Cz En

Jana Kalafusová

  1. Číslo: 003806
  2. OSA: Agility klub Údolí
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 01. 2013
  6. Členem KA do: 31. 12. 2020
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 063112 (L), Dunka Deabei

  2. 003213 (M), Ayalla Moravia Clér

  3. 083213 (S), The Tramp ze Shetlandu

  4. 020815 (M), A3Ch Blade z Labského ostrova

  5. 002616 (ML), Aglaia Foxy Fox

Výsledky

  1. Přerov - Přerovem letem skokem pošesté, 03. 10. 2020

  2. Jumping I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  3. Jumping I, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  4. Jumping II, Aglaia Foxy Fox: 1/8, 35.08 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  5. Jumping II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/16, 36.1 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  6. Jumping III, Aglaia Foxy Fox: 1/7, 37.15 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  7. Jumping III, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  8. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  9. Agility Individual, A3Ch Blade z Labského ostrova: 37/67, 40.97 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  10. Agility Squads as Individual, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  11. Jumping Individual, A3Ch Blade z Labského ostrova: 17/70, 31.11 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  12. Jumping Squads as Individual, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  13. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  14. JUMPING ORIGINAL II M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/16, 29.85 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  15. JUMPING ORIGINAL II ML, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  16. JUMPING ORIGINAL I M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 5/17, 35.43 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  17. JUMPING ORIGINAL I ML, Aglaia Foxy Fox: 5/13, 33.88 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  18. ZKOUŠKA MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  19. ZKOUŠKA ML A2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  20. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  21. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/15, 41.72 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  22. Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/9, 38.4 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  23. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  24. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  25. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  26. Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/8, 44.22 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  27. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/18, 40.93 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  28. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  29. Jumping I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/13, 34.45 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  30. Jumping II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 5/13, 34.11 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  31. Jumping III, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/13, 35.46 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  32. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  33. Agility M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/27, 42.23 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  34. Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  35. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  36. Šumperk - Havliczech XXVI. - Rozjezdy pro hvězdy II., 31. 07. 2020

  37. Jumping I. A2 + A3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  38. Jumping II. A2 + A3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  39. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  40. ZkA I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  41. ZkA II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  42. ZkA III, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  43. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  44. Jumping Final, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  45. Jumping Open I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  46. Jumping Open I, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  47. Jumping Open II, Aglaia Foxy Fox: 5/11, 29.87 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  48. Jumping Open II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  49. Jumping Open III, Aglaia Foxy Fox: 3/10, 27.83 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  50. Jumping Open III, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  51. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 06. 2020

  52. 1. Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  53. 2. Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/16, 38.01 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  54. Agility M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/16, 35.22 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  55. Fin Agility M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  56. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  57. Agility I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  58. Agility II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  59. Jumping I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 31/64, 37.31 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  60. Jumping II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 8/58, 31.22 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  61. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  62. 1. 'Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/11, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  63. 2. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  64. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  65. Agility M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/24, 39.15 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  66. Agility ML, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  67. Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/24, 34.67 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  68. Jumping ML, Aglaia Foxy Fox: 2/13, 32.01 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  69. ZkouškaMA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  70. ZkouškaMLA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  71. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  72. II zkouška A3 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  73. I zkouška A3 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  74. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  75. ZkA I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/15, 42.57 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  76. ZkA I, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  77. ZkA II, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  78. ZkA II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  79. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  80. ZkA I, Aglaia Foxy Fox: 3/6, 36.51 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  81. ZkA I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  82. ZkA II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/14, 42.99 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  83. ZkA II, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  84. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  85. Agility MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  86. Agility MLA, Aglaia Foxy Fox: 1/6, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  87. Jumping MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  88. Jumping MLA, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  89. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  90. Zkouška MLA2, Aglaia Foxy Fox: 1/3, 41.29 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  91. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  92. Agility M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/23, 34.86 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  93. Agility ML, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  94. Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  95. Jumping ML, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  96. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  97. Zkouška MLA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  98. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  99. Agility MA neděle, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  100. Agility MA sobota, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/25, 39.92 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  101. Jumping MA neděle, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/27, 35.83 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  102. Jumping MA sobota, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  103. Zkouška MA3 neděle, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/17, 41.42 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  104. Zkouška MA3 sobota, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  105. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  106. ZkA I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/9, 40.09 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  107. ZkA I, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  108. ZkA II, Aglaia Foxy Fox: 2/4, 30.02 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  109. ZkA II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  110. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  111. Finále, Aglaia Foxy Fox: 1/4, 24.9 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  112. Finále, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/9, 25.92 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  113. JUMPING I., Aglaia Foxy Fox: 1/13, 28.67 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  114. JUMPING I., A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/25, 31.02 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  115. JUMPING II., A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/25, 36.27 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  116. JUMPING II., Aglaia Foxy Fox: 10/13, 34.39 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  117. JUMPING III., A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/25, 29.72 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  118. JUMPING III., Aglaia Foxy Fox: 7/13, 26.89 s, 5.0 tr. b., 5.95 m/s

  119. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  120. Agility I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 11/36, 39.55 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  121. FINAL, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  122. Jumping I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/36, 34.12 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  123. Jumping II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/36, 29.27 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  124. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  125. Jumping Open, Aglaia Foxy Fox: 2/14, 33.59 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  126. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 9/22, 38.59 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  127. ZkA I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  128. ZkA I, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  129. ZkA II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  130. ZkA II, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  131. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  132. Agility Open 2+3, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  133. ZkA I, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  134. ZkA II, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  135. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  136. Zkouška II. MLA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  137. Zkouška I. MLA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  138. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  139. AgilityM, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/22, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  140. JumpingM, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/22, 36.56 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  141. ZkouškaMA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/7, 41.66 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  142. Přerov - Přerovem letem skokem popáté, 05. 10. 2019

  143. Jumping I, Aglaia Foxy Fox: 3/3, 30.92 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  144. Jumping I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  145. Jumping II, Aglaia Foxy Fox: 2/3, 31.16 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  146. Jumping II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  147. Jumping III, Aglaia Foxy Fox: 2/3, 27.03 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  148. Jumping III, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  149. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2019, 28. 09. 2019

  150. Agility M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/22, 34.45 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  151. Finále M Jump., A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/10, 30.21 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  152. Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  153. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  154. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  155. 1. Zkouška MLA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  156. 2. Zkouška MLA2, Aglaia Foxy Fox: 1/4, 38.17 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  157. Brno - Podzimní Robinsonáda, 14. 09. 2019

  158. Agility Medium, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/17, 43.48 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  159. Jumping Medium, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/19, 36.71 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  160. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  161. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  162. Zkouška II. MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/11, 39.82 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  163. Zkouška II. MLA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  164. Zkouška I. MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  165. Zkouška I. MLA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  166. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  167. Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 9/18, 39.14 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  168. Jumping ML, Aglaia Foxy Fox: 4/10, 29.32 s, 5.0 tr. b., 6.14 m/s

  169. Zkouška II. MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  170. Zkouška II. MLA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  171. Zkouška I. MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  172. Zkouška I. MLA2, Aglaia Foxy Fox: 3/3, 35.3 s, 10.0 tr. b., 5.75 m/s

  173. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  174. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/19, 36.81 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  175. Agility Zk, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  176. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  177. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  178. Agility I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/40, 40.41 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  179. Agility II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  180. Jumping I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/40, 36.12 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  181. Jumping II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  182. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  183. Agility LA, Aglaia Foxy Fox: 18/33, 35.94 s, 15.0 tr. b., 5.56 m/s

  184. Agility MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/21, 35.12 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  185. Jumping L, Aglaia Foxy Fox: 16/33, 36.1 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  186. Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/21, 33.26 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  187. LA 2, Aglaia Foxy Fox: 4/9, 37.11 s, 10.0 tr. b., 5.52 m/s

  188. Luhačovice - Fešák lázeňský, 15. 06. 2019

  189. Agility M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  190. Jumping special M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  191. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  192. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  193. Agility Open LA, Aglaia Foxy Fox: 10/33, 41.17 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  194. Agility Open MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: 7/16, 46.4 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  195. Jumping Open LA, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  196. Jumping Open MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: 5/18, 37.23 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  197. LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  198. MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/7, 40.82 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  199. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  200. Agility Trial I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/10, 45.62 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  201. Agility Trial II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  202. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  203. Agility, A3Ch Blade z Labského ostrova: 12/42, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  204. Jumping, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  205. Tuneliáda, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/41, 41.25 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  206. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  207. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/30, 35.23 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  208. Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  209. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/29, 35.5 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  210. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  211. Agility, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/18, 35.87 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  212. Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: 7/9, 52.97 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  213. Agility Trial II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/10, 38.2 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  214. Agility Trial III, A3Ch Blade z Labského ostrova: 6/10, 46.27 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  215. Jumping, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  216. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  217. Agility MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/30, 36.19 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  218. Jumping MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/30, 37.22 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  219. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  220. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  221. Zkouška č.1 LA2, Aglaia Foxy Fox: 6/14, 38.94 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  222. Zkouška č.1 MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  223. Zkouška č.2 LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  224. Zkouška č.2 MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/9, 43.42 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  225. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  226. Agility MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  227. Agility MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  228. Jumping MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: 12/34, 41.11 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  229. Jumping MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: 12/34, 41.11 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  230. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  231. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  232. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  233. Trial I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  234. Trial II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/10, 46.68 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  235. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  236. Zkouška 1 LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  237. Zkouška 1 MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  238. Zkouška 2 LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  239. Zkouška 2 MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  240. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  241. Agility Trial I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  242. Agility Trial I, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  243. Agility Trial II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  244. Agility Trial II, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  245. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  246. 1. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  247. 1. zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  248. 2. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  249. 2. zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  250. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  251. Agility Trial I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  252. Agility Trial II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/5, 34.06 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  253. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  254. Agility Trial I, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  255. Agility Trial II, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  256. Jumping Open, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  257. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  258. TRIAL II. LA2, Aglaia Foxy Fox: 5/12, 40.33 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  259. TRIAL II. MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  260. TRIAL I. LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  261. TRIAL I. MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  262. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  263. Agility I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/35, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  264. GRAND FINAL, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  265. Jumping I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  266. Jumping II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 5/35, 32.46 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  267. Suchdol nad Odrou - Large speciál otevřený závod agility při MČR IPO belgických ovčáků, 13. 10. 2018 - 14. 10. 2018

  268. Jumping neděle L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  269. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  270. Agility MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/23, 37.69 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  271. Jumping MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/23, 35.71 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  272. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  273. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  274. Jumping I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  275. Jumping II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/19, 31.16 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  276. Jumping III, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  277. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  278. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  279. Agility Open, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  280. Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/7, 40.83 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  281. Agility Trial, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  282. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 7/21, 33.6 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  283. Jumping Open, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  284. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  285. Agility 1 L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  286. Agility 1 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/17, 40.8 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  287. Agility 2 L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  288. Agility 2 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 5/17, 43.0 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  289. Zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  290. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  291. Jumping LA L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  292. Jumping MA M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/29, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  293. Jumping special LA L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  294. Jumping special MA M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/29, 33.33 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  295. Zkouška LA2 LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  296. Zkouška MA3 MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  297. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  298. Agility M M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  299. Jumping M M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/26, 34.44 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  300. Zkouška MA3 MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  301. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  302. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/24, 28.7 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  303. Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  304. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 6/26, 32.14 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  305. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  306. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/24, 36.57 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  307. Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  308. Jumping Svihak lazensky A2 + A3, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/16, 27.77 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  309. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  310. Agility I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 5/37, 35.94 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  311. Agility II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  312. Jumping I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 22/37, 32.15 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  313. Jumping II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 6/36, 32.46 s, 1.46 tr. b., 4.37 m/s

  314. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  315. Jumping II M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  316. Jumping I. M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/19, 32.88 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  317. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/8, 40.24 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  318. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  319. Agility L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  320. Agility M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/17, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  321. Jump L, Aglaia Foxy Fox: 10/36, 28.18 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  322. Jump M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/17, 28.83 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  323. Zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  324. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: 7/8, 41.01 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  325. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  326. III. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  327. II. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  328. I. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  329. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  330. agility open M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 24/40, 42.85 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  331. Jumping open M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/40, 35.75 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  332. Tuneliáda M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  333. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  334. 1. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  335. 1. zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  336. 2. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: 4/18, 34.17 s, 20.0 tr. b., 4.92 m/s

  337. 2. zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  338. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  339. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/20, 34.1 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  340. Agility Open, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  341. Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/12, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  342. Agility Trial, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  343. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  344. Jumping Open, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  345. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  346. 1. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  347. 2. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  348. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  349. I Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  350. II Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/5, 39.07 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  351. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  352. Agility M Ne, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  353. Agility M So, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  354. Jumping M Ne, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  355. Jumping M So, A3Ch Blade z Labského ostrova: 15/47, 33.01 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  356. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  357. 1. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  358. 2. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  359. 3. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/12, 46.81 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  360. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  361. Agility I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/7, 42.5 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  362. Agility II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  363. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  364. 1. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: 4/10, 40.35 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  365. 2. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  366. 3. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  367. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  368. Agility I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/4, 45.78 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  369. Agility II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  370. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  371. II. zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  372. I. zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  373. Jumping A2 + A3 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  374. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  375. Jumping A2 + A3 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/15, 30.31 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  376. Trial II. MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  377. Trial I. MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/7, 42.83 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  378. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  379. Agility I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/37, 32.92 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  380. Agility II FINAL, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/17, 36.4 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  381. Jumping I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 23/37, 34.05 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  382. Jumping II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 6/37, 29.73 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  383. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  384. Agility I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  385. Agility II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  386. Agility III, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/9, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  387. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 21. 10. 2017

  388. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  389. Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  390. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  391. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  392. Jumping I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/21, 30.04 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  393. Jumping II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/21, 36.62 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  394. Jumping III, A3Ch Blade z Labského ostrova: 13/21, 28.88 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  395. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  396. Agility open 1 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  397. Agility open 2 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  398. Zkoušky MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  399. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2017, 30. 09. 2017

  400. Agility M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  401. Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  402. Zk MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  403. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  404. Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  405. Speciál Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/14, 30.14 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  406. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  407. Zlín - Mladcová - RÁJ na Mladcové - Kuba, 26. 08. 2017

  408. Agility Medium, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/10, 36.41 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  409. Jumping Medium, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  410. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  411. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  412. Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  413. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 5/24, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  414. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  415. Jumping I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  416. Jumping II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/22, 31.59 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  417. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  418. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  419. Agility Trial I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/4, 39.68 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  420. Agility Trial II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/4, 44.99 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  421. Agility Trial III, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/4, 44.34 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  422. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  423. Agility M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  424. Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  425. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/5, 46.75 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  426. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  427. Agility 1, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  428. Agility 2, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  429. Jumping 1, A3Ch Blade z Labského ostrova: 11/36, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  430. Jumping 2, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  431. Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC, 03. 06. 2017

  432. Agility Open M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  433. Jump Open M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  434. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  435. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  436. Jumping 1 L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  437. Jumping 1 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/27, 31.18 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  438. Jumping 2 L, Aglaia Foxy Fox: 15/35, 29.55 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  439. Jumping 2 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 13/24, 32.16 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  440. Zkoušky LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  441. Zkoušky MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: 7/9, 39.79 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  442. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  443. 1. Agility, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  444. 2. Agility, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  445. 3. Agility, Aglaia Foxy Fox: 4/20, 38.17 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  446. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  447. Agility open M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  448. Jumping open M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/29, 31.89 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  449. Zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  450. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  451. zkouška 1 MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  452. zkouška 2 MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  453. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  454. Agility 1, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  455. Agility 1, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  456. Agility 2, Aglaia Foxy Fox: 9/18, 33.6 s, 10.0 tr. b., 5.71 m/s

  457. Agility 2, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  458. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  459. FALCO 1. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: 2/18, 30.33 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  460. FALCO 1. zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  461. FALCO 2. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  462. FALCO 2. zkouška MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  463. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  464. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/23, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  465. Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/13, 41.17 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  466. Agility Trial I, Aglaia Foxy Fox: 2/24, 33.23 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  467. Agility Trial II, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  468. Agility Trial III, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  469. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  470. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  471. Agility Med Ne, A3Ch Blade z Labského ostrova: 9/39, 37.89 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  472. Agility Med So, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  473. Jumping Med Ne, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  474. Jumping Med So, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  475. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  476. 1.běh LA2, Aglaia Foxy Fox: 1/24, 41.82 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  477. 2.běh LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  478. 3.běh LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  479. Holešov - Dvojité štěstí, 18. 03. 2017

  480. Agility Trial I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/7, 43.47 s, 7.47 tr. b., 3.43 m/s

  481. Agility Trial II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 5/7, 42.52 s, 13.52 tr. b., 3.36 m/s

  482. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  483. 1. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  484. 2. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  485. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  486. Jumping I, Aglaia Foxy Fox: 9/26, 37.11 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  487. Jumping II, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  488. Jumping III, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  489. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 2, 03. 12. 2016

  490. Jump 1 L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  491. Jump 1 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  492. Jump 2 L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  493. Jump 2 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/12, 33.93 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  494. Jump 3 L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  495. Jump 3 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 8/12, 35.54 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  496. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  497. Agility Final SH, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  498. Agility I SH, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  499. Jumping II SH, A3Ch Blade z Labského ostrova: 9/32, 35.96 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  500. Jumping I SH, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/33, 34.4 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  501. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  502. 1. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: 6/22, 37.84 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  503. 2. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: 4/22, 47.18 s, 15.0 tr. b., 3.5 m/s

  504. 3. zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  505. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  506. Agility Trial I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  507. Agility Trial I, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  508. Agility Trial II, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  509. Agility Trial II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  510. Jumping 2+3, Aglaia Foxy Fox: 19/34, 36.74 s, 20.0 tr. b., 4.19 m/s

  511. Jumping 2+3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  512. Rožnov pod Radhoštěm - Stylové Trojjumpy, 28. 10. 2016

  513. Jump 1 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/10, 39.03 s, 5.03 tr. b., 3.61 m/s

  514. Jump 2 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  515. Jump 3 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/10, 30.77 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  516. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  517. Agility Trial I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/7, 50.88 s, 6.88 tr. b., 3.93 m/s

  518. Agility Trial I, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  519. Agility Trial II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/7, 40.79 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  520. Agility Trial II, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  521. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  522. Jumping I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/20, 25.33 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  523. Jumping II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  524. Jumping III, A3Ch Blade z Labského ostrova: 9/20, 25.35 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  525. Bordovice - Bordovský pohár-Trojzkoušky, 08. 10. 2016

  526. Zkouška č.1 LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  527. Zkouška č.1 MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  528. Zkouška č.2 LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  529. Zkouška č.2 MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  530. Zkouška č.3 LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  531. Zkouška č.3 MA3, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  532. Hranice - 2. Hranické hrátky, 01. 10. 2016

  533. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  534. Agility Trial, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/4, 36.36 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  535. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  536. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  537. 1. Zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  538. 1. Zkouška MA2, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/5, 47.68 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  539. 2. Zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  540. 2. Zkouška MA2, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/5, 38.23 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  541. 3. Zkouška LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  542. 3. Zkouška MA2, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  543. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  544. Agility 1 L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  545. Agility 1 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  546. Agility 2 L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  547. Agility 2 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/16, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  548. Zkoušky LA2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  549. Zkoušky MA2, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/4, 52.49 s, 7.49 tr. b., 3.51 m/s

  550. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky III., 10. 09. 2016

  551. III.zkouška MA2, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  552. II.zkouška MA2, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/2, 38.63 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  553. I.zkouška MA2, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  554. Bílsko - Dvojzkoušky a jumping o Pegasovu kost, 04. 09. 2016

  555. Agility, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/8, 38.83 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  556. Agility, Aglaia Foxy Fox: 5/12, 35.77 s, 10.0 tr. b., 3.33 m/s

  557. Agility II, Aglaia Foxy Fox: 3/12, 28.19 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  558. Agility II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  559. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/12, 35.68 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  560. Jumping Open, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  561. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  562. Agility I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/6, 43.93 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  563. Agility I, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  564. Agility II, Aglaia Foxy Fox: 1/16, 27.87 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  565. Agility II, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  566. HCV Jumping, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  567. HCV Jumping, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  568. Jumping 1, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  569. Jumping 1, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  570. Jumping 2, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/16, 34.02 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  571. Jumping 2, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  572. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, Aglaia Foxy Fox: 31/41, 63.17 s, 28.17 tr. b., 2.91 m/s

  573. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  574. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  575. Jumping 1 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  576. Jumping 2 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/10, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  577. Jumping 3 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  578. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  579. Agility L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  580. Agility M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 4/15, 40.96 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  581. Jumping L, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  582. Jumping M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  583. Zkouška LA1, Aglaia Foxy Fox: 1/12, 22.79 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  584. Zkouška MA2, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/5, 35.64 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  585. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  586. 1.zkouška LA1, Aglaia Foxy Fox: 7/19, 37.61 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  587. 1.zkouška MA2, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/8, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  588. 2.zkouška LA1, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  589. 2.zkouška MA2, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/8, 32.24 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  590. Hranice - Hranická skočka, 11. 06. 2016

  591. Agility, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/3, 43.93 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  592. Agility, Aglaia Foxy Fox: 5/10, 31.54 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  593. Nornikovo bludiste, A3Ch Blade z Labského ostrova: 3/17, 34.46 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  594. Nornikovo bludiste, Aglaia Foxy Fox: 27/36, 38.51 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  595. Zabakova cesta, A3Ch Blade z Labského ostrova: 2/17, 23.41 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  596. Zabakova cesta, Aglaia Foxy Fox: 25/37, 28.76 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  597. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  598. Jumping II L, Aglaia Foxy Fox: 27/42, 37.3 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  599. Jumping I. L, Aglaia Foxy Fox: 28/40, 34.52 s, 25.0 tr. b., 4.29 m/s

  600. Zkouška LA1, Aglaia Foxy Fox: 7/20, 26.38 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  601. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 15. 05. 2016

  602. 1. Zkouška A1 LA1, Aglaia Foxy Fox: 4/11, 36.92 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  603. 1. Zkouška A2 MA2, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  604. 2. Zkouška A1 LA1, Aglaia Foxy Fox: Diskvalifikován

  605. 2. Zkouška A2 MA2, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/5, 36.43 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  606. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 07. 05. 2016

  607. Agility I, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  608. Agility II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/3, 35.78 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  609. Přerov - AGI CUP + VI. MR českých strakatých psů, 30. 04. 2016

  610. Agility, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/6, 27.26 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  611. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  612. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  613. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže a III. MČR Pyrenejských ovčáků, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  614. Agility I, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/4, 27.5 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  615. Agility II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 1/5, 26.83 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  616. Agility III, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  617. Agility Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: 11/26, 42.69 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  618. Jumping Open, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  619. Jumping Open II, A3Ch Blade z Labského ostrova: 8/25, 31.1 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  620. Rožnov pod Radhoštěm - Jumpingy U LESA, 02. 04. 2016

  621. Jump 1 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: 10/18, 42.21 s, 16.21 tr. b., 3.65 m/s

  622. Jump 2 M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  623. Jump U Lesa M, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  624. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  625. Agility MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  626. Jumping MA, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  627. Zkouška MA1, A3Ch Blade z Labského ostrova: Diskvalifikován

  628. Suchdol nad Odrou - Nativia agility speciál, 27. 09. 2015

  629. Zkouška SA2, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  630. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 21. 06. 2015

  631. 1. jumping S, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  632. 2. jumping S, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  633. Zkouška SA2, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  634. Přerov - Trojboj "Parkur zkázy", 30. 05. 2015

  635. 1. zkouška A2, The Tramp ze Shetlandu: 1/8, 55.81 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  636. 2. zkouška , The Tramp ze Shetlandu: 8/8, 58.17 s, 16.17 tr. b., 3.3 m/s

  637. Jumping, The Tramp ze Shetlandu: 6/8, 57.54 s, 14.54 tr. b., 3.2 m/s

  638. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  639. 1.zkouška SA2, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  640. 2.zkouška SA2, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  641. 3.zkouška SA2, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  642. Sedliště - TROJzkoušky - 3. Sokolí spartakiáda, 06. 12. 2014

  643. Agility I, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  644. Agility II, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  645. Agility III, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  646. Olomouc Nové Sady - Podzimní Psí Hrátky Olomouc, 01. 11. 2014 - 02. 11. 2014

  647. Jumping So S, The Tramp ze Shetlandu: 11/23, 59.26 s, 27.26 tr. b., 3.07 m/s

  648. Zkouška II So SA1, The Tramp ze Shetlandu: 3/6, 60.0 s, 18.0 tr. b., 2.67 m/s

  649. Zkouška I So SA1, The Tramp ze Shetlandu: 2/6, 49.22 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  650. Suchdol nad Odrou - NATIVIA Agility speciál, 28. 09. 2014

  651. Agility 1 S, The Tramp ze Shetlandu: 5/18, 53.0 s, 7.0 tr. b., 3.57 m/s

  652. Agility 2 S, The Tramp ze Shetlandu: 5/18, 60.19 s, 13.19 tr. b., 3.17 m/s

  653. Zkoušky SA1, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  654. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  655. Agility Neděle S, The Tramp ze Shetlandu: 12/19, 56.04 s, 18.04 tr. b., 3.28 m/s

  656. Jumping Neděle S, The Tramp ze Shetlandu: 10/19, 41.7 s, 1.7 tr. b., 3.76 m/s

  657. Zkoušky SA1 Neděle SA1, The Tramp ze Shetlandu: 3/6, 55.84 s, 13.84 tr. b., 3.17 m/s

  658. Přerov - Trojboj „Truhla mrtvého časoměřiče“, 30. 08. 2014

  659. 1. Agility, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  660. 2. Agility, The Tramp ze Shetlandu: 3/7, 71.2 s, 11.2 tr. b., 2.71 m/s

  661. 3. Agility, The Tramp ze Shetlandu: 4/7, 52.37 s, 5.0 tr. b., 3.04 m/s

  662. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 24. 08. 2014

  663. 1. zkouška SA1, The Tramp ze Shetlandu: 2/7, 52.13 s, 9.13 tr. b., 3.15 m/s

  664. 2. zkouška SA1, The Tramp ze Shetlandu: 5/7, 42.63 s, 5.63 tr. b., 3.47 m/s

  665. Přerov - BRIT CUP 2014, 23. 08. 2014

  666. I. Agility, The Tramp ze Shetlandu: 8/10, 55.5 s, 19.5 tr. b., 2.95 m/s

  667. II. Agility, The Tramp ze Shetlandu: 5/10, 44.47 s, 10.0 tr. b., 3.67 m/s

  668. Jumping Open, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  669. Větřkovice - Větřkovické dvojzkoušky, 28. 06. 2014

  670. 1. zkouška SA1, The Tramp ze Shetlandu: 1/8, 42.93 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  671. 2. zkouška SA1, The Tramp ze Shetlandu: 4/8, 53.85 s, 18.85 tr. b., 3.05 m/s

  672. Suchdol nad Odrou - Arden Grange jumping speciál, 01. 06. 2014

  673. Jumping 1 S, The Tramp ze Shetlandu: 4/24, 37.98 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  674. Jumping 2 S, The Tramp ze Shetlandu: Diskvalifikován

  675. Zkouška SA1, The Tramp ze Shetlandu: 1/4, 34.66 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  676. Přerov - Dvojzkoušky, 22. 09. 2013

  677. Agility I., Ayalla Moravia Clér: 3/7, 57.58 s, 15.58 tr. b., 2.9 m/s

  678. Agility II., Ayalla Moravia Clér: 4/7, 68.37 s, 17.37 tr. b., 2.87 m/s

  679. Suchdol nad Odrou - 2+1 aneb speciál speciálů, 08. 09. 2013

  680. Jumping 1 L, Dunka Deabei: Diskvalifikován

  681. Jumping 2 L, Dunka Deabei: 17/31, 47.63 s, 14.63 tr. b., 3.25 m/s

  682. Zkouška LA2, Dunka Deabei: Diskvalifikován

  683. Přerov - BRIT CUP 2013, 24. 08. 2013

  684. II. zkouška LA2, Dunka Deabei: 14/18, 46.71 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  685. I.zkouška LA2, Dunka Deabei: Diskvalifikován

  686. Jumping LA L, Dunka Deabei: Diskvalifikován

  687. Větřkovice - zkoušky + zkouškový jumping, 10. 08. 2013

  688. Jumping LA1, Dunka Deabei: Diskvalifikován

  689. Jumping MA1, Ayalla Moravia Clér: Diskvalifikován

  690. Zkouška LA1, Dunka Deabei: 2/10, 32.82 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  691. Zkouška MA1, Ayalla Moravia Clér: 2/6, 40.47 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  692. Přerov - Letní Trojboj, 03. 08. 2013

  693. 1. agility, Dunka Deabei: Diskvalifikován

  694. 2. agility, Dunka Deabei: 8/26, 49.54 s, 11.54 tr. b., 3.37 m/s

  695. 3. agility, Dunka Deabei: Diskvalifikován

  696. Suchdol nad Odrou - Údolní TROJZKOUŠKY, 30. 06. 2013

  697. agility III. LA1, Dunka Deabei: 5/22, 40.69 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  698. agility III. MA1, Ayalla Moravia Clér: 2/5, 44.17 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  699. agility II. LA1, Dunka Deabei: 7/22, 41.62 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  700. agility II. MA1, Ayalla Moravia Clér: 4/5, 47.53 s, 5.53 tr. b., 3.45 m/s

  701. agility I. LA1, Dunka Deabei: Diskvalifikován

  702. agility I. MA1, Ayalla Moravia Clér: Diskvalifikován

  703. Suchdol nad Odrou - Nativia 2+1 aneb speciál speciálů, 02. 06. 2013

  704. 1. agility L, Dunka Deabei: Diskvalifikován

  705. 1. agility M, Ayalla Moravia Clér: Diskvalifikován

  706. 2. agility L, Dunka Deabei: 15/37, 50.78 s, 11.78 tr. b., 3.31 m/s

  707. 2. agility M, Ayalla Moravia Clér: 6/11, 54.0 s, 15.0 tr. b., 3.11 m/s

  708. Agility LA1, Dunka Deabei: 4/11, 46.6 s, 5.0 tr. b., 3.0 m/s

  709. Agility MA1, Ayalla Moravia Clér: Diskvalifikován

  710. Přerov - Valašský zkouškový trojboj na Hané, 11. 05. 2013

  711. 1. Agility, Ayalla Moravia Clér: Diskvalifikován

  712. 2. Agility, Ayalla Moravia Clér: Diskvalifikován

  713. 3. Agility, Ayalla Moravia Clér: 1/8, 39.09 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  714. Přerov - Dvojí zkoušky, 27. 04. 2013

  715. 1. agility MA1, Ayalla Moravia Clér: Diskvalifikován

  716. 2. agility MA1, Ayalla Moravia Clér: 1/4, 50.78 s, 0.0 tr. b., 3.35 m/s

  717. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2013

  718. II. Zkouška MA1 MA1, Ayalla Moravia Clér: 3/6, 47.94 s, 5.0 tr. b., 3.32 m/s

  719. I. Zkouška MA1 MA1, Ayalla Moravia Clér: 2/6, 48.53 s, 6.53 tr. b., 3.21 m/s

  720. Suchdol nad Odrou - 2+1 aneb speciál speciálů, 31. 03. 2013

  721. I. Agility LA1, Dunka Deabei: 6/15, 30.77 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  722. II. Agility LA1, Dunka Deabei: Diskvalifikován

  723. Horka nad Moravou - 2. zimní závody pro každého, 16. 03. 2013

  724. 1. Agility A0, Ayalla Moravia Clér: Diskvalifikován

  725. 1. Agility A1, Dunka Deabei: 25/41, 38.54 s, 11.54 tr. b., 3.48 m/s

  726. 2. Agility A0, Ayalla Moravia Clér: 2/4, 35.75 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  727. 2. Agility A1, Dunka Deabei: 11/38, 48.66 s, 15.66 tr. b., 3.1 m/s

  728. Přerov - BRIT CUP 2012, 25. 08. 2012

  729. Agility L L, Dunka Deabei: Diskvalifikován

  730. Jumping L L, Dunka Deabei: Diskvalifikován

  731. ZK 1 běh LA1, Dunka Deabei: Diskvalifikován

  732. ZK 2 běh LA1, Dunka Deabei: 5/8, 45.83 s, 5.83 tr. b., 3.25 m/s