Cz En

Jumping M

  1. Datum: 02. 10. 2021
  2. Závod: Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií
  3. Rozhodčí: Bazalová, Olga (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 67.0 s
  7. Délka: 168.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.42 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 036714 Zdenek Smrček A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora 0 0 0.0 0.0 30.44 5.52 V V
2 066319 Jana Jourová Bebop Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 30.78 5.46 V V
3 051017 Michala Malá Wonder Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 30.93 5.43 V V
4 001517 Ludmila Bartošíková A3Ch Baron Lexus z Faustovy zahrádky 0 0 0.0 0.0 33.01 5.09 V V
5 000319 Ludmila Bartošíková Flirt Vrabčí hnízdo 0 0 0.0 0.0 33.47 5.02 V V
6 002015 Magda Zajacová Ares z Faustovy zahrádky 0 0 0.0 0.0 33.89 4.96 V V
7 088715 Martina Podzimková A3Ch Charlotta Otvovická skála 0 0 0.0 0.0 34.39 4.89 V V
8 085613 Zuzana Jelínková A3Ch Nicolas Perla z Polabí 0 0 0.99 0.99 38.99 4.31 V V
9 Monika Parnahajová Lisa ze Sedlmajerovy vily 0 0 2.54 2.54 40.54 4.14 V V
10 067120 Kristýna Zástěrová Sable Spirit ze Shetlandů Ze Shetlandů 0 0 4.48 4.48 42.48 3.95 V V
11 080918 Magda Zajacová Use Your Heart Koryfej 1 0 0.0 5.0 29.0 5.79 V V
12 050019 Jana Zemková Dream Come True Perla z Polabí 0 1 0.0 5.0 33.56 5.01 V V
13 020815 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova 1 0 0.0 5.0 34.34 4.89 V V
14 Dana Čunderlíková Grippen von Schnappi Schnapp 0 1 0.0 5.0 34.42 4.88 V V
15 002321 Kateřina Marešová Coudy Czech Maparo Active 0 1 0.0 5.0 34.47 4.87 V V
16 048017 Aleš Fuks A3Ch Fidorka z Pravého břehu 1 0 0.0 5.0 34.96 4.81 V V
17 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic 1 0 0.0 5.0 35.23 4.77 V V
18 030216 Klára Marešová A3Ch Monty Z Josefovské pevnosti 0 1 0.0 5.0 35.25 4.77 V V
19 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 0 1 0.0 5.0 35.98 4.67 V V
20 074118 Vladimíra Hašková Zen Perla z Polabí 1 0 0.0 5.0 36.66 4.58 V V
21 055414 Jana Kelnarová A3Ch Alcarmo Eriien 0 1 2.45 7.45 40.45 4.15 VD VD
22 036116 Hana Kubíčková A3Ch Dragon Lady Alkyra 1 1 0.0 10.0 33.36 5.04 VD VD
23 017320 Eliška Kaletová X-White Night Koryfej 0 2 0.0 10.0 35.55 4.73 VD VD
24 025818 Karolína Bílková Energy Efree ze Smrčkova dvora 1 1 4.62 14.62 42.62 3.94 VD VD
25 056618 Věra Křenková Ebony Bella Campria 1 0 10.78 15.78 48.78 3.44 VD VD
26 003021 Lenka Velíšková Amálie Gold z Vysoké země 2 0 7.2 17.2 45.2 3.72 D D
DIS 012121 Hana Kubíčková Havana from Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031120 Kristýna Zástěrová Mr.Bombastic Z Heřmanova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041621 Lucie Dušková Klark z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040621 Eva Nováková Gaia Bella Cambria DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090019 Jana Havlíčková Marlon Moravské Srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074420 Margit Horáčková Ghost Buster ze Smrčkova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071919 Martina Šimčíková Ferey Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043720 Zdenek Smrček Glory Day ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063219 Vít Chovanec Tinsel z Ďáblovy studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066717 Veronika Humpolcová Ammon Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054420 Nikol Kubicová Juster Sněžný tygr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009921 Tereza Škrobánková Bibi z Faustovy zahrádky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Viktória Vanerková Jannie Black Malá Magura DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026515 Martin Bodeček Blue Boy Mondeo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001015 Lenka Dušková A3Ch Iris Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028119 Klára Muchová Heidi Chřibské polesí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078017 Adéla Petrů Bloody Dexter Nad Stádem Koní DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081315 Jana Mikulová Akord Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019720 Lenka Bernardová Chiyoko Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027321 Michaela Berková Glorious Black ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO