Zdenek Smrček

  1. Číslo: 002790
  2. OSA: Run as one
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 29. 06. 2011
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 024210 (XS), Chantal Lenfir

    Arrow_down
  2. 038911 (S), A3Ch Beruška Gold Rebecca

    Arrow_down
  3. 036714 (M), A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora

    Arrow_down
  4. 056518 (XS), Annie Lee Castle

    Arrow_down
  5. 043720 (M), Glory Day ze Smrčkova dvora

    Arrow_down
  6. 029523 (L), Alias Taima Malitumi

    Arrow_down
  7. 029623 (L), Ebony Nose Ifrit

    Arrow_down
  8. 078523 (L), Chicago Winwinners

    Arrow_down

Výsledky

  1. Brno - Zimní Brno 1, 14. 01. 2024

  2. Agility L, Chicago Winwinners: 6/39, 41.66 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  3. Jumping L, Chicago Winwinners: Diskvalifikován

  4. Zkouška LA1, Chicago Winwinners: Diskvalifikován

  5. Mladeč - Nové Zámky - Litovel Winter cup II. +A0, 17. 12. 2023

  6. Zkouška II. LA1, Chicago Winwinners: Diskvalifikován

  7. Zkouška I. LA1, Chicago Winwinners: 1/15, 29.35 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  8. Mladeč- Nové Zámky - Litovel Winter Cup III. a A0, 18. 11. 2023

  9. Zkouška II. LA1, Chicago Winwinners: Diskvalifikován

  10. Zkouška I. LA1, Chicago Winwinners: 2/13, 32.52 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  11. Mladeč- Nové Zámky - Litovel Winter cup I. + A0, 29. 10. 2023

  12. Zkouška II. LA1, Chicago Winwinners: Diskvalifikován

  13. Zkouška I. LA1, Chicago Winwinners: Diskvalifikován

  14. Horka nad Moravou - Havliczech 61 s JK Animals (4 x A2, 2 x A1 + 2 x A3), 28. 10. 2023

  15. Zkouška I., Chicago Winwinners: Diskvalifikován

  16. Zkouška II., Chicago Winwinners: Diskvalifikován

  17. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 17. 09. 2023

  18. 1. Zkouška MA3, Glory Day ze Smrčkova dvora: 1/11, 40.28 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  19. 2. Zkouška MA3, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  20. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 16. 09. 2023

  21. Agility M, Glory Day ze Smrčkova dvora: 3/63, 41.74 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  22. Jumping M, Glory Day ze Smrčkova dvora: 1/67, 36.93 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  23. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  24. Agility družstev L, Alias Taima Malitumi: 5/108, 41.93 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  25. Agility družstev M, Glory Day ze Smrčkova dvora: 7/66, 42.27 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  26. Agility jednotlivci L, Alias Taima Malitumi: Diskvalifikován

  27. Agility jednotlivci M, Glory Day ze Smrčkova dvora: 14/65, 38.65 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  28. Jumping družstev L, Alias Taima Malitumi: 21/108, 36.43 s, 5.0 tr. b., 5.98 m/s

  29. Jumping družstev M, Glory Day ze Smrčkova dvora: 35/67, 42.39 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  30. Jumping jednotlivci L, Alias Taima Malitumi: 40/103, 34.88 s, 5.0 tr. b., 6.31 m/s

  31. Jumping jednotlivci M, Glory Day ze Smrčkova dvora: 34/61, 36.32 s, 5.0 tr. b., 6.06 m/s

  32. Trutnov - Páteční rozjezd (A2 a A3), 08. 09. 2023

  33. 1. Zkouška LA2, Alias Taima Malitumi: Diskvalifikován

  34. 2. Zkouška LA2, Alias Taima Malitumi: Diskvalifikován

  35. Opava - PROSECCUP 2023, 12. 08. 2023 - 13. 08. 2023

  36. AGILITY dry M, Glory Day ze Smrčkova dvora: 10/27, 44.06 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  37. AGILITY extra dry M, Glory Day ze Smrčkova dvora: 3/27, 41.66 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  38. JUMPING brut M, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  39. JUMPING zero brut M, Glory Day ze Smrčkova dvora: 1/24, 35.36 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  40. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 02. 07. 2023

  41. 1. zkouška MA3, Glory Day ze Smrčkova dvora: 1/10, 37.14 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  42. 2. zkouška MA3, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  43. Mladeč - Nové Zámky - VII. Agility Cup Nové Zámky + J0, 01. 07. 2023

  44. Agility L, Alias Taima Malitumi: Diskvalifikován

  45. Agility M, Glory Day ze Smrčkova dvora: 4/18, 42.2 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  46. Jumping III. L, Alias Taima Malitumi: Diskvalifikován

  47. Jumping III. M, Glory Day ze Smrčkova dvora: 7/18, 38.84 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  48. Jumping II. L, Alias Taima Malitumi: 1/16, 21.13 s, 0.0 tr. b., 6.96 m/s

  49. Jumping II. M, Glory Day ze Smrčkova dvora: 9/18, 23.89 s, 10.0 tr. b., 6.15 m/s

  50. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  51. Agility 4 M, Glory Day ze Smrčkova dvora: 5/44, 42.49 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  52. Agility 5 M, Glory Day ze Smrčkova dvora: 27/45, 45.81 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  53. Agility 6 M, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  54. Jumping 4 M, Glory Day ze Smrčkova dvora: 12/45, 50.5 s, 11.5 tr. b., 4.12 m/s

  55. Jumping 5 M, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  56. Jumping 6 M, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  57. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  58. Agility 1, Alias Taima Malitumi: 14/117, 37.22 s, 5.0 tr. b., 5.91 m/s

  59. Agility 1, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  60. Agility 2, Alias Taima Malitumi: 3/110, 38.59 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  61. Agility 2, Glory Day ze Smrčkova dvora: 3/66, 39.66 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  62. Jumping 1, Glory Day ze Smrčkova dvora: 12/66, 35.28 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  63. Jumping 1, Alias Taima Malitumi: 61/116, 31.66 s, 20.0 tr. b., 5.84 m/s

  64. Jumping 2, Alias Taima Malitumi: 27/116, 33.11 s, 5.0 tr. b., 6.16 m/s

  65. Jumping 2, Glory Day ze Smrčkova dvora: 28/65, 48.0 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  66. Nedvězí - Olomoucký dvojskok II. + A0, 14. 05. 2023

  67. 1. Zkouška LA2, Alias Taima Malitumi: 1/5, 33.63 s, 10.0 tr. b., 6.42 m/s

  68. 1. Zkouška MA3, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  69. 2. Zkouška LA2, Alias Taima Malitumi: 1/5, 32.57 s, 5.0 tr. b., 6.32 m/s

  70. 2. Zkouška MA3, Glory Day ze Smrčkova dvora: 2/6, 37.64 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  71. Nedvězí - Olomoucký DOG RUN II, 13. 05. 2023

  72. Open Agility Medium, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  73. Open Jumping Medium, Glory Day ze Smrčkova dvora: 1/10, 32.48 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  74. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  75. QA1 Agility, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  76. QA2 Agility, Glory Day ze Smrčkova dvora: 31/64, 40.63 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  77. QA3 Agility, Glory Day ze Smrčkova dvora: 19/59, 43.69 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  78. QJ1 Jumping, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  79. QJ2 Jumping, Glory Day ze Smrčkova dvora: 10/63, 39.29 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  80. QJ3 Jumping, Glory Day ze Smrčkova dvora: 36/64, 49.9 s, 8.9 tr. b., 3.91 m/s

  81. Mladeč - Nové Zámky - Jarní dvojzkoušky + A0, 08. 04. 2023

  82. 1.zkouška LA2, Ebony Nose Ifrit: 4/9, 33.26 s, 15.0 tr. b., 6.01 m/s

  83. 1.Zkouška MA3, Glory Day ze Smrčkova dvora: 1/9, 39.29 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  84. 2.zkouška LA2, Ebony Nose Ifrit: Diskvalifikován

  85. 2.zkouška MA3, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  86. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 07. 04. 2023

  87. Zkouška I. A3 M, Glory Day ze Smrčkova dvora: 1/12, 37.89 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  88. Zkouška II. A3 M, Glory Day ze Smrčkova dvora: 2/12, 40.97 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  89. Zkouška III. A3 M, Glory Day ze Smrčkova dvora: 2/12, 42.0 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  90. Kaňovice - Apríl v Kaňkách 3. - trojzkoušky, 01. 04. 2023

  91. 1. Zkouška LA2, Ebony Nose Ifrit: Diskvalifikován

  92. 1. Zkouška MA3, Glory Day ze Smrčkova dvora: 1/5, 39.28 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  93. 2. Zkouška LA2, Ebony Nose Ifrit: Diskvalifikován

  94. 2. Zkouška MA3, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  95. 3. Zkouška LA2, Ebony Nose Ifrit: Diskvalifikován

  96. 3. Zkouška MA3, Glory Day ze Smrčkova dvora: 1/5, 36.63 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  97. Mladeč - Nové Zámky - Litovel Winter cup 3. + A0, 19. 02. 2023

  98. Zkouška II. MA3, Glory Day ze Smrčkova dvora: 1/8, 31.79 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  99. Zkouška I. MA3, Glory Day ze Smrčkova dvora: 1/8, 31.63 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  100. Mladeč- Nové Zámky - Akinu Winter cup 2. +A0, 05. 02. 2023

  101. Zkouška II. MA3, Glory Day ze Smrčkova dvora: 1/7, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  102. Zkouška I. MA3, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  103. Mladeč- Nové Zámky - Litovel Winter cup 1., 29. 01. 2023

  104. Zkouška II. MA3, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  105. Zkouška I. MA3, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  106. Brno - Zimní Brno 1, 28. 01. 2023

  107. Agility MA, Glory Day ze Smrčkova dvora: 1/22, 40.95 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  108. Jumping MA, Glory Day ze Smrčkova dvora: 3/24, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  109. Zkouška MA3, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  110. Horka nad Moravou - Havliczech 47, 28. 10. 2022

  111. Zkouška 1., Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  112. Zkouška 2., Glory Day ze Smrčkova dvora: 1/7, 38.99 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  113. Zkouška 3., Glory Day ze Smrčkova dvora: 1/7, 40.62 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  114. Mladeč- Nové Zámky - Odpolední zkoušky + A0, 09. 09. 2022

  115. 1. Zkouška MA3, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  116. 2. Zkouška MA3, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  117. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  118. ZKOUŠKA I., Glory Day ze Smrčkova dvora: 2/12, 37.26 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  119. ZKOUŠKA II., Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  120. Heroltice (u Brna) - Táborový agi hop LVT 2022, 10. 08. 2022

  121. Open Jumping M, Glory Day ze Smrčkova dvora: 1/7, 31.34 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  122. Zkouška MA3, Glory Day ze Smrčkova dvora: 1/4, 38.64 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  123. Mladeč- Nové Zámky - Dvojzkoušky a jumpingy s runningcontacts.eu, 06. 07. 2022

  124. Zkouška II. SA2, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  125. Zkouška SA2, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  126. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky s Dogfitness.cz, 05. 07. 2022

  127. 1. Zkouška MA3, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  128. 1. Zkouška SA2, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  129. 2. Zkouška MA3, Glory Day ze Smrčkova dvora: 2/7, 39.2 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  130. 2. Zkouška SA2, Annie Lee Castle: 2/5, 37.79 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  131. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  132. Finále MA, Glory Day ze Smrčkova dvora: 5/24, 42.77 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  133. MA Agility 2, Glory Day ze Smrčkova dvora: 2/77, 43.9 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  134. MA Agility 3, Glory Day ze Smrčkova dvora: 2/54, 36.69 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  135. MA Agility 4, Glory Day ze Smrčkova dvora: 19/72, 44.85 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  136. MA Jumping 1, Glory Day ze Smrčkova dvora: 14/77, 34.86 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  137. MA Jumping 2, Glory Day ze Smrčkova dvora: 11/75, 43.54 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  138. Zkouška Exam M A3, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  139. Čerčany - Pytloun & Juta CUP, 24. 06. 2022 - 25. 06. 2022

  140. I. agility M, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  141. II. agility M, Glory Day ze Smrčkova dvora: 1/7, 39.09 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  142. II. zkouška A3 M, Glory Day ze Smrčkova dvora: 1/5, 41.97 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  143. I. zkouška A3 M, Glory Day ze Smrčkova dvora: 1/5, 36.51 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  144. JUMPING M, Glory Day ze Smrčkova dvora: 2/7, 32.4 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  145. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  146. Agility I, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  147. Agility II, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  148. Jumping I, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  149. Jumping II, Glory Day ze Smrčkova dvora: 7/44, 39.98 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  150. Jakubčovice nad Odrou - Jednozkouškový rozjezd, 17. 06. 2022

  151. Zkouška MA3, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  152. Šumperk - Havliczech 43, 10. 06. 2022

  153. TRIAL I., Glory Day ze Smrčkova dvora: 1/3, 36.83 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  154. TRIAL II., Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  155. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  156. QA4 Agility, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  157. QA5 Agility, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  158. QA6 Agility, Glory Day ze Smrčkova dvora: 12/41, 49.47 s, 8.34 tr. b., 4.45 m/s

  159. QJ4 Jumping, Glory Day ze Smrčkova dvora: 4/44, 39.2 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  160. QJ5 Jumping, Glory Day ze Smrčkova dvora: 25/44, 43.81 s, 14.77 tr. b., 4.91 m/s

  161. QJ6 Jumping, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  162. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  163. Agility I, Glory Day ze Smrčkova dvora: 15/60, 43.45 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  164. Agility II, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  165. Jumping I, Glory Day ze Smrčkova dvora: 24/60, 33.79 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  166. Jumping II, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  167. Mohelnice - Havliczech 42, 20. 05. 2022

  168. TRIAL I., Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  169. TRIAL II., Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  170. Olomouc-Nedvězí - Olomoucký dvojskok, 08. 05. 2022

  171. Agility Trial I, Glory Day ze Smrčkova dvora: 1/5, 39.87 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  172. Agility Trial I, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/5, 40.66 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  173. Agility Trial II, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  174. Agility Trial II, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  175. Olomouc-Nedvězí - Olomoucký DOG RUN, 07. 05. 2022

  176. Agility Trial, Glory Day ze Smrčkova dvora: 2/6, 37.37 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  177. Agility Trial, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  178. Memorial Martiny Smolkove - Agility, Glory Day ze Smrčkova dvora: 2/11, 39.45 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  179. Memorial Martiny Smolkove - Agility, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  180. Memorial Martiny Smolkove - Jumping, Glory Day ze Smrčkova dvora: 2/11, 35.78 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  181. Memorial Martiny Smolkove - Jumping, Annie Lee Castle: 2/6, 41.6 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  182. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  183. QA1 Agility, Glory Day ze Smrčkova dvora: 5/64, 43.6 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  184. QA2 Agility, Glory Day ze Smrčkova dvora: 24/64, 48.48 s, 15.06 tr. b., 4.37 m/s

  185. QA3 Agility, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  186. QJ1 Jumping, Glory Day ze Smrčkova dvora: 31/64, 45.47 s, 12.72 tr. b., 4.79 m/s

  187. QJ2 Jumping, Glory Day ze Smrčkova dvora: 29/62, 42.9 s, 9.29 tr. b., 4.73 m/s

  188. QJ3 Jumping, Glory Day ze Smrčkova dvora: 28/48, 40.33 s, 14.74 tr. b., 4.41 m/s

  189. Brno - Zimní Brno 3, 26. 03. 2022

  190. Agility MA, Glory Day ze Smrčkova dvora: 7/23, 40.45 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  191. Jumping MA, Glory Day ze Smrčkova dvora: 2/23, 35.48 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  192. Zkouška MA3, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  193. Studenec u Trutnova - Únorové jumpingy + A0, 13. 02. 2022

  194. III. jumping, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  195. II. jumping, Glory Day ze Smrčkova dvora: 2/11, 29.16 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  196. I. jumping, Glory Day ze Smrčkova dvora: 2/11, 24.61 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  197. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  198. TRIAL I., Glory Day ze Smrčkova dvora: 1/7, 38.65 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  199. TRIAL II., Glory Day ze Smrčkova dvora: 1/7, 38.9 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  200. Horka nad Moravou - Havliczech 38, 20. 11. 2021

  201. TRIAL I., Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  202. TRIAL II., Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  203. TRIAL III., Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  204. Horka nad Moravou - Havliczech 37, 13. 11. 2021

  205. TRIAL I., Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  206. TRIAL I., A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  207. TRIAL II., A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/4, 47.42 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  208. TRIAL II., Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  209. TRIAL III., Glory Day ze Smrčkova dvora: 1/8, 38.38 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  210. TRIAL III., A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/4, 44.62 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  211. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  212. TRIAL I., Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  213. TRIAL II., Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  214. TRIAL III., Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  215. Brno - Podzimní Brno, 23. 10. 2021

  216. Agility MA, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  217. Agility SA, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  218. Jumping MA, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  219. Jumping SA, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  220. Zkouška MA2, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  221. Zkouška SA2, Annie Lee Castle: 4/7, 44.55 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  222. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 02. 10. 2021

  223. Agility M, Glory Day ze Smrčkova dvora: 1/44, 41.67 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  224. Agility M, Glory Day ze Smrčkova dvora: 1/44, 41.67 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  225. Agility M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  226. Agility M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  227. Agility S, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  228. Agility S, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  229. Jumping M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/46, 30.44 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  230. Jumping M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/46, 30.44 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  231. Jumping M, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  232. Jumping M, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  233. Jumping S, Annie Lee Castle: 13/25, 37.37 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  234. Jumping S, Annie Lee Castle: 13/25, 37.37 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  235. Tuneliáda M, Glory Day ze Smrčkova dvora: 2/45, 27.43 s, 0.0 tr. b., 6.6 m/s

  236. Tuneliáda M, Glory Day ze Smrčkova dvora: 2/45, 27.43 s, 0.0 tr. b., 6.6 m/s

  237. Tuneliáda M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 6/45, 28.46 s, 0.0 tr. b., 6.36 m/s

  238. Tuneliáda M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 6/45, 28.46 s, 0.0 tr. b., 6.36 m/s

  239. Tuneliáda S , Annie Lee Castle: 18/24, 37.58 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  240. Tuneliáda S , Annie Lee Castle: 18/24, 37.58 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  241. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2021, 25. 09. 2021

  242. Agility M, Glory Day ze Smrčkova dvora: 2/21, 38.11 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  243. Final-Jump M, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  244. Jumping M, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  245. Zkouška MA2, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  246. Horní Suchá - Hornosušské podzimní dvojzkoušky, 19. 09. 2021

  247. 1. Zkouška A2 M, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  248. 2. zkouška A2 M, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  249. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  250. Agility Squads as Individual, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  251. Jumping Squads as Individual, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 9/73, 39.3 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  252. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  253. 1. zkouška, Glory Day ze Smrčkova dvora: 1/4, 47.24 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  254. 2. zkouška, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  255. Mohelnice - Havliczech 029, 03. 09. 2021

  256. TRIAL I., Glory Day ze Smrčkova dvora: 1/9, 36.5 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  257. TRIAL I., A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  258. TRIAL II., A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/6, 42.58 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  259. TRIAL II., Glory Day ze Smrčkova dvora: 4/9, 44.07 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  260. Čebín - Čebínský král 2021, 28. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  261. Neděle Agility M, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  262. Neděle Jumping M, Glory Day ze Smrčkova dvora: 2/17, 33.05 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  263. Neděle zkouška M A2, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  264. Sobota Agility M, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  265. Sobota Jumping M, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  266. Sobota zkouška M A2, Glory Day ze Smrčkova dvora: 1/5, 41.37 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  267. Čebín - Čebínský rozjezd 2021, 27. 08. 2021

  268. 1. Zkouška MA2, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  269. 2. Zkouška MA2, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  270. Sedlec u Mikulova - Calibra CZECH cup 2021 s Cibulkou, 24. 07. 2021

  271. 1. Agility - S - Zletilí, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  272. 2. Agility - S - Zletilí, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  273. 3. Jumping - S - Zletilí, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  274. Šlapanice - Šlapanický vlk 2021, 26. 06. 2021

  275. Agility M, Glory Day ze Smrčkova dvora: 11/23, 55.87 s, 21.87 tr. b., 3.76 m/s

  276. Jumping M, Glory Day ze Smrčkova dvora: 12/23, 43.82 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  277. Zkouška MA2, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  278. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  279. Agility I, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 15/71, 43.43 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  280. Agility I, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  281. Agility II, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 4/67, 45.01 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  282. Agility II, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  283. Jumping I, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 26/71, 38.0 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  284. Jumping I, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  285. Jumping II, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  286. Jumping II, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  287. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  288. 1.zkouška MA3, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/9, 43.41 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  289. 1.zkouška SA2, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  290. 2.zkouška MA3, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 5/9, 36.94 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  291. 2.zkouška SA2, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  292. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské trojzkoušky, 05. 06. 2021

  293. Agility Trial I, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/6, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  294. Agility Trial I, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  295. Agility Trial II, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/6, 41.07 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  296. Agility Trial II, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  297. Agility Trial III, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  298. Agility Trial III, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  299. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky, 04. 06. 2021

  300. Agility Trial II, Glory Day ze Smrčkova dvora: 1/4, 39.77 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  301. Agility Trial II, Annie Lee Castle: 2/4, 41.81 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  302. Aility Trial I, Annie Lee Castle: 2/4, 50.56 s, 15.56 tr. b., 3.62 m/s

  303. Aility Trial I, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  304. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  305. Agility Trial, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 6/9, 43.8 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  306. Agility Trial, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  307. Earth dog's labyrinth, Glory Day ze Smrčkova dvora: 2/24, 33.36 s, 0.0 tr. b., 6.18 m/s

  308. Earth dog's labyrinth, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 12/16, 36.2 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  309. Frog's course, Glory Day ze Smrčkova dvora: 4/24, 26.0 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  310. Frog's course, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 10/18, 22.64 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  311. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  312. 1. Zkouška SA1, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  313. 2. Zkouška SA1, Glory Day ze Smrčkova dvora: 1/2, 36.37 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  314. 3. Zkouška SA1, Glory Day ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  315. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  316. 1. Zkouška SA1, Glory Day ze Smrčkova dvora: 1/4, 28.11 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  317. 2. Zkouška SA1, Glory Day ze Smrčkova dvora: 1/4, 33.12 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  318. 3. Zkouška SA1, Glory Day ze Smrčkova dvora: 1/4, 32.2 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  319. Lysá nad Labem - Jelení rozjezd, 21. 05. 2021

  320. 1. Zkouška SA2, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  321. 2. Zkouška SA2, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  322. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  323. Agility Individual, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 4/67, 39.56 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  324. Agility Squads as Individual, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  325. Jumping Individual, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  326. Jumping Squads as Individual, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 3/72, 31.02 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  327. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  328. Agility Open, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  329. Agility Open, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  330. Agility Trial, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/9, 37.85 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  331. Agility Trial, Annie Lee Castle: 2/10, 42.7 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  332. Jumping Open, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 3/14, 35.36 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  333. Jumping Open, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  334. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  335. 1. Zkouška MA3, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/11, 37.14 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  336. 1. zkouška SA2, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  337. 2. Zkouška MA3, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 5/11, 39.33 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  338. 2. Zkouška SA2, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  339. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  340. Agility M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 4/38, 40.96 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  341. Agility S, Annie Lee Castle: 6/21, 48.49 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  342. Jumping M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/40, 30.54 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  343. Jumping S, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  344. Tuneliáda M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 6/37, 33.06 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  345. Tuneliáda S , Annie Lee Castle: 12/21, 38.57 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  346. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  347. Agility neděle M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  348. Agility sobota M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/18, 34.07 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  349. Jumping neděle M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/14, 26.87 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  350. Jumping sobota M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  351. ZkouškaMA3 neděle, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/6, 32.53 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  352. ZkouškaMA3 sobota, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/8, 34.69 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  353. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  354. Agility Open, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  355. Agility Open, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  356. Agility Trial, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 4/8, 44.79 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  357. Agility Trial, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  358. Jumping Open, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/18, 36.52 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  359. Jumping Open, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  360. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  361. I. agility M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  362. II. agility M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  363. II. zkouška A3 M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/4, 41.38 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  364. I. jumping M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 4/10, 39.92 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  365. I.zkouška A3 M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/4, 42.66 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  366. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  367. 1. Agility M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  368. 1. Agility S, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  369. 1. Jumping M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 3/16, 35.41 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  370. 1. Jumping S, Annie Lee Castle: 9/10, 51.03 s, 10.03 tr. b., 4.0 m/s

  371. 1. Zkouška MA3, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  372. 1. Zkouška SA2, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  373. 2. Zkouška MA3, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  374. 2. Zkouška SA2, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  375. Šumperk - Havliczech XXIV. - Rozjezdy pro hvězdy, 10. 07. 2020

  376. JUMPING I. A2 + A3, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/9, 36.36 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  377. JUMPING I. A2 + A3, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  378. JUMPING II. A2 + A3, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/9, 41.6 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  379. JUMPING II. A2 + A3, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  380. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 05. 07. 2020

  381. ZkA I Agility, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  382. ZkA I Agility, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  383. ZkA II Agility, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/6, 37.14 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  384. ZkA II Agility, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  385. ZkA III Agility, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/6, 34.43 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  386. ZkA III Agility, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  387. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  388. Jumping Final, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  389. Jumping Open I, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/17, 29.16 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  390. Jumping Open I, Annie Lee Castle: 5/9, 35.3 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  391. Jumping Open II, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/17, 29.0 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  392. Jumping Open II, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  393. Jumping Open III, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  394. Jumping Open III, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  395. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  396. 1.zkouška, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/5, 31.55 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  397. 1.zkouška, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  398. 2.zkouška, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  399. 2.zkouška, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  400. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  401. Agility I, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  402. Agility II, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 3/62, 42.61 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  403. Jumping I, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 5/64, 36.02 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  404. Jumping II, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/58, 30.1 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  405. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  406. Agility Trial I, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  407. Agility Trial II, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  408. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  409. TRIAL I., A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/4, 37.13 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  410. TRIAL I., Annie Lee Castle: 1/3, 46.0 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  411. TRIAL II., A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/4, 37.37 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  412. TRIAL II., Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  413. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  414. ZkA I, Annie Lee Castle: 2/10, 42.1 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  415. ZkA I, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  416. ZkA II, Annie Lee Castle: 5/10, 48.52 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  417. ZkA II, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  418. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  419. Agility MA sobota, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 7/25, 49.02 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  420. Jumping MA sobota, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/25, 36.55 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  421. Zkouška MA3 sobota, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  422. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  423. Zkouška I., A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 4/8, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  424. Zkouška I., Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  425. Zkouška II., A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/8, 41.66 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  426. Zkouška II., Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  427. Zkouška III., A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/8, 37.86 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  428. Zkouška III., Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  429. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  430. Agility I, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  431. FINAL, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 5/15, 44.91 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  432. Jumping I, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 3/36, 34.66 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  433. Jumping I, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  434. Jumping II, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 4/36, 29.7 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  435. Stars of the Past, Chantal Lenfir: 1/4, 32.62 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  436. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  437. III. Zkouška, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/5, 37.14 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  438. II: Zkouška, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  439. I. Zkouška , A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  440. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  441. Jumping Open, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  442. Jumping Open, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  443. ZkA I, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 2/6, 50.63 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  444. ZkA I, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  445. ZkA I, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  446. ZkA II, Annie Lee Castle: 1/3, 38.77 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  447. ZkA II, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  448. ZkA II, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  449. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  450. ZkA I, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  451. ZkA II, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  452. ZkA III, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  453. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  454. Agility Open, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 7/17, 39.23 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  455. Agility Zk, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  456. Jumping Open, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/17, 34.09 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  457. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  458. Agility J, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 6/17, 38.34 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  459. Agility J, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 6/36, 43.76 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  460. Agility Squads as Individual, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 13/23, 42.81 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  461. Agility Squads as Individual, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  462. Jumping J, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 8/36, 38.53 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  463. Jumping J, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 10/17, 36.72 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  464. Jumping Squads as Individual, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 6/52, 37.21 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  465. Jumping Squads as Individual, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 12/23, 33.88 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  466. Rapotín - U Losinky - Dvouzkoušky Miacis, 07. 09. 2019

  467. jumping, Annie Lee Castle: 2/2, 48.98 s, 14.98 tr. b., 2.86 m/s

  468. zkouška1, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/3, 49.06 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  469. zkouška1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  470. zkouška2, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  471. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  472. Agility Open, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  473. Agility Open, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  474. Agility Squads as Individual, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 5/69, 39.69 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  475. Agility Squads as Individual, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 33/71, 41.29 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  476. Jumping Open, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 11/69, 33.67 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  477. Jumping Open, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  478. Jumping Squads as Individual, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 6/71, 41.82 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  479. Jumping Squads as Individual, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  480. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  481. Jumping M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/18, 32.05 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  482. Jumping S, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  483. Zkouška II. MA3, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  484. Zkouška II. SA1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  485. Zkouška I. MA3, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 3/11, 41.49 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  486. Zkouška I. SA1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  487. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  488. Agility M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  489. Agility S, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  490. Jumping M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/11, 38.25 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  491. Jumping S, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  492. Zkouška - MA3, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/6, 40.38 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  493. Zkouška - SA1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  494. 1.Zkouška - MA3, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  495. 1.Zkouška - SA1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  496. 1.Zkouška - SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 5/8, 47.98 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  497. 2.Zkouška - MA3, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  498. 2.Zkouška - SA1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  499. 2.Zkouška - SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 4/8, 48.38 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  500. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  501. Agility Trial I, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/5, 41.39 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  502. Agility Trial I, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 2/6, 46.0 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  503. Agility Trial I, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  504. Agility Trial II, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 3/6, 47.42 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  505. Agility Trial II, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  506. Agility Trial II, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  507. Jumping Trial I, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/6, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  508. Jumping Trial I, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 4/5, 37.23 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  509. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  510. Agility I, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 3/40, 41.77 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  511. Agility I, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 19/40, 48.32 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  512. Agility II, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 3/39, 39.69 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  513. Agility II, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 21/38, 46.21 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  514. Jumping I, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 5/40, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  515. Jumping I, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 9/40, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  516. Jumping II, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 14/40, 48.68 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  517. Jumping II, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  518. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  519. QA4 Agility, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  520. QA5 Agility, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 26/56, 39.43 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  521. QA6 Agility, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 24/51, 46.52 s, 10.0 tr. b., 0.0 m/s

  522. QJ4 Jumping, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  523. QJ5 Jumping, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  524. QJ6 Jumping, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  525. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  526. Jumping So A1 S S, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  527. Jumping So A2+3 M M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/4, 30.98 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  528. Jumping So A2+3 S S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  529. Zkouška Ne-1 MA3, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/6, 38.13 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  530. Zkouška Ne-1 SA1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  531. Zkouška Ne-1 SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 4/7, 41.74 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  532. Zkouška Ne-2 MA3, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  533. Zkouška Ne-2 SA1, Annie Lee Castle: 1/4, 56.27 s, 9.27 tr. b., 3.23 m/s

  534. Zkouška Ne-2 SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  535. Zkouška So-1 MA3, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  536. Zkouška So-1 SA1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  537. Zkouška So-1 SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 6/9, 42.59 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  538. Zkouška So-2 MA3, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  539. Zkouška So-2 SA1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  540. Zkouška So-2 SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  541. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  542. 1. Medium - Agi - Junioři, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  543. 1. Small - Agi - Junioři, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  544. 2. Medium - Agi - Junioři, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 4/11, 39.39 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  545. 2. Small - Agi - Junioři, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  546. 3. Medium - Jum - Junioři, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 7/11, 31.22 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  547. 3. Small - Jum - Junioři, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  548. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  549. QA1 agility, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  550. QA2 agility, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  551. QA3 agility, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  552. QJ1 jumping, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  553. QJ2 jumping, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  554. QJ3 jumping, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 7/60, 36.87 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  555. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  556. Agility Trial I, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/10, 45.16 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  557. Agility Trial I, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  558. Agility Trial I, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  559. Agility Trial II, Annie Lee Castle: 1/5, 40.0 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  560. Agility Trial II, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 2/13, 45.71 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  561. Agility Trial II, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  562. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  563. Agility, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 8/23, 43.51 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  564. Agility, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 15/42, 43.66 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  565. Agility, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  566. Jumping, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/42, 34.71 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  567. Jumping, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 5/24, 43.83 s, 6.46 tr. b., 3.67 m/s

  568. Jumping, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  569. Jumping Veteran, Chantal Lenfir: Diskvalifikován

  570. Tuneliáda, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 5/24, 47.78 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  571. Tuneliáda, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 29/41, 45.55 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  572. Tuneliáda, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  573. Tuneliáda Veteran, Chantal Lenfir: 5/6, 59.34 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  574. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  575. J Agility IV, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  576. J Agility IV, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  577. J Agility V, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/13, 41.94 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  578. J Agility V, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 8/18, 47.13 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  579. J Agility VI, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 3/13, 39.29 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  580. J Agility VI, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 7/16, 44.15 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  581. J Jumping III, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/13, 40.15 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  582. J Jumping III, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  583. J Jumping IV, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/13, 37.75 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  584. J Jumping IV, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 2/17, 40.62 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  585. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  586. TRIAL II. MA3, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/4, 47.9 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  587. TRIAL II. SA1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  588. TRIAL I. MA3, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  589. TRIAL I. SA1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  590. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  591. Agility, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  592. Agility, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  593. Agility Trial, Annie Lee Castle: 3/5, 66.1 s, 15.1 tr. b., 2.57 m/s

  594. Agility Trial, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 5/9, 42.76 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  595. Agility Trial II, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  596. Agility Trial II, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  597. Agility Trial III, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  598. Agility Trial III, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  599. Jumping, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  600. Jumping, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  601. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  602. J Agility I, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 6/15, 38.74 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  603. J Agility I, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 6/23, 41.98 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  604. J Agility II, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 2/23, 44.86 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  605. J Agility II, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  606. J Agility III, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 11/23, 47.76 s, 20.0 tr. b., 3.89 m/s

  607. J Agility III, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  608. J Jumping I, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 3/15, 32.41 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  609. J Jumping I, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 15/23, 40.85 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  610. J Jumping II, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 2/23, 39.44 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  611. J Jumping II, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 8/15, 36.07 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  612. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  613. Agility Trial I, Chantal Lenfir: 3/11, 47.85 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  614. Agility Trial I, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  615. Agility Trial I, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  616. Agility Trial II, Annie Lee Castle: 1/7, 37.18 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  617. Agility Trial II, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 6/8, 43.72 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  618. Agility Trial II, Chantal Lenfir: Diskvalifikován

  619. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  620. Agility MA, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  621. Agility MA, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  622. Agility SA, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  623. Agility SA, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  624. Jumping MA, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 8/34, 39.45 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  625. Jumping MA, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 8/34, 39.45 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  626. Jumping SA, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  627. Jumping SA, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  628. Zkouška MA3, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  629. Zkouška MA3, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  630. Zkouška SA1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  631. Zkouška SA1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  632. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  633. TRIAL III. MA3, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 4/7, 36.64 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  634. TRIAL III. SA1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  635. TRIAL II. MA3, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  636. TRIAL II. SA1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  637. TRIAL I. MA3, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  638. TRIAL I. SA1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  639. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  640. TRIAL II. SA1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  641. TRIAL I. SA1, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  642. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  643. Agility Trial I, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 4/12, 44.51 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  644. Agility Trial I, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  645. Agility Trial I, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  646. Agility Trial II, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 5/12, 55.25 s, 13.25 tr. b., 3.51 m/s

  647. Agility Trial II, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  648. Agility Trial II, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  649. Jumping Open, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 4/24, 41.19 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  650. Jumping Open, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 9/22, 45.62 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  651. Jumping Open, Annie Lee Castle: Diskvalifikován

  652. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  653. Agility I, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 4/20, 37.01 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  654. Agility I, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  655. GRAND FINAL, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 8/11, 46.86 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  656. GRAND FINAL, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  657. Hvezdy minulosti, Chantal Lenfir: 1/2, 26.83 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  658. Jumping I, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/35, 31.98 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  659. Jumping I, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  660. Jumping II, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/35, 30.57 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  661. Jumping II, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 5/20, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  662. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  663. TRIAL III. MA3, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/7, 37.86 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  664. TRIAL III. SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  665. TRIAL II. MA3, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  666. TRIAL II. SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/3, 43.62 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  667. TRIAL I. MA3, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  668. TRIAL I. SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  669. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  670. Agility Open, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 13/31, 44.24 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  671. Agility Open, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  672. Agility Trial, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/7, 41.13 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  673. Agility Trial, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 5/16, 49.48 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  674. Jumping Open, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/21, 33.32 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  675. Jumping Open, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 3/31, 37.99 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  676. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  677. Agility, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  678. Agility, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  679. Agility DRUZSTVA, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 16/43, 39.89 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  680. Agility DRUZSTVA, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 31/56, 45.39 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  681. Jumping, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 43/57, 45.56 s, 11.56 tr. b., 4.17 m/s

  682. Jumping, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  683. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 29/43, 41.48 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  684. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 39/56, 41.78 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  685. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  686. AGILITY DRUZSTVA, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 3/57, 44.53 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  687. AGILITY DRUZSTVA, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 8/26, 38.02 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  688. J Agility, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 12/20, 44.97 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  689. J Agility, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 13/35, 42.33 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  690. J Hra, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 7/19, 31.08 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  691. J Hra, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  692. J Jumping, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/20, 27.79 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  693. J Jumping, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 5/36, 33.49 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  694. JUMPING DRUZSTVA, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/26, 28.47 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  695. JUMPING DRUZSTVA, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 8/57, 32.04 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  696. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  697. Agility Open, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  698. Agility Trial, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  699. Jumping Open, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/26, 30.6 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  700. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  701. CURRICULUM M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 5/25, 34.51 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  702. TRIAL II. MA3, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  703. TRIAL I. MA3, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  704. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  705. QA4 Agility, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  706. QA5 Agility, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  707. QA6 Agility, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  708. QJ4 Jumping, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/44, 36.35 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  709. QJ5 Jumping, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 10/43, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  710. QJ6 Jumping, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 4/38, 38.29 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  711. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  712. Jumping A2+3, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/12, 37.3 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  713. Jumping A2+3 , A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  714. Zkouška II MA2, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/6, 33.23 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  715. Zkouška II SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 4/11, 49.1 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  716. Zkouška I MA2, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  717. Zkouška I SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 6/11, 44.37 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  718. Zkouška 1 MA3, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  719. Zkouška 1 SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 2/8, 48.88 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  720. Zkouška 2 MA3, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  721. Zkouška 2 SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 2/8, 39.77 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  722. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  723. QA1 agility, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 25/57, 40.44 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  724. QA2 agility, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 39/57, 45.5 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  725. QA3 agility, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  726. QJ1 jumping, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  727. QJ2 jumping, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  728. QJ3 jumping, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  729. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  730. III. zkouška MA2, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 4/6, 40.62 s, 15.0 tr. b., 5.32 m/s

  731. III. zkouška SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  732. II. zkouška MA2, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/6, 41.04 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  733. II. zkouška SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  734. I. zkouška MA2, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  735. I. zkouška SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 3/13, 45.64 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  736. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  737. agility open M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 15/40, 41.4 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  738. agility open S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 14/25, 47.54 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  739. Jumping open M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  740. Jumping open S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 9/26, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  741. Tuneliáda M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/38, 35.68 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  742. Tuneliáda S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 10/26, 41.7 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  743. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  744. Ju Agility IV, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 5/15, 43.26 s, 6.93 tr. b., 4.58 m/s

  745. Ju Agility IV, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 14/20, 45.86 s, 10.7 tr. b., 4.32 m/s

  746. Ju Agility V, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 7/15, 33.59 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  747. Ju Agility V, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 10/20, 31.84 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  748. Ju Agility VI, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 6/15, 41.73 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  749. Ju Agility VI, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 9/20, 37.37 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  750. Ju Jumping IV, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  751. Ju Jumping IV, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  752. Ju Jumping V, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 2/14, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  753. Ju Jumping V, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/19, 32.25 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  754. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  755. Agility Open, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/19, 32.43 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  756. Agility Trial, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/7, 35.86 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  757. Jumping Open, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 4/19, 35.44 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  758. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  759. Agility M Ne, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 13/48, 33.4 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  760. Agility M So, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  761. Jumping M Ne, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 21/46, 36.56 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  762. Jumping M So, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 3/47, 29.9 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  763. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  764. Agility I, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/16, 45.24 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  765. Agility I, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 12/21, 43.43 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  766. Agility II, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 3/16, 43.71 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  767. Agility II, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  768. Agility III, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/16, 49.64 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  769. Agility III, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 8/21, 47.26 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  770. Jumping I, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/16, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  771. Jumping I, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/21, 36.5 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  772. Jumping II, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 2/16, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  773. Jumping II, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/21, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  774. Jumping III, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/16, 35.12 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  775. Jumping III, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/20, 33.02 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  776. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  777. TRIAL II. MA2, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 3/11, 37.16 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  778. TRIAL I. MA2, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/11, 38.72 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  779. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  780. TRIAL II. SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 4/6, 46.94 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  781. TRIAL I. SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  782. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  783. II. zkouška MA2, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  784. II. zkouška SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/5, 44.74 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  785. I. zkouška MA2, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/7, 45.9 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  786. I. zkouška SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 2/5, 39.27 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  787. Jumping A2 + A3 M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 4/19, 29.89 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  788. Jumping A2 + A3 S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 4/16, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  789. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  790. Agility I, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 4/37, 33.12 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  791. Agility I, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 5/21, 36.98 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  792. Agility II FINAL, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  793. Agility II FINAL, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  794. Jumping I, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 5/37, 31.23 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  795. Jumping I, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 9/21, 34.62 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  796. Jumping II, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/37, 27.52 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  797. Jumping II, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 4/21, 30.36 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  798. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 21. 10. 2017

  799. Agility Open, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  800. Agility Trial, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  801. Jumping Open, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  802. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  803. Agility Trial I, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 5/13, 45.27 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  804. Agility Trial I, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  805. Agility Trial II, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 4/13, 41.45 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  806. Agility Trial II, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  807. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  808. Trial II. MA2, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  809. Trial II. SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  810. Trial I. MA2, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  811. Trial I. SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/4, 44.25 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  812. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  813. Agility Ju, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/31, 39.14 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  814. Agility Ju, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 3/35, 42.84 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  815. Agility Squads, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 23/44, 37.88 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  816. Agility Squads, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 4/59, 40.3 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  817. Hra Ju, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 16/36, 32.58 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  818. Hra Ju, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  819. Jumping Ju, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 6/35, 46.84 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  820. Jumping Ju, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  821. Jumping Squads, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 8/59, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  822. Jumping Squads, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 17/44, 38.01 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  823. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  824. Agility družstev, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 24/50, 43.02 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  825. Agility družstev, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 29/54, 45.74 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  826. Agility jednotlivců, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 16/54, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  827. Agility jednotlivců, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  828. Jumping družstev, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 15/55, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  829. Jumping družstev, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  830. Jumping jednotlivců, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 5/47, 29.31 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  831. Jumping jednotlivců, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  832. Přerov - BRIT CUP 2017, 19. 08. 2017

  833. Agility Open, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/17, 37.91 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  834. Agility Trial, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  835. Jumping Open, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 9/17, 37.67 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  836. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  837. Agility Trial I, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  838. Agility Trial I, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  839. Agility Trial II, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/6, 34.39 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  840. Jumping I, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/22, 33.11 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  841. Jumping I, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 8/23, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  842. Jumping II, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 9/22, 32.39 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  843. Jumping II, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  844. Jumping Open, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 5/28, 39.29 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  845. Jumping Open, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  846. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/20, 29.32 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  847. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/23, 31.28 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  848. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  849. 1. Agility M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  850. 1. Jumping M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/15, 35.08 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  851. 2. Agility M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 8/15, 41.01 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  852. 2. Jumping M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/15, 32.93 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  853. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  854. Agility 1, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 6/45, 41.04 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  855. Agility 1, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  856. Agility 2, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 16/36, 46.15 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  857. Agility 2, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 25/45, 47.66 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  858. Jumping 1, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 6/36, 34.32 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  859. Jumping 1, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 23/45, 43.88 s, 7.88 tr. b., 3.76 m/s

  860. Jumping 2, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 5/36, 31.81 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  861. Jumping 2, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 5/45, 34.23 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  862. Hranice - Hranická skočka, 10. 06. 2017

  863. Open Jumping, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/30, 23.68 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  864. Open Jumping, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  865. Open tuneliáda, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/20, 40.23 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  866. Open tuneliáda, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 3/30, 46.44 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  867. Zkoušky, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/4, 37.23 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  868. Zkoušky, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 3/6, 46.07 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  869. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  870. Agility M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 3/22, 38.6 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  871. Jumping M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/15, 29.42 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  872. zkouška 1 MA2, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 4/7, 38.52 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  873. zkouška 2 MA2, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/7, 35.04 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  874. zkouška 3 MA2, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  875. zkouška 4 MA2, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/4, 36.96 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  876. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  877. QA1 agility, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 14/67, 44.13 s, 0.13 tr. b., 4.31 m/s

  878. QA3 agility, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 36/68, 44.73 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  879. QJ1 jumping, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  880. QJ2 jumping, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 18/69, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  881. QJ3 jumping, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 29/66, 39.51 s, 6.51 tr. b., 4.1 m/s

  882. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  883. Agility 1 Ju, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 3/22, 44.67 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  884. Agility 1 Ju, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  885. Agility 2 Ju, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/22, 35.93 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  886. Agility 2 Ju, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  887. Agility 3 Ju, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 4/22, 41.59 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  888. Agility 3 Ju, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 12/17, 44.36 s, 12.34 tr. b., 4.42 m/s

  889. Agility 4 Ju, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 4/20, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  890. Agility 4 Ju, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  891. Jumping 1 Ju, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 2/22, 29.79 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  892. Jumping 1 Ju, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 11/17, 32.4 s, 11.77 tr. b., 4.6 m/s

  893. Jumping 2 Ju, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 9/20, 34.07 s, 6.51 tr. b., 4.26 m/s

  894. Jumping 2 Ju, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  895. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  896. Agility Med Ne, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  897. Agility Med So, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  898. Jumping Med Ne, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  899. Jumping Med So, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 10/39, 34.31 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  900. Holešov - Dvojité štěstí, 18. 03. 2017

  901. Agility Trial I, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 4/8, 41.24 s, 10.24 tr. b., 3.61 m/s

  902. Agility Trial I, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  903. Agility Trial II, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  904. Agility Trial II, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  905. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  906. II. zkouška MA2, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  907. II. zkouška SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  908. I. zkouška MA2, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  909. I. zkouška SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 8/14, 44.65 s, 10.65 tr. b., 3.9 m/s

  910. Jumping open M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/18, 30.32 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  911. Jumping open S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 4/31, 31.63 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  912. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  913. Agility Final SH, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 5/11, 40.97 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  914. Agility Final SH, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  915. Agility I SH, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  916. Agility I SH, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  917. Jumping II SH, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/32, 32.33 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  918. Jumping II SH, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 3/18, 35.35 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  919. Jumping I SH, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 3/18, 35.88 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  920. Jumping I SH, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  921. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  922. Agility Trial I, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  923. Agility Trial I, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  924. Agility Trial II, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 2/11, 45.64 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  925. Agility Trial II, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 4/7, 46.07 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  926. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  927. Agility družstva, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 25/41, 39.73 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  928. Agility družstva, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 26/48, 35.51 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  929. Agility - junioři, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 13/30, 39.71 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  930. Agility - junioři, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  931. Jumping družstva, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 3/48, 29.73 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  932. Jumping družstva, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 25/41, 35.77 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  933. Jumping - junioři, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  934. Jumping - junioři, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  935. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  936. Agility družstva, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 22/60, 40.22 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  937. Agility jednotlivci, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  938. Jumping družstva, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 38/60, 32.46 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  939. Jumping jednotlivci, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 27/59, 31.1 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  940. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  941. AGILITY, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  942. JUMPING, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  943. MA2, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  944. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  945. Agility I, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/6, 36.87 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  946. Agility I, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/10, 39.06 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  947. Agility II, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  948. Agility II, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  949. HCV Jumping, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 8/22, 41.01 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  950. HCV Jumping, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  951. Jumping 1, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/16, 35.0 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  952. Jumping 1, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 7/27, 39.59 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  953. Jumping 2, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 2/26, 36.98 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  954. Jumping 2, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  955. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/12, 39.13 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  956. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  957. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  958. Agility I, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  959. Agility I, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  960. Agility II, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 3/8, 41.17 s, 8.17 tr. b., 3.4 m/s

  961. Agility II, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  962. TUNELIADA, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 3/29, 23.9 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  963. TUNELIADA, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 5/29, 26.02 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  964. TUNELIADA, Chantal Lenfir: 12/29, 28.41 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  965. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  966. QA5 Agility, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  967. QA5 Agility, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  968. QA6 Agility, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 21/90, 40.34 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  969. QA6 Agility, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  970. QJ5 Jumping, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 33/74, 47.86 s, 26.86 tr. b., 3.13 m/s

  971. QJ5 Jumping, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 44/96, 43.3 s, 22.3 tr. b., 3.46 m/s

  972. QJ6 Jumping, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 42/90, 40.24 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  973. QJ6 Jumping, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  974. Rapotín - Miacis cup 2016, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  975. agility M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  976. jumping 1 M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  977. jumping 1 S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 6/17, 47.15 s, 10.15 tr. b., 3.9 m/s

  978. jumping 2 M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  979. jumping 2 S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 2/17, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  980. zkouška Ne MA2, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  981. zkouška Ne SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  982. zkouška 1 MA2, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/9, 41.66 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  983. zkouška 2 MA2, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  984. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  985. QA3 Agility, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  986. QA4 Agility, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  987. QJ3 Jumping, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  988. QJ4 Jumping, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  989. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  990. Agility open M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  991. Agility open S, Chantal Lenfir: Diskvalifikován

  992. Jumping open M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  993. Jumping open S, Chantal Lenfir: 11/25, 44.55 s, 7.55 tr. b., 3.7 m/s

  994. Zkouška MA2, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  995. Zkouška SA1, Chantal Lenfir: 1/8, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  996. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  997. J Agility 1, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  998. J Agility 1, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  999. J Agility 2, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 13/22, 34.0 s, 10.55 tr. b., 4.44 m/s

  1000. J Agility 2, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  1001. J Agility 3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 9/23, 38.16 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  1002. J Agility 3, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  1003. J Agility 4, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 7/17, 52.47 s, 11.37 tr. b., 3.58 m/s

  1004. J Agility 4, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 16/22, 44.57 s, 13.11 tr. b., 4.22 m/s

  1005. J Jumping 1, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 3/23, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  1006. J Jumping 1, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 6/19, 33.96 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  1007. J Jumping 2, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 3/23, 29.4 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  1008. J Jumping 2, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 11/18, 35.91 s, 12.03 tr. b., 4.04 m/s

  1009. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  1010. QA1 Agility, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 30/113, 47.27 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  1011. QA2 Agility, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 29/110, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  1012. QJ1 Jumping, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1013. QJ2 Jumping, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 10/109, 31.72 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  1014. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  1015. 10.prorubská, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1016. 10.prorubská, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  1017. 9.prorubská, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  1018. 9.prorubská, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1019. Brno - Zimní Brno II., 21. 02. 2016

  1020. Agility MA M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  1021. Agility SA S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 3/32, 36.66 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  1022. Jumping MA M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 17/27, 40.06 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  1023. Jumping SA S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 6/31, 31.9 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  1024. Zk MA2 MA2, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  1025. Zk SA3 SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 5/10, 37.86 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  1026. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  1027. II. zkouška MA2, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  1028. I. zkouška MA2, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  1029. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2015, 07. 11. 2015 - 08. 11. 2015

  1030. Agility neděle M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  1031. Agility neděle S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 3/16, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1032. Agility neděle S, Chantal Lenfir: Diskvalifikován

  1033. Agility sobota M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  1034. Agility sobota S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 2/21, 42.53 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1035. Jumping neděle M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  1036. Jumping neděle S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 2/16, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  1037. Jumping neděle S, Chantal Lenfir: 9/16, 44.68 s, 12.68 tr. b., 3.72 m/s

  1038. Jumping sobota M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  1039. Jumping sobota S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 3/21, 33.9 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  1040. Zkouška neděle MA2, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  1041. Zkouška neděle SA1, Chantal Lenfir: 1/3, 50.85 s, 14.85 tr. b., 3.28 m/s

  1042. Zkouška neděle SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 2/6, 43.05 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  1043. zkouška sobota MA2, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  1044. zkouška sobota SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1045. Hlučín - Hlučínský AgiDrak, 1. Agility Sheltie Cup, 6. Agility Collie Cup, 31. 10. 2015 - 01. 11. 2015

  1046. Agility, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/5, 39.8 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  1047. Agility, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/8, 35.19 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  1048. Agility, Chantal Lenfir: Diskvalifikován

  1049. Agility Open I, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/15, 36.81 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  1050. Agility Open I, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  1051. Agility Open I, Chantal Lenfir: Diskvalifikován

  1052. Jumping Open I, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 2/15, 30.12 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  1053. Jumping Open I, Chantal Lenfir: 9/15, 39.24 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  1054. Jumping Open I, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  1055. Litovel - Mladeč - II. Agility Cup Nové Zámky, 17. 10. 2015

  1056. II.zkouška MA2, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  1057. II.zkouška SA1, Chantal Lenfir: 2/4, 30.51 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  1058. II.zkouška SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 4/10, 44.1 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  1059. I.zkouška MA2, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  1060. I.zkouška SA1, Chantal Lenfir: 1/4, 33.92 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  1061. I.zkouška SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 6/10, 49.82 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  1062. JUMPING M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  1063. JUMPING S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 3/23, 34.88 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  1064. JUMPING S, Chantal Lenfir: 16/23, 37.97 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  1065. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  1066. Agility, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 2/58, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  1067. Agility, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  1068. Agility - D, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/16, 34.3 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1069. Agility - D, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/13, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1070. Jumping, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 19/34, 35.21 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  1071. Jumping, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 31/58, 32.82 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  1072. Jumping - D, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/13, 24.15 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  1073. Jumping - D, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/16, 27.23 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  1074. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  1075. Agility, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1076. Agility squads, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 30/40, 45.8 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  1077. Jumping, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 21/40, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  1078. Jumping Squads, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 26/40, 37.98 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  1079. Přerov - BRIT CUP 2015, 22. 08. 2015

  1080. Agility, Chantal Lenfir: 2/7, 43.64 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  1081. Agility, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  1082. Agility Open, Chantal Lenfir: Diskvalifikován

  1083. Agility Open, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  1084. Jumping Open, Chantal Lenfir: 12/24, 33.37 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  1085. Jumping Open, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  1086. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  1087. Tuneliáda A2 + A3 M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/14, 30.57 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  1088. Tuneliáda A2 + A3 S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 4/14, 37.63 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  1089. Zkouška II. MA2, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 3/8, 52.13 s, 20.13 tr. b., 3.53 m/s

  1090. Zkouška II. SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/8, 47.6 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  1091. Zkouška I. MA2, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  1092. Zkouška I. SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 5/8, 51.88 s, 12.88 tr. b., 3.86 m/s

  1093. Rožnov pod Radhoštěm - European Open Junior, 10. 07. 2015 - 12. 07. 2015

  1094. Agility Individual Ch, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 2/31, 35.69 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  1095. Agility Squads, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 6/193, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1096. Jumping Individual Ch, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 2/31, 33.2 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1097. Jumping Squads, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 119/191, 38.17 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  1098. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  1099. Agility Ne, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 13/74, 43.01 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  1100. Agility So, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 27/80, 50.26 s, 5.26 tr. b., 3.98 m/s

  1101. Jumping Ne, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 39/78, 43.19 s, 6.19 tr. b., 4.24 m/s

  1102. Jumping So, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1103. Šumperk Temenice - Miacis cup 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  1104. Agi S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1105. Jump S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 2/14, 32.1 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  1106. Jump 1 S, Chantal Lenfir: 5/14, 31.81 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  1107. Jump 2 S, Chantal Lenfir: Diskvalifikován

  1108. Zk 1 SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1109. Zk 2 SA1, Chantal Lenfir: Diskvalifikován

  1110. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  1111. Agility S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1112. Jumping S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/24, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  1113. Tuneliáda S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 5/17, 18.4 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  1114. Zkouška SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1115. Přerov - Trojzkoušky, 25. 04. 2015

  1116. Agility I, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  1117. Agility II, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  1118. Agility III, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/8, 22.57 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  1119. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  1120. Agility III - Medium - Děti, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  1121. Agility III - Small - Děti, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/14, 33.74 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  1122. Agility II - Medium - Děti, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/6, 31.36 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1123. Agility II - Small - Děti, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/14, 31.86 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1124. Agility I - Medium - Děti, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  1125. Agility I - Small - Děti, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/14, 38.18 s, 3.18 tr. b., 4.06 m/s

  1126. Agility IV - Medium - Děti, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  1127. Agility IV - Small - Děti, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/14, 30.06 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1128. Jumping II - Medium - Děti, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  1129. Jumping II - Small - Děti, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 2/14, 30.87 s, 1.87 tr. b., 4.47 m/s

  1130. Jumping I - Medium - Děti, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 5/6, 35.23 s, 18.23 tr. b., 4.12 m/s

  1131. Jumping I - Small - Děti, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/14, 29.79 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  1132. Sekvence II - MEDIUM - DĚTI, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  1133. Olomouc Nové Sady - Jarní Psí Hrátky Olomouc, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  1134. Agility So M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 5/13, 43.47 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  1135. Agility So S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1136. Jumping So M, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/13, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1137. Jumping So S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 10/29, 36.75 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  1138. Zkouška So SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 4/9, 43.4 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  1139. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  1140. Družstva - Agility, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/44, 37.14 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1141. Družstva - Agility, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  1142. Jumping jednotlivci, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  1143. Jumping jednotlivci, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1144. Přerov - BRIT CUP 2014, 23. 08. 2014

  1145. I. Agility, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  1146. I. Agility, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1147. II. Agility, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/5, 33.3 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  1148. II. Agility, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 2/6, 45.52 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  1149. Jumping Open, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/29, 38.79 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  1150. Jumping Open, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  1151. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  1152. Zkouška III. MA1, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  1153. Zkouška III. SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/7, 38.84 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  1154. Zkouška II. MA1, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  1155. Zkouška II. SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1156. Zkouška I. MA1, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 1/6, 34.77 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  1157. Zkouška I. SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 5/7, 42.93 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  1158. Přerov - Trojboj „Na konci s dechem“, 26. 07. 2014

  1159. A1 zkouska 1, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: 2/4, 36.75 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  1160. A1 zkouska 2, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  1161. A1 zkouska 3, A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  1162. A3 zkouska 1, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1163. A3 zkouska 2, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1164. A3 zkouska 3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 5/9, 43.75 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  1165. Šumperk Temenice - Miacis cup 2014, 07. 06. 2014 - 08. 06. 2014

  1166. Agility S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 2/20, 41.88 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  1167. Jumping ne S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1168. Jumping S, Chantal Lenfir: 11/21, 40.85 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  1169. Jumping S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1170. Zkouška II SA1, Chantal Lenfir: 2/6, 58.15 s, 15.15 tr. b., 3.18 m/s

  1171. Zkouška II SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1172. Zkouška I SA1, Chantal Lenfir: Diskvalifikován

  1173. Zkouška I SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 2/4, 47.35 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  1174. Zkouška SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1175. Brno - Jarní Brno 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  1176. Agility, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/16, 40.18 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  1177. Jumping, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1178. SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1179. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií, kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 11. 05. 2014

  1180. Agility S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 11/18, 49.63 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  1181. Jumping S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 5/20, 44.05 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  1182. Zkouška SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1183. Přerov - Dvojzkoušky, 26. 04. 2014

  1184. Agility "zkoušky I.", A3Ch Beruška Gold Rebecca: 3/4, 45.91 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  1185. Agility "zkoušky II.", A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/4, 40.18 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1186. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 19. 04. 2014

  1187. II. SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/7, 38.14 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  1188. I. SA3, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/7, 40.33 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  1189. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty II., 30. 11. 2013

  1190. Agility, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 2/7, 43.78 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  1191. Agility Open, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1192. Jumping Open, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 9/23, 32.62 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  1193. Horka nad Moravou - Dvojité agility 1, 2, 3, 10. 11. 2013

  1194. I. Agility, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/15, 33.13 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  1195. II. Agility, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/15, 39.13 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  1196. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  1197. DĚTI - Agility, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 11/20, 38.08 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  1198. DĚTI - Jumping, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/20, 29.7 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  1199. DĚTI - Left or Right, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 7/19, 30.59 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  1200. Přerov - BRIT CUP 2013, 24. 08. 2013

  1201. II.zkouška SA2, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/8, 41.17 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  1202. I.zkouška SA2, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1203. Jumping SA S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 2/24, 35.2 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  1204. Ostrava - Agility juniors 2013, 17. 08. 2013 - 18. 08. 2013

  1205. Agility KIDS, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 7/11, 28.81 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  1206. Agility squads/družstva, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1207. Jumping KIDS, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/11, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1208. Jumping squads/družstva, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1209. Šumperk Temenice - Miacis cup 2013, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  1210. Agility S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 3/15, 33.04 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1211. Jumping S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 7/15, 29.9 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  1212. Jumping S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1213. Zkouška II. SA2, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/5, 38.66 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1214. Zkouška I. SA2, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 4/5, 30.76 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  1215. Zkouška SA2, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1216. Přerov - Valašský zkouškový trojboj na Hané, 11. 05. 2013

  1217. 1. Agility, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 6/10, 38.48 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  1218. 2. Agility, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 5/10, 36.11 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  1219. 3. Agility, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 6/10, 37.6 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  1220. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  1221. Agility 1 S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 6/8, 41.45 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  1222. Agility 2 S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 2/8, 37.26 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  1223. Agility 3 S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 4/8, 33.83 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  1224. Agility 4 S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 4/8, 34.51 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  1225. Jumping 1 S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/8, 30.73 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  1226. Jumping 2 S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/8, 27.21 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  1227. Sekvence 1 S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/8, 28.94 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  1228. Sekvence 2 S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 7/8, 30.58 s, 11.58 tr. b., 3.92 m/s

  1229. Horka nad Moravou - 2. zimní závody pro každého, 16. 03. 2013

  1230. 1. Agility A2, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1231. 2. Agility A2, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1232. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty II., 08. 12. 2012

  1233. Agility, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 7/23, 44.52 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  1234. Jumping, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1235. Zkoušky, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1236. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty I., 18. 11. 2012

  1237. Agility, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 2/25, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1238. Jumping, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 14/26, 38.66 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  1239. Zkoušky, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1240. Česká Třebová - Fitmin Cup - Podhorka, 01. 07. 2012

  1241. Agility, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 12/24, 56.66 s, 17.66 tr. b., 2.84 m/s

  1242. Jumping, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1243. Zkouška, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1244. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  1245. Agility Open - neděle S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 12/51, 38.86 s, 2.86 tr. b., 4.25 m/s

  1246. Agility Open - sobota S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 8/55, 40.93 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  1247. Jumping Open - neděle S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 8/54, 38.47 s, 1.47 tr. b., 3.93 m/s

  1248. Jumping Open - sobota S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1249. Zkoušky neděle SA2, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 5/14, 49.0 s, 13.0 tr. b., 3.29 m/s

  1250. Zkoušky sobota SA2, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 5/13, 45.94 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  1251. Šumperk Temenice - Miacis cup 2012, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  1252. Agility III. SA2, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1253. Agility II. SA2, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1254. Agility I. SA2, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 3/7, 41.2 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  1255. Agility Open I. S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 9/15, 50.59 s, 10.0 tr. b., 3.4 m/s

  1256. Jumping Open II. S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 2/16, 34.56 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1257. Jumping Open I. - pohádkový S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/14, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  1258. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR šeltií a OPEN AIR MR ČR BO a AUO, 13. 05. 2012

  1259. Agility S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 4/29, 38.74 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  1260. Jumping S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 3/29, 38.83 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  1261. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 05. 05. 2012 - 06. 05. 2012

  1262. Agility 1 Small Děti, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 3/14, 37.49 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  1263. Agility 2 Small Děti, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 5/14, 39.85 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  1264. Agility 3 Small Děti, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1265. Agility 4 Small Děti, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 3/14, 36.37 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  1266. Jumping 1 Small Děti, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 9/14, 34.69 s, 12.69 tr. b., 4.32 m/s

  1267. Jumping 2 Small Děti, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 2/14, 34.82 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  1268. Sekvence 1 Děti Small, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1269. Sekvence 2 Děti Small, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1270. Olomouc - Kirican Agilite Závode (KAZ) - umělá tráva, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  1271. AGILITY NE S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 6/19, 45.83 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  1272. JUMPING NE S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 5/19, 38.78 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  1273. ZKOUSKA NE SA1, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/6, 29.19 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  1274. Horka nad Moravou - Zimní závody pro každého, 19. 02. 2012

  1275. 1. Agility SA1, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 6/13, 38.25 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  1276. 2. Agility SA1, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/13, 30.48 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  1277. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 03. 12. 2011

  1278. Agility Open S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 11/29, 53.46 s, 26.46 tr. b., 2.96 m/s

  1279. Agility SA1, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 3/10, 41.06 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  1280. Jumping Open S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 7/31, 45.86 s, 16.86 tr. b., 3.49 m/s

  1281. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 12. 11. 2011

  1282. Agility Open S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1283. Agility SA1, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 8/16, 30.64 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  1284. Jumping Open S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 19/35, 38.1 s, 10.1 tr. b., 3.46 m/s

  1285. Praha Kyje - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 17. 09. 2011 - 18. 09. 2011

  1286. Agility jednotlivců S - děti S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 8/19, 32.44 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  1287. Jumping jednotlivců S - děti S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 7/19, 29.38 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  1288. Přerov - Závody agility, 28. 08. 2011

  1289. JUMP S S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1290. OPEN S S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1291. ZKOUŠKA SA1, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 4/9, 38.72 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  1292. Česká Třebová - FITMIN CUP - Podhorka, 21. 08. 2011

  1293. Agility, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 1/24, 43.36 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  1294. Jumping, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1295. Zkouška, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 6/7, 41.22 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  1296. Žamberk - O pohár Fitmin, 23. 07. 2011

  1297. AGILITY, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 16/36, 38.55 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  1298. JUMPING SA1, A3Ch Beruška Gold Rebecca: Diskvalifikován

  1299. SA1, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 7/12, 47.81 s, 15.0 tr. b., 3.18 m/s

  1300. Šumperk Temenice - Miacis cup, 09. 07. 2011 - 10. 07. 2011

  1301. Agility II. S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 8/18, 37.26 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  1302. Jumping II. S, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 11/18, 44.37 s, 27.37 tr. b., 2.97 m/s

  1303. Zkoušky II. SA1, A3Ch Beruška Gold Rebecca: 6/8, 35.59 s, 20.0 tr. b., 3.68 m/s