Cz En

065117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martina Haroníková, OSA Permoník Ostrava

    Člen KA

Pes

  1. Diamond Diddi Bellamoon, Kooikerhondje

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 11. 10. 2020

  2. Agility open: 5/13, 50.59 s, 7.59 tr. b., 3.62 m/s

  3. Jumping light: 3/14, 31.98 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  4. Jumping open: 1/14, 46.91 s, 5.91 tr. b., 3.62 m/s

  5. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 05. 09. 2020

  6. zkouška MA3 1: 4/11, 50.05 s, 2.05 tr. b., 4.0 m/s

  7. zkouška MA3 2: Diskvalifikován

  8. Šumperk - Havliczech XXVIII. - dvojzkoušky, 07. 08. 2020

  9. TRIAL I.: 2/4, 51.05 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  10. TRIAL II.: 1/4, 55.0 s, 3.0 tr. b., 3.64 m/s

  11. Šumperk - Havliczech XXVII. - dvojzkoušky, 01. 08. 2020

  12. TRIAL I.: 2/6, 53.59 s, 8.59 tr. b., 3.73 m/s

  13. TRIAL II. : 3/6, 51.55 s, 5.55 tr. b., 3.69 m/s

  14. Hranice - Dvojzkoušky, 17. 07. 2020

  15. Zkouška I: 1/7, 63.05 s, 13.05 tr. b., 3.49 m/s

  16. Zkouška II: 1/7, 64.0 s, 10.0 tr. b., 3.44 m/s

  17. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  18. ZkA I: 2/8, 53.72 s, 1.72 tr. b., 3.52 m/s

  19. ZkA II: Diskvalifikován

  20. ZkA III: Diskvalifikován

  21. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 05. 07. 2020

  22. ZkA I Agility: 2/6, 53.34 s, 6.34 tr. b., 3.84 m/s

  23. ZkA II Agility: 4/6, 59.07 s, 10.07 tr. b., 3.28 m/s

  24. ZkA III Agility: 3/6, 61.11 s, 20.11 tr. b., 2.98 m/s

  25. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  26. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  27. 2. Zkouška MA3: 4/7, 56.49 s, 7.49 tr. b., 3.4 m/s

  28. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  29. Ostrava - dvojzkoušky The North Face + MR KCHK v agility, 27. 06. 2020

  30. Agility Trial I: 1/2, 49.98 s, 6.98 tr. b., 3.44 m/s

  31. Agility Trial II: 1/2, 53.8 s, 9.8 tr. b., 3.4 m/s

  32. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  33. zkouška MA3 1: 3/5, 63.5 s, 8.5 tr. b., 3.43 m/s

  34. zkouška MA3 2: Diskvalifikován

  35. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  36. Agility Trial I: 3/10, 45.26 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  37. Agility Trial II: 6/10, 41.57 s, 11.57 tr. b., 3.92 m/s

  38. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  39. 1. zkouška MA3: 6/13, 55.08 s, 7.08 tr. b., 3.7 m/s

  40. 2. zkouška MA3: 9/13, 56.98 s, 6.98 tr. b., 3.4 m/s

  41. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  42. 1. 'Zkouška MA3: Diskvalifikován

  43. 2. Zkouška MA3: 3/11, 61.26 s, 7.26 tr. b., 3.51 m/s

  44. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  45. ZkA I: Diskvalifikován

  46. ZkA II: 6/14, 56.87 s, 0.87 tr. b., 3.55 m/s

  47. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  48. 1. Zkouška A3 M: 3/9, 53.97 s, 8.97 tr. b., 3.76 m/s

  49. 2. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  50. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  51. Zk Agility I: Diskvalifikován

  52. Zk Agility II: Diskvalifikován

  53. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  54. 1. zkouška MA3: 4/11, 44.59 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  55. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  56. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  57. Zkouška I.: 3/8, 47.89 s, 3.89 tr. b., 3.7 m/s

  58. Zkouška II.: 3/8, 52.1 s, 2.1 tr. b., 3.69 m/s

  59. Zkouška III.: Diskvalifikován

  60. Všetuly - Dvojité štěstí, 30. 11. 2019

  61. ZkA I: 2/7, 42.62 s, 0.62 tr. b., 3.97 m/s

  62. ZkA II: Diskvalifikován

  63. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  64. ZkA I: Diskvalifikován

  65. ZkA II: 4/10, 45.34 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  66. ZkA III: Diskvalifikován

  67. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  68. Agility: 6/17, 47.18 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  69. Jumping: Diskvalifikován

  70. Jumping light: 7/18, 33.28 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  71. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  72. TRIAL I.: 6/9, 58.19 s, 11.19 tr. b., 3.44 m/s

  73. TRIAL II.: Diskvalifikován

  74. TRIAL III.: Diskvalifikován

  75. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  76. Zkouška II. MA3: Diskvalifikován

  77. Zkouška MA3: 5/15, 46.75 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  78. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  79. ZkA I: Diskvalifikován

  80. ZkA II: 5/12, 50.28 s, 0.28 tr. b., 4.1 m/s

  81. ZkA III: Diskvalifikován

  82. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  83. Zkouška II. MA3: 1/2, 49.55 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  84. Zkouška I. MA3: Diskvalifikován

  85. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  86. Agility MA: Diskvalifikován

  87. Jumping M: Diskvalifikován

  88. MA 3: 5/8, 62.47 s, 17.47 tr. b., 3.54 m/s

  89. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  90. Agility Trial I: Diskvalifikován

  91. Agility Trial II: Diskvalifikován

  92. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  93. Agility Trial: 1/9, 49.37 s, 3.37 tr. b., 3.71 m/s

  94. Open Jumping - Zabakova cesta: Diskvalifikován

  95. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste: 12/25, 48.71 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  96. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  97. 1. Zkouška MA3: 3/9, 52.69 s, 5.69 tr. b., 3.66 m/s

  98. 2. Zkouška MA3: 4/9, 53.18 s, 7.18 tr. b., 3.57 m/s

  99. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 19. 05. 2019

  100. 1. Zkouška MA3: 4/5, 54.39 s, 23.39 tr. b., 3.75 m/s

  101. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  102. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  103. Zkouška MA3 1 MA3: 4/12, 47.8 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  104. Zkouška MA3 2 MA3: Diskvalifikován

  105. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  106. druhá zkouška MA3: Diskvalifikován

  107. první zkouška MA3: 5/6, 49.85 s, 8.85 tr. b., 3.85 m/s

  108. třetí zkouška MA3: 3/6, 57.37 s, 18.37 tr. b., 3.19 m/s

  109. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/19, 01. 05. 2019

  110. druhá zkouška MA3: 2/3, 54.53 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  111. první zkouška MA3: 1/3, 43.94 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  112. třetí zkouška MA3: Diskvalifikován

  113. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  114. Zkouška č.1 MA3: Diskvalifikován

  115. Zkouška č.2 MA3: Diskvalifikován

  116. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  117. Agility Trial I: 4/6, 50.16 s, 7.16 tr. b., 3.45 m/s

  118. Agility Trial II: 4/6, 49.44 s, 7.44 tr. b., 3.4 m/s

  119. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  120. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  121. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  122. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  123. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  124. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  125. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  126. Agility Trial I: Diskvalifikován

  127. Agility Trial II: Diskvalifikován

  128. Agility Trial III: Diskvalifikován

  129. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  130. Agility M: Diskvalifikován

  131. Jumping M: 22/37, 72.46 s, 33.46 tr. b., 2.3 m/s

  132. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  133. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  134. Agility Open 2+3: Diskvalifikován

  135. Agility Trial I: 1/9, 54.58 s, 5.58 tr. b., 3.54 m/s

  136. Agility Trial II: Diskvalifikován

  137. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  138. Agility Trial I: 5/9, 50.21 s, 4.21 tr. b., 3.72 m/s

  139. Agility Trial II: 7/9, 57.04 s, 17.04 tr. b., 3.17 m/s

  140. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  141. Agility Open: Diskvalifikován

  142. Agility Trial: Diskvalifikován

  143. Jumping Open: 13/21, 60.79 s, 19.79 tr. b., 3.19 m/s

  144. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  145. Jumping MA M: Diskvalifikován

  146. Jumping special MA M: 17/29, 47.95 s, 5.95 tr. b., 3.5 m/s

  147. Zkouška MA3 MA3: Diskvalifikován

  148. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  149. 1.zkouška MA3: 2/8, 56.74 s, 6.74 tr. b., 3.49 m/s

  150. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  151. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  152. Agility Open: 11/24, 50.01 s, 8.01 tr. b., 3.12 m/s

  153. Agility Trial: Diskvalifikován

  154. Jumping Open: 14/26, 48.11 s, 9.11 tr. b., 3.12 m/s

  155. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  156. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  157. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  158. 1.zkouška MA3: 1/12, 53.94 s, 2.94 tr. b., 3.86 m/s

  159. 2.zkouška MA3: 3/12, 61.17 s, 11.17 tr. b., 3.37 m/s

  160. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  161. Agility I: 19/37, 52.14 s, 9.14 tr. b., 3.36 m/s

  162. Agility II: 14/35, 52.5 s, 7.5 tr. b., 3.58 m/s

  163. Jumping I: 17/37, 39.57 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  164. Jumping II: 16/36, 41.39 s, 10.39 tr. b., 3.43 m/s

  165. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  166. Jumping II M: 14/19, 52.17 s, 14.17 tr. b., 3.74 m/s

  167. Jumping I. M: 8/19, 47.08 s, 6.08 tr. b., 3.93 m/s

  168. Zkouška MA3: 3/8, 53.51 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  169. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  170. Agility Trial: 2/12, 59.13 s, 9.13 tr. b., 3.38 m/s

  171. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: 12/26, 48.23 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  172. Žabákova cesta - Jumping Open: 11/26, 47.46 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  173. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  174. 1. zkouška MA3: 4/10, 51.81 s, 6.81 tr. b., 3.45 m/s

  175. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  176. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  177. Agility M Ne: Diskvalifikován

  178. Agility M So: Diskvalifikován

  179. Jumping M Ne: Diskvalifikován

  180. Jumping M So: 29/47, 50.08 s, 30.08 tr. b., 2.94 m/s

  181. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  182. 1. Zkouška MA3: 3/12, 55.33 s, 10.33 tr. b., 3.31 m/s

  183. 2. Zkouška MA3: 5/12, 59.03 s, 17.03 tr. b., 3.27 m/s

  184. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  185. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  186. Agility I: Diskvalifikován

  187. Agility II: 1/11, 48.66 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  188. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  189. TRIAL II. MA2: Diskvalifikován

  190. TRIAL I. MA2: 1/11, 50.01 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  191. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  192. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  193. 2. zkouška MA2: 1/7, 46.96 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  194. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  195. Zkouška č.1 MA2: Diskvalifikován

  196. Zkouška č.2 MA2: 5/9, 49.65 s, 7.65 tr. b., 3.77 m/s

  197. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  198. zkouška 1 MA2: Diskvalifikován

  199. zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  200. Všetuly - Lednové dvojzkoušky, 20. 01. 2018

  201. Agility Trial I: 1/6, 44.31 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  202. Agility Trial II: 1/6, 46.9 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  203. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  204. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  205. 2. zkouška MA2: 1/5, 42.56 s, 0.0 tr. b., 3.43 m/s

  206. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  207. TRIAL II. MA1: 2/5, 32.3 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  208. TRIAL I. MA1: Diskvalifikován

  209. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  210. II. zkouška MA1: 4/8, 31.45 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  211. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  212. tuneliáda A1 MA1: 5/8, 25.14 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  213. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  214. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  215. 2. zkouška MA1: 1/6, 36.35 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s