023821

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Alžběta Baletková

    Arrow_down

Pes

  1. Awesome Grace Z Duhové zahrady, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2024, 05. 07. 2024 - 07. 07. 2024

  2. Agility 1 M: 37/93, 51.05 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  3. Agility 2 M: Diskvalifikován

  4. Agility 3 M: Diskvalifikován

  5. Agility 4 M: Diskvalifikován

  6. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  7. Ostrava - Agility Movie cup, 01. 06. 2024 - 02. 06. 2024

  8. Finále O ohnivý pohár M: Diskvalifikován

  9. Open agility M: 1/8, 44.44 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  10. Open jumping M: Diskvalifikován

  11. Zkouška II MA3: 1/5, 53.33 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  12. Zkouška I MA3: 1/5, 42.26 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  13. Šumperk - Havliczech 70 s Calibrou - 3 x jumping A0 + 3 x A3, 17. 05. 2024

  14. Zkouška I.: 1/6, 41.03 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  15. Zkouška II.: Diskvalifikován

  16. Zkouška III.: Diskvalifikován

  17. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKY V Suchdole, 11. 05. 2024

  18. 1. zkouška agility: 5/9, 50.44 s, 13.44 tr. b., 3.55 m/s

  19. 2. zkouška agility: 1/9, 38.89 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  20. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška 1x jumping Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 30. 03. 2024

  21. A3 M 1.zkouška: Diskvalifikován

  22. A3 M 2.zkouška: Diskvalifikován

  23. Jumping A3 M: 4/11, 30.03 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  24. Čeladná - Dvojzkoušky Dogplace, 16. 03. 2024

  25. 1. zkouška Dogplace: Diskvalifikován

  26. 2. zkouška Dogplace: Diskvalifikován

  27. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2024

  28. 1. zkouška M A3: 2/12, 41.98 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  29. 2. zkouška M A3: Diskvalifikován

  30. Čeladná - Dvojzkoušky - Krmiva Hulín, 17. 02. 2024

  31. 1. zkouška Krmiva Hulín: 4/7, 44.22 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  32. 2. zkouška Krmiva Hulín: Diskvalifikován

  33. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2024

  34. 1. zkouška M A3: Diskvalifikován

  35. 2. zkouška M A3: Diskvalifikován

  36. Rožnov pod Radhoštěm - To nejlepší na konec 23, 31. 12. 2023

  37. 1.zkouška A3: Diskvalifikován

  38. 2.zkouška A3: Diskvalifikován

  39. 3.zkouška A3: 5/7, 36.38 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  40. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2023

  41. Agility M: Diskvalifikován

  42. Jumping M: 5/26, 35.66 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  43. ZkouškaMA3: Diskvalifikován

  44. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  45. Agility 1 M: Diskvalifikován

  46. Agility 2 M: Diskvalifikován

  47. Jumping 1 M: 8/16, 43.28 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  48. Jumping 2 M: 11/15, 43.12 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  49. Jumping 3 M: 5/16, 38.83 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  50. Horka nad Moravou - Havliczech 61 s JK Animals (4 x A2, 2 x A1 + 2 x A3), 28. 10. 2023

  51. Zkouška I.: Diskvalifikován

  52. Zkouška II.: Diskvalifikován

  53. Brno - Jumpingové Podzimní Brno, 30. 09. 2023

  54. Jumping III. M: Diskvalifikován

  55. Jumping II. M: Diskvalifikován

  56. Jumping I. M: 3/20, 34.42 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  57. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 16. 09. 2023

  58. Agility M: Diskvalifikován

  59. Jumping M: 16/67, 46.19 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  60. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 02. 09. 2023 - 03. 09. 2023

  61. Agility Družstev M: 17/28, 44.77 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  62. Agility Jednotlivci Junioři M: 12/22, 50.13 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  63. Jumping Družstev M: 17/28, 38.91 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  64. Jumping Jednotlivci Junioři M: Diskvalifikován

  65. Krhová - Agirebels - Dvojzkoušky s Lenkou Pánkovou, 20. 08. 2023

  66. 1.zkouška: Diskvalifikován

  67. 2. zkouška: 3/9, 49.0 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  68. Rožnov pod Radhoštěm - 3zkoušky s Lenkou Pánkovou, 06. 08. 2023

  69. 1.zkouška: 1/5, 37.94 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  70. 2.zkouška: Diskvalifikován

  71. 3.zkouška: 3/5, 36.6 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  72. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2023, 07. 07. 2023 - 09. 07. 2023

  73. Agility 1 M: Diskvalifikován

  74. Agility 2 M: Diskvalifikován

  75. Agility 3 M: 35/62, 51.5 s, 6.5 tr. b., 4.27 m/s

  76. Agility 4 M: Diskvalifikován

  77. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  78. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  79. Mladeč - Nové Zámky - VII. Agility Cup Nové Zámky + J0, 01. 07. 2023

  80. Agility M: Diskvalifikován

  81. Jumping III. M: 9/18, 46.42 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  82. Jumping II. M: 4/18, 27.26 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  83. Ostrava-Třebovice - Zkoušky s Lenkou, 24. 06. 2023

  84. jumping MA3: 6/8, 49.01 s, 11.01 tr. b., 3.92 m/s

  85. zkouška MA3: 4/8, 46.65 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  86. Horní Suchá - Hornosušské letní dvojzkoušky, 28. 05. 2023

  87. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  88. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  89. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  90. Agility 1: Diskvalifikován

  91. Agility 2: Diskvalifikován

  92. Jumping 1: Diskvalifikován

  93. Jumping 2: 29/65, 48.13 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  94. Mladeč - Nové Zámky - Jarní dvojzkoušky II. +A0, 22. 04. 2023

  95. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  96. 2.zkouška MA3: 6/11, 61.51 s, 17.51 tr. b., 3.56 m/s

  97. Čeladná - Dvojzkoušky Natures Wolf, 04. 03. 2023

  98. Agility Trial Natures Wolf I: 3/10, 54.84 s, 11.84 tr. b., 3.87 m/s

  99. Agility Trial Natures Wolf II: Diskvalifikován

  100. Čeladná - Dvojzkoušky JK Animals, 14. 01. 2023

  101. Agility Trial II s JK Animals: 2/14, 46.14 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  102. Agility Trial I s JK Animals: Diskvalifikován

  103. Rožnov pod Radhoštěm - To nejlepší na konec 22, 31. 12. 2022

  104. 1. zkouška A3: Diskvalifikován

  105. 2. zkouška A3: 1/6, 37.72 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  106. 3. zkouška A3: Diskvalifikován

  107. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 19. 11. 2022

  108. Agility I Sheltie: Diskvalifikován

  109. Jumping II Sheltie: Diskvalifikován

  110. Jumping I Sheltie: Diskvalifikován

  111. Horka nad Moravou - Havliczech 48 s Vitakraft, 05. 11. 2022

  112. 1. zkouška A3: Diskvalifikován

  113. 2. zkouška A3: 5/9, 52.28 s, 10.78 tr. b., 3.94 m/s

  114. 3. zkouška A3: Diskvalifikován

  115. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport TROJZKOUŠKY, 16. 10. 2022

  116. Zkouška A3 1 běh: Diskvalifikován

  117. Zkouška A3 2 běh: 1/6, 44.03 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  118. Zkouška A3 3 běh: Diskvalifikován

  119. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2022 - 09. 10. 2022

  120. Agility J: 15/29, 38.65 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  121. Agility Squads as Individual: 23/42, 45.63 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  122. Jumping J: Diskvalifikován

  123. Jumping Squads as Individual: 31/42, 36.89 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  124. Brno - Podzimní Brno, 01. 10. 2022

  125. Agility MA: 2/24, 46.51 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  126. Jumping MA: Diskvalifikován

  127. Zkouška MA3: 4/13, 49.36 s, 8.36 tr. b., 3.85 m/s

  128. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky II., 18. 09. 2022

  129. 1.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  130. 2.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  131. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 10. 09. 2022

  132. Agility M: Diskvalifikován

  133. Jumping M: Diskvalifikován

  134. Tuneliáda M: 36/53, 47.0 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  135. Šumperk - Havliczech 54 (3 x A2 a 3 x A3), 29. 07. 2022

  136. Zkouška I.: Diskvalifikován

  137. Zkouška II.: 1/2, 44.43 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  138. Zkouška III.: Diskvalifikován

  139. Šumperk - Havliczech 44, 08. 07. 2022

  140. Zkouška I.: 1/2, 46.85 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  141. Zkouška II.: Diskvalifikován

  142. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky s Dogfitness.cz, 05. 07. 2022

  143. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  144. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  145. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility hurá léto, 25. 06. 2022

  146. zkouška MA3 1: Diskvalifikován

  147. zkouška MA3 2: Diskvalifikován

  148. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  149. Agility I: Diskvalifikován

  150. Agility II: 17/44, 44.71 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  151. Jumping I: 13/45, 41.81 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  152. Jumping II: 32/44, 46.93 s, 7.93 tr. b., 4.09 m/s

  153. Ostrava - Dvojzkoušky Dogplace, 11. 06. 2022

  154. Dogplace Agility Trial I: 1/7, 38.98 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  155. Dogplace Agility Trial II: 1/7, 43.77 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  156. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 29. 05. 2022

  157. Agility II M: Diskvalifikován

  158. Agility I M: Diskvalifikován

  159. Agility lepší běh M: Diskvalifikován

  160. Jumping II M: 8/21, 44.9 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  161. Jumping I M: 8/25, 50.38 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  162. Jumping lepší běh M: 11/24, 44.9 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  163. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky májové, 07. 05. 2022

  164. zkouška MA2 1: Diskvalifikován

  165. zkouška MA2 2: 6/10, 49.64 s, 14.64 tr. b., 3.63 m/s

  166. Suchdol nad Odrou - KVĚTNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 01. 05. 2022

  167. Agility Trial I: 2/11, 40.98 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  168. Agility Trial II: 2/11, 42.62 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  169. Kaňovice - Dvojzkoušky + 2x jumping A0, 30. 04. 2022

  170. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  171. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  172. Horka nad Moravou - Horký trojboj III., 24. 04. 2022

  173. Jumping A2: Diskvalifikován

  174. Zkouška I.: Diskvalifikován

  175. Zkouška II.: 4/8, 51.55 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  176. Šumperk - Havliczech 50 + jumping A0, 15. 04. 2022

  177. Zkouška I.: 3/9, 39.11 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  178. Zkouška II.: 3/9, 44.59 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  179. Horka nad Moravou - Horký trojboj II., 26. 03. 2022

  180. Zkouška I.: Diskvalifikován

  181. Zkouška II.: 1/9, 53.96 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  182. Zkouška III.: Diskvalifikován

  183. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  184. Agility Trial I: 4/11, 44.42 s, 20.0 tr. b., 4.34 m/s

  185. Agility Trial II: Diskvalifikován

  186. Rožnov pod Radhoštěm - Rožnovský Dvojboj, 20. 02. 2022

  187. Rožnovský dvojboj 1. A2: Diskvalifikován

  188. Rožnovský dvojboj 2. A2: 2/7, 54.46 s, 11.46 tr. b., 2.75 m/s

  189. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 19. 02. 2022

  190. 1. Zkouška A2 M: Diskvalifikován

  191. 2. Zkouška A2 M: Diskvalifikován

  192. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  193. TRIAL I.: 2/5, 42.79 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  194. TRIAL II.: 3/5, 34.71 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  195. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  196. Vitar Agility Trial I: 2/4, 36.96 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  197. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  198. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  199. Vitar Agility Trial I: Diskvalifikován

  200. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  201. Rožnov pod Radhoštěm - Jak na Nový rok..., 01. 01. 2022

  202. 1.: 3/3, 47.5 s, 11.5 tr. b., 2.63 m/s

  203. 2.: 1/3, 29.56 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  204. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 18. 12. 2021

  205. JK Animals Agility Trial I: Diskvalifikován

  206. JK Animals Agility Trial II: 1/5, 32.45 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  207. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  208. Jumping M: Diskvalifikován

  209. Zkouška MA1: Diskvalifikován