 5/36, 33.49 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  80. JUMPING DRUZSTVA: 8/57, 32.04 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  81. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  82. Jumping A2+3 : Diskvalifikován

  83. Zkouška 1 SA3: 2/8, 48.88 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  84. Zkouška 2 SA3: 2/8, 39.77 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  85. Zkouška II SA3: 4/11, 49.1 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  86. Zkouška I SA3: 6/11, 44.37 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  87. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  88. III. zkouška SA3: Diskvalifikován

  89. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  90. I. zkouška SA3: 3/13, 45.64 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  91. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  92. agility open S: 14/25, 47.54 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  93. Jumping open S: 9/26, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  94. Tuneliáda S: 10/26, 41.7 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  95. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  96. Ju Agility IV: 5/15, 43.26 s, 6.93 tr. b., 4.58 m/s

  97. Ju Agility V: 7/15, 33.59 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  98. Ju Agility VI: 6/15, 41.73 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  99. Ju Jumping IV: Diskvalifikován

  100. Ju Jumping V: 2/14, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  101. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  102. Agility I: 1/16, 45.24 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  103. Agility II: 3/16, 43.71 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  104. Agility III: 1/16, 49.64 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  105. Jumping I: 1/16, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  106. Jumping II: 2/16, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  107. Jumping III: 1/16, 35.12 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  108. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  109. TRIAL II. SA3: 4/6, 46.94 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  110. TRIAL I. SA3: Diskvalifikován

  111. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  112. II. zkouška SA3: 1/5, 44.74 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  113. I. zkouška SA3: 2/5, 39.27 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  114. Jumping A2 + A3 S: 4/16, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  115. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  116. Agility I: 5/21, 36.98 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  117. Agility II FINAL: Diskvalifikován

  118. Jumping I: 9/21, 34.62 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  119. Jumping II: 4/21, 30.36 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  120. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  121. Agility Trial I: 5/13, 45.27 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  122. Agility Trial II: 4/13, 41.45 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  123. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  124. Trial II. SA3: Diskvalifikován

  125. Trial I. SA3: 1/4, 44.25 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  126. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  127. Agility Ju: 3/35, 42.84 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  128. Agility Squads: 4/59, 40.3 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  129. Hra Ju: 16/36, 32.58 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  130. Jumping Ju: 6/35, 46.84 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  131. Jumping Squads: 8/59, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  132. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  133. Agility družstev: 29/54, 45.74 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  134. Agility jednotlivců: 16/54, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  135. Jumping družstev: 15/55, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  136. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  137. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  138. Agility Trial I: Diskvalifikován

  139. Jumping I: 8/23, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  140. Jumping II: Diskvalifikován

  141. Jumping Open: 5/28, 39.29 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  142. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 1/23, 31.28 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  143. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  144. Agility 1: 6/45, 41.04 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  145. Agility 2: 25/45, 47.66 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  146. Jumping 1: 23/45, 43.88 s, 7.88 tr. b., 3.76 m/s

  147. Jumping 2: 5/45, 34.23 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  148. Hranice - Hranická skočka, 10. 06. 2017

  149. Open Jumping: 1/30, 23.68 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  150. Open tuneliáda: 3/30, 46.44 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  151. Zkoušky: 3/6, 46.07 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  152. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  153. QA1 agility: 14/67, 44.13 s, 0.13 tr. b., 4.31 m/s

  154. QA3 agility: 36/68, 44.73 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  155. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  156. QJ2 jumping: 18/69, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  157. QJ3 jumping: 29/66, 39.51 s, 6.51 tr. b., 4.1 m/s

  158. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  159. Agility 1 Ju: 3/22, 44.67 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  160. Agility 2 Ju: 1/22, 35.93 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  161. Agility 3 Ju: 4/22, 41.59 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  162. Agility 4 Ju: 4/20, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  163. Jumping 1 Ju: 2/22, 29.79 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  164. Jumping 2 Ju: 9/20, 34.07 s, 6.51 tr. b., 4.26 m/s

  165. Holešov - Dvojité štěstí, 18. 03. 2017

  166. Agility Trial I: 4/8, 41.24 s, 10.24 tr. b., 3.61 m/s

  167. Agility Trial II: Diskvalifikován

  168. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  169. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  170. I. zkouška SA3: 8/14, 44.65 s, 10.65 tr. b., 3.9 m/s

  171. Jumping open S: 4/31, 31.63 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  172. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  173. Agility Final SH: Diskvalifikován

  174. Agility I SH: Diskvalifikován

  175. Jumping II SH: 3/18, 35.35 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  176. Jumping I SH: 3/18, 35.88 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  177. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  178. Agility Trial I: Diskvalifikován

  179. Agility Trial II: 2/11, 45.64 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  180. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  181. Agility družstva: 26/48, 35.51 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  182. Agility - junioři: 13/30, 39.71 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  183. Jumping družstva: 3/48, 29.73 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  184. Jumping - junioři: Diskvalifikován

  185. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  186. Agility družstva: 22/60, 40.22 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  187. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  188. Jumping družstva: 38/60, 32.46 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  189. Jumping jednotlivci: 27/59, 31.1 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  190. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  191. Agility I: 1/10, 39.06 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  192. Agility II: Diskvalifikován

  193. HCV Jumping: Diskvalifikován

  194. Jumping 1: 7/27, 39.59 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  195. Jumping 2: 2/26, 36.98 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  196. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: Diskvalifikován

  197. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  198. Agility I: Diskvalifikován

  199. Agility II: Diskvalifikován

  200. TUNELIADA: 5/29, 26.02 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  201. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  202. QA5 Agility: Diskvalifikován

  203. QA6 Agility: 21/90, 40.34 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  204. QJ5 Jumping: 44/96, 43.3 s, 22.3 tr. b., 3.46 m/s

  205. QJ6 Jumping: 42/90, 40.24 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  206. Rapotín - Miacis cup 2016, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  207. jumping 1 S: 6/17, 47.15 s, 10.15 tr. b., 3.9 m/s

  208. jumping 2 S: 2/17, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  209. zkouška Ne SA3: Diskvalifikován

  210. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  211. J Agility 1: Diskvalifikován

  212. J Agility 2: 13/22, 34.0 s, 10.55 tr. b., 4.44 m/s

  213. J Agility 3: 9/23, 38.16 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  214. J Agility 4: 16/22, 44.57 s, 13.11 tr. b., 4.22 m/s

  215. J Jumping 1: 3/23, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  216. J Jumping 2: 3/23, 29.4 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  217. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  218. QA1 Agility: 30/113, 47.27 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  219. QA2 Agility: 29/110, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  220. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  221. QJ2 Jumping: 10/109, 31.72 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  222. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  223. 10.prorubská: Diskvalifikován

  224. 9.prorubská: Diskvalifikován

  225. Brno - Zimní Brno II., 21. 02. 2016

  226. Agility SA S: 3/32, 36.66 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  227. Jumping SA S: 6/31, 31.9 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  228. Zk SA3 SA3: 5/10, 37.86 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  229. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2015, 07. 11. 2015 - 08. 11. 2015

  230. Agility neděle S: 3/16, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  231. Agility sobota S: 2/21, 42.53 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  232. Jumping neděle S: 2/16, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  233. Jumping sobota S: 3/21, 33.9 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  234. Zkouška neděle SA3: 2/6, 43.05 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  235. zkouška sobota SA3: Diskvalifikován

  236. Hlučín - Hlučínský AgiDrak, 1. Agility Sheltie Cup, 6. Agility Collie Cup, 31. 10. 2015 - 01. 11. 2015

  237. Agility: 1/5, 39.8 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  238. Agility Open I: 1/15, 36.81 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  239. Jumping Open I: 2/15, 30.12 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  240. Litovel - Mladeč - II. Agility Cup Nové Zámky, 17. 10. 2015

  241. II.zkouška SA3: 4/10, 44.1 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  242. I.zkouška SA3: 6/10, 49.82 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  243. JUMPING S: 3/23, 34.88 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  244. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  245. Agility: 2/58, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  246. Agility - D: 1/16, 34.3 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  247. Jumping: 31/58, 32.82 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  248. Jumping - D: 1/16, 27.23 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  249. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  250. Agility: Diskvalifikován

  251. Agility squads: 30/40, 45.8 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  252. Jumping: 21/40, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  253. Jumping Squads: 26/40, 37.98 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  254. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  255. Tuneliáda A2 + A3 S: 4/14, 37.63 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  256. Zkouška II. SA3: 1/8, 47.6 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  257. Zkouška I. SA3: 5/8, 51.88 s, 12.88 tr. b., 3.86 m/s

  258. Rožnov pod Radhoštěm - European Open Junior, 10. 07. 2015 - 12. 07. 2015

  259. Agility Individual Ch: 2/31, 35.69 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  260. Agility Squads: 6/193, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  261. Jumping Individual Ch: 2/31, 33.2 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  262. Jumping Squads: 119/191, 38.17 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  263. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  264. Agility Ne: 13/74, 43.01 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  265. Agility So: 27/80, 50.26 s, 5.26 tr. b., 3.98 m/s

  266. Jumping Ne: 39/78, 43.19 s, 6.19 tr. b., 4.24 m/s

  267. Jumping So: Diskvalifikován

  268. Šumperk Temenice - Miacis cup 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  269. Agi S: Diskvalifikován

  270. Jump S: 2/14, 32.1 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  271. Zk 1 SA3: Diskvalifikován

  272. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  273. Agility S: Diskvalifikován

  274. Jumping S: 1/24, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  275. Tuneliáda S: 5/17, 18.4 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  276. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  277. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  278. Agility III - Small - Děti: 1/14, 33.74 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  279. Agility II - Small - Děti: 1/14, 31.86 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  280. Agility I - Small - Děti: 1/14, 38.18 s, 3.18 tr. b., 4.06 m/s

  281. Agility IV - Small - Děti: 1/14, 30.06 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  282. Jumping II - Small - Děti: 2/14, 30.87 s, 1.87 tr. b., 4.47 m/s

  283. Jumping I - Small - Děti: 1/14, 29.79 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  284. Olomouc Nové Sady - Jarní Psí Hrátky Olomouc, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  285. Agility So S: Diskvalifikován

  286. Jumping So S: 10/29, 36.75 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  287. Zkouška So SA3: 4/9, 43.4 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  288. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  289. Družstva - Agility: 1/44, 37.14 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  290. Jumping jednotlivci: Diskvalifikován

  291. Přerov - BRIT CUP 2014, 23. 08. 2014

  292. I. Agility: Diskvalifikován

  293. II. Agility: 2/6, 45.52 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  294. Jumping Open: 1/29, 38.79 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  295. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  296. Zkouška III. SA3: 1/7, 38.84 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  297. Zkouška II. SA3: Diskvalifikován

  298. Zkouška I. SA3: 5/7, 42.93 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  299. Přerov - Trojboj „Na konci s dechem“, 26. 07. 2014

  300. A3 zkouska 1: Diskvalifikován

  301. A3 zkouska 2: Diskvalifikován

  302. A3 zkouska 3: 5/9, 43.75 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  303. Šumperk Temenice - Miacis cup 2014, 07. 06. 2014 - 08. 06. 2014

  304. Agility S: 2/20, 41.88 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  305. Jumping ne S: Diskvalifikován

  306. Jumping S: Diskvalifikován

  307. Zkouška II SA3: Diskvalifikován

  308. Zkouška I SA3: 2/4, 47.35 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  309. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  310. Brno - Jarní Brno 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  311. Agility: 1/16, 40.18 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  312. Jumping: Diskvalifikován

  313. SA3: Diskvalifikován

  314. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií, kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 11. 05. 2014

  315. Agility S: 11/18, 49.63 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  316. Jumping S: 5/20, 44.05 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  317. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  318. Přerov - Dvojzkoušky, 26. 04. 2014

  319. Agility "zkoušky I.": 3/4, 45.91 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  320. Agility "zkoušky II.": 1/4, 40.18 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  321. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 19. 04. 2014

  322. II. SA3: 1/7, 38.14 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  323. I. SA3: 1/7, 40.33 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  324. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty II., 30. 11. 2013

  325. Agility: 2/7, 43.78 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  326. Agility Open: Diskvalifikován

  327. Jumping Open: 9/23, 32.62 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  328. Horka nad Moravou - Dvojité agility 1, 2, 3, 10. 11. 2013

  329. I. Agility: 1/15, 33.13 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  330. II. Agility: 1/15, 39.13 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  331. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  332. DĚTI - Agility: 11/20, 38.08 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  333. DĚTI - Jumping: 1/20, 29.7 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  334. DĚTI - Left or Right: 7/19, 30.59 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  335. Přerov - BRIT CUP 2013, 24. 08. 2013

  336. II.zkouška SA2: 1/8, 41.17 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  337. I.zkouška SA2: Diskvalifikován

  338. Jumping SA S: 2/24, 35.2 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  339. Ostrava - Agility juniors 2013, 17. 08. 2013 - 18. 08. 2013

  340. Agility KIDS: 7/11, 28.81 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  341. Agility squads/družstva: Diskvalifikován

  342. Jumping KIDS: 1/11, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  343. Jumping squads/družstva: Diskvalifikován

  344. Šumperk Temenice - Miacis cup 2013, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  345. Agility S: 3/15, 33.04 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  346. Jumping S: 7/15, 29.9 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  347. Jumping S: Diskvalifikován

  348. Zkouška II. SA2: 1/5, 38.66 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  349. Zkouška I. SA2: 4/5, 30.76 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  350. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  351. Přerov - Valašský zkouškový trojboj na Hané, 11. 05. 2013

  352. 1. Agility: 6/10, 38.48 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  353. 2. Agility: 5/10, 36.11 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  354. 3. Agility: 6/10, 37.6 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  355. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  356. Agility 1 S: 6/8, 41.45 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  357. Agility 2 S: 2/8, 37.26 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  358. Agility 3 S: 4/8, 33.83 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  359. Agility 4 S: 4/8, 34.51 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  360. Jumping 1 S: 1/8, 30.73 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  361. Jumping 2 S: 1/8, 27.21 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  362. Sekvence 1 S: 1/8, 28.94 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  363. Sekvence 2 S: 7/8, 30.58 s, 11.58 tr. b., 3.92 m/s

  364. Horka nad Moravou - 2. zimní závody pro každého, 16. 03. 2013

  365. 1. Agility A2: Diskvalifikován

  366. 2. Agility A2: Diskvalifikován

  367. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty II., 08. 12. 2012

  368. Agility: 7/23, 44.52 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  369. Jumping: Diskvalifikován

  370. Zkoušky: Diskvalifikován

  371. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty I., 18. 11. 2012

  372. Agility: 2/25, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  373. Jumping: 14/26, 38.66 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  374. Zkoušky: Diskvalifikován

  375. Česká Třebová - Fitmin Cup - Podhorka, 01. 07. 2012

  376. Agility: 12/24, 56.66 s, 17.66 tr. b., 2.84 m/s

  377. Jumping: Diskvalifikován

  378. Zkouška: Diskvalifikován

  379. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  380. Agility Open - neděle S: 12/51, 38.86 s, 2.86 tr. b., 4.25 m/s

  381. Agility Open - sobota S: 8/55, 40.93 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  382. Jumping Open - neděle S: 8/54, 38.47 s, 1.47 tr. b., 3.93 m/s

  383. Jumping Open - sobota S: Diskvalifikován

  384. Zkoušky neděle SA2: 5/14, 49.0 s, 13.0 tr. b., 3.29 m/s

  385. Zkoušky sobota SA2: 5/13, 45.94 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  386. Šumperk Temenice - Miacis cup 2012, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  387. Agility III. SA2: Diskvalifikován

  388. Agility II. SA2: Diskvalifikován

  389. Agility I. SA2: 3/7, 41.2 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  390. Agility Open I. S: 9/15, 50.59 s, 10.0 tr. b., 3.4 m/s

  391. Jumping Open II. S: 2/16, 34.56 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  392. Jumping Open I. - pohádkový S: 1/14, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  393. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR šeltií a OPEN AIR MR ČR BO a AUO, 13. 05. 2012

  394. Agility S: 4/29, 38.74 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  395. Jumping S: 3/29, 38.83 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  396. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 05. 05. 2012 - 06. 05. 2012

  397. Agility 1 Small Děti: 3/14, 37.49 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  398. Agility 2 Small Děti: 5/14, 39.85 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  399. Agility 3 Small Děti: Diskvalifikován

  400. Agility 4 Small Děti: 3/14, 36.37 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  401. Jumping 1 Small Děti: 9/14, 34.69 s, 12.69 tr. b., 4.32 m/s

  402. Jumping 2 Small Děti: 2/14, 34.82 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  403. Sekvence 1 Děti Small: Diskvalifikován

  404. Sekvence 2 Děti Small: Diskvalifikován

  405. Olomouc - Kirican Agilite Závode (KAZ) - umělá tráva, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  406. AGILITY NE S: 6/19, 45.83 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  407. JUMPING NE S: 5/19, 38.78 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  408. ZKOUSKA NE SA1: 1/6, 29.19 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  409. Horka nad Moravou - Zimní závody pro každého, 19. 02. 2012

  410. 1. Agility SA1: 6/13, 38.25 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  411. 2. Agility SA1: 1/13, 30.48 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  412. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 03. 12. 2011

  413. Agility Open S: 11/29, 53.46 s, 26.46 tr. b., 2.96 m/s

  414. Agility SA1: 3/10, 41.06 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  415. Jumping Open S: 7/31, 45.86 s, 16.86 tr. b., 3.49 m/s

  416. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 12. 11. 2011

  417. Agility Open S: Diskvalifikován

  418. Agility SA1: 8/16, 30.64 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  419. Jumping Open S: 19/35, 38.1 s, 10.1 tr. b., 3.46 m/s

  420. Praha Kyje - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 17. 09. 2011 - 18. 09. 2011

  421. Agility jednotlivců S - děti S: 8/19, 32.44 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  422. Jumping jednotlivců S - děti S: 7/19, 29.38 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  423. Přerov - Závody agility, 28. 08. 2011

  424. JUMP S S: Diskvalifikován

  425. OPEN S S: Diskvalifikován

  426. ZKOUŠKA SA1: 4/9, 38.72 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  427. Česká Třebová - FITMIN CUP - Podhorka, 21. 08. 2011

  428. Agility: 1/24, 43.36 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  429. Jumping: Diskvalifikován

  430. Zkouška: 6/7, 41.22 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  431. Žamberk - O pohár Fitmin, 23. 07. 2011

  432. AGILITY: 16/36, 38.55 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  433. JUMPING SA1: Diskvalifikován

  434. SA1: 7/12, 47.81 s, 15.0 tr. b., 3.18 m/s

  435. Šumperk Temenice - Miacis cup, 09. 07. 2011 - 10. 07. 2011

  436. Agility II. S: 8/18, 37.26 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  437. Jumping II. S: 11/18, 44.37 s, 27.37 tr. b., 2.97 m/s

  438. Zkoušky II. SA1: 6/8, 35.59 s, 20.0 tr. b., 3.68 m/s