034716

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tereza Zemanová, PsíHrátky

    Arrow_down

Pes

  1. Darling Sachiko Črni Angel, Chorvatský ovčák

    Arrow_down

Výsledky

  1. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 11. 09. 2022

  2. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  4. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  5. ZKOUŠKA I.: Diskvalifikován

  6. ZKOUŠKA II.: Diskvalifikován

  7. Opava - PROSECCUP - After party, 28. 08. 2022

  8. Frizzante MA3: 1/13, 40.49 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  9. Spumante MA3: Diskvalifikován

  10. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  11. Finále MA: Diskvalifikován

  12. MA Agility 1: 1/67, 41.22 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  13. MA Agility 2: 20/77, 44.57 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  14. MA Agility 3: 3/54, 36.75 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  15. MA Agility 4: Diskvalifikován

  16. MA Jumping 1: Diskvalifikován

  17. MA Jumping 2: Diskvalifikován

  18. Zkouška Exam M A3: Diskvalifikován

  19. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky I., 26. 06. 2022

  20. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  21. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  22. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  23. Agility I: Diskvalifikován

  24. Agility II: Diskvalifikován

  25. Jumping I: Diskvalifikován

  26. Jumping II: 1/44, 34.27 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  27. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  28. QA4 Agility: Diskvalifikován

  29. QA5 Agility: 5/42, 43.18 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  30. QA6 Agility: 4/41, 41.19 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  31. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  32. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  33. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  34. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 29. 05. 2022

  35. Agility II M: 1/26, 38.01 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  36. Agility I M: Diskvalifikován

  37. Agility lepší běh M: 1/26, 38.01 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  38. Jumping II M: Diskvalifikován

  39. Jumping I M: Diskvalifikován

  40. Jumping lepší běh M: Diskvalifikován

  41. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  42. Agility I: 28/60, 49.82 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  43. Agility II: Diskvalifikován

  44. Jumping I: 27/60, 36.73 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  45. Jumping II: 25/58, 36.14 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  46. Mohelnice - Havliczech 42, 20. 05. 2022

  47. TRIAL I.: Diskvalifikován

  48. TRIAL II.: Diskvalifikován

  49. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  50. QA1 Agility: Diskvalifikován

  51. QA2 Agility: Diskvalifikován

  52. QA3 Agility: Diskvalifikován

  53. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  54. QJ2 Jumping: 3/62, 35.22 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  55. QJ3 Jumping: 7/48, 33.02 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  56. Třebíč - Velikonoční beránek 2022, 18. 04. 2022

  57. AGILITY M: 1/24, 38.71 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  58. JUMPING M: Diskvalifikován

  59. Zkoušky MA3: Diskvalifikován

  60. Brno - Zimní Brno 3, 26. 03. 2022

  61. Agility MA: Diskvalifikován

  62. Jumping MA: Diskvalifikován

  63. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  64. Ratenice - Říjnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 15. 10. 2021

  65. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  66. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  67. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 03. 10. 2021

  68. 1. Zkouška MA3: 5/9, 43.56 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  69. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  70. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v září, 19. 09. 2021

  71. Agility 1: Diskvalifikován

  72. Agility 2: Diskvalifikován

  73. Jumping: Diskvalifikován

  74. Jumping 1: Diskvalifikován

  75. Jumping 2: Diskvalifikován

  76. Mohelnice - Havliczech 029, 03. 09. 2021

  77. TRIAL I.: Diskvalifikován

  78. TRIAL II.: Diskvalifikován

  79. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  80. Agility Brut M: 4/22, 41.41 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  81. Demi Z MA3: Diskvalifikován

  82. Jumping Extra Dry M: Diskvalifikován

  83. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  84. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  85. Jumping OPEN III. M: Diskvalifikován

  86. Jumping OPEN II. M: Diskvalifikován

  87. Jumping OPEN I. M: Diskvalifikován

  88. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  89. Zkouška MA3 Neděle: 3/7, 53.77 s, 15.77 tr. b., 4.09 m/s

  90. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 18. 07. 2021

  91. Jumping 1 - A2+A3: 1/10, 34.99 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  92. Jumping 2 - A2+A3: 6/10, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  93. Jumping 3 - A2+A3: 1/10, 23.39 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  94. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 17. 07. 2021

  95. A3 - Zkouška1: 1/1, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  96. A3 - Zkouška 2: Diskvalifikován

  97. Šumperk - Havliczech 030, 10. 07. 2021

  98. TRIAL I.: Diskvalifikován

  99. TRIAL II.: Diskvalifikován

  100. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  101. Agility 1 M: Diskvalifikován

  102. Agility 2 M: 25/41, 52.26 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  103. Agility 3 M: Diskvalifikován

  104. Agility 4 M: Diskvalifikován

  105. Jumping 1 M: 14/45, 48.97 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  106. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  107. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  108. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  109. Agility I: Diskvalifikován

  110. Agility II: Diskvalifikován

  111. Jumping I: Diskvalifikován

  112. Jumping II: Diskvalifikován

  113. Brno - Jarní Brno, 29. 05. 2021

  114. Agility MA: 6/19, 46.83 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  115. Jumping MA: 4/19, 41.1 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  116. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  117. Šumperk - Havliczech 39, 21. 05. 2021

  118. TRIAL I.: Diskvalifikován

  119. TRIAL II.: Diskvalifikován

  120. Přerov - Přerovem letem skokem pošesté, 03. 10. 2020

  121. Jumping I: Diskvalifikován

  122. Jumping II: Diskvalifikován

  123. Jumping III: Diskvalifikován

  124. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  125. Trial I.: Diskvalifikován

  126. TRIAL II.: 4/4, 40.99 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  127. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  128. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  129. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  130. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  131. Agility Open: Diskvalifikován

  132. Agility Trial: Diskvalifikován

  133. Jumping Open: Diskvalifikován

  134. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  135. Jumping I: Diskvalifikován

  136. Jumping II: Diskvalifikován

  137. Jumping III: Diskvalifikován

  138. Šumperk - Havliczech XXVIII. - dvojzkoušky, 07. 08. 2020

  139. TRIAL I.: 1/4, 40.98 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  140. TRIAL II.: Diskvalifikován

  141. Šumperk - Havliczech XXIV. - Rozjezdy pro hvězdy, 10. 07. 2020

  142. JUMPING I. A2 + A3: 1/9, 36.05 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  143. JUMPING II. A2 + A3: Diskvalifikován

  144. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  145. Jumping Open I: Diskvalifikován

  146. Jumping Open II: Diskvalifikován

  147. Jumping Open III: Diskvalifikován

  148. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  149. Agility I: Diskvalifikován

  150. Agility II: Diskvalifikován

  151. Jumping I: 42/64, 43.04 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  152. Jumping II: Diskvalifikován

  153. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  154. Agility Trial I: Diskvalifikován

  155. Agility Trial II: Diskvalifikován

  156. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  157. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  158. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  159. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  160. III. jumping M: 7/14, 33.16 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  161. II. jumping M: Diskvalifikován

  162. I. jumping M: Diskvalifikován

  163. Přerov - Přerovem letem skokem popáté, 05. 10. 2019

  164. Jumping I: 1/8, 29.89 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  165. Jumping II: Diskvalifikován

  166. Jumping III: Diskvalifikován

  167. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  168. Agility Open: Diskvalifikován

  169. Agility Zk: Diskvalifikován

  170. Jumping Open: Diskvalifikován

  171. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  172. Agility Trial: Diskvalifikován

  173. Agility 1: Diskvalifikován

  174. Agility 2: Diskvalifikován

  175. Agility 3: Diskvalifikován

  176. Agility 4: Diskvalifikován

  177. Jumping 1: Diskvalifikován

  178. Jumping 2: Diskvalifikován

  179. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  180. Agility I: 7/40, 40.23 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  181. Agility II: Diskvalifikován

  182. Jumping I: 24/40, 34.7 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  183. Jumping II: Diskvalifikován

  184. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  185. Agility MA: Diskvalifikován

  186. Jumping M: 1/21, 30.87 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  187. MA 3: Diskvalifikován

  188. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  189. QA4 Agility: Diskvalifikován

  190. QA5 Agility: Diskvalifikován

  191. QA6 Agility: Diskvalifikován

  192. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  193. QJ5 Jumping: 25/53, 39.3 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  194. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  195. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  196. Jumping So A2+3 M M: Diskvalifikován

  197. Zkouška Ne-1 MA3: Diskvalifikován

  198. Zkouška Ne-2 MA3: Diskvalifikován

  199. Zkouška So-1 MA3: Diskvalifikován

  200. Zkouška So-2 MA3: Diskvalifikován

  201. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  202. QA1 agility: 27/61, 40.26 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  203. QA2 agility: Diskvalifikován

  204. QA3 agility: Diskvalifikován

  205. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  206. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  207. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  208. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  209. Agility Trial I: Diskvalifikován

  210. Agility Trial II: Diskvalifikován

  211. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  212. Agility Trial II: Diskvalifikován

  213. Agility Trial III: 1/10, 40.19 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  214. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  215. Agility I: 41/88, 40.67 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  216. Agility II: Diskvalifikován

  217. Jumping I: Diskvalifikován

  218. Jumping II: 35/87, 36.67 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  219. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  220. Agility MA: Diskvalifikován

  221. Jumping MA: Diskvalifikován

  222. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  223. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  224. Zkouška č.1 MA3: Diskvalifikován

  225. Zkouška č.2 MA3: 4/9, 43.11 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  226. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  227. Agility MA: Diskvalifikován

  228. Agility MA: Diskvalifikován

  229. Jumping MA: 3/34, 36.38 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  230. Jumping MA: 3/34, 36.38 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  231. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  232. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  233. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  234. TRIAL II. MA2: Diskvalifikován

  235. TRIAL I. MA2: 1/3, 37.73 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  236. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  237. Agility Trial I: Diskvalifikován

  238. Agility Trial II: 1/8, 35.33 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  239. Jumping Open: Diskvalifikován

  240. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  241. TRIAL II. MA2: Diskvalifikován

  242. TRIAL I. MA2: Diskvalifikován

  243. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  244. Agility: Diskvalifikován

  245. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  246. Jumping: Diskvalifikován

  247. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  248. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  249. Zkouška 1 MA2: Diskvalifikován

  250. Zkouška 2 MA2: 3/5, 37.95 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  251. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  252. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  253. 2.zkouška MA2: Diskvalifikován

  254. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  255. TRIAL I. MA2: Diskvalifikován

  256. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  257. Agility Trial: Diskvalifikován

  258. Agility 1: Diskvalifikován

  259. Agility 2: Diskvalifikován

  260. Agility 3: Diskvalifikován

  261. Agility 4: Diskvalifikován

  262. Jumping 1: Diskvalifikován

  263. Jumping 2: 23/43, 31.5 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  264. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  265. Agility I: 1/37, 33.85 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  266. Agility II: 10/35, 35.78 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  267. Jumping I: 3/37, 29.02 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  268. Jumping II: Diskvalifikován

  269. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  270. QA4 Agility: 1/44, 32.9 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  271. QA5 Agility: Diskvalifikován

  272. QA6 Agility: Diskvalifikován

  273. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  274. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  275. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  276. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  277. Jumping A2+3: Diskvalifikován

  278. Zkouška II MA2: 3/6, 32.96 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  279. Zkouška I MA2: Diskvalifikován

  280. Zkouška 1 MA2: 1/4, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  281. Zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  282. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  283. Finále Ag M: Diskvalifikován

  284. I. Agility M: Diskvalifikován

  285. I. Jumping M: Diskvalifikován

  286. ll. Jumping M: 1/28, 35.26 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  287. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  288. QA1 agility: Diskvalifikován

  289. QA2 agility: 13/57, 40.2 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  290. QA3 agility: Diskvalifikován

  291. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  292. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  293. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  294. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  295. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  296. 2. zkouška MA2: 1/9, 32.38 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  297. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  298. I Agility Trial: Diskvalifikován

  299. II Agility Trial: Diskvalifikován

  300. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  301. Agility M Ne: Diskvalifikován

  302. Agility M So: 9/47, 44.7 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  303. Jumping M Ne: Diskvalifikován

  304. Jumping M So: Diskvalifikován

  305. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  306. Agility MA: Diskvalifikován

  307. Jumping MA: Diskvalifikován

  308. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  309. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  310. TRIAL II. MA2: Diskvalifikován

  311. TRIAL I. MA2: Diskvalifikován

  312. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  313. Agility MA: Diskvalifikován

  314. Jumping MA: Diskvalifikován

  315. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  316. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  317. Zkouška č.1 MA2: 3/9, 46.12 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  318. Zkouška č.2 MA2: Diskvalifikován

  319. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  320. zkouška 1 MA2: Diskvalifikován

  321. zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  322. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  323. 1.běh MA2: 2/6, 35.92 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  324. 2. běh MA2: 1/6, 30.84 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  325. Brno - Podzimní Robinsonáda, 02. 09. 2017

  326. Agility Medium: Diskvalifikován

  327. Jumping Medium: 7/25, 31.43 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  328. Zk MA2: Diskvalifikován

  329. Přerov - BRIT CUP 2017, 19. 08. 2017

  330. Agility Open: Diskvalifikován

  331. Agility Trial: Diskvalifikován

  332. Jumping Open: 6/17, 32.88 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  333. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  334. Agility Trial: 6/14, 44.56 s, 10.56 tr. b., 3.77 m/s

  335. Agility 1: Diskvalifikován

  336. Agility 2: 7/58, 40.36 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  337. Agility 3: Diskvalifikován

  338. Agility 4: Diskvalifikován

  339. Jumping 1: Diskvalifikován

  340. Jumping 2: Diskvalifikován

  341. NATIVIA GRAND FINAL: Diskvalifikován

  342. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  343. Agility 1: Diskvalifikován

  344. Agility 2: Diskvalifikován

  345. Jumping 1: Diskvalifikován

  346. Jumping 2: Diskvalifikován

  347. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  348. Agility M: Diskvalifikován

  349. Jumping M: 1/15, 28.88 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  350. zkouška 1 MA2: 2/7, 35.59 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  351. zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  352. zkouška 3 MA2: Diskvalifikován

  353. zkouška 4 MA2: Diskvalifikován

  354. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  355. Jumping 1 M: 12/27, 39.05 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  356. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  357. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  358. zkouška 1 MA2: Diskvalifikován

  359. zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  360. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  361. Agility 1: Diskvalifikován

  362. Agility 2: Diskvalifikován

  363. Olomouc - Nové Sady - Jarní PsíHrátky, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  364. Agility Ne M M: Diskvalifikován

  365. Agility So M M: Diskvalifikován

  366. Jumping Ne M M: Diskvalifikován

  367. Jumping So M M: Diskvalifikován

  368. Zkouška Ne MA2 MA2: Diskvalifikován

  369. Zkouška So MA2 MA2: Diskvalifikován

  370. Brno - Dvojzkoušky agility, 23. 04. 2017

  371. Zkouška MA2 1.běh: Diskvalifikován

  372. Zkouška MA2 2.běh: Diskvalifikován

  373. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  374. Agility Med Ne: Diskvalifikován

  375. Agility Med So: Diskvalifikován

  376. Jumping Med Ne: Diskvalifikován

  377. Jumping Med So: Diskvalifikován

  378. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  379. 1.běh MA1: 2/9, 26.3 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  380. 2.běh MA1: Diskvalifikován

  381. 3.běh MA1: Diskvalifikován

  382. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  383. Agility MA: Diskvalifikován

  384. Jumping MA: Diskvalifikován

  385. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  386. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  387. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  388. 2. zkouška MA1: 11/13, 33.16 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  389. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  390. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  391. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  392. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  393. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  394. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  395. Jumping open M: 9/18, 35.41 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  396. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  397. Agility So M: Diskvalifikován

  398. Jumping Ne M: Diskvalifikován

  399. Jumping So M: Diskvalifikován

  400. Zkouška Ne MA1: Diskvalifikován

  401. Zkouška So MA1: Diskvalifikován

  402. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  403. Jumping I: Diskvalifikován

  404. Jumping II: Diskvalifikován

  405. Jumping III: 13/20, 26.52 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  406. Luhačovice - Dvojzkoušky, 09. 10. 2016

  407. Agility Trial 1: Diskvalifikován

  408. Agility Trial 2: 1/5, 26.47 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  409. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  410. Agility 1 M: Diskvalifikován

  411. Agility 2 M: Diskvalifikován

  412. Zkoušky MA1: 1/6, 25.09 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  413. Přerov - BRIT CUP 2016, 20. 08. 2016

  414. Agility: Diskvalifikován

  415. Agility Open: Diskvalifikován

  416. Jumping Open: Diskvalifikován