Cz En

065117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martina Haroníková, OSA Permoník Ostrava

    Člen KA

Pes

  1. Diamond Diddi Bellamoon, Kooikerhondje

Výsledky

  1. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  2. Agility Trial I: 4/6, 50.16 s, 7.16 tr. b., 3.45 m/s

  3. Agility Trial II: 4/6, 49.44 s, 7.44 tr. b., 3.4 m/s

  4. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  5. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  6. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  7. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  8. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  9. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  10. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  11. Agility Trial I: Diskvalifikován

  12. Agility Trial II: Diskvalifikován

  13. Agility Trial III: Diskvalifikován

  14. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  15. Agility M: Diskvalifikován

  16. Jumping M: 22/37, 72.46 s, 33.46 tr. b., 2.3 m/s

  17. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  18. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  19. Agility Open 2+3: Diskvalifikován

  20. Agility Trial I: 1/9, 54.58 s, 5.58 tr. b., 3.54 m/s

  21. Agility Trial II: Diskvalifikován

  22. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  23. Agility Trial I: 5/9, 50.21 s, 4.21 tr. b., 3.72 m/s

  24. Agility Trial II: 7/9, 57.04 s, 17.04 tr. b., 3.17 m/s

  25. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  26. Agility Open: Diskvalifikován

  27. Agility Trial: Diskvalifikován

  28. Jumping Open: 13/21, 60.79 s, 19.79 tr. b., 3.19 m/s

  29. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  30. Jumping MA M: Diskvalifikován

  31. Jumping special MA M: 17/29, 47.95 s, 5.95 tr. b., 3.5 m/s

  32. Zkouška MA3 MA3: Diskvalifikován

  33. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  34. 1.zkouška MA3: 2/8, 56.74 s, 6.74 tr. b., 3.49 m/s

  35. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  36. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  37. Agility Open: 11/24, 50.01 s, 8.01 tr. b., 3.12 m/s

  38. Agility Trial: Diskvalifikován

  39. Jumping Open: 14/26, 48.11 s, 9.11 tr. b., 3.12 m/s

  40. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  41. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  42. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  43. 1.zkouška MA3: 1/12, 53.94 s, 2.94 tr. b., 3.86 m/s

  44. 2.zkouška MA3: 3/12, 61.17 s, 11.17 tr. b., 3.37 m/s

  45. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  46. Agility I: 19/37, 52.14 s, 9.14 tr. b., 3.36 m/s

  47. Agility II: 14/35, 52.5 s, 7.5 tr. b., 3.58 m/s

  48. Jumping I: 17/37, 39.57 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  49. Jumping II: 16/36, 41.39 s, 10.39 tr. b., 3.43 m/s

  50. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  51. Jumping II M: 14/19, 52.17 s, 14.17 tr. b., 3.74 m/s

  52. Jumping I. M: 8/19, 47.08 s, 6.08 tr. b., 3.93 m/s

  53. Zkouška MA3: 3/8, 53.51 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  54. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  55. Agility Trial: 2/12, 59.13 s, 9.13 tr. b., 3.38 m/s

  56. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: 12/26, 48.23 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  57. Žabákova cesta - Jumping Open: 11/26, 47.46 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  58. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  59. 1. zkouška MA3: 4/10, 51.81 s, 6.81 tr. b., 3.45 m/s

  60. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  61. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  62. Agility M Ne: Diskvalifikován

  63. Agility M So: Diskvalifikován

  64. Jumping M Ne: Diskvalifikován

  65. Jumping M So: 29/47, 50.08 s, 30.08 tr. b., 2.94 m/s

  66. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  67. 1. Zkouška MA3: 3/12, 55.33 s, 10.33 tr. b., 3.31 m/s

  68. 2. Zkouška MA3: 5/12, 59.03 s, 17.03 tr. b., 3.27 m/s

  69. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  70. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  71. Agility I: Diskvalifikován

  72. Agility II: 1/11, 48.66 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  73. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  74. TRIAL II. MA2: Diskvalifikován

  75. TRIAL I. MA2: 1/11, 50.01 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  76. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  77. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  78. 2. zkouška MA2: 1/7, 46.96 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  79. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  80. Zkouška č.1 MA2: Diskvalifikován

  81. Zkouška č.2 MA2: 5/9, 49.65 s, 7.65 tr. b., 3.77 m/s

  82. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  83. zkouška 1 MA2: Diskvalifikován

  84. zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  85. Všetuly - Lednové dvojzkoušky, 20. 01. 2018

  86. Agility Trial I: 1/6, 44.31 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  87. Agility Trial II: 1/6, 46.9 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  88. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  89. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  90. 2. zkouška MA2: 1/5, 42.56 s, 0.0 tr. b., 3.43 m/s

  91. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  92. TRIAL II. MA1: 2/5, 32.3 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  93. TRIAL I. MA1: Diskvalifikován

  94. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  95. II. zkouška MA1: 4/8, 31.45 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  96. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  97. tuneliáda A1 MA1: 5/8, 25.14 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  98. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  99. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  100. 2. zkouška MA1: 1/6, 36.35 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s