Cz En

Zdenek Smrček

  1. Číslo: 002790
  2. OSA: Run as one
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 29. 06. 2011
  6. Členem KA do: 31. 12. 2019
  7. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 024210 (S), Chantal Lenfir

  2. 038911 (S), Beruška Gold Rebecca

  3. 036714 (M), Casanova ze Smrčkova dvora

  4. 056518 (S), Annie Lee Castle

Výsledky

  1. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  2. TRIAL III. MA3, Casanova ze Smrčkova dvora: 4/7, 36.64 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  3. TRIAL III. SA1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  4. TRIAL II. MA3, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  5. TRIAL II. SA1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  6. TRIAL I. MA3, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  7. TRIAL I. SA1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  8. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  9. TRIAL II. SA1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  10. TRIAL I. SA1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  11. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  12. Agility Trial I, Beruška Gold Rebecca: 4/12, 44.51 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  13. Agility Trial I, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  14. Agility Trial I, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  15. Agility Trial II, Beruška Gold Rebecca: 5/12, 55.25 s, 13.25 tr. b., 3.51 m/s

  16. Agility Trial II, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  17. Agility Trial II, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  18. Jumping Open, Casanova ze Smrčkova dvora: 4/24, 41.19 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  19. Jumping Open, Beruška Gold Rebecca: 9/22, 45.62 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  20. Jumping Open, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  21. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  22. Agility I, Beruška Gold Rebecca: 4/20, 37.01 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  23. Agility I, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  24. GRAND FINAL, Beruška Gold Rebecca: 8/11, 46.86 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  25. GRAND FINAL, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  26. Hvezdy minulosti, Chantal Lenfir: 1/2, 26.83 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  27. Jumping I, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/35, 31.98 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  28. Jumping I, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  29. Jumping II, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/35, 30.57 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  30. Jumping II, Beruška Gold Rebecca: 5/20, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  31. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  32. TRIAL III. MA3, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/7, 37.86 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  33. TRIAL III. SA3, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  34. TRIAL II. MA3, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  35. TRIAL II. SA3, Beruška Gold Rebecca: 1/3, 43.62 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  36. TRIAL I. MA3, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  37. TRIAL I. SA3, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  38. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  39. Agility Open, Beruška Gold Rebecca: 13/31, 44.24 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  40. Agility Open, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  41. Agility Trial, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/7, 41.13 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  42. Agility Trial, Beruška Gold Rebecca: 5/16, 49.48 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  43. Jumping Open, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/21, 33.32 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  44. Jumping Open, Beruška Gold Rebecca: 3/31, 37.99 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  45. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  46. Agility, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  47. Agility, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  48. Agility DRUZSTVA, Casanova ze Smrčkova dvora: 16/43, 39.89 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  49. Agility DRUZSTVA, Beruška Gold Rebecca: 31/56, 45.39 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  50. Jumping, Beruška Gold Rebecca: 43/57, 45.56 s, 11.56 tr. b., 4.17 m/s

  51. Jumping, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  52. Jumping DRUZSTVA, Casanova ze Smrčkova dvora: 29/43, 41.48 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  53. Jumping DRUZSTVA, Beruška Gold Rebecca: 39/56, 41.78 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  54. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  55. AGILITY DRUZSTVA, Beruška Gold Rebecca: 3/57, 44.53 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  56. AGILITY DRUZSTVA, Casanova ze Smrčkova dvora: 8/26, 38.02 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  57. J Agility, Casanova ze Smrčkova dvora: 12/20, 44.97 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  58. J Agility, Beruška Gold Rebecca: 13/35, 42.33 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  59. J Hra, Casanova ze Smrčkova dvora: 7/19, 31.08 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  60. J Hra, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  61. J Jumping, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/20, 27.79 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  62. J Jumping, Beruška Gold Rebecca: 5/36, 33.49 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  63. JUMPING DRUZSTVA, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/26, 28.47 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  64. JUMPING DRUZSTVA, Beruška Gold Rebecca: 8/57, 32.04 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  65. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  66. Agility Open, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  67. Agility Trial, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  68. Jumping Open, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/26, 30.6 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  69. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  70. CURRICULUM M, Casanova ze Smrčkova dvora: 5/25, 34.51 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  71. TRIAL II. MA3, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  72. TRIAL I. MA3, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  73. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  74. QA4 Agility, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  75. QA5 Agility, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  76. QA6 Agility, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  77. QJ4 Jumping, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/44, 36.35 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  78. QJ5 Jumping, Casanova ze Smrčkova dvora: 10/43, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  79. QJ6 Jumping, Casanova ze Smrčkova dvora: 4/38, 38.29 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  80. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  81. Jumping A2+3, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/12, 37.3 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  82. Jumping A2+3 , Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  83. Zkouška 1 MA3, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  84. Zkouška 1 SA3, Beruška Gold Rebecca: 2/8, 48.88 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  85. Zkouška 2 MA3, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  86. Zkouška 2 SA3, Beruška Gold Rebecca: 2/8, 39.77 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  87. Zkouška II MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/6, 33.23 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  88. Zkouška II SA3, Beruška Gold Rebecca: 4/11, 49.1 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  89. Zkouška I MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  90. Zkouška I SA3, Beruška Gold Rebecca: 6/11, 44.37 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  91. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  92. QA1 agility, Casanova ze Smrčkova dvora: 25/57, 40.44 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  93. QA2 agility, Casanova ze Smrčkova dvora: 39/57, 45.5 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  94. QA3 agility, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  95. QJ1 jumping, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  96. QJ2 jumping, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  97. QJ3 jumping, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  98. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  99. III. zkouška MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: 4/6, 40.62 s, 15.0 tr. b., 5.32 m/s

  100. III. zkouška SA3, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  101. II. zkouška MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/6, 41.04 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  102. II. zkouška SA3, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  103. I. zkouška MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  104. I. zkouška SA3, Beruška Gold Rebecca: 3/13, 45.64 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  105. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  106. agility open M, Casanova ze Smrčkova dvora: 15/40, 41.4 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  107. agility open S, Beruška Gold Rebecca: 14/25, 47.54 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  108. Jumping open M, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  109. Jumping open S, Beruška Gold Rebecca: 9/26, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  110. Tuneliáda M, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/38, 35.68 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  111. Tuneliáda S, Beruška Gold Rebecca: 10/26, 41.7 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  112. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  113. Ju Agility IV, Beruška Gold Rebecca: 5/15, 43.26 s, 6.93 tr. b., 4.58 m/s

  114. Ju Agility IV, Casanova ze Smrčkova dvora: 14/20, 45.86 s, 10.7 tr. b., 4.32 m/s

  115. Ju Agility V, Beruška Gold Rebecca: 7/15, 33.59 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  116. Ju Agility V, Casanova ze Smrčkova dvora: 10/20, 31.84 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  117. Ju Agility VI, Beruška Gold Rebecca: 6/15, 41.73 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  118. Ju Agility VI, Casanova ze Smrčkova dvora: 9/20, 37.37 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  119. Ju Jumping IV, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  120. Ju Jumping IV, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  121. Ju Jumping V, Beruška Gold Rebecca: 2/14, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  122. Ju Jumping V, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/19, 32.25 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  123. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  124. Agility Open, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/19, 32.43 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  125. Agility Trial, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/7, 35.86 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  126. Jumping Open, Casanova ze Smrčkova dvora: 4/19, 35.44 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  127. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  128. Agility M Ne, Casanova ze Smrčkova dvora: 13/48, 33.4 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  129. Agility M So, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  130. Jumping M Ne, Casanova ze Smrčkova dvora: 21/46, 36.56 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  131. Jumping M So, Casanova ze Smrčkova dvora: 3/47, 29.9 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  132. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  133. Agility I, Beruška Gold Rebecca: 1/16, 45.24 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  134. Agility I, Casanova ze Smrčkova dvora: 12/21, 43.43 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  135. Agility II, Beruška Gold Rebecca: 3/16, 43.71 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  136. Agility II, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  137. Agility III, Beruška Gold Rebecca: 1/16, 49.64 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  138. Agility III, Casanova ze Smrčkova dvora: 8/21, 47.26 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  139. Jumping I, Beruška Gold Rebecca: 1/16, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  140. Jumping I, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/21, 36.5 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  141. Jumping II, Beruška Gold Rebecca: 2/16, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  142. Jumping II, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/21, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  143. Jumping III, Beruška Gold Rebecca: 1/16, 35.12 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  144. Jumping III, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/20, 33.02 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  145. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  146. TRIAL II. MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: 3/11, 37.16 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  147. TRIAL I. MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/11, 38.72 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  148. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  149. TRIAL II. SA3, Beruška Gold Rebecca: 4/6, 46.94 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  150. TRIAL I. SA3, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  151. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  152. II. zkouška MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  153. II. zkouška SA3, Beruška Gold Rebecca: 1/5, 44.74 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  154. I. zkouška MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/7, 45.9 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  155. I. zkouška SA3, Beruška Gold Rebecca: 2/5, 39.27 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  156. Jumping A2 + A3 M, Casanova ze Smrčkova dvora: 4/19, 29.89 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  157. Jumping A2 + A3 S, Beruška Gold Rebecca: 4/16, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  158. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  159. Agility I, Casanova ze Smrčkova dvora: 4/37, 33.12 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  160. Agility I, Beruška Gold Rebecca: 5/21, 36.98 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  161. Agility II FINAL, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  162. Agility II FINAL, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  163. Jumping I, Casanova ze Smrčkova dvora: 5/37, 31.23 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  164. Jumping I, Beruška Gold Rebecca: 9/21, 34.62 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  165. Jumping II, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/37, 27.52 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  166. Jumping II, Beruška Gold Rebecca: 4/21, 30.36 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  167. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 21. 10. 2017

  168. Agility Open, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  169. Agility Trial, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  170. Jumping Open, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  171. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  172. Agility Trial I, Beruška Gold Rebecca: 5/13, 45.27 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  173. Agility Trial I, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  174. Agility Trial II, Beruška Gold Rebecca: 4/13, 41.45 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  175. Agility Trial II, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  176. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  177. Trial II. MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  178. Trial II. SA3, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  179. Trial I. MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  180. Trial I. SA3, Beruška Gold Rebecca: 1/4, 44.25 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  181. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  182. Agility Ju, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/31, 39.14 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  183. Agility Ju, Beruška Gold Rebecca: 3/35, 42.84 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  184. Agility Squads, Beruška Gold Rebecca: 4/59, 40.3 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  185. Agility Squads, Casanova ze Smrčkova dvora: 23/44, 37.88 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  186. Hra Ju, Beruška Gold Rebecca: 16/36, 32.58 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  187. Hra Ju, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  188. Jumping Ju, Beruška Gold Rebecca: 6/35, 46.84 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  189. Jumping Ju, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  190. Jumping Squads, Beruška Gold Rebecca: 8/59, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  191. Jumping Squads, Casanova ze Smrčkova dvora: 17/44, 38.01 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  192. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  193. Agility družstev, Casanova ze Smrčkova dvora: 24/50, 43.02 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  194. Agility družstev, Beruška Gold Rebecca: 29/54, 45.74 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  195. Agility jednotlivců, Beruška Gold Rebecca: 16/54, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  196. Agility jednotlivců, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  197. Jumping družstev, Beruška Gold Rebecca: 15/55, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  198. Jumping družstev, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  199. Jumping jednotlivců, Casanova ze Smrčkova dvora: 5/47, 29.31 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  200. Jumping jednotlivců, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  201. Přerov - BRIT CUP 2017, 19. 08. 2017

  202. Agility Open, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/17, 37.91 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  203. Agility Trial, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  204. Jumping Open, Casanova ze Smrčkova dvora: 9/17, 37.67 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  205. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  206. Agility Trial I, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  207. Agility Trial I, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  208. Agility Trial II, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/6, 34.39 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  209. Jumping I, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/22, 33.11 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  210. Jumping I, Beruška Gold Rebecca: 8/23, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  211. Jumping II, Casanova ze Smrčkova dvora: 9/22, 32.39 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  212. Jumping II, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  213. Jumping Open, Beruška Gold Rebecca: 5/28, 39.29 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  214. Jumping Open, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  215. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/20, 29.32 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  216. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, Beruška Gold Rebecca: 1/23, 31.28 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  217. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  218. 1. Agility M, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  219. 1. Jumping M, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/15, 35.08 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  220. 2. Agility M, Casanova ze Smrčkova dvora: 8/15, 41.01 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  221. 2. Jumping M, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/15, 32.93 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  222. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  223. Agility 1, Beruška Gold Rebecca: 6/45, 41.04 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  224. Agility 1, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  225. Agility 2, Casanova ze Smrčkova dvora: 16/36, 46.15 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  226. Agility 2, Beruška Gold Rebecca: 25/45, 47.66 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  227. Jumping 1, Casanova ze Smrčkova dvora: 6/36, 34.32 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  228. Jumping 1, Beruška Gold Rebecca: 23/45, 43.88 s, 7.88 tr. b., 3.76 m/s

  229. Jumping 2, Beruška Gold Rebecca: 5/45, 34.23 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  230. Jumping 2, Casanova ze Smrčkova dvora: 5/36, 31.81 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  231. Hranice - Hranická skočka, 10. 06. 2017

  232. Open Jumping, Beruška Gold Rebecca: 1/30, 23.68 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  233. Open Jumping, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  234. Open tuneliáda, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/20, 40.23 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  235. Open tuneliáda, Beruška Gold Rebecca: 3/30, 46.44 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  236. Zkoušky, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/4, 37.23 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  237. Zkoušky, Beruška Gold Rebecca: 3/6, 46.07 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  238. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  239. Agility M, Casanova ze Smrčkova dvora: 3/22, 38.6 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  240. Jumping M, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/15, 29.42 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  241. zkouška 1 MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: 4/7, 38.52 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  242. zkouška 2 MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/7, 35.04 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  243. zkouška 3 MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  244. zkouška 4 MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/4, 36.96 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  245. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  246. QA1 agility, Beruška Gold Rebecca: 14/67, 44.13 s, 0.13 tr. b., 4.31 m/s

  247. QA3 agility, Beruška Gold Rebecca: 36/68, 44.73 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  248. QJ1 jumping, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  249. QJ2 jumping, Beruška Gold Rebecca: 18/69, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  250. QJ3 jumping, Beruška Gold Rebecca: 29/66, 39.51 s, 6.51 tr. b., 4.1 m/s

  251. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  252. Agility 1 Ju, Beruška Gold Rebecca: 3/22, 44.67 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  253. Agility 1 Ju, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  254. Agility 2 Ju, Beruška Gold Rebecca: 1/22, 35.93 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  255. Agility 2 Ju, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  256. Agility 3 Ju, Beruška Gold Rebecca: 4/22, 41.59 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  257. Agility 3 Ju, Casanova ze Smrčkova dvora: 12/17, 44.36 s, 12.34 tr. b., 4.42 m/s

  258. Agility 4 Ju, Beruška Gold Rebecca: 4/20, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  259. Agility 4 Ju, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  260. Jumping 1 Ju, Beruška Gold Rebecca: 2/22, 29.79 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  261. Jumping 1 Ju, Casanova ze Smrčkova dvora: 11/17, 32.4 s, 11.77 tr. b., 4.6 m/s

  262. Jumping 2 Ju, Beruška Gold Rebecca: 9/20, 34.07 s, 6.51 tr. b., 4.26 m/s

  263. Jumping 2 Ju, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  264. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  265. Agility Med Ne, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  266. Agility Med So, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  267. Jumping Med Ne, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  268. Jumping Med So, Casanova ze Smrčkova dvora: 10/39, 34.31 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  269. Holešov - Dvojité štěstí, 18. 03. 2017

  270. Agility Trial I, Beruška Gold Rebecca: 4/8, 41.24 s, 10.24 tr. b., 3.61 m/s

  271. Agility Trial I, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  272. Agility Trial II, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  273. Agility Trial II, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  274. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  275. II. zkouška MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  276. II. zkouška SA3, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  277. I. zkouška MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  278. I. zkouška SA3, Beruška Gold Rebecca: 8/14, 44.65 s, 10.65 tr. b., 3.9 m/s

  279. Jumping open M, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/18, 30.32 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  280. Jumping open S, Beruška Gold Rebecca: 4/31, 31.63 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  281. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  282. Agility Final SH, Casanova ze Smrčkova dvora: 5/11, 40.97 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  283. Agility Final SH, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  284. Agility I SH, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  285. Agility I SH, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  286. Jumping II SH, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/32, 32.33 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  287. Jumping II SH, Beruška Gold Rebecca: 3/18, 35.35 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  288. Jumping I SH, Beruška Gold Rebecca: 3/18, 35.88 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  289. Jumping I SH, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  290. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  291. Agility Trial I, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  292. Agility Trial I, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  293. Agility Trial II, Beruška Gold Rebecca: 2/11, 45.64 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  294. Agility Trial II, Casanova ze Smrčkova dvora: 4/7, 46.07 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  295. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  296. Agility družstva, Casanova ze Smrčkova dvora: 25/41, 39.73 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  297. Agility družstva, Beruška Gold Rebecca: 26/48, 35.51 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  298. Agility - junioři, Beruška Gold Rebecca: 13/30, 39.71 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  299. Agility - junioři, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  300. Jumping družstva, Beruška Gold Rebecca: 3/48, 29.73 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  301. Jumping družstva, Casanova ze Smrčkova dvora: 25/41, 35.77 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  302. Jumping - junioři, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  303. Jumping - junioři, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  304. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  305. Agility družstva, Beruška Gold Rebecca: 22/60, 40.22 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  306. Agility jednotlivci, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  307. Jumping družstva, Beruška Gold Rebecca: 38/60, 32.46 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  308. Jumping jednotlivci, Beruška Gold Rebecca: 27/59, 31.1 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  309. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  310. AGILITY, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  311. JUMPING, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  312. MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  313. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  314. Agility I, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/6, 36.87 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  315. Agility I, Beruška Gold Rebecca: 1/10, 39.06 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  316. Agility II, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  317. Agility II, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  318. HCV Jumping, Casanova ze Smrčkova dvora: 8/22, 41.01 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  319. HCV Jumping, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  320. Jumping 1, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/16, 35.0 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  321. Jumping 1, Beruška Gold Rebecca: 7/27, 39.59 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  322. Jumping 2, Beruška Gold Rebecca: 2/26, 36.98 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  323. Jumping 2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  324. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/12, 39.13 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  325. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  326. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  327. Agility I, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  328. Agility I, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  329. Agility II, Casanova ze Smrčkova dvora: 3/8, 41.17 s, 8.17 tr. b., 3.4 m/s

  330. Agility II, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  331. TUNELIADA, Casanova ze Smrčkova dvora: 3/29, 23.9 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  332. TUNELIADA, Beruška Gold Rebecca: 5/29, 26.02 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  333. TUNELIADA, Chantal Lenfir: 12/29, 28.41 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  334. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  335. QA5 Agility, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  336. QA5 Agility, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  337. QA6 Agility, Beruška Gold Rebecca: 21/90, 40.34 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  338. QA6 Agility, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  339. QJ5 Jumping, Casanova ze Smrčkova dvora: 33/74, 47.86 s, 26.86 tr. b., 3.13 m/s

  340. QJ5 Jumping, Beruška Gold Rebecca: 44/96, 43.3 s, 22.3 tr. b., 3.46 m/s

  341. QJ6 Jumping, Beruška Gold Rebecca: 42/90, 40.24 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  342. QJ6 Jumping, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  343. Rapotín - Miacis cup 2016, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  344. agility M, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  345. jumping 1 M, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  346. jumping 1 S, Beruška Gold Rebecca: 6/17, 47.15 s, 10.15 tr. b., 3.9 m/s

  347. jumping 2 M, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  348. jumping 2 S, Beruška Gold Rebecca: 2/17, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  349. zkouška 1 MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/9, 41.66 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  350. zkouška 2 MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  351. zkouška Ne MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  352. zkouška Ne SA3, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  353. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  354. QA3 Agility, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  355. QA4 Agility, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  356. QJ3 Jumping, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  357. QJ4 Jumping, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  358. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  359. Agility open M, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  360. Agility open S, Chantal Lenfir: Diskvalifikován

  361. Jumping open M, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  362. Jumping open S, Chantal Lenfir: 11/25, 44.55 s, 7.55 tr. b., 3.7 m/s

  363. Zkouška MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  364. Zkouška SA1, Chantal Lenfir: 1/8, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  365. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  366. J Agility 1, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  367. J Agility 1, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  368. J Agility 2, Beruška Gold Rebecca: 13/22, 34.0 s, 10.55 tr. b., 4.44 m/s

  369. J Agility 2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  370. J Agility 3, Beruška Gold Rebecca: 9/23, 38.16 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  371. J Agility 3, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  372. J Agility 4, Casanova ze Smrčkova dvora: 7/17, 52.47 s, 11.37 tr. b., 3.58 m/s

  373. J Agility 4, Beruška Gold Rebecca: 16/22, 44.57 s, 13.11 tr. b., 4.22 m/s

  374. J Jumping 1, Beruška Gold Rebecca: 3/23, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  375. J Jumping 1, Casanova ze Smrčkova dvora: 6/19, 33.96 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  376. J Jumping 2, Beruška Gold Rebecca: 3/23, 29.4 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  377. J Jumping 2, Casanova ze Smrčkova dvora: 11/18, 35.91 s, 12.03 tr. b., 4.04 m/s

  378. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  379. QA1 Agility, Beruška Gold Rebecca: 30/113, 47.27 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  380. QA2 Agility, Beruška Gold Rebecca: 29/110, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  381. QJ1 Jumping, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  382. QJ2 Jumping, Beruška Gold Rebecca: 10/109, 31.72 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  383. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  384. 10.prorubská, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  385. 10.prorubská, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  386. 9.prorubská, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  387. 9.prorubská, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  388. Brno - Zimní Brno II., 21. 02. 2016

  389. Agility MA M, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  390. Agility SA S, Beruška Gold Rebecca: 3/32, 36.66 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  391. Jumping MA M, Casanova ze Smrčkova dvora: 17/27, 40.06 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  392. Jumping SA S, Beruška Gold Rebecca: 6/31, 31.9 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  393. Zk MA2 MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  394. Zk SA3 SA3, Beruška Gold Rebecca: 5/10, 37.86 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  395. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  396. II. zkouška MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  397. I. zkouška MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  398. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2015, 07. 11. 2015 - 08. 11. 2015

  399. Agility neděle M, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  400. Agility neděle S, Beruška Gold Rebecca: 3/16, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  401. Agility neděle S, Chantal Lenfir: Diskvalifikován

  402. Agility sobota M, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  403. Agility sobota S, Beruška Gold Rebecca: 2/21, 42.53 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  404. Jumping neděle M, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  405. Jumping neděle S, Beruška Gold Rebecca: 2/16, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  406. Jumping neděle S, Chantal Lenfir: 9/16, 44.68 s, 12.68 tr. b., 3.72 m/s

  407. Jumping sobota M, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  408. Jumping sobota S, Beruška Gold Rebecca: 3/21, 33.9 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  409. Zkouška neděle MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  410. Zkouška neděle SA1, Chantal Lenfir: 1/3, 50.85 s, 14.85 tr. b., 3.28 m/s

  411. Zkouška neděle SA3, Beruška Gold Rebecca: 2/6, 43.05 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  412. zkouška sobota MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  413. zkouška sobota SA3, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  414. Hlučín - Hlučínský AgiDrak, 1. Agility Sheltie Cup, 6. Agility Collie Cup, 31. 10. 2015 - 01. 11. 2015

  415. Agility, Beruška Gold Rebecca: 1/5, 39.8 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  416. Agility, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/8, 35.19 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  417. Agility, Chantal Lenfir: Diskvalifikován

  418. Agility Open I, Beruška Gold Rebecca: 1/15, 36.81 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  419. Agility Open I, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  420. Agility Open I, Chantal Lenfir: Diskvalifikován

  421. Jumping Open I, Beruška Gold Rebecca: 2/15, 30.12 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  422. Jumping Open I, Chantal Lenfir: 9/15, 39.24 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  423. Jumping Open I, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  424. Litovel - Mladeč - II. Agility Cup Nové Zámky, 17. 10. 2015

  425. II.zkouška MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  426. II.zkouška SA1, Chantal Lenfir: 2/4, 30.51 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  427. II.zkouška SA3, Beruška Gold Rebecca: 4/10, 44.1 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  428. I.zkouška MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  429. I.zkouška SA1, Chantal Lenfir: 1/4, 33.92 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  430. I.zkouška SA3, Beruška Gold Rebecca: 6/10, 49.82 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  431. JUMPING M, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  432. JUMPING S, Beruška Gold Rebecca: 3/23, 34.88 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  433. JUMPING S, Chantal Lenfir: 16/23, 37.97 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  434. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  435. Agility, Beruška Gold Rebecca: 2/58, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  436. Agility, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  437. Agility - D, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/13, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  438. Agility - D, Beruška Gold Rebecca: 1/16, 34.3 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  439. Jumping, Casanova ze Smrčkova dvora: 19/34, 35.21 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  440. Jumping, Beruška Gold Rebecca: 31/58, 32.82 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  441. Jumping - D, Beruška Gold Rebecca: 1/16, 27.23 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  442. Jumping - D, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/13, 24.15 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  443. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  444. Agility, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  445. Agility squads, Beruška Gold Rebecca: 30/40, 45.8 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  446. Jumping, Beruška Gold Rebecca: 21/40, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  447. Jumping Squads, Beruška Gold Rebecca: 26/40, 37.98 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  448. Přerov - BRIT CUP 2015, 22. 08. 2015

  449. Agility, Chantal Lenfir: 2/7, 43.64 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  450. Agility, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  451. Agility Open, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  452. Agility Open, Chantal Lenfir: Diskvalifikován

  453. Jumping Open, Chantal Lenfir: 12/24, 33.37 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  454. Jumping Open, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  455. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  456. Tuneliáda A2 + A3 M, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/14, 30.57 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  457. Tuneliáda A2 + A3 S, Beruška Gold Rebecca: 4/14, 37.63 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  458. Zkouška II. MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: 3/8, 52.13 s, 20.13 tr. b., 3.53 m/s

  459. Zkouška II. SA3, Beruška Gold Rebecca: 1/8, 47.6 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  460. Zkouška I. MA2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  461. Zkouška I. SA3, Beruška Gold Rebecca: 5/8, 51.88 s, 12.88 tr. b., 3.86 m/s

  462. Rožnov pod Radhoštěm - European Open Junior, 10. 07. 2015 - 12. 07. 2015

  463. Agility Individual Ch, Beruška Gold Rebecca: 2/31, 35.69 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  464. Agility Squads, Beruška Gold Rebecca: 6/193, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  465. Jumping Individual Ch, Beruška Gold Rebecca: 2/31, 33.2 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  466. Jumping Squads, Beruška Gold Rebecca: 119/191, 38.17 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  467. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  468. Agility Ne, Beruška Gold Rebecca: 13/74, 43.01 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  469. Agility So, Beruška Gold Rebecca: 27/80, 50.26 s, 5.26 tr. b., 3.98 m/s

  470. Jumping Ne, Beruška Gold Rebecca: 39/78, 43.19 s, 6.19 tr. b., 4.24 m/s

  471. Jumping So, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  472. Šumperk Temenice - Miacis cup 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  473. Agi S, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  474. Jump 1 S, Chantal Lenfir: 5/14, 31.81 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  475. Jump 2 S, Chantal Lenfir: Diskvalifikován

  476. Jump S, Beruška Gold Rebecca: 2/14, 32.1 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  477. Zk 1 SA3, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  478. Zk 2 SA1, Chantal Lenfir: Diskvalifikován

  479. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  480. Agility S, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  481. Jumping S, Beruška Gold Rebecca: 1/24, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  482. Tuneliáda S, Beruška Gold Rebecca: 5/17, 18.4 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  483. Zkouška SA3, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  484. Přerov - Trojzkoušky, 25. 04. 2015

  485. Agility I, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  486. Agility II, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  487. Agility III, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/8, 22.57 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  488. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  489. Agility III - Medium - Děti, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  490. Agility III - Small - Děti, Beruška Gold Rebecca: 1/14, 33.74 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  491. Agility II - Medium - Děti, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/6, 31.36 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  492. Agility II - Small - Děti, Beruška Gold Rebecca: 1/14, 31.86 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  493. Agility I - Medium - Děti, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  494. Agility I - Small - Děti, Beruška Gold Rebecca: 1/14, 38.18 s, 3.18 tr. b., 4.06 m/s

  495. Agility IV - Medium - Děti, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  496. Agility IV - Small - Děti, Beruška Gold Rebecca: 1/14, 30.06 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  497. Jumping II - Medium - Děti, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  498. Jumping II - Small - Děti, Beruška Gold Rebecca: 2/14, 30.87 s, 1.87 tr. b., 4.47 m/s

  499. Jumping I - Medium - Děti, Casanova ze Smrčkova dvora: 5/6, 35.23 s, 18.23 tr. b., 4.12 m/s

  500. Jumping I - Small - Děti, Beruška Gold Rebecca: 1/14, 29.79 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  501. Sekvence II - MEDIUM - DĚTI, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  502. Olomouc Nové Sady - Jarní Psí Hrátky Olomouc, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  503. Agility So M, Casanova ze Smrčkova dvora: 5/13, 43.47 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  504. Agility So S, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  505. Jumping So M, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/13, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  506. Jumping So S, Beruška Gold Rebecca: 10/29, 36.75 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  507. Zkouška So SA3, Beruška Gold Rebecca: 4/9, 43.4 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  508. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  509. Družstva - Agility, Beruška Gold Rebecca: 1/44, 37.14 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  510. Družstva - Agility, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  511. Jumping jednotlivci, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  512. Jumping jednotlivci, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  513. Přerov - BRIT CUP 2014, 23. 08. 2014

  514. I. Agility, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  515. I. Agility, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  516. II. Agility, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/5, 33.3 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  517. II. Agility, Beruška Gold Rebecca: 2/6, 45.52 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  518. Jumping Open, Beruška Gold Rebecca: 1/29, 38.79 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  519. Jumping Open, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  520. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  521. Zkouška III. MA1, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  522. Zkouška III. SA3, Beruška Gold Rebecca: 1/7, 38.84 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  523. Zkouška II. MA1, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  524. Zkouška II. SA3, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  525. Zkouška I. MA1, Casanova ze Smrčkova dvora: 1/6, 34.77 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  526. Zkouška I. SA3, Beruška Gold Rebecca: 5/7, 42.93 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  527. Přerov - Trojboj „Na konci s dechem“, 26. 07. 2014

  528. A1 zkouska 1, Casanova ze Smrčkova dvora: 2/4, 36.75 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  529. A1 zkouska 2, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  530. A1 zkouska 3, Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  531. A3 zkouska 1, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  532. A3 zkouska 2, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  533. A3 zkouska 3, Beruška Gold Rebecca: 5/9, 43.75 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  534. Šumperk Temenice - Miacis cup 2014, 07. 06. 2014 - 08. 06. 2014

  535. Agility S, Beruška Gold Rebecca: 2/20, 41.88 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  536. Jumping ne S, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  537. Jumping S, Chantal Lenfir: 11/21, 40.85 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  538. Jumping S, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  539. Zkouška II SA1, Chantal Lenfir: 2/6, 58.15 s, 15.15 tr. b., 3.18 m/s

  540. Zkouška II SA3, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  541. Zkouška I SA1, Chantal Lenfir: Diskvalifikován

  542. Zkouška I SA3, Beruška Gold Rebecca: 2/4, 47.35 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  543. Zkouška SA3, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  544. Brno - Jarní Brno 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  545. Agility, Beruška Gold Rebecca: 1/16, 40.18 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  546. Jumping, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  547. SA3, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  548. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií, kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 11. 05. 2014

  549. Agility S, Beruška Gold Rebecca: 11/18, 49.63 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  550. Jumping S, Beruška Gold Rebecca: 5/20, 44.05 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  551. Zkouška SA3, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  552. Přerov - Dvojzkoušky, 26. 04. 2014

  553. Agility "zkoušky I.", Beruška Gold Rebecca: 3/4, 45.91 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  554. Agility "zkoušky II.", Beruška Gold Rebecca: 1/4, 40.18 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  555. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 19. 04. 2014

  556. II. SA3, Beruška Gold Rebecca: 1/7, 38.14 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  557. I. SA3, Beruška Gold Rebecca: 1/7, 40.33 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  558. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty II., 30. 11. 2013

  559. Agility, Beruška Gold Rebecca: 2/7, 43.78 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  560. Agility Open, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  561. Jumping Open, Beruška Gold Rebecca: 9/23, 32.62 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  562. Horka nad Moravou - Dvojité agility 1, 2, 3, 10. 11. 2013

  563. I. Agility, Beruška Gold Rebecca: 1/15, 33.13 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  564. II. Agility, Beruška Gold Rebecca: 1/15, 39.13 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  565. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  566. DĚTI - Agility, Beruška Gold Rebecca: 11/20, 38.08 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  567. DĚTI - Jumping, Beruška Gold Rebecca: 1/20, 29.7 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  568. DĚTI - Left or Right, Beruška Gold Rebecca: 7/19, 30.59 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  569. Přerov - BRIT CUP 2013, 24. 08. 2013

  570. II.zkouška SA2, Beruška Gold Rebecca: 1/8, 41.17 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  571. I.zkouška SA2, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  572. Jumping SA S, Beruška Gold Rebecca: 2/24, 35.2 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  573. Ostrava - Agility juniors 2013, 17. 08. 2013 - 18. 08. 2013

  574. Agility KIDS, Beruška Gold Rebecca: 7/11, 28.81 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  575. Agility squads/družstva, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  576. Jumping KIDS, Beruška Gold Rebecca: 1/11, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  577. Jumping squads/družstva, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  578. Šumperk Temenice - Miacis cup 2013, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  579. Agility S, Beruška Gold Rebecca: 3/15, 33.04 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  580. Jumping S, Beruška Gold Rebecca: 7/15, 29.9 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  581. Jumping S, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  582. Zkouška II. SA2, Beruška Gold Rebecca: 1/5, 38.66 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  583. Zkouška I. SA2, Beruška Gold Rebecca: 4/5, 30.76 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  584. Zkouška SA2, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  585. Přerov - Valašský zkouškový trojboj na Hané, 11. 05. 2013

  586. 1. Agility, Beruška Gold Rebecca: 6/10, 38.48 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  587. 2. Agility, Beruška Gold Rebecca: 5/10, 36.11 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  588. 3. Agility, Beruška Gold Rebecca: 6/10, 37.6 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  589. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  590. Agility 1 S, Beruška Gold Rebecca: 6/8, 41.45 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  591. Agility 2 S, Beruška Gold Rebecca: 2/8, 37.26 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  592. Agility 3 S, Beruška Gold Rebecca: 4/8, 33.83 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  593. Agility 4 S, Beruška Gold Rebecca: 4/8, 34.51 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  594. Jumping 1 S, Beruška Gold Rebecca: 1/8, 30.73 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  595. Jumping 2 S, Beruška Gold Rebecca: 1/8, 27.21 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  596. Sekvence 1 S, Beruška Gold Rebecca: 1/8, 28.94 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  597. Sekvence 2 S, Beruška Gold Rebecca: 7/8, 30.58 s, 11.58 tr. b., 3.92 m/s

  598. Horka nad Moravou - 2. zimní závody pro každého, 16. 03. 2013

  599. 1. Agility A2, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  600. 2. Agility A2, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  601. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty II., 08. 12. 2012

  602. Agility, Beruška Gold Rebecca: 7/23, 44.52 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  603. Jumping, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  604. Zkoušky, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  605. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty I., 18. 11. 2012

  606. Agility, Beruška Gold Rebecca: 2/25, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  607. Jumping, Beruška Gold Rebecca: 14/26, 38.66 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  608. Zkoušky, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  609. Česká Třebová - Fitmin Cup - Podhorka, 01. 07. 2012

  610. Agility, Beruška Gold Rebecca: 12/24, 56.66 s, 17.66 tr. b., 2.84 m/s

  611. Jumping, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  612. Zkouška, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  613. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  614. Agility Open - neděle S, Beruška Gold Rebecca: 12/51, 38.86 s, 2.86 tr. b., 4.25 m/s

  615. Agility Open - sobota S, Beruška Gold Rebecca: 8/55, 40.93 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  616. Jumping Open - neděle S, Beruška Gold Rebecca: 8/54, 38.47 s, 1.47 tr. b., 3.93 m/s

  617. Jumping Open - sobota S, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  618. Zkoušky neděle SA2, Beruška Gold Rebecca: 5/14, 49.0 s, 13.0 tr. b., 3.29 m/s

  619. Zkoušky sobota SA2, Beruška Gold Rebecca: 5/13, 45.94 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  620. Šumperk Temenice - Miacis cup 2012, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  621. Agility III. SA2, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  622. Agility II. SA2, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  623. Agility I. SA2, Beruška Gold Rebecca: 3/7, 41.2 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  624. Agility Open I. S, Beruška Gold Rebecca: 9/15, 50.59 s, 10.0 tr. b., 3.4 m/s

  625. Jumping Open II. S, Beruška Gold Rebecca: 2/16, 34.56 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  626. Jumping Open I. - pohádkový S, Beruška Gold Rebecca: 1/14, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  627. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR šeltií a OPEN AIR MR ČR BO a AUO, 13. 05. 2012

  628. Agility S, Beruška Gold Rebecca: 4/29, 38.74 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  629. Jumping S, Beruška Gold Rebecca: 3/29, 38.83 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  630. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 05. 05. 2012 - 06. 05. 2012

  631. Agility 1 Small Děti, Beruška Gold Rebecca: 3/14, 37.49 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  632. Agility 2 Small Děti, Beruška Gold Rebecca: 5/14, 39.85 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  633. Agility 3 Small Děti, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  634. Agility 4 Small Děti, Beruška Gold Rebecca: 3/14, 36.37 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  635. Jumping 1 Small Děti, Beruška Gold Rebecca: 9/14, 34.69 s, 12.69 tr. b., 4.32 m/s

  636. Jumping 2 Small Děti, Beruška Gold Rebecca: 2/14, 34.82 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  637. Sekvence 1 Děti Small, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  638. Sekvence 2 Děti Small, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  639. Olomouc - Kirican Agilite Závode (KAZ) - umělá tráva, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  640. AGILITY NE S, Beruška Gold Rebecca: 6/19, 45.83 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  641. JUMPING NE S, Beruška Gold Rebecca: 5/19, 38.78 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  642. ZKOUSKA NE SA1, Beruška Gold Rebecca: 1/6, 29.19 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  643. Horka nad Moravou - Zimní závody pro každého, 19. 02. 2012

  644. 1. Agility SA1, Beruška Gold Rebecca: 6/13, 38.25 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  645. 2. Agility SA1, Beruška Gold Rebecca: 1/13, 30.48 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  646. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 03. 12. 2011

  647. Agility Open S, Beruška Gold Rebecca: 11/29, 53.46 s, 26.46 tr. b., 2.96 m/s

  648. Agility SA1, Beruška Gold Rebecca: 3/10, 41.06 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  649. Jumping Open S, Beruška Gold Rebecca: 7/31, 45.86 s, 16.86 tr. b., 3.49 m/s

  650. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 12. 11. 2011

  651. Agility Open S, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  652. Agility SA1, Beruška Gold Rebecca: 8/16, 30.64 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  653. Jumping Open S, Beruška Gold Rebecca: 19/35, 38.1 s, 10.1 tr. b., 3.46 m/s

  654. Praha Kyje - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 17. 09. 2011 - 18. 09. 2011

  655. Agility jednotlivců S - děti S, Beruška Gold Rebecca: 8/19, 32.44 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  656. Jumping jednotlivců S - děti S, Beruška Gold Rebecca: 7/19, 29.38 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  657. Přerov - Závody agility, 28. 08. 2011

  658. JUMP S S, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  659. OPEN S S, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  660. ZKOUŠKA SA1, Beruška Gold Rebecca: 4/9, 38.72 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  661. Česká Třebová - FITMIN CUP - Podhorka, 21. 08. 2011

  662. Agility, Beruška Gold Rebecca: 1/24, 43.36 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  663. Jumping, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  664. Zkouška, Beruška Gold Rebecca: 6/7, 41.22 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  665. Žamberk - O pohár Fitmin, 23. 07. 2011

  666. AGILITY, Beruška Gold Rebecca: 16/36, 38.55 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  667. JUMPING SA1, Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  668. SA1, Beruška Gold Rebecca: 7/12, 47.81 s, 15.0 tr. b., 3.18 m/s

  669. Šumperk Temenice - Miacis cup, 09. 07. 2011 - 10. 07. 2011

  670. Agility II. S, Beruška Gold Rebecca: 8/18, 37.26 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  671. Jumping II. S, Beruška Gold Rebecca: 11/18, 44.37 s, 27.37 tr. b., 2.97 m/s

  672. Zkoušky II. SA1, Beruška Gold Rebecca: 6/8, 35.59 s, 20.0 tr. b., 3.68 m/s