Cz En

023821

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Alžběta Baletková

    Člen KA

Pes

  1. Awesome Grace Z Duhové zahrady, Sheltie

Výsledky

  1. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility hurá léto, 25. 06. 2022

  2. zkouška MA3 1: Diskvalifikován

  3. zkouška MA3 2: Diskvalifikován

  4. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  5. Agility I: Diskvalifikován

  6. Agility II: 17/44, 44.71 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  7. Jumping I: 13/45, 41.81 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  8. Jumping II: 32/44, 46.93 s, 7.93 tr. b., 4.09 m/s

  9. Ostrava - Dvojzkoušky Dogplace, 11. 06. 2022

  10. Dogplace Agility Trial I: 1/7, 38.98 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  11. Dogplace Agility Trial II: 1/7, 43.77 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  12. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 29. 05. 2022

  13. Agility II M: Diskvalifikován

  14. Agility I M: Diskvalifikován

  15. Agility lepší běh M: Diskvalifikován

  16. Jumping II M: 8/21, 44.9 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  17. Jumping I M: 8/25, 50.38 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  18. Jumping lepší běh M: 11/24, 44.9 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  19. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky májové, 07. 05. 2022

  20. zkouška MA2 1: Diskvalifikován

  21. zkouška MA2 2: 6/10, 49.64 s, 14.64 tr. b., 3.63 m/s

  22. Suchdol nad Odrou - KVĚTNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 01. 05. 2022

  23. Agility Trial I: 2/11, 40.98 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  24. Agility Trial II: 2/11, 42.62 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  25. Kaňovice - Dvojzkoušky + 2x jumping A0, 30. 04. 2022

  26. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  27. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  28. Horka nad Moravou - Horký trojboj III., 24. 04. 2022

  29. Jumping A2: Diskvalifikován

  30. Zkouška I.: Diskvalifikován

  31. Zkouška II.: 4/8, 51.55 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  32. Šumperk - Havliczech 50 + jumping A0, 15. 04. 2022

  33. Zkouška I.: 3/9, 39.11 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  34. Zkouška II.: 3/9, 44.59 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  35. Horka nad Moravou - Horký trojboj II., 26. 03. 2022

  36. Zkouška I.: Diskvalifikován

  37. Zkouška II.: 1/9, 53.96 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  38. Zkouška III.: Diskvalifikován

  39. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  40. Agility Trial I: 4/11, 44.42 s, 20.0 tr. b., 4.34 m/s

  41. Agility Trial II: Diskvalifikován

  42. Rožnov pod Radhoštěm - Rožnovský Dvojboj, 20. 02. 2022

  43. Rožnovský dvojboj 1. A2: Diskvalifikován

  44. Rožnovský dvojboj 2. A2: 2/7, 54.46 s, 11.46 tr. b., 2.75 m/s

  45. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 19. 02. 2022

  46. 1. Zkouška A2 M: Diskvalifikován

  47. 2. Zkouška A2 M: Diskvalifikován

  48. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  49. TRIAL I.: 2/5, 42.79 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  50. TRIAL II.: 3/5, 34.71 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  51. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  52. Vitar Agility Trial I: 2/4, 36.96 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  53. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  54. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  55. Vitar Agility Trial I: Diskvalifikován

  56. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  57. Rožnov pod Radhoštěm - Jak na Nový rok..., 01. 01. 2022

  58. 1.: 3/3, 47.5 s, 11.5 tr. b., 2.63 m/s

  59. 2.: 1/3, 29.56 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  60. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 18. 12. 2021

  61. JK Animals Agility Trial I: Diskvalifikován

  62. JK Animals Agility Trial II: 1/5, 32.45 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  63. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  64. Jumping M: Diskvalifikován

  65. Zkouška MA1: Diskvalifikován