064120

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Veronika Plachá, Kubánkov

    Arrow_down

Pes

  1. A3Ch Argo, Pudl trpasličí

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kaňovice - Kaňky 14 - Dvojzkoušky + jumping A0, 26. 05. 2024

  2. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  4. Kaňovice - Apríl v Kaňkách 6 - dvojzkoušky + A0, 28. 04. 2024

  5. 1. Zkouška MA3: 2/5, 45.43 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  6. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  7. QA1 Agility: 17/99, 45.97 s, 0.97 tr. b., 4.55 m/s

  8. QA2 Agility: Diskvalifikován

  9. QA3 Agility: 48/92, 49.78 s, 15.78 tr. b., 4.22 m/s

  10. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  11. QJ2 Jumping: 53/97, 41.31 s, 6.31 tr. b., 4.48 m/s

  12. QJ3 Jumping: 43/97, 41.0 s, 1.0 tr. b., 4.63 m/s

  13. Třebíč - RokiJ Double 01, 31. 03. 2024

  14. Zkouška A3 - II M: 2/5, 45.89 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  15. Zkouška A3 - I M: 1/5, 48.82 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  16. Čeladná - Dvojzkoušky Dogplace, 16. 03. 2024

  17. 1. zkouška Dogplace: 2/5, 51.22 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  18. 2. zkouška Dogplace: Diskvalifikován

  19. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2024

  20. 1. zkouška M A3: 5/12, 40.29 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  21. 2. zkouška M A3: Diskvalifikován

  22. Opava-Vlaštovičky - 3. páteční dvojzkoušky, 01. 03. 2024

  23. 1. zkouška MA3: 1/5, 44.34 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  24. 2. zkouška MA3: 2/5, 42.6 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  25. Čeladná - Dvojzkoušky - Krmiva Hulín, 17. 02. 2024

  26. 1. zkouška Krmiva Hulín: 3/7, 40.79 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  27. 2. zkouška Krmiva Hulín: Diskvalifikován

  28. Opava-Vlaštovičky - 2. páteční dvojzkoušky, 16. 02. 2024

  29. 1. zkouška MA3: 2/7, 41.65 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  30. 2. zkouška MA3: 1/7, 44.82 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  31. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2024

  32. 1. zkouška M A3: 5/10, 53.95 s, 10.95 tr. b., 3.93 m/s

  33. 2. zkouška M A3: 4/10, 49.04 s, 6.04 tr. b., 3.96 m/s

  34. Bílany u Kroměříže - Dvojzkoušky, 27. 01. 2024

  35. 1. Zkouška: 6/14, 47.14 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  36. 2. Zkouška: 2/14, 46.65 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  37. Opava-Vlaštovičky - 1. páteční dvojzkoušky, 12. 01. 2024

  38. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  39. 2. zkouška MA3: 1/6, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  40. Čeladná - Dvojzkoušky s Louie, 06. 01. 2024

  41. 1. zkouška agility: 3/8, 45.74 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  42. 2. zkouška agility: 4/8, 44.01 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  43. Rožnov pod Radhoštěm - Jak na Nový rok... 24, 01. 01. 2024

  44. 1.zkouška A3: 2/4, 41.62 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  45. 2.zkouška A3: 1/4, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  46. 3.zkouška A3: Diskvalifikován

  47. Rožnov pod Radhoštěm - To nejlepší na konec 23, 31. 12. 2023

  48. 1.zkouška A3: Diskvalifikován

  49. 2.zkouška A3: 2/7, 37.21 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  50. 3.zkouška A3: 3/7, 37.44 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  51. Ostrava - 2023 send off, 30. 12. 2023

  52. Finále MA2+3: Diskvalifikován

  53. Jumping II MA2+3: 3/6, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  54. Jumping I MA2+3: Diskvalifikován

  55. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 16. 12. 2023

  56. 1. Zkouška Agility: 4/8, 50.86 s, 6.36 tr. b., 3.91 m/s

  57. 2. Zkouška Agility: 2/8, 45.82 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  58. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní II s Akinu, 09. 12. 2023

  59. 1. zkouška M A3: 2/6, 43.95 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  60. 2. zkouška M A3: 2/6, 49.49 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  61. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 26. 11. 2023

  62. Agility Open: 4/27, 41.73 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  63. Jumping Open: 7/27, 37.82 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  64. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní I, 25. 11. 2023

  65. 1. zkouška M A3: Diskvalifikován

  66. 2. zkouška M A3: Diskvalifikován

  67. Mikulůvka - Honzíkova cesta, 22. 10. 2023

  68. Zkouška A3 II M: 1/7, 42.46 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  69. Zkouška A3 M: 4/7, 43.65 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  70. Horka nad Moravou - Havliczech 60 s Calibrou - 4 x A3, 2 x A2 + 2 x A1, 21. 10. 2023

  71. Zkouška I.: 3/7, 47.1 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  72. Zkouška II.: 1/7, 44.72 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  73. Zkouška III.: 3/7, 49.69 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  74. Zkouška IV.: Diskvalifikován

  75. Žabeň (okr. Frýdek-Místek) - Žabeňský skokan - dvojzkoušky, 15. 10. 2023

  76. zkouška MA3 1: 6/10, 46.08 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  77. zkouška MA3 2: 2/9, 40.02 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  78. Frýdlant nad Ostravicí - Beskid paws DVOJZKOUŠKY agility, 14. 10. 2023

  79. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  80. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  81. Šumperk - Havliczech 59 - 4 x A3 s Calibrou, 28. 09. 2023

  82. Zkouška I.: 2/4, 43.93 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  83. Zkouška II: 2/4, 43.02 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  84. Zkouška III.: 1/4, 45.87 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  85. Zkouška IV.: 2/4, 44.08 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  86. Suchdol nad Odrou - AGI NEDĚLE V ZÁŘÍ, 24. 09. 2023

  87. Zkouška 1: Diskvalifikován

  88. Zkouška 2: 1/4, 49.52 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  89. Frýdlant nad Ostravicí - Dvojzkoušky Zpátky do školy, 01. 09. 2023

  90. A3 - Druhý běh M: 2/6, 45.16 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  91. A3 - První běh M: Diskvalifikován

  92. A3 - treti beh M: Diskvalifikován

  93. Přerov - Dvojzkoušky, 19. 08. 2023

  94. Zkouška Agility 1: 1/7, 39.83 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  95. Zkouška Agility 2: Diskvalifikován

  96. Opava - PROSECCUP Aperitiv, 11. 08. 2023

  97. Zkouška II. MA3: 5/10, 50.85 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  98. Zkouška I. MA3: 2/10, 41.94 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  99. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2023, 07. 07. 2023 - 09. 07. 2023

  100. Agility 1 M: 13/63, 43.53 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  101. Agility 2 M: 11/59, 51.38 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  102. Agility 3 M: 7/62, 41.12 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  103. Agility 4 M: 24/60, 55.92 s, 13.92 tr. b., 3.93 m/s

  104. Exam MA3: 17/45, 45.84 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  105. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  106. Jumping 2 M: 28/51, 45.89 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  107. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 02. 07. 2023

  108. 1. zkouška MA3: 7/10, 50.65 s, 15.65 tr. b., 4.03 m/s

  109. 2. zkouška MA3: 1/10, 53.18 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  110. Mladeč - Nové Zámky - VII. Agility Cup Nové Zámky + J0, 01. 07. 2023

  111. Agility M: 3/18, 44.64 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  112. Jumping III. M: 4/18, 43.93 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  113. Jumping II. M: 2/18, 25.87 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  114. Šumperk - Havliczech 56 - 3 x A2, 3 x A3 s Calibrou, 30. 06. 2023

  115. Zkouška I.: 1/5, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  116. Zkouška II.: Diskvalifikován

  117. Zkouška III.: Diskvalifikován

  118. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  119. Agility II M: 15/49, 45.91 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  120. Agility I M: 27/50, 56.81 s, 11.81 tr. b., 3.87 m/s

  121. Jumping II M: Diskvalifikován

  122. Jumping I M: 20/50, 40.93 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  123. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkouškový rozjed, 16. 06. 2023

  124. MA3 1. zkouška: Diskvalifikován

  125. MA3 2. zkouška: Diskvalifikován

  126. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  127. Agility 4 M: Diskvalifikován

  128. Agility 5 M: 34/45, 52.78 s, 16.78 tr. b., 3.88 m/s

  129. Agility 6 M: Diskvalifikován

  130. Jumping 4 M: 9/45, 42.83 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  131. Jumping 5 M: 12/44, 44.44 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  132. Jumping 6 M: 21/42, 49.95 s, 10.95 tr. b., 4.24 m/s

  133. Horní Suchá - Hornosušské letní dvojzkoušky, 28. 05. 2023

  134. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  135. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  136. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  137. Agility 1: 18/66, 46.94 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  138. Agility 2: Diskvalifikován

  139. Jumping 1: 21/66, 41.57 s, 11.07 tr. b., 4.28 m/s

  140. Jumping 2: Diskvalifikován

  141. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 14. 05. 2023

  142. Druhý jumping M: 9/14, 42.53 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  143. MA3: 2/8, 49.28 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  144. První jumping M: Diskvalifikován

  145. Ostrava - Dvojzkoušky VITAR Veterinae, 13. 05. 2023

  146. 1st Agility Trial: 1/8, 44.96 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  147. 2nd Agility Trial: 3/8, 49.9 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  148. Krhová - RebelsJump a tuneliáda + A0, 08. 05. 2023

  149. Tuneliáda: 4/12, 34.11 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  150. 1. Jumping : Diskvalifikován

  151. 2. Jumping: 7/12, 41.28 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  152. Ostrava-Třebovice - Májové zkoušky, 06. 05. 2023

  153. zkouška MA3 1: Diskvalifikován

  154. zkouška MA3 2: 3/7, 52.48 s, 6.48 tr. b., 3.96 m/s

  155. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky, 01. 05. 2023

  156. druhá zkouška : Diskvalifikován

  157. první zkouška: Diskvalifikován

  158. třetí zkouška: Diskvalifikován

  159. Kaňovice - "Skoro" Máj v Kaňkách 4 - dvojzkoušky, 30. 04. 2023

  160. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  161. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  162. Mladeč - Nové Zámky - Jarní dvojzkoušky II. +A0, 22. 04. 2023

  163. 1.zkouška MA3: 5/11, 50.98 s, 20.0 tr. b., 4.16 m/s

  164. 2.zkouška MA3: 2/11, 45.46 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  165. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport dubnové TROJzkoušky, 16. 04. 2023

  166. 1. zkouška A3: Diskvalifikován

  167. 2 zkouška A3: 2/6, 34.97 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  168. 3 zkouška A3: Diskvalifikován

  169. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport velikonoční TROJzkoušky, 10. 04. 2023

  170. 1. zkouška A3: Diskvalifikován

  171. 2. zkouška A3: 3/9, 36.03 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  172. 3. zkouška A3: 1/9, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  173. Mladeč - Nové Zámky - Jarní dvojzkoušky + A0, 08. 04. 2023

  174. 1.Zkouška MA3: 3/9, 46.26 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  175. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  176. Kaňovice - Apríl v Kaňkách 3. - trojzkoušky, 01. 04. 2023

  177. 1. Zkouška MA3: 3/5, 47.53 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  178. 2. Zkouška MA3: 3/5, 41.0 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  179. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  180. Opava-Vlaštovičky - 2. páteční dvojzkoušky, 24. 03. 2023

  181. 1. zkouška A3: Diskvalifikován

  182. 2. zkouška A3: 3/6, 40.31 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  183. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové Tukobraní s JK Animals, 11. 03. 2023

  184. 1. zkouška MA3: 1/8, 44.22 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  185. 2. zkouška MA3: 3/8, 46.44 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  186. Čeladná - Dvojzkoušky Natures Wolf, 04. 03. 2023

  187. Agility Trial Natures Wolf I: Diskvalifikován

  188. Agility Trial Natures Wolf II: Diskvalifikován

  189. Opava-Vlaštovičky - 1. páteční dvojzkoušky, 24. 02. 2023

  190. 1. zkouška: Diskvalifikován

  191. 2. zkouška: Diskvalifikován

  192. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport únorové TROJzkoušky, 19. 02. 2023

  193. 1. zkouška A3: Diskvalifikován

  194. 2. zkouška A3: 3/8, 50.56 s, 8.56 tr. b., 3.66 m/s

  195. 3. zkouška A3: Diskvalifikován

  196. Mladeč - Nové Zámky - Litovel Winter cup 3. + A0, 19. 02. 2023

  197. Zkouška II. MA3: Diskvalifikován

  198. Zkouška I. MA3: Diskvalifikován

  199. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 11. 02. 2023

  200. 1. zkouška MA3: 2/7, 45.2 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  201. 2. zkouška MA3: 3/7, 51.51 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  202. Mladeč- Nové Zámky - Akinu Winter cup 2. +A0, 05. 02. 2023

  203. Zkouška II. MA3: 2/7, 43.01 s, 1.01 tr. b., 3.67 m/s

  204. Zkouška I. MA3: Diskvalifikován

  205. Mladeč- Nové Zámky - Litovel Winter cup 1., 29. 01. 2023

  206. Zkouška II. MA3: 2/6, 38.79 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  207. Zkouška I. MA3: Diskvalifikován

  208. Čeladná - Dvojzkoušky JK Animals, 14. 01. 2023

  209. Agility Trial II s JK Animals: Diskvalifikován

  210. Agility Trial I s JK Animals: Diskvalifikován

  211. Rožnov pod Radhoštěm - Jak na Nový rok... 23, 01. 01. 2023

  212. 1.zkouška A3: 1/5, 45.84 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  213. 2. zkouška A3: Diskvalifikován

  214. 3. zkouška A3: 1/5, 38.69 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  215. Čeladná - Dvojzkoušky Louie, 17. 12. 2022

  216. Agility Trial Louie I: 2/8, 42.38 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  217. Agility Trial Louie II: 1/8, 45.3 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  218. Sviadnov u Frýdku-Místku - Předvánoční Tukobraní II, 10. 12. 2022

  219. 1. zkouška MA3: 6/11, 48.47 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  220. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  221. Čeladná - Dvojzkoušky Dogplace, 26. 11. 2022

  222. Agility Trial Dogplace I: 4/11, 46.42 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  223. Agility Trial Dogplace II: 6/11, 44.48 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  224. Horka nad Moravou - Havliczech 49 s JK Animals, 19. 11. 2022

  225. 1. zkouška: Diskvalifikován

  226. 2. zkouška: 3/7, 44.92 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  227. 3. zkouška: Diskvalifikován

  228. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční Tukobraní I, 12. 11. 2022

  229. 1. zkouška M A3: Diskvalifikován

  230. 2. zkouška M A3: 3/8, 41.67 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  231. Horka nad Moravou - Havliczech 47, 28. 10. 2022

  232. Zkouška 1.: Diskvalifikován

  233. Zkouška 2.: 2/7, 46.38 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  234. Zkouška 3.: 3/7, 48.81 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  235. Brno - Podzimní Brno, 01. 10. 2022

  236. Agility MA: 7/24, 46.2 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  237. Jumping MA: 3/24, 36.03 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  238. Zkouška MA3: 3/13, 42.0 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  239. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  240. Agility: 33/73, 47.67 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  241. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 36/73, 47.75 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  242. Jumping: 19/73, 48.07 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  243. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 36/73, 45.95 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  244. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  245. ZKOUŠKA I.: 3/12, 42.4 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  246. ZKOUŠKA II.: Diskvalifikován

  247. Opava - PROSECCUP - After party, 28. 08. 2022

  248. Frizzante MA3: 7/13, 51.39 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  249. Spumante MA3: 3/13, 52.04 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  250. Suchdol nad Odrou - SRPNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 21. 08. 2022

  251. Agility Trial I: Diskvalifikován

  252. Agility Trial II: Diskvalifikován

  253. Ostrava-Martinov - O Pohár Naury VIII, 20. 08. 2022

  254. Jumping II M: 4/16, 44.82 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  255. Jumping M: 11/17, 39.82 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  256. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  257. Semetín u Vsetína - Dvojzkoušky, 13. 08. 2022

  258. ll. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  259. l. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  260. Mladeč- Nové Zámky - Dvojzkoušky a jumpingy s runningcontacts.eu, 06. 07. 2022

  261. Zkouška II. MA3: Diskvalifikován

  262. Zkouška MA3: 1/6, 47.48 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  263. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky s Dogfitness.cz, 05. 07. 2022

  264. 1. Zkouška MA3: 2/7, 42.7 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  265. 2. Zkouška MA3: 3/7, 46.39 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  266. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  267. MA Agility 1: Diskvalifikován

  268. MA Agility 2: Diskvalifikován

  269. MA Agility 3: Diskvalifikován

  270. MA Agility 4: Diskvalifikován

  271. MA Jumping 1: 46/77, 43.27 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  272. MA Jumping 2: Diskvalifikován

  273. Zkouška Exam M A3: Diskvalifikován

  274. Modrá - Trojzkoušky, 26. 06. 2022

  275. lll. Zkouška MA3: 2/7, 49.07 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  276. ll. Zkouška MA3: 1/7, 43.88 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  277. l. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  278. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  279. Agility I: 3/45, 43.41 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  280. Agility II: Diskvalifikován

  281. Jumping I: Diskvalifikován

  282. Jumping II: 11/44, 41.48 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  283. Suchdol nad Odrou - 3x ZKOUŠKY, 12. 06. 2022

  284. Agility Trial I: Diskvalifikován

  285. Agility Trial II: Diskvalifikován

  286. Agility Trial III: Diskvalifikován

  287. Ostrava - Dvojzkoušky Dogplace, 11. 06. 2022

  288. Dogplace Agility Trial I: Diskvalifikován

  289. Dogplace Agility Trial II: 1/5, 44.51 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  290. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 29. 05. 2022

  291. Agility II M: 6/26, 47.62 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  292. Agility I M: 1/26, 48.44 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  293. Agility lepší běh M: 4/26, 48.44 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  294. Jumping II M: 5/21, 45.65 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  295. Jumping I M: Diskvalifikován

  296. Jumping lepší běh M: 7/24, 45.65 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  297. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  298. Agility I: 19/60, 49.85 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  299. Agility II: Diskvalifikován

  300. Jumping I: 34/60, 44.62 s, 13.0 tr. b., 4.01 m/s

  301. Jumping II: 20/58, 42.68 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  302. Mohelnice - Havliczech 42, 20. 05. 2022

  303. TRIAL I.: Diskvalifikován

  304. TRIAL II.: Diskvalifikován

  305. Kroměříž - Májové dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  306. zkouška MA3 1: 2/4, 48.85 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  307. zkouška MA3 2: 3/4, 49.25 s, 10.25 tr. b., 4.1 m/s

  308. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky májové, 07. 05. 2022

  309. zkouška MA3 1: 2/7, 46.66 s, 15.0 tr. b., 4.44 m/s

  310. zkouška MA3 2: Diskvalifikován

  311. Kaňovice - Máj v Kaňkách II., 01. 05. 2022

  312. 1. Zkouška MA3: 1/3, 40.59 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  313. 2. Zkouška MA3: 1/3, 48.2 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  314. Kaňovice - Dvojzkoušky + 2x jumping A0, 30. 04. 2022

  315. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  316. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  317. Horka nad Moravou - Horký trojboj III., 24. 04. 2022

  318. Jumping A3: Diskvalifikován

  319. Zkouška I.: Diskvalifikován

  320. Zkouška II.: 2/3, 48.43 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  321. Kaňovice - Apríl v Kaňkách - Dvojzkoušky + jumping A0, 02. 04. 2022

  322. 1. Zkouška MA3: 3/3, 57.95 s, 25.95 tr. b., 3.14 m/s

  323. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  324. Horka nad Moravou - Horký trojboj II., 26. 03. 2022

  325. Zkouška I.: Diskvalifikován

  326. Zkouška II.: Diskvalifikován

  327. Zkouška III.: 2/6, 57.15 s, 5.15 tr. b., 3.67 m/s

  328. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  329. 1. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  330. 2. Zkouška A3 M: 6/9, 50.61 s, 13.11 tr. b., 3.75 m/s

  331. Horka nad Moravou - Horký trojboj I., 05. 03. 2022

  332. Zkouška I.: 3/7, 45.79 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  333. Zkouška II.: 3/7, 45.32 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  334. Zkouška III.: Diskvalifikován

  335. Brno - Zimní Brno 2, 26. 02. 2022

  336. Agility MA: 18/24, 47.98 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  337. Jumping MA: 23/28, 52.19 s, 14.19 tr. b., 3.76 m/s

  338. Zkouška MA3: 3/17, 56.75 s, 1.75 tr. b., 3.88 m/s

  339. Rožnov pod Radhoštěm - Rožnovský Dvojboj, 20. 02. 2022

  340. Rožnovský dvojboj 1. A3: 1/6, 42.51 s, 2.51 tr. b., 3.67 m/s

  341. Rožnovský dvojboj 2. A3: 2/6, 44.88 s, 14.88 tr. b., 3.48 m/s

  342. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 19. 02. 2022

  343. 1. Zkouška A3 M: 3/7, 47.94 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  344. 2. Zkouška A3 M: 7/7, 45.1 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  345. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  346. TRIAL I.: Diskvalifikován

  347. TRIAL II.: Diskvalifikován

  348. Opava - Vlaštovičky - Únorový trojboj v ABSce, 06. 02. 2022

  349. Agility Trial I: Diskvalifikován

  350. Agility Trial II: 3/9, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  351. Agility Trial III: 2/9, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  352. Brno - Zimní Brno 1, 29. 01. 2022

  353. Agility MA: Diskvalifikován

  354. Jumping MA: Diskvalifikován

  355. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  356. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  357. Vitar Agility Trial I: Diskvalifikován

  358. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  359. Rožnov pod Radhoštěm - Jak na Nový rok..., 01. 01. 2022

  360. 1.: 1/2, 52.06 s, 8.06 tr. b., 3.36 m/s

  361. 2.: 1/2, 43.19 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  362. Rožnov pod Radhoštěm - Nejlepší na konec, 31. 12. 2021

  363. 1. A1: Diskvalifikován

  364. 2. A1: Diskvalifikován

  365. 3. A1: 1/1, 60.03 s, 36.03 tr. b., 2.6 m/s

  366. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 18. 12. 2021

  367. JK Animals Agility Trial I: 2/11, 41.36 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  368. JK Animals Agility Trial II: Diskvalifikován

  369. Opava - Vlaštovičky - Páteční Dvojboj, 10. 12. 2021

  370. Agility Trial I: 2/4, 41.02 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  371. Agility Trial II: 2/4, 37.54 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  372. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  373. VITAR Agility Trial I: Diskvalifikován

  374. VITAR Agility Trial II: 2/11, 52.0 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  375. Horka nad Moravou - Havliczech 38, 20. 11. 2021

  376. TRIAL I.: 3/4, 59.21 s, 19.21 tr. b., 3.21 m/s

  377. TRIAL II.: Diskvalifikován

  378. TRIAL III.: 2/4, 43.12 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  379. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  380. Agility Trial I: 6/9, 55.45 s, 15.45 tr. b., 3.73 m/s

  381. Agility Trial II: 3/9, 46.72 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  382. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 03. 10. 2021

  383. 1. Zkouška MA2: 8/11, 47.63 s, 11.63 tr. b., 3.72 m/s

  384. 2. Zkouška MA2: 2/11, 47.55 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  385. Horní Suchá - Hornosušské podzimní dvojzkoušky, 19. 09. 2021

  386. 1. Zkouška A2 M: Diskvalifikován

  387. 2. zkouška A2 M: 3/5, 67.12 s, 22.12 tr. b., 3.13 m/s

  388. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky chlapské léto, 18. 09. 2021

  389. zkouška MA1 1: 1/5, 41.16 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  390. zkouška MA1 2: Diskvalifikován

  391. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  392. Agility Trial I: 3/11, 43.07 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  393. Agility Trial II: 6/11, 43.38 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  394. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  395. Agility Brut M: Diskvalifikován

  396. Demi Z MA1: 3/3, 42.83 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  397. Jumping Extra Dry M: 8/23, 53.43 s, 9.43 tr. b., 3.82 m/s

  398. Kroměříž - Sváteční dvojzkoušky, 06. 07. 2021

  399. Agility Trial I: Diskvalifikován

  400. Agility Trial II: 4/7, 47.48 s, 18.48 tr. b., 3.2 m/s

  401. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky prázdniny za dveřmi, 27. 06. 2021

  402. zkouška MA1 1: 4/12, 41.02 s, 10.0 tr. b., 3.66 m/s

  403. zkouška MA1 2: 7/12, 41.76 s, 10.0 tr. b., 3.52 m/s

  404. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v červnu, 13. 06. 2021

  405. 1. Agility: 8/14, 62.94 s, 22.94 tr. b., 3.5 m/s

  406. 1. jumping: 3/14, 49.02 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  407. 2. agility: 4/14, 54.66 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  408. 2. jumping: 5/13, 44.34 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  409. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  410. Agility Trial I: 4/8, 43.18 s, 5.0 tr. b., 3.47 m/s

  411. Agility Trial II: 3/8, 40.04 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  412. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky, 04. 06. 2021

  413. Agility Trial II: Diskvalifikován

  414. Aility Trial I: Diskvalifikován

  415. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  416. 1. Zkouška A1 M: 3/6, 43.85 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  417. 2. Zkouška A1 M: 3/6, 39.79 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s