078017

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adéla Petrů, AGILITY KOIRA

    Arrow_down

Pes

  1. Bloody Dexter Nad Stádem Koní, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ostrava - Agility Grand Prix, 22. 06. 2024

  2. Finále M: Diskvalifikován

  3. QA 1 M: Diskvalifikován

  4. QJ 1 M: Diskvalifikován

  5. QJ 2 M: 2/15, 44.05 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  6. Ostrava - Agility Movie cup, 01. 06. 2024 - 02. 06. 2024

  7. Zkouška II MA3: 2/5, 42.15 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  8. Zkouška I MA3: Diskvalifikován

  9. Nové Zámky - Litovel Spring Cup, 27. 04. 2024

  10. Zkouška II. MA3: Diskvalifikován

  11. Zkouška I. MA3: Diskvalifikován

  12. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2024

  13. 1. zkouška M A3: Diskvalifikován

  14. 2. zkouška M A3: Diskvalifikován

  15. Žabeň (okr. Frýdek-Místek) - Žabeňský skokan - dvojzkoušky, 15. 10. 2023

  16. zkouška MA3 1: 3/10, 43.31 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  17. zkouška MA3 2: 1/9, 37.06 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  18. Šlapanice - Šlapanický vlk 2023, 28. 09. 2023

  19. Jumping M: Diskvalifikován

  20. Open M: Diskvalifikován

  21. Zkouška A3 M: 3/10, 42.75 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  22. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  23. Agility II M: Diskvalifikován

  24. Agility I M: Diskvalifikován

  25. Jumping II M: Diskvalifikován

  26. Jumping I M: 18/50, 38.49 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  27. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  28. Agility 1: Diskvalifikován

  29. Agility 2: Diskvalifikován

  30. Jumping 1: 19/66, 38.01 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  31. Jumping 2: 25/65, 43.48 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  32. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  33. Agility: 50/73, 51.21 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  34. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 29/73, 40.8 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  35. Jumping: 29/73, 47.11 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  36. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 24/73, 43.8 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  37. Opava - PROSECCUP - After party, 28. 08. 2022

  38. Frizzante MA3: Diskvalifikován

  39. Spumante MA3: Diskvalifikován

  40. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  41. Agility I: Diskvalifikován

  42. Agility II: 14/44, 42.34 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  43. Jumping I: Diskvalifikován

  44. Jumping II: 4/44, 37.78 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  45. Zlín - O Zlínský ranec XVII., 04. 06. 2022

  46. Agility Open M: Diskvalifikován

  47. Jump Open M: Diskvalifikován

  48. Zkouška M3: Diskvalifikován

  49. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  50. Agility I: 16/60, 46.88 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  51. Agility II: Diskvalifikován

  52. Jumping I: 8/60, 33.13 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  53. Jumping II: 35/58, 45.82 s, 7.82 tr. b., 3.93 m/s

  54. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  55. 1. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  56. 2. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  57. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  58. Agility Trial I: Diskvalifikován

  59. Agility Trial II: Diskvalifikován

  60. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  61. VITAR Agility Trial I: Diskvalifikován

  62. VITAR Agility Trial II: Diskvalifikován

  63. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  64. Agility Trial I: Diskvalifikován

  65. Agility Trial II: 3/4, 53.68 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  66. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 03. 10. 2021

  67. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  68. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  69. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 02. 10. 2021

  70. Agility M: Diskvalifikován

  71. Agility M: Diskvalifikován

  72. Jumping M: Diskvalifikován

  73. Jumping M: Diskvalifikován

  74. Tuneliáda M: 22/45, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  75. Tuneliáda M: 22/45, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  76. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  77. Agility Individual: 26/71, 52.79 s, 15.79 tr. b., 4.17 m/s

  78. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  79. Jumping Individual: 49/72, 50.95 s, 19.45 tr. b., 3.93 m/s

  80. Jumping Squads as Individual: 19/73, 41.62 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  81. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  82. Agility Trial I: Diskvalifikován

  83. Agility Trial II: 3/8, 44.7 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  84. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  85. Agility M: Diskvalifikován

  86. Jumping M: Diskvalifikován

  87. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  88. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  89. Agility I: 24/71, 52.87 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  90. Agility II: 21/67, 61.13 s, 21.13 tr. b., 3.6 m/s

  91. Jumping I: 43/71, 46.27 s, 14.27 tr. b., 4.0 m/s

  92. Jumping II: 5/62, 41.19 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  93. Modrá - Trojzkoušky, 06. 06. 2021

  94. 1. Zkouška MA3: 2/5, 48.54 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  95. 2. Zkouška MA3: 1/5, 47.06 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  96. 3. Zkouška MA3: 1/5, 54.39 s, 15.39 tr. b., 3.57 m/s

  97. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské trojzkoušky, 05. 06. 2021

  98. Agility Trial I: Diskvalifikován

  99. Agility Trial II: Diskvalifikován

  100. Agility Trial III: 1/6, 38.72 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  101. Hodonín - Podzimní hodonínská tlapka, 04. 10. 2020

  102. Agility Medium: 2/15, 50.37 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  103. Jumping Medium: Diskvalifikován

  104. Zkouška MA3: 4/8, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  105. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  106. 1. Zkouška MA3: 3/10, 46.72 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  107. 2. Zkouška MA3: 1/10, 48.35 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  108. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  109. Agility M: Diskvalifikován

  110. Jumping M: 25/40, 38.36 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  111. Tuneliáda M: 18/37, 36.79 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  112. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  113. 1. zkouška: Diskvalifikován

  114. 2. zkouška: Diskvalifikován

  115. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 05. 09. 2020

  116. zkouška MA3 1: 6/11, 45.18 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  117. zkouška MA3 2: 5/10, 74.23 s, 37.23 tr. b., 2.51 m/s

  118. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  119. Agility I: 11/64, 51.76 s, 5.76 tr. b., 4.25 m/s

  120. Agility II: 40/62, 51.42 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  121. Jumping I: Diskvalifikován

  122. Jumping II: 22/58, 35.5 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  123. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  124. 1. zkouška MA3: 3/13, 48.39 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  125. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  126. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  127. II zkouška A3 M: Diskvalifikován

  128. I zkouška A3 M: 7/16, 52.86 s, 16.86 tr. b., 3.93 m/s

  129. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  130. ZkA I: Diskvalifikován

  131. ZkA II: 1/3, 43.82 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  132. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  133. ZkA I: 2/8, 43.7 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  134. ZkA II: 3/8, 47.53 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s

  135. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  136. 1. Zkouška A2 M: Diskvalifikován

  137. 2. Zkouška A2 M: Diskvalifikován

  138. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  139. Zk Agility I: 1/5, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  140. Zk Agility II: Diskvalifikován

  141. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  142. Agility I: Diskvalifikován

  143. Jumping I: 19/36, 39.28 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  144. Jumping II: 14/36, 31.42 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  145. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  146. III. Zkouška: Diskvalifikován

  147. II. Zkouška: Diskvalifikován

  148. I. Zkouška : 1/3, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  149. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  150. TRIAL I.: 6/7, 47.14 s, 10.0 tr. b., 3.39 m/s

  151. TRIAL II.: Diskvalifikován

  152. TRIAL III.: Diskvalifikován

  153. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  154. ZkA I: 2/5, 40.39 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  155. ZkA II: 2/5, 47.29 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  156. ZkA III: Diskvalifikován

  157. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  158. Agility Zk I: 1/3, 47.27 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  159. Agility Zk II: Diskvalifikován

  160. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  161. Agility Open: 4/17, 43.7 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  162. Agility Zk: Diskvalifikován

  163. Jumping Open: Diskvalifikován

  164. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  165. Jumping open MA: 2/12, 34.74 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  166. Jumping tunel MA: 3/12, 28.27 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  167. Zkouška MA1: 1/4, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  168. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  169. 1. zkouška MA1: 3/8, 33.48 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  170. 2. zkouška MA1 : Diskvalifikován

  171. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  172. Agility Trial: Diskvalifikován

  173. Open Jumping - Zabakova cesta: Diskvalifikován

  174. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste: Diskvalifikován

  175. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  176. Zkouška MA1 1 MA1: Diskvalifikován

  177. Zkouška MA1 2 MA1: 3/13, 37.85 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  178. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  179. Agility: Diskvalifikován

  180. Jumping: Diskvalifikován

  181. Tuneliáda: 11/41, 46.63 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  182. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  183. Agility Open: Diskvalifikován

  184. Agility Trial: 2/13, 36.21 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  185. Jumping Open: 16/29, 50.84 s, 8.84 tr. b., 3.66 m/s

  186. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 27. 04. 2019

  187. Agility M: Diskvalifikován

  188. Jumping M: 9/21, 37.74 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  189. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  190. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  191. Zkouška MA1 1 MA1: Diskvalifikován

  192. Zkouška MA1 2 MA1: Diskvalifikován

  193. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  194. Agility Trial II: Diskvalifikován

  195. Agility Trial III: Diskvalifikován

  196. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  197. Agility Trial I: Diskvalifikován

  198. Agility Trial II: Diskvalifikován

  199. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  200. Agility Trial I: Diskvalifikován

  201. Agility Trial II: Diskvalifikován

  202. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  203. Agility Open: 1/7, 37.91 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  204. Agility Trial I: Diskvalifikován

  205. Agility Trial II: Diskvalifikován

  206. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  207. Agility Open: Diskvalifikován

  208. Agility Trial: 2/4, 44.83 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  209. Jumping Open: 8/21, 39.53 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  210. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  211. Jumping MA M: Diskvalifikován

  212. Jumping special MA M: Diskvalifikován

  213. Zkouška MA1 MA1: 2/5, 39.32 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  214. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  215. Agility M M: 14/26, 48.84 s, 17.84 tr. b., 3.44 m/s

  216. Jumping M M: Diskvalifikován

  217. Zkouška MA1 MA1: Diskvalifikován

  218. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  219. Agility Trial I: Diskvalifikován

  220. Agility Trial II: Diskvalifikován

  221. Agility Trial III: Diskvalifikován

  222. Agility Trial IV: Diskvalifikován

  223. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  224. CURRICULUM M: Diskvalifikován

  225. TRIAL II. MA1: Diskvalifikován

  226. TRIAL I. MA1: Diskvalifikován

  227. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  228. Jumping II M: Diskvalifikován

  229. Jumping I. M: Diskvalifikován

  230. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  231. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  232. agility open M: Diskvalifikován

  233. Jumping open M: Diskvalifikován

  234. Tuneliáda M: 17/38, 40.53 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  235. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  236. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  237. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  238. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/18, 01. 05. 2018

  239. druhá zkouška MA1: Diskvalifikován

  240. první zkouška MA1: Diskvalifikován

  241. třetí zkouška MA1: Diskvalifikován

  242. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  243. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  244. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  245. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  246. Agility I: Diskvalifikován

  247. Agility II: Diskvalifikován

  248. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  249. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  250. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  251. 3. zkouška MA1: Diskvalifikován

  252. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  253. TRIAL II. MA1: Diskvalifikován

  254. TRIAL I. MA1: Diskvalifikován

  255. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  256. II. Jumping A0 SV: 2/3, 25.32 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  257. I. Jumping A0 SV: 3/3, 23.55 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  258. tuneliáda A0 SV: 1/3, 23.91 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s