Cz En

020815

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Kalafusová, Agility klub Údolí

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Blade z Labského ostrova, Sheltie

Výsledky

  1. Přerov - Přerovem letem skokem pošesté, 03. 10. 2020

  2. Jumping I: Diskvalifikován

  3. Jumping II: 3/16, 36.1 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  4. Jumping III: Diskvalifikován

  5. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  6. Agility Individual: 37/67, 40.97 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  7. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  8. Jumping Individual: 17/70, 31.11 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  9. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  10. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  11. JUMPING ORIGINAL II M: 2/16, 29.85 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  12. JUMPING ORIGINAL I M: 5/17, 35.43 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  13. ZKOUŠKA MA3: Diskvalifikován

  14. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  15. Agility Open: 2/15, 41.72 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  16. Agility Trial: 2/9, 38.4 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  17. Jumping Open: Diskvalifikován

  18. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  19. Agility Open: Diskvalifikován

  20. Agility Trial: 2/8, 44.22 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  21. Jumping Open: 4/18, 40.93 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  22. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  23. Jumping I: 1/13, 34.45 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  24. Jumping II: 5/13, 34.11 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  25. Jumping III: 1/13, 35.46 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  26. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  27. Agility M: 3/27, 42.23 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  28. Jumping M: Diskvalifikován

  29. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  30. Šumperk - Havliczech XXVI. - Rozjezdy pro hvězdy II., 31. 07. 2020

  31. Jumping I. A2 + A3: Diskvalifikován

  32. Jumping II. A2 + A3: Diskvalifikován

  33. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  34. ZkA I: Diskvalifikován

  35. ZkA II: Diskvalifikován

  36. ZkA III: Diskvalifikován

  37. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  38. Jumping Open I: Diskvalifikován

  39. Jumping Open II: Diskvalifikován

  40. Jumping Open III: Diskvalifikován

  41. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 06. 2020

  42. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  43. 2. Jumping M: 1/16, 38.01 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  44. Agility M: 1/16, 35.22 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  45. Fin Agility M: Diskvalifikován

  46. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  47. Agility I: Diskvalifikován

  48. Agility II: Diskvalifikován

  49. Jumping I: 31/64, 37.31 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  50. Jumping II: 8/58, 31.22 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  51. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  52. 1. 'Zkouška MA3: 1/11, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  53. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  54. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  55. Agility M: 4/24, 39.15 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  56. Jumping M: 3/24, 34.67 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  57. ZkouškaMA3: Diskvalifikován

  58. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  59. II zkouška A3 M: Diskvalifikován

  60. I zkouška A3 M: Diskvalifikován

  61. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  62. ZkA I: 2/15, 42.57 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  63. ZkA II: Diskvalifikován

  64. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  65. ZkA I: Diskvalifikován

  66. ZkA II: 2/14, 42.99 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  67. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  68. Agility MA: Diskvalifikován

  69. Jumping MA: Diskvalifikován

  70. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  71. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  72. Agility M: 1/23, 34.86 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  73. Jumping M: Diskvalifikován

  74. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  75. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  76. Agility MA neděle: Diskvalifikován

  77. Agility MA sobota: 2/25, 39.92 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  78. Jumping MA neděle: 2/27, 35.83 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  79. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  80. Zkouška MA3 neděle: 2/17, 41.42 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  81. Zkouška MA3 sobota: Diskvalifikován

  82. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  83. ZkA I: 1/9, 40.09 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  84. ZkA II: Diskvalifikován

  85. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  86. Finále: 2/9, 25.92 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  87. JUMPING I.: 3/25, 31.02 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  88. JUMPING II.: 2/25, 36.27 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  89. JUMPING III.: 4/25, 29.72 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  90. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  91. Agility I: 11/36, 39.55 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  92. FINAL: Diskvalifikován

  93. Jumping I: 2/36, 34.12 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  94. Jumping II: 1/36, 29.27 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  95. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  96. Jumping Open: 9/22, 38.59 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  97. ZkA I: Diskvalifikován

  98. ZkA II: Diskvalifikován

  99. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  100. AgilityM: 1/22, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  101. JumpingM: 1/22, 36.56 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  102. ZkouškaMA3: 4/7, 41.66 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  103. Přerov - Přerovem letem skokem popáté, 05. 10. 2019

  104. Jumping I: Diskvalifikován

  105. Jumping II: Diskvalifikován

  106. Jumping III: Diskvalifikován

  107. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2019, 28. 09. 2019

  108. Agility M: 1/22, 34.45 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  109. Finále M Jump.: 1/10, 30.21 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  110. Jumping M: Diskvalifikován

  111. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  112. Brno - Podzimní Robinsonáda, 14. 09. 2019

  113. Agility Medium: 1/17, 43.48 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  114. Jumping Medium: 1/19, 36.71 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  115. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  116. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  117. Zkouška II. MA3: 2/11, 39.82 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  118. Zkouška I. MA3: Diskvalifikován

  119. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  120. Jumping M: 9/18, 39.14 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  121. Zkouška II. MA3: Diskvalifikován

  122. Zkouška I. MA3: Diskvalifikován

  123. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  124. Agility Open: 1/19, 36.81 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  125. Agility Zk: Diskvalifikován

  126. Jumping Open: Diskvalifikován

  127. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  128. Agility I: 2/40, 40.41 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  129. Agility II: Diskvalifikován

  130. Jumping I: 4/40, 36.12 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  131. Jumping II: Diskvalifikován

  132. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  133. Agility MA: 1/21, 35.12 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  134. Jumping M: 2/21, 33.26 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  135. Luhačovice - Fešák lázeňský, 15. 06. 2019

  136. Agility M: Diskvalifikován

  137. Jumping special M: Diskvalifikován

  138. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  139. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  140. Agility Open MA: 7/16, 46.4 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  141. Jumping Open MA: 5/18, 37.23 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  142. MA3: 1/7, 40.82 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  143. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  144. Agility Trial I: 1/10, 45.62 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  145. Agility Trial II: Diskvalifikován

  146. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  147. Agility: 12/42, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  148. Jumping: Diskvalifikován

  149. Tuneliáda: 2/41, 41.25 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  150. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  151. Agility Open: 1/30, 35.23 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  152. Agility Trial: Diskvalifikován

  153. Jumping Open: 2/29, 35.5 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  154. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  155. Agility: 1/18, 35.87 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  156. Agility Trial: 7/9, 52.97 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  157. Agility Trial II: 4/10, 38.2 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  158. Agility Trial III: 6/10, 46.27 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  159. Jumping: Diskvalifikován

  160. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  161. Agility MA: 3/30, 36.19 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  162. Jumping MA: 4/30, 37.22 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  163. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  164. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  165. Zkouška č.1 MA3: Diskvalifikován

  166. Zkouška č.2 MA3: 1/9, 43.42 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  167. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  168. Agility MA: Diskvalifikován

  169. Agility MA: Diskvalifikován

  170. Jumping MA: 12/34, 41.11 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  171. Jumping MA: 12/34, 41.11 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  172. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  173. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  174. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  175. Trial I: Diskvalifikován

  176. Trial II: 4/10, 46.68 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  177. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  178. Zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  179. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  180. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  181. Agility Trial I: Diskvalifikován

  182. Agility Trial II: Diskvalifikován

  183. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  184. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  185. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  186. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  187. Agility Trial I: Diskvalifikován

  188. Agility Trial II: 1/5, 34.06 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  189. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  190. TRIAL II. MA3: Diskvalifikován

  191. TRIAL I. MA3: Diskvalifikován

  192. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  193. Agility I: 3/35, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  194. GRAND FINAL: Diskvalifikován

  195. Jumping I: Diskvalifikován

  196. Jumping II: 5/35, 32.46 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  197. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  198. Agility MA: 2/23, 37.69 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  199. Jumping MA: 2/23, 35.71 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  200. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  201. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  202. Jumping I: Diskvalifikován

  203. Jumping II: 2/19, 31.16 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  204. Jumping III: Diskvalifikován

  205. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  206. Agility Open: Diskvalifikován

  207. Agility Trial: 1/7, 40.83 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  208. Jumping Open: 7/21, 33.6 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  209. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  210. Agility 1 M: 4/17, 40.8 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  211. Agility 2 M: 5/17, 43.0 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  212. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  213. Jumping MA M: 4/29, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  214. Jumping special MA M: 2/29, 33.33 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  215. Zkouška MA3 MA3: Diskvalifikován

  216. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  217. Agility M M: Diskvalifikován

  218. Jumping M M: 2/26, 34.44 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  219. Zkouška MA3 MA3: Diskvalifikován

  220. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  221. Agility Open: 3/24, 28.7 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  222. Agility Trial: Diskvalifikován

  223. Jumping Open: 6/26, 32.14 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  224. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  225. Agility Open: 1/24, 36.57 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  226. Agility Trial: Diskvalifikován

  227. Jumping Svihak lazensky A2 + A3: 2/16, 27.77 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  228. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  229. Agility I: 5/37, 35.94 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  230. Agility II: Diskvalifikován

  231. Jumping I: 22/37, 32.15 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  232. Jumping II: 6/36, 32.46 s, 1.46 tr. b., 4.37 m/s

  233. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  234. Jumping II M: Diskvalifikován

  235. Jumping I. M: 1/19, 32.88 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  236. Zkouška MA3: 1/8, 40.24 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  237. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  238. Agility M: 1/17, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  239. Jump M: 1/17, 28.83 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  240. Zkouška MA3: 7/8, 41.01 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  241. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  242. agility open M: 24/40, 42.85 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  243. Jumping open M: 2/40, 35.75 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  244. Tuneliáda M: Diskvalifikován

  245. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  246. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  247. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  248. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  249. Agility Open: 1/20, 34.1 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  250. Agility Trial: 2/12, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  251. Jumping Open: Diskvalifikován

  252. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  253. I Agility Trial: Diskvalifikován

  254. II Agility Trial: 1/5, 39.07 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  255. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  256. Agility M Ne: Diskvalifikován

  257. Agility M So: Diskvalifikován

  258. Jumping M Ne: Diskvalifikován

  259. Jumping M So: 15/47, 33.01 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  260. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  261. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  262. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  263. 3. Zkouška MA3: 4/12, 46.81 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  264. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  265. Agility I: 4/7, 42.5 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  266. Agility II: Diskvalifikován

  267. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  268. Agility I: 1/4, 45.78 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  269. Agility II: Diskvalifikován

  270. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  271. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  272. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  273. Jumping A2 + A3 M: Diskvalifikován

  274. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  275. Jumping A2 + A3 M: 2/15, 30.31 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  276. Trial II. MA3: Diskvalifikován

  277. Trial I. MA3: 1/7, 42.83 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  278. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  279. Agility I: 3/37, 32.92 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  280. Agility II FINAL: 2/17, 36.4 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  281. Jumping I: 23/37, 34.05 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  282. Jumping II: 6/37, 29.73 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  283. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  284. Agility I: Diskvalifikován

  285. Agility II: Diskvalifikován

  286. Agility III: 1/9, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  287. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 21. 10. 2017

  288. Agility Open: Diskvalifikován

  289. Agility Trial: Diskvalifikován

  290. Jumping Open: Diskvalifikován

  291. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  292. Jumping I: 4/21, 30.04 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  293. Jumping II: 3/21, 36.62 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  294. Jumping III: 13/21, 28.88 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  295. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  296. Agility open 1 M: Diskvalifikován

  297. Agility open 2 M: Diskvalifikován

  298. Zkoušky MA3: Diskvalifikován

  299. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2017, 30. 09. 2017

  300. Agility M: Diskvalifikován

  301. Jumping M: Diskvalifikován

  302. Zk MA3: Diskvalifikován

  303. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  304. Jumping M: Diskvalifikován

  305. Speciál Jumping M: 2/14, 30.14 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  306. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  307. Zlín - Mladcová - RÁJ na Mladcové - Kuba, 26. 08. 2017

  308. Agility Medium: 2/10, 36.41 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  309. Jumping Medium: Diskvalifikován

  310. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  311. Agility Open: Diskvalifikován

  312. Agility Trial: Diskvalifikován

  313. Jumping Open: 5/24, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  314. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  315. Jumping I: Diskvalifikován

  316. Jumping II: 4/22, 31.59 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  317. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: Diskvalifikován

  318. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  319. Agility Trial I: 1/4, 39.68 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  320. Agility Trial II: 1/4, 44.99 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  321. Agility Trial III: 1/4, 44.34 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  322. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  323. Agility M: Diskvalifikován

  324. Jumping M: Diskvalifikován

  325. Zkouška MA3: 2/5, 46.75 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  326. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  327. Agility 1: Diskvalifikován

  328. Agility 2: Diskvalifikován

  329. Jumping 1: 11/36, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  330. Jumping 2: Diskvalifikován

  331. Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC, 03. 06. 2017

  332. Agility Open M: Diskvalifikován

  333. Jump Open M: Diskvalifikován

  334. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  335. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  336. Jumping 1 M: 2/27, 31.18 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  337. Jumping 2 M: 13/24, 32.16 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  338. Zkoušky MA3: 7/9, 39.79 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  339. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  340. Agility open M: Diskvalifikován

  341. Jumping open M: 3/29, 31.89 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  342. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  343. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  344. zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  345. zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  346. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  347. Agility 1: Diskvalifikován

  348. Agility 2: Diskvalifikován

  349. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  350. FALCO 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  351. FALCO 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  352. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  353. Agility Open: 3/23, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  354. Agility Trial: 1/13, 41.17 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  355. Jumping Open: Diskvalifikován

  356. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  357. Agility Med Ne: 9/39, 37.89 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  358. Agility Med So: Diskvalifikován

  359. Jumping Med Ne: Diskvalifikován

  360. Jumping Med So: Diskvalifikován

  361. Holešov - Dvojité štěstí, 18. 03. 2017

  362. Agility Trial I: 4/7, 43.47 s, 7.47 tr. b., 3.43 m/s

  363. Agility Trial II: 5/7, 42.52 s, 13.52 tr. b., 3.36 m/s

  364. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 2, 03. 12. 2016

  365. Jump 1 M: Diskvalifikován

  366. Jump 2 M: 4/12, 33.93 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  367. Jump 3 M: 8/12, 35.54 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  368. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  369. Agility Final SH: Diskvalifikován

  370. Agility I SH: Diskvalifikován

  371. Jumping II SH: 9/32, 35.96 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  372. Jumping I SH: 1/33, 34.4 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  373. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  374. Agility Trial I: Diskvalifikován

  375. Agility Trial II: Diskvalifikován

  376. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  377. Rožnov pod Radhoštěm - Stylové Trojjumpy, 28. 10. 2016

  378. Jump 1 M: 2/10, 39.03 s, 5.03 tr. b., 3.61 m/s

  379. Jump 2 M: Diskvalifikován

  380. Jump 3 M: 3/10, 30.77 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  381. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  382. Agility Trial I: 2/7, 50.88 s, 6.88 tr. b., 3.93 m/s

  383. Agility Trial II: 1/7, 40.79 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  384. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  385. Jumping I: 1/20, 25.33 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  386. Jumping II: Diskvalifikován

  387. Jumping III: 9/20, 25.35 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  388. Bordovice - Bordovský pohár-Trojzkoušky, 08. 10. 2016

  389. Zkouška č.1 MA3: Diskvalifikován

  390. Zkouška č.2 MA3: Diskvalifikován

  391. Zkouška č.3 MA3: Diskvalifikován

  392. Hranice - 2. Hranické hrátky, 01. 10. 2016

  393. Agility Open: Diskvalifikován

  394. Agility Trial: 1/4, 36.36 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  395. Jumping Open: Diskvalifikován

  396. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  397. 1. Zkouška MA2: 4/5, 47.68 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  398. 2. Zkouška MA2: 1/5, 38.23 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  399. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  400. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  401. Agility 1 M: Diskvalifikován

  402. Agility 2 M: 1/16, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  403. Zkoušky MA2: 1/4, 52.49 s, 7.49 tr. b., 3.51 m/s

  404. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky III., 10. 09. 2016

  405. III.zkouška MA2: Diskvalifikován

  406. II.zkouška MA2: 1/2, 38.63 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  407. I.zkouška MA2: Diskvalifikován

  408. Bílsko - Dvojzkoušky a jumping o Pegasovu kost, 04. 09. 2016

  409. Agility: 3/8, 38.83 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  410. Agility II: Diskvalifikován

  411. Jumping Open: 1/12, 35.68 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  412. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  413. Agility I: 3/6, 43.93 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  414. Agility II: Diskvalifikován

  415. HCV Jumping: Diskvalifikován

  416. Jumping 1: Diskvalifikován

  417. Jumping 2: 1/16, 34.02 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  418. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: Diskvalifikován

  419. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  420. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  421. Jumping 2 M: 1/10, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  422. Jumping 3 M: Diskvalifikován

  423. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  424. Agility M: 4/15, 40.96 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  425. Jumping M: Diskvalifikován

  426. Zkouška MA2: 2/5, 35.64 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  427. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  428. 1.zkouška MA2: 1/8, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  429. 2.zkouška MA2: 1/8, 32.24 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  430. Hranice - Hranická skočka, 11. 06. 2016

  431. Agility: 1/3, 43.93 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  432. Nornikovo bludiste: 3/17, 34.46 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  433. Zabakova cesta: 2/17, 23.41 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  434. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 15. 05. 2016

  435. 1. Zkouška A2 MA2: Diskvalifikován

  436. 2. Zkouška A2 MA2: 1/5, 36.43 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  437. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 07. 05. 2016

  438. Agility I: Diskvalifikován

  439. Agility II: 1/3, 35.78 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  440. Přerov - AGI CUP + VI. MR českých strakatých psů, 30. 04. 2016

  441. Agility: 1/6, 27.26 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  442. Agility Open: Diskvalifikován

  443. Jumping Open: Diskvalifikován

  444. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže a III. MČR Pyrenejských ovčáků, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  445. Agility I: 1/4, 27.5 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  446. Agility II: 1/5, 26.83 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  447. Agility III: Diskvalifikován

  448. Agility Open: 11/26, 42.69 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  449. Jumping Open: Diskvalifikován

  450. Jumping Open II: 8/25, 31.1 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  451. Rožnov pod Radhoštěm - Jumpingy U LESA, 02. 04. 2016

  452. Jump 1 M: 10/18, 42.21 s, 16.21 tr. b., 3.65 m/s

  453. Jump 2 M: Diskvalifikován

  454. Jump U Lesa M: Diskvalifikován

  455. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  456. Agility MA: Diskvalifikován

  457. Jumping MA: Diskvalifikován

  458. Zkouška MA1: Diskvalifikován