Cz En

036714

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Zdenek Smrček, Run as one

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora, Sheltie

Výsledky

  1. Olomouc-Nedvězí - Olomoucký dvojskok, 08. 05. 2022

  2. Agility Trial I: 2/5, 40.66 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  3. Agility Trial II: Diskvalifikován

  4. Horka nad Moravou - Havliczech 37, 13. 11. 2021

  5. TRIAL I.: Diskvalifikován

  6. TRIAL II.: 1/4, 47.42 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  7. TRIAL III.: 2/4, 44.62 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  8. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 02. 10. 2021

  9. Agility M: Diskvalifikován

  10. Agility M: Diskvalifikován

  11. Jumping M: 1/46, 30.44 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  12. Jumping M: 1/46, 30.44 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  13. Tuneliáda M: 6/45, 28.46 s, 0.0 tr. b., 6.36 m/s

  14. Tuneliáda M: 6/45, 28.46 s, 0.0 tr. b., 6.36 m/s

  15. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  16. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  17. Jumping Squads as Individual: 9/73, 39.3 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  18. Mohelnice - Havliczech 029, 03. 09. 2021

  19. TRIAL I.: Diskvalifikován

  20. TRIAL II.: 2/6, 42.58 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  21. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  22. Agility I: 15/71, 43.43 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  23. Agility II: 4/67, 45.01 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  24. Jumping I: 26/71, 38.0 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  25. Jumping II: Diskvalifikován

  26. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  27. 1.zkouška MA3: 2/9, 43.41 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  28. 2.zkouška MA3: 5/9, 36.94 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  29. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské trojzkoušky, 05. 06. 2021

  30. Agility Trial I: 1/6, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  31. Agility Trial II: 2/6, 41.07 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  32. Agility Trial III: Diskvalifikován

  33. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  34. Agility Trial: 6/9, 43.8 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  35. Earth dog's labyrinth: 12/16, 36.2 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  36. Frog's course: 10/18, 22.64 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  37. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  38. Agility Individual: 4/67, 39.56 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  39. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  40. Jumping Individual: Diskvalifikován

  41. Jumping Squads as Individual: 3/72, 31.02 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  42. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  43. Agility Open: Diskvalifikován

  44. Agility Trial: 1/9, 37.85 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  45. Jumping Open: 3/14, 35.36 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  46. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  47. 1. Zkouška MA3: 1/11, 37.14 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  48. 2. Zkouška MA3: 5/11, 39.33 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  49. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  50. Agility M: 4/38, 40.96 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  51. Jumping M: 1/40, 30.54 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  52. Tuneliáda M: 6/37, 33.06 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  53. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  54. Agility neděle M: Diskvalifikován

  55. Agility sobota M: 2/18, 34.07 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  56. Jumping neděle M: 1/14, 26.87 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  57. Jumping sobota M: Diskvalifikován

  58. ZkouškaMA3 neděle: 2/6, 32.53 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  59. ZkouškaMA3 sobota: 2/8, 34.69 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  60. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  61. Agility Open: Diskvalifikován

  62. Agility Trial: 4/8, 44.79 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  63. Jumping Open: 1/18, 36.52 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  64. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  65. I. agility M: Diskvalifikován

  66. II. agility M: Diskvalifikován

  67. II. zkouška A3 M: 1/4, 41.38 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  68. I. jumping M: 4/10, 39.92 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  69. I.zkouška A3 M: 1/4, 42.66 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  70. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  71. 1. Agility M: Diskvalifikován

  72. 1. Jumping M: 3/16, 35.41 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  73. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  74. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  75. Šumperk - Havliczech XXIV. - Rozjezdy pro hvězdy, 10. 07. 2020

  76. JUMPING I. A2 + A3: 2/9, 36.36 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  77. JUMPING II. A2 + A3: 2/9, 41.6 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  78. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 05. 07. 2020

  79. ZkA I Agility: Diskvalifikován

  80. ZkA II Agility: 1/6, 37.14 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  81. ZkA III Agility: 1/6, 34.43 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  82. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  83. Jumping Final: Diskvalifikován

  84. Jumping Open I: 1/17, 29.16 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  85. Jumping Open II: 2/17, 29.0 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  86. Jumping Open III: Diskvalifikován

  87. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  88. 1.zkouška: 1/5, 31.55 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  89. 2.zkouška: Diskvalifikován

  90. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  91. Agility I: Diskvalifikován

  92. Agility II: 3/62, 42.61 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  93. Jumping I: 5/64, 36.02 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  94. Jumping II: 2/58, 30.1 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  95. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  96. Agility Trial I: Diskvalifikován

  97. Agility Trial II: Diskvalifikován

  98. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  99. TRIAL I.: 1/4, 37.13 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  100. TRIAL II.: 2/4, 37.37 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  101. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  102. ZkA I: Diskvalifikován

  103. ZkA II: Diskvalifikován

  104. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  105. Agility MA sobota: 7/25, 49.02 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  106. Jumping MA sobota: 2/25, 36.55 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  107. Zkouška MA3 sobota: Diskvalifikován

  108. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  109. Zkouška I.: 4/8, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  110. Zkouška II.: 1/8, 41.66 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  111. Zkouška III.: 1/8, 37.86 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  112. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  113. Agility I: Diskvalifikován

  114. FINAL: 5/15, 44.91 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  115. Jumping I: 3/36, 34.66 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  116. Jumping II: 4/36, 29.7 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  117. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  118. III. Zkouška: 2/5, 37.14 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  119. II: Zkouška: Diskvalifikován

  120. I. Zkouška : Diskvalifikován

  121. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  122. Jumping Open: Diskvalifikován

  123. ZkA I: Diskvalifikován

  124. ZkA II: Diskvalifikován

  125. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  126. ZkA I: Diskvalifikován

  127. ZkA II: Diskvalifikován

  128. ZkA III: Diskvalifikován

  129. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  130. Agility Open: 7/17, 39.23 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  131. Agility Zk: Diskvalifikován

  132. Jumping Open: 2/17, 34.09 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  133. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  134. Agility J: 6/17, 38.34 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  135. Agility Squads as Individual: 13/23, 42.81 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  136. Jumping J: 10/17, 36.72 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  137. Jumping Squads as Individual: 12/23, 33.88 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  138. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  139. Agility Open: Diskvalifikován

  140. Agility Squads as Individual: 5/69, 39.69 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  141. Jumping Open: 11/69, 33.67 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  142. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  143. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  144. Jumping M: 2/18, 32.05 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  145. Zkouška II. MA3: Diskvalifikován

  146. Zkouška I. MA3: 3/11, 41.49 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  147. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  148. 1.Zkouška - MA3: Diskvalifikován

  149. 2.Zkouška - MA3: Diskvalifikován

  150. Agility M: Diskvalifikován

  151. Jumping M: 2/11, 38.25 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  152. Zkouška - MA3: 1/6, 40.38 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  153. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  154. Agility Trial I: 2/5, 41.39 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  155. Agility Trial II: Diskvalifikován

  156. Jumping Trial I: 4/5, 37.23 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  157. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  158. Agility I: 3/40, 41.77 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  159. Agility II: 3/39, 39.69 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  160. Jumping I: 5/40, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  161. Jumping II: Diskvalifikován

  162. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  163. QA4 Agility: Diskvalifikován

  164. QA5 Agility: 26/56, 39.43 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  165. QA6 Agility: 24/51, 46.52 s, 10.0 tr. b., 0.0 m/s

  166. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  167. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  168. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  169. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  170. Jumping So A2+3 M M: 1/4, 30.98 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  171. Zkouška Ne-1 MA3: 2/6, 38.13 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  172. Zkouška Ne-2 MA3: Diskvalifikován

  173. Zkouška So-1 MA3: Diskvalifikován

  174. Zkouška So-2 MA3: Diskvalifikován

  175. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  176. 1. Medium - Agi - Junioři: Diskvalifikován

  177. 2. Medium - Agi - Junioři: 4/11, 39.39 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  178. 3. Medium - Jum - Junioři: 7/11, 31.22 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  179. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  180. QA1 agility: Diskvalifikován

  181. QA2 agility: Diskvalifikován

  182. QA3 agility: Diskvalifikován

  183. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  184. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  185. QJ3 jumping: 7/60, 36.87 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  186. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  187. Agility Trial I: 2/10, 45.16 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  188. Agility Trial II: Diskvalifikován

  189. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  190. Agility: 15/42, 43.66 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  191. Jumping: 2/42, 34.71 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  192. Tuneliáda: 29/41, 45.55 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  193. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  194. J Agility IV: Diskvalifikován

  195. J Agility V: 1/13, 41.94 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  196. J Agility VI: 3/13, 39.29 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  197. J Jumping III: 2/13, 40.15 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  198. J Jumping IV: 2/13, 37.75 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  199. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  200. TRIAL II. MA3: 2/4, 47.9 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  201. TRIAL I. MA3: Diskvalifikován

  202. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  203. Agility: Diskvalifikován

  204. Agility Trial: 5/9, 42.76 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  205. Agility Trial II: Diskvalifikován

  206. Agility Trial III: Diskvalifikován

  207. Jumping: Diskvalifikován

  208. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  209. J Agility I: 6/15, 38.74 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  210. J Agility II: Diskvalifikován

  211. J Agility III: Diskvalifikován

  212. J Jumping I: 3/15, 32.41 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  213. J Jumping II: 8/15, 36.07 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  214. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  215. Agility Trial I: Diskvalifikován

  216. Agility Trial II: 6/8, 43.72 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  217. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  218. Agility MA: Diskvalifikován

  219. Agility MA: Diskvalifikován

  220. Jumping MA: 8/34, 39.45 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  221. Jumping MA: 8/34, 39.45 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  222. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  223. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  224. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  225. TRIAL III. MA3: 4/7, 36.64 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  226. TRIAL II. MA3: Diskvalifikován

  227. TRIAL I. MA3: Diskvalifikován

  228. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  229. Agility Trial I: Diskvalifikován

  230. Agility Trial II: Diskvalifikován

  231. Jumping Open: 4/24, 41.19 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  232. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  233. Agility I: Diskvalifikován

  234. GRAND FINAL: Diskvalifikován

  235. Jumping I: 2/35, 31.98 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  236. Jumping II: 1/35, 30.57 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  237. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  238. TRIAL III. MA3: 2/7, 37.86 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  239. TRIAL II. MA3: Diskvalifikován

  240. TRIAL I. MA3: Diskvalifikován

  241. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  242. Agility Open: Diskvalifikován

  243. Agility Trial: 2/7, 41.13 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  244. Jumping Open: 1/21, 33.32 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  245. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  246. Agility: Diskvalifikován

  247. Agility DRUZSTVA: 16/43, 39.89 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  248. Jumping: Diskvalifikován

  249. Jumping DRUZSTVA: 29/43, 41.48 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  250. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  251. AGILITY DRUZSTVA: 8/26, 38.02 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  252. J Agility: 12/20, 44.97 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  253. J Hra: 7/19, 31.08 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  254. J Jumping: 2/20, 27.79 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  255. JUMPING DRUZSTVA: 2/26, 28.47 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  256. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  257. Agility Open: Diskvalifikován

  258. Agility Trial: Diskvalifikován

  259. Jumping Open: 2/26, 30.6 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  260. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  261. CURRICULUM M: 5/25, 34.51 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  262. TRIAL II. MA3: Diskvalifikován

  263. TRIAL I. MA3: Diskvalifikován

  264. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  265. QA4 Agility: Diskvalifikován

  266. QA5 Agility: Diskvalifikován

  267. QA6 Agility: Diskvalifikován

  268. QJ4 Jumping: 1/44, 36.35 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  269. QJ5 Jumping: 10/43, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  270. QJ6 Jumping: 4/38, 38.29 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  271. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  272. Jumping A2+3: 1/12, 37.3 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  273. Zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  274. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  275. Zkouška II MA2: 1/6, 33.23 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  276. Zkouška I MA2: Diskvalifikován

  277. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  278. QA1 agility: 25/57, 40.44 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  279. QA2 agility: 39/57, 45.5 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  280. QA3 agility: Diskvalifikován

  281. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  282. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  283. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  284. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  285. III. zkouška MA2: 4/6, 40.62 s, 15.0 tr. b., 5.32 m/s

  286. II. zkouška MA2: 1/6, 41.04 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  287. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  288. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  289. agility open M: 15/40, 41.4 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  290. Jumping open M: Diskvalifikován

  291. Tuneliáda M: 2/38, 35.68 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  292. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  293. Ju Agility IV: 14/20, 45.86 s, 10.7 tr. b., 4.32 m/s

  294. Ju Agility V: 10/20, 31.84 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  295. Ju Agility VI: 9/20, 37.37 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  296. Ju Jumping IV: Diskvalifikován

  297. Ju Jumping V: 2/19, 32.25 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  298. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  299. Agility Open: 2/19, 32.43 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  300. Agility Trial: 1/7, 35.86 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  301. Jumping Open: 4/19, 35.44 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  302. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  303. Agility M Ne: 13/48, 33.4 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  304. Agility M So: Diskvalifikován

  305. Jumping M Ne: 21/46, 36.56 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  306. Jumping M So: 3/47, 29.9 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  307. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  308. Agility I: 12/21, 43.43 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  309. Agility II: Diskvalifikován

  310. Agility III: 8/21, 47.26 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  311. Jumping I: 2/21, 36.5 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  312. Jumping II: 2/21, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  313. Jumping III: 2/20, 33.02 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  314. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  315. TRIAL II. MA2: 3/11, 37.16 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  316. TRIAL I. MA2: 2/11, 38.72 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  317. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  318. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  319. I. zkouška MA2: 2/7, 45.9 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  320. Jumping A2 + A3 M: 4/19, 29.89 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  321. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  322. Agility I: 4/37, 33.12 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  323. Agility II FINAL: Diskvalifikován

  324. Jumping I: 5/37, 31.23 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  325. Jumping II: 1/37, 27.52 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  326. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 21. 10. 2017

  327. Agility Open: Diskvalifikován

  328. Agility Trial: Diskvalifikován

  329. Jumping Open: Diskvalifikován

  330. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  331. Agility Trial I: Diskvalifikován

  332. Agility Trial II: Diskvalifikován

  333. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  334. Trial II. MA2: Diskvalifikován

  335. Trial I. MA2: Diskvalifikován

  336. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  337. Agility Ju: 1/31, 39.14 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  338. Agility Squads: 23/44, 37.88 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  339. Hra Ju: Diskvalifikován

  340. Jumping Ju: Diskvalifikován

  341. Jumping Squads: 17/44, 38.01 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  342. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  343. Agility družstev: 24/50, 43.02 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  344. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  345. Jumping družstev: Diskvalifikován

  346. Jumping jednotlivců: 5/47, 29.31 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  347. Přerov - BRIT CUP 2017, 19. 08. 2017

  348. Agility Open: 1/17, 37.91 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  349. Agility Trial: Diskvalifikován

  350. Jumping Open: 9/17, 37.67 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  351. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  352. Agility Trial I: Diskvalifikován

  353. Agility Trial II: 1/6, 34.39 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  354. Jumping I: 2/22, 33.11 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  355. Jumping II: 9/22, 32.39 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  356. Jumping Open: Diskvalifikován

  357. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 1/20, 29.32 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  358. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  359. 1. Agility M: Diskvalifikován

  360. 1. Jumping M: 1/15, 35.08 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  361. 2. Agility M: 8/15, 41.01 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  362. 2. Jumping M: 1/15, 32.93 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  363. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  364. Agility 1: Diskvalifikován

  365. Agility 2: 16/36, 46.15 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  366. Jumping 1: 6/36, 34.32 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  367. Jumping 2: 5/36, 31.81 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  368. Hranice - Hranická skočka, 10. 06. 2017

  369. Open Jumping: Diskvalifikován

  370. Open tuneliáda: 1/20, 40.23 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  371. Zkoušky: 1/4, 37.23 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  372. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  373. Agility M: 3/22, 38.6 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  374. Jumping M: 2/15, 29.42 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  375. zkouška 1 MA2: 4/7, 38.52 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  376. zkouška 2 MA2: 1/7, 35.04 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  377. zkouška 3 MA2: Diskvalifikován

  378. zkouška 4 MA2: 1/4, 36.96 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  379. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  380. Agility 1 Ju: Diskvalifikován

  381. Agility 2 Ju: Diskvalifikován

  382. Agility 3 Ju: 12/17, 44.36 s, 12.34 tr. b., 4.42 m/s

  383. Agility 4 Ju: Diskvalifikován

  384. Jumping 1 Ju: 11/17, 32.4 s, 11.77 tr. b., 4.6 m/s

  385. Jumping 2 Ju: Diskvalifikován

  386. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  387. Agility Med Ne: Diskvalifikován

  388. Agility Med So: Diskvalifikován

  389. Jumping Med Ne: Diskvalifikován

  390. Jumping Med So: 10/39, 34.31 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  391. Holešov - Dvojité štěstí, 18. 03. 2017

  392. Agility Trial I: Diskvalifikován

  393. Agility Trial II: Diskvalifikován

  394. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  395. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  396. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  397. Jumping open M: 1/18, 30.32 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  398. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  399. Agility Final SH: 5/11, 40.97 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  400. Agility I SH: Diskvalifikován

  401. Jumping II SH: 2/32, 32.33 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  402. Jumping I SH: Diskvalifikován

  403. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  404. Agility Trial I: Diskvalifikován

  405. Agility Trial II: 4/7, 46.07 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  406. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  407. Agility družstva: 25/41, 39.73 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  408. Agility - junioři: Diskvalifikován

  409. Jumping družstva: 25/41, 35.77 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  410. Jumping - junioři: Diskvalifikován

  411. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  412. AGILITY: Diskvalifikován

  413. JUMPING: Diskvalifikován

  414. MA2: Diskvalifikován

  415. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  416. Agility I: 1/6, 36.87 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  417. Agility II: Diskvalifikován

  418. HCV Jumping: 8/22, 41.01 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  419. Jumping 1: 2/16, 35.0 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  420. Jumping 2: Diskvalifikován

  421. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 2/12, 39.13 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  422. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  423. Agility I: Diskvalifikován

  424. Agility II: 3/8, 41.17 s, 8.17 tr. b., 3.4 m/s

  425. TUNELIADA: 3/29, 23.9 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  426. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  427. QA5 Agility: Diskvalifikován

  428. QA6 Agility: Diskvalifikován

  429. QJ5 Jumping: 33/74, 47.86 s, 26.86 tr. b., 3.13 m/s

  430. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  431. Rapotín - Miacis cup 2016, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  432. agility M: Diskvalifikován

  433. jumping 1 M: Diskvalifikován

  434. jumping 2 M: Diskvalifikován

  435. zkouška 1 MA2: 1/9, 41.66 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  436. zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  437. zkouška Ne MA2: Diskvalifikován

  438. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  439. QA3 Agility: Diskvalifikován

  440. QA4 Agility: Diskvalifikován

  441. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  442. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  443. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  444. Agility open M: Diskvalifikován

  445. Jumping open M: Diskvalifikován

  446. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  447. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  448. J Agility 1: Diskvalifikován

  449. J Agility 2: Diskvalifikován

  450. J Agility 3: Diskvalifikován

  451. J Agility 4: 7/17, 52.47 s, 11.37 tr. b., 3.58 m/s

  452. J Jumping 1: 6/19, 33.96 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  453. J Jumping 2: 11/18, 35.91 s, 12.03 tr. b., 4.04 m/s

  454. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  455. 10.prorubská: Diskvalifikován

  456. 9.prorubská: Diskvalifikován

  457. Brno - Zimní Brno II., 21. 02. 2016

  458. Agility MA M: Diskvalifikován

  459. Jumping MA M: 17/27, 40.06 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  460. Zk MA2 MA2: Diskvalifikován

  461. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  462. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  463. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  464. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2015, 07. 11. 2015 - 08. 11. 2015

  465. Agility neděle M: Diskvalifikován

  466. Agility sobota M: Diskvalifikován

  467. Jumping neděle M: Diskvalifikován

  468. Jumping sobota M: Diskvalifikován

  469. Zkouška neděle MA2: Diskvalifikován

  470. zkouška sobota MA2: Diskvalifikován

  471. Hlučín - Hlučínský AgiDrak, 1. Agility Sheltie Cup, 6. Agility Collie Cup, 31. 10. 2015 - 01. 11. 2015

  472. Agility: 1/8, 35.19 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  473. Agility Open I: Diskvalifikován

  474. Jumping Open I: Diskvalifikován

  475. Litovel - Mladeč - II. Agility Cup Nové Zámky, 17. 10. 2015

  476. II.zkouška MA2: Diskvalifikován

  477. I.zkouška MA2: Diskvalifikován

  478. JUMPING M: Diskvalifikován

  479. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  480. Agility: Diskvalifikován

  481. Agility - D: 1/13, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  482. Jumping: 19/34, 35.21 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  483. Jumping - D: 1/13, 24.15 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  484. Přerov - BRIT CUP 2015, 22. 08. 2015

  485. Agility: Diskvalifikován

  486. Agility Open: Diskvalifikován

  487. Jumping Open: Diskvalifikován

  488. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  489. Tuneliáda A2 + A3 M: 1/14, 30.57 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  490. Zkouška II. MA2: 3/8, 52.13 s, 20.13 tr. b., 3.53 m/s

  491. Zkouška I. MA2: Diskvalifikován

  492. Přerov - Trojzkoušky, 25. 04. 2015

  493. Agility I: Diskvalifikován

  494. Agility II: Diskvalifikován

  495. Agility III: 2/8, 22.57 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  496. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  497. Agility III - Medium - Děti: Diskvalifikován

  498. Agility II - Medium - Děti: 1/6, 31.36 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  499. Agility I - Medium - Děti: Diskvalifikován

  500. Agility IV - Medium - Děti: Diskvalifikován

  501. Jumping II - Medium - Děti: Diskvalifikován

  502. Jumping I - Medium - Děti: 5/6, 35.23 s, 18.23 tr. b., 4.12 m/s

  503. Sekvence II - MEDIUM - DĚTI: Diskvalifikován

  504. Olomouc Nové Sady - Jarní Psí Hrátky Olomouc, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  505. Agility So M: 5/13, 43.47 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  506. Jumping So M: 2/13, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  507. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  508. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  509. Jumping jednotlivci: Diskvalifikován

  510. Přerov - BRIT CUP 2014, 23. 08. 2014

  511. I. Agility: Diskvalifikován

  512. II. Agility: 1/5, 33.3 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  513. Jumping Open: Diskvalifikován

  514. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  515. Zkouška III. MA1: Diskvalifikován

  516. Zkouška II. MA1: Diskvalifikován

  517. Zkouška I. MA1: 1/6, 34.77 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  518. Přerov - Trojboj „Na konci s dechem“, 26. 07. 2014

  519. A1 zkouska 1: 2/4, 36.75 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  520. A1 zkouska 2: Diskvalifikován

  521. A1 zkouska 3: Diskvalifikován