Cz En

057718

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kristýna Valíčková, Agility klub Údolí

    Člen KA

Pes

  1. Dara Oderský skřítek, Foxterier hrubosrstý

Výsledky

  1. Horka nad Moravou - Havliczech 37, 13. 11. 2021

  2. TRIAL I.: Diskvalifikován

  3. TRIAL II.: 3/8, 44.64 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  4. TRIAL III.: 4/8, 50.84 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  5. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  6. TRIAL I.: Diskvalifikován

  7. TRIAL II.: 1/5, 42.88 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  8. TRIAL III.: 1/5, 40.75 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  9. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  10. Agility Trial I: Diskvalifikován

  11. Agility Trial II: Diskvalifikován

  12. Záhlinice - Záhlinické dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  13. Agility Trial I: Diskvalifikován

  14. Agility Trial II: Diskvalifikován

  15. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v září, 19. 09. 2021

  16. Agility 1: Diskvalifikován

  17. Agility 2: Diskvalifikován

  18. Jumping: Diskvalifikován

  19. Jumping 1: Diskvalifikován

  20. Jumping 2: Diskvalifikován

  21. Modrá - Trojzkoušky II, 12. 09. 2021

  22. 1. Zkouška MA2: 4/9, 47.31 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  23. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  24. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  25. Olomouc-Nedvězí - Dvojzkoušky zadarmo - běžné i paraagility, 28. 08. 2021

  26. Agility Trial I: Diskvalifikován

  27. Agility Trial II: Diskvalifikován

  28. Šumperk - Havliczech 031, 30. 07. 2021

  29. TRIAL I.: Diskvalifikován

  30. TRIAL II.: Diskvalifikován

  31. Hranice - Dvojzkoušky Hranice, 16. 07. 2021

  32. Zkouška 1: Diskvalifikován

  33. Zkouška 2: Diskvalifikován

  34. Kroměříž - Sváteční dvojzkoušky, 06. 07. 2021

  35. Agility Trial I: Diskvalifikován

  36. Agility Trial II: 3/6, 41.63 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  37. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  38. Agility Trial I: 1/4, 46.27 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  39. Agility Trial II: 3/4, 48.49 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  40. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky, 04. 06. 2021

  41. Agility Trial II: 3/3, 42.34 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  42. Aility Trial I: Diskvalifikován

  43. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  44. Agility Trial: Diskvalifikován

  45. Earth dog's labyrinth: 13/16, 41.08 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  46. Frog's course: Diskvalifikován

  47. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  48. 1. Zkouška A2 M: Diskvalifikován

  49. 2. Zkouška A2 M: Diskvalifikován

  50. Záhlinice - Záhlinické trojzkoušky, 28. 09. 2020

  51. 1. Zkouška M A2: Diskvalifikován

  52. 2. Zkouška M A2: 1/7, 44.28 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  53. 3. Zkouška M A2: Diskvalifikován

  54. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  55. JUMPING ORIGINAL II M: 12/16, 35.15 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  56. JUMPING ORIGINAL I M: 11/17, 45.13 s, 13.13 tr. b., 3.68 m/s

  57. ZKOUŠKA MA2: Diskvalifikován

  58. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  59. Agility Open: Diskvalifikován

  60. Agility Trial: Diskvalifikován

  61. Jumping Open: 8/14, 45.87 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  62. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  63. 1. zkouška MA2: 1/10, 43.0 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  64. 2. Zkouška MA2: 2/10, 52.27 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  65. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  66. 1. zkouška: Diskvalifikován

  67. 2. zkouška: 1/5, 42.41 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  68. Šumperk - Havliczech XXVIII. - dvojzkoušky, 07. 08. 2020

  69. TRIAL I.: Diskvalifikován

  70. TRIAL II.: Diskvalifikován

  71. Šumperk - Havliczech XXVII. - dvojzkoušky, 01. 08. 2020

  72. TRIAL I.: 1/2, 37.47 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  73. TRIAL II. : 1/2, 37.21 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  74. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  75. zkouška MA1 1: 2/7, 45.56 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  76. zkouška MA1 2: Diskvalifikován

  77. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  78. Agility I: Diskvalifikován

  79. Agility II: Diskvalifikován

  80. Jumping I: Diskvalifikován

  81. Jumping II: Diskvalifikován

  82. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  83. 1. zkouška: 2/6, 36.16 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  84. 2. zkouška: 2/6, 40.72 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  85. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  86. II zkouška A1 M: 3/5, 39.43 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  87. I zkouška A1 M: 3/5, 41.38 s, 15.0 tr. b., 3.91 m/s

  88. Rožnov pod Radhoštěm - Páteční dvojzkoušky, 21. 02. 2020

  89. Trial I.: Diskvalifikován

  90. Trial II.: Diskvalifikován

  91. Opava - Vlaštovičky - Páteční dvojzkoušky agility, 14. 02. 2020

  92. Zkouška I.: 3/8, 40.15 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  93. Zkouška II: Diskvalifikován

  94. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  95. Zk Agility I: Diskvalifikován

  96. Zk Agility II: 3/10, 35.8 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  97. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  98. 1. zkouška MA1: 2/8, 33.29 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  99. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  100. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  101. Zkouška I.: Diskvalifikován

  102. Zkouška II.: Diskvalifikován

  103. Zkouška III.: Diskvalifikován

  104. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  105. Agility Zk I: 2/4, 53.3 s, 7.3 tr. b., 3.0 m/s

  106. Agility Zk II: Diskvalifikován

  107. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  108. 1. Zkouška MA1: 4/6, 43.05 s, 15.0 tr. b., 3.6 m/s

  109. 2. Zkouška MA1: 1/6, 43.13 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  110. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  111. Zkouška II. MA1: Diskvalifikován

  112. Zkouška I. MA1: Diskvalifikován

  113. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  114. Jumping M: Diskvalifikován

  115. Zkouška II. MA1: 1/2, 38.07 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  116. Zkouška I. MA1: Diskvalifikován

  117. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  118. 1. zkouška MA1: 6/8, 37.84 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  119. 2. zkouška MA1 : 6/8, 54.53 s, 11.53 tr. b., 2.93 m/s

  120. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  121. Jumping 1: Diskvalifikován

  122. Jumping 2: Diskvalifikován

  123. Zkoušky: 4/7, 38.3 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  124. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  125. Agility MA: Diskvalifikován

  126. Jumping M: 12/21, 45.98 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  127. MA 1: 4/8, 50.36 s, 15.0 tr. b., 3.57 m/s

  128. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  129. Agility Trial: 3/7, 45.42 s, 13.42 tr. b., 3.19 m/s

  130. Open Jumping - Zabakova cesta: 11/26, 39.33 s, 20.0 tr. b., 3.61 m/s

  131. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste: Diskvalifikován

  132. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  133. 1.zkouška MA1: Diskvalifikován

  134. 2.zkouška MA1: 2/4, 39.82 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s