Tuneliáda M

  1. Datum: 02. 10. 2021
  2. Závod: Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií
  3. Rozhodčí: Bazalová, Olga (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 181.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 14
  10. Postupová rychlost: 4.64 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 080918 Magda Zajacová Use Your Heart Koryfej 0 0 0.0 0.0 26.91 6.73 V
2 043720 Zdenek Smrček Glory Day ze Smrčkova dvora 0 0 0.0 0.0 27.43 6.6 V
3 017320 Eliška Kaletová X-White Night Koryfej 0 0 0.0 0.0 27.94 6.48 V
4 019720 Lenka Bernardová Chiyoko Fort Fox 0 0 0.0 0.0 28.0 6.46 V
4 050019 Jana Zemková Dream Come True Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 28.0 6.46 V
6 036714 Zdenek Smrček A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora 0 0 0.0 0.0 28.46 6.36 V
7 Dana Čunderlíková Grippen von Schnappi Schnapp 0 0 0.0 0.0 28.59 6.33 V
8 048017 Aleš Fuks A3Ch Fidorka z Pravého břehu 0 0 0.0 0.0 28.8 6.28 V
9 051017 Michala Krejčí Wonder Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 28.83 6.28 V
10 020815 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova 0 0 0.0 0.0 28.99 6.24 V
11 041621 Lucie Dušková Klark z Lomu ve Skále 0 0 0.0 0.0 29.07 6.23 V
12 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 29.33 6.17 V
13 066717 Veronika Humpolcová Ammon Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 29.41 6.15 V
14 027321 Michaela Berková Glorious Black ze Smrčkova dvora 0 0 0.0 0.0 29.48 6.14 V
15 036116 Hana Kubíčková A3Ch Dragon Lady Alkyra 0 0 0.0 0.0 29.84 6.07 V
16 000319 Ludmila Bartošíková Flirt Vrabčí hnízdo 0 0 0.0 0.0 30.11 6.01 V
17 026515 Martin Bodeček Blue Boy Mondeo 0 0 0.0 0.0 30.13 6.01 V
18 030216 Klára Marešová A3Ch Monty Z Josefovské pevnosti 0 0 0.0 0.0 30.32 5.97 V
19 031120 Kristýna Zástěrová Mr.Bombastic Z Heřmanova Dvora 0 0 0.0 0.0 30.39 5.96 V
20 001517 Ludmila Bartošíková A3Ch Baron Lexus z Faustovy zahrádky 0 0 0.0 0.0 30.41 5.95 V
21 Viktória Vanerková Jannie Black Malá Magura 0 0 0.0 0.0 30.55 5.92 V
22 078017 Adéla Petrů Bloody Dexter Nad Stádem Koní 0 0 0.0 0.0 30.65 5.91 V
23 002015 Magda Zajacová Ares z Faustovy zahrádky 0 0 0.0 0.0 30.75 5.89 V
24 066319 Jana Jourová Bebop Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 30.8 5.88 V
25 002321 Kateřina Marešová Coudy Czech Maparo Active 0 0 0.0 0.0 30.93 5.85 V
26 028119 Klára Muchová Heidi Chřibské polesí 0 0 0.0 0.0 31.31 5.78 V
27 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 0 0 0.0 0.0 31.58 5.73 V
28 040621 Eva Nováková Gaia Bella Cambria 0 0 0.0 0.0 32.45 5.58 V
29 088715 Martina Podzimková A3Ch Charlotta Otvovická skála 0 0 0.0 0.0 33.26 5.44 V
30 001015 Lenka Dušková A3Ch Iris Black z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 33.36 5.43 V
31 085613 Zuzana Jelínková A3Ch Nicolas Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 36.17 5.0 V
32 Monika Parnahajová Lisa ze Sedlmajerovy vily 0 0 0.0 0.0 37.86 4.78 V
33 074118 Vladimíra Hašková Zen Perla z Polabí 0 1 0.0 5.0 34.08 5.31 V
34 003021 Lenka Velíšková Amálie Gold z Vysoké země 0 1 0.0 5.0 34.73 5.21 V
35 063219 Vít Chovanec Tinsel z Ďáblovy studánky 0 1 0.0 5.0 35.65 5.08 V
36 012121 Hana Kubíčková Havana from Alkyra 0 1 0.0 5.0 36.19 5.0 V
37 009921 Tereza Škrobánková Bibi z Faustovy zahrádky 0 1 0.0 5.0 38.53 4.7 V
38 074420 Margit Horáčková Ghost Buster ze Smrčkova Dvora 0 1 0.0 5.0 38.6 4.69 V
39 056618 Věra Křenková Ebony Bella Campria 0 1 8.86 13.86 47.86 3.78 VD
40 067120 Kristýna Zástěrová Sable Spirit ze Shetlandů Ze Shetlandů 0 2 8.57 18.57 47.57 3.8 D
DIS 090019 Jana Havlíčková Marlon Moravské Srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025818 Karolína Bílková Energy Efree ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071919 Martina Šimčíková Ferey Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054420 Nikol Kubicová Juster Sněžný tygr DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081315 Jana Mikulová Akord Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO