Cz En

Agility I

  1. Datum: 18. 06. 2022
  2. Závod: Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Blank, Rene (DE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 78.0 s
  7. Délka: 195.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.9 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 063016 Kateřina Mrázková A3Ch Calahari Etosha Thiwahe 0 0 0.0 0.0 34.7 5.62 V V
2 079417 Lucie Frimmelová A3Ch Baltazar Ellie's Jolly 0 0 0.0 0.0 41.57 4.69 V V
3 064120 Veronika Plachá Argo 0 0 0.0 0.0 43.41 4.49 V V
4 062719 Petr Spitz Sára 0 0 0.0 0.0 43.54 4.48 V V
5 065117 Martina Haroníková A3Ch Diamond Diddi Bellamoon 0 0 0.0 0.0 45.53 4.28 V V
6 006721 Kristýna Schreierová Kebab Cerunnos 1 0 0.0 5.0 36.54 5.34 V V
7 073018 Karin Trinčková Abrakadabra ze Shetlandů 0 1 3.07 8.07 53.07 3.67 VD VD
8 080016 Mikuláš Kočvara A3Ch Lisa Farma Štěkot 2 0 0.0 10.0 40.12 4.86 VD VD
9 047012 Iva Procházková A3Ch Sisi 2 0 0.0 10.0 50.0 3.9 VD VD
10 Katarína Suchovská Drogo Khal Rose Speedlight - "Faldík" 2 1 0.0 15.0 46.47 4.2 VD VD
DIS 069020 Gabriela Kočvarová Dvořáková Belana vom Bettermannshof DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043720 Zdenek Smrček Glory Day ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013220 Ivana Kysová Dynamic Passion Inmensa Belleza DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078017 Adéla Petrů Bloody Dexter Nad Stádem Koní DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092919 Kateřina Malačková Be my Bayley the Fabulous world DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023114 Pavlína Wlochová Abby Gayl od Přelické zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062714 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063417 Vendula Čuperová Gwardzista Wartownik Wiatru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012121 Hana Kubíčková Havana from Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073820 Michael Pluskal BlueFire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070819 Anastázie Ondrúšová Elodie Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046620 Jitka Lanšperková Alois z Ječmíňáku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023821 Alžběta Baletková Awesome Grace Z Duhové zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 181920 Ivana Ondrušová Another Bailey Ray DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026218 Aneta Vavrušová Arwen Tenderness from Wet Meadows DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035822 Lucie Orbanová Danny von der Happy Horse Farm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074118 Vladimíra Hašková Zen Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036719 Markéta Slováková Kelly la Sirael DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050121 Daniela Děržáková Sheriff z Ďáblovy studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017320 Eliška Kaletová X-White Night Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022116 Eva Andělová Kopretina od Rytíře Malovce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050818 Karolína Blaťáková Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068720 Barbara Sajdoková Lucky Tajtrlík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048017 Aleš Fuks A3Ch Fidorka z Pravého břehu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080918 Magda Zajacová Use Your Heart Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005222 Radana Vykydalová Dot de la belle folie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039718 Marcela Steinerová Kaspian Killers Hole DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057718 Kristýna Valíčková Dara Oderský skřítek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081321 Klára Kokešová Cerunnos Move it or Lose it DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029217 Zuzana Sedláčková Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015921 Veronika Kučeriková Aero Oreo z Ranche na Hranici DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019721 Adéla Maršálková Good Wine z Vejřího hnízda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO