Cz En

023114

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavlína Wlochová, Tricolori team

    Člen KA

Pes

  1. Abby Gayl od Přelické zvonice, Sheltie

Výsledky

  1. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  2. Agility I: Diskvalifikován

  3. Agility II: Diskvalifikován

  4. Jumping I: 12/45, 41.5 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  5. Jumping II: 17/44, 43.0 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  6. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  7. Agility I: 13/60, 51.55 s, 0.55 tr. b., 4.27 m/s

  8. Agility II: Diskvalifikován

  9. Jumping I: 31/60, 38.02 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  10. Jumping II: Diskvalifikován

  11. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky májové, 07. 05. 2022

  12. zkouška MA3 1: Diskvalifikován

  13. zkouška MA3 2: Diskvalifikován

  14. Horní Suchá - Hornosušské podzimní dvojzkoušky, 19. 09. 2021

  15. 1. zkouška A3 M: 2/7, 41.55 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  16. 2. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  17. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  18. Agility I: 23/71, 49.64 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  19. Agility II: Diskvalifikován

  20. Jumping I: 40/71, 43.88 s, 11.88 tr. b., 4.22 m/s

  21. Jumping II: Diskvalifikován

  22. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  23. Agility Trial: 2/9, 44.96 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  24. Earth dog's labyrinth: 4/16, 35.71 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  25. Frog's course: 4/18, 24.97 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  26. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  27. 1. Zkouška A3 M: 2/8, 42.96 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  28. 2. Zkouška A3 M: 3/8, 46.36 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  29. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  30. JUMPING ORIGINAL II M: 8/16, 35.87 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  31. JUMPING ORIGINAL I M: 2/17, 34.93 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  32. ZKOUŠKA MA3: Diskvalifikován

  33. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  34. Agility Open: Diskvalifikován

  35. Agility Trial: 5/9, 48.45 s, 5.45 tr. b., 4.02 m/s

  36. Jumping Open: 11/14, 67.32 s, 17.32 tr. b., 3.12 m/s

  37. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  38. zkouška MA3 1: 8/10, 40.77 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  39. zkouška MA3 2: Diskvalifikován

  40. zkouška MA3 3: 6/9, 48.91 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  41. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  42. Jumping Open I: Diskvalifikován

  43. Jumping Open II: 8/17, 36.2 s, 7.2 tr. b., 4.03 m/s

  44. Jumping Open III: 8/16, 33.48 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  45. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  46. Agility I: Diskvalifikován

  47. Agility II: 34/62, 49.97 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  48. Jumping I: Diskvalifikován

  49. Jumping II: 45/58, 41.86 s, 6.86 tr. b., 4.3 m/s

  50. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  51. 1. zkouška MA3: 2/13, 45.74 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  52. 2. zkouška MA3: 7/13, 44.05 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  53. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  54. ZkA I: 4/15, 48.86 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  55. ZkA II: 7/15, 47.82 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  56. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  57. Agility I: 4/36, 39.69 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  58. FINAL: Diskvalifikován

  59. Jumping I: 7/36, 35.13 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  60. Jumping II: 8/36, 30.43 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  61. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  62. Jumping Open: 11/22, 40.62 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  63. ZkA I: Diskvalifikován

  64. ZkA II: 2/14, 39.5 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  65. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  66. ZkA I: 2/12, 42.91 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  67. ZkA II: 3/12, 44.42 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  68. ZkA III: 4/11, 45.98 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  69. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  70. Jumping open MA: 3/12, 41.32 s, 5.32 tr. b., 3.73 m/s

  71. Jumping tunel MA: 2/12, 27.6 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  72. Zkouška MA3: 1/4, 42.46 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  73. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  74. Agility Open: 11/65, 41.11 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  75. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  76. Jumping Open: 41/69, 43.88 s, 11.88 tr. b., 3.78 m/s

  77. Jumping Squads as Individual: 24/69, 49.87 s, 13.87 tr. b., 4.17 m/s

  78. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  79. Agility open M: 5/19, 40.72 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  80. Jumping open M: 3/19, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  81. Tuneliáda M: 3/16, 22.31 s, 0.0 tr. b., 6.36 m/s

  82. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  83. Zkouška MA3 2: Diskvalifikován

  84. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  85. Jumping 1: 12/24, 42.81 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  86. Jumping 2: Diskvalifikován

  87. Zkoušky: 7/11, 45.95 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  88. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  89. Agility I: 11/40, 47.87 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  90. Agility II: 17/39, 51.48 s, 11.48 tr. b., 3.81 m/s

  91. Jumping I: Diskvalifikován

  92. Jumping II: 8/40, 44.48 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  93. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  94. Agility Open: 14/30, 52.59 s, 17.59 tr. b., 3.61 m/s

  95. Agility Trial: 5/12, 46.08 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  96. Jumping Open: Diskvalifikován

  97. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  98. Zkouška 1 MA3: 3/10, 47.87 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  99. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  100. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  101. Agility Trial I: 2/6, 39.49 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  102. Agility Trial II: 2/6, 40.63 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  103. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  104. 1. zkouška MA3: 2/6, 41.26 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  105. 2. zkouška MA3: 2/6, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  106. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  107. Agility I: 16/35, 42.83 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  108. GRAND FINAL: 7/15, 46.14 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  109. Jumping I: 12/35, 36.27 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  110. Jumping II: 7/35, 33.17 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  111. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  112. Agility Trial I: Diskvalifikován

  113. Agility Trial II: Diskvalifikován

  114. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  115. Agility M M: 4/26, 39.55 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  116. Jumping M M: Diskvalifikován

  117. Zkouška MA3 MA3: Diskvalifikován

  118. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  119. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  120. 2.zkouška MA3: 3/8, 44.85 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  121. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  122. Agility Open: Diskvalifikován

  123. Agility Trial: 5/14, 47.34 s, 11.34 tr. b., 3.82 m/s

  124. Jumping Open: Diskvalifikován

  125. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  126. Agility M: 3/17, 34.21 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  127. Jump M: 3/17, 30.41 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  128. Zkouška MA3: 5/8, 42.52 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  129. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  130. Agility Open: 4/20, 36.6 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  131. Agility Trial: Diskvalifikován

  132. Jumping Open: 8/22, 35.54 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  133. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  134. Agility I: 3/7, 37.3 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  135. Agility II: 3/7, 33.57 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  136. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  137. zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  138. zkouška 2 MA3: 1/3, 43.28 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  139. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  140. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  141. I. zkouška MA3: 7/12, 55.42 s, 24.42 tr. b., 3.09 m/s

  142. Jumping A2 + A3 M: 5/19, 30.13 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  143. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  144. Agility I: Diskvalifikován

  145. Agility II FINAL: 11/17, 42.52 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  146. Jumping I: 26/37, 36.91 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  147. Jumping II: 5/37, 29.33 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  148. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  149. Agility open 1 M: Diskvalifikován

  150. Agility open 2 M: Diskvalifikován

  151. Zkoušky MA3: 5/9, 48.35 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  152. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  153. Trial II. MA3: Diskvalifikován

  154. Trial I. MA3: 2/7, 44.22 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  155. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  156. Agility Open: 2/23, 42.44 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  157. Agility Trial: Diskvalifikován

  158. Jumping Open: Diskvalifikován

  159. Ostrava - Bestagility pohár & Mistrovství ČR klubu kníračů v agility, 12. 08. 2017

  160. Agility Open: 1/11, 41.07 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  161. Agility Trial: 1/5, 40.17 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  162. Jumping Open: 2/11, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  163. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  164. Agility M: 1/15, 40.87 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  165. Jumping M: Diskvalifikován

  166. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  167. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  168. zkouška 1 MA2: 1/8, 43.54 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  169. zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  170. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  171. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  172. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  173. 3. zkouška MA2: 3/9, 42.4 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  174. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  175. Agility Med Ne: Diskvalifikován

  176. Agility Med So: Diskvalifikován

  177. Jumping Med Ne: Diskvalifikován

  178. Jumping Med So: 19/39, 41.64 s, 12.64 tr. b., 3.87 m/s

  179. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  180. 1.běh MA2: Diskvalifikován

  181. 2.běh MA2: 1/9, 40.24 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  182. 3.běh MA2: 5/9, 38.6 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  183. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  184. Agility MA: 14/30, 43.32 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  185. Jumping MA: 11/30, 43.82 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  186. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  187. Brno - Zimní Brno II., 04. 02. 2017

  188. Agility MA M: 4/13, 46.34 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  189. Jumping II MA M: 4/13, 26.76 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  190. Jumping I MA M: 6/13, 33.32 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  191. Zkouška MA2 MA2: 4/5, 45.23 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  192. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  193. Agility MA: Diskvalifikován

  194. Jumping MA: 8/21, 42.27 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  195. Zkouška MA2: 5/8, 38.39 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  196. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  197. II. zkouška MA2: 3/7, 44.08 s, 5.8 tr. b., 3.74 m/s

  198. I. zkouška MA2: 1/7, 36.84 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  199. Jumping open M: 8/18, 36.17 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  200. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  201. Agility I SH: 9/33, 45.68 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  202. Jumping II SH: Diskvalifikován

  203. Jumping I SH: 13/33, 43.81 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  204. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  205. Agility Ne M: Diskvalifikován

  206. Agility So M: 2/14, 48.54 s, 0.54 tr. b., 3.5 m/s

  207. Jumping Ne M: Diskvalifikován

  208. Jumping So M: 7/14, 33.66 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  209. Zkouška Ne MA2: 1/3, 44.0 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  210. Zkouška So MA2: 2/3, 41.94 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  211. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  212. Jumping I: 10/20, 32.39 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  213. Jumping II: Diskvalifikován

  214. Jumping III: 8/20, 24.96 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  215. Bílsko - Dvojzkoušky a jumping o Pegasovu kost, 04. 09. 2016

  216. Agility: Diskvalifikován

  217. Agility II: 1/8, 38.14 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  218. Jumping Open: 5/12, 43.7 s, 10.7 tr. b., 3.43 m/s

  219. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  220. Agility I: 1/8, 36.76 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  221. Agility II: 2/8, 34.98 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  222. TUNELIADA: 11/29, 26.29 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  223. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  224. Jumping II M: Diskvalifikován

  225. Jumping I. M: 10/19, 32.62 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  226. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  227. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 15. 05. 2016

  228. 1. zkouška MA2: 2/6, 36.04 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  229. 2. zkouška MA2: 3/6, 41.47 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  230. 3. zkouška MA2: 1/6, 38.72 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  231. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  232. Agility open M: 4/28, 41.31 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  233. Jumping open M: Diskvalifikován

  234. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  235. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XV, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  236. Agility Open Medium: 3/19, 49.69 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  237. Agility Open (neděle) Medium: 8/17, 45.81 s, 20.0 tr. b., 3.82 m/s

  238. Jumping Open Medium: 8/18, 39.96 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  239. Jumping Open (neděle) Medium: Diskvalifikován

  240. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  241. Zkouška MA2 (Ne): Diskvalifikován

  242. Rožnov pod Radhoštěm - Jumpingy U LESA, 02. 04. 2016

  243. Jump 1 M: 8/18, 38.28 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  244. Jump 2 M: Diskvalifikován

  245. Jump U Lesa M: 5/18, 24.79 s, 24.79 tr. b., 0.0 m/s

  246. Hranice - Hranické hrátky, 03. 10. 2015

  247. Agility: 5/10, 40.83 s, 10.83 tr. b., 3.48 m/s

  248. Agility Open: Diskvalifikován

  249. Jumping Open: 18/23, 50.07 s, 29.07 tr. b., 2.74 m/s

  250. Suchdol nad Odrou - Nativia agility speciál, 27. 09. 2015

  251. Agility 1 M: 3/13, 43.15 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  252. Agility 2 M: 5/13, 48.95 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  253. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  254. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Podzimní snažení, 20. 09. 2015

  255. 1.zkouška MA2: 1/3, 42.87 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  256. 2.zkouška MA2: 2/3, 50.03 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  257. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 17. 05. 2015

  258. Zkoušky MA1 1 MA1: 4/10, 45.83 s, 16.83 tr. b., 3.27 m/s

  259. Zkoušky MA1 2 MA1: 2/10, 31.49 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  260. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Jarní snažení, 03. 05. 2015

  261. 1.zkouška MA1: 4/10, 34.25 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  262. 2.zkouška MA1: 4/10, 41.47 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  263. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 18. 04. 2015

  264. 1 zkouska MA1 MA1: 2/3, 36.93 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  265. 2 zkouska MA1 MA1: 2/3, 34.0 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  266. Czeladź, PL - SILESIAN OPEN, 21. 02. 2015 - 22. 02. 2015

  267. Agility Individual: Diskvalifikován

  268. Agility Squads: 27/43, 49.09 s, 19.09 tr. b., 3.4 m/s

  269. Jumping Individual: Diskvalifikován

  270. Jumping Individual: Diskvalifikován

  271. Jumping Squads: Diskvalifikován

  272. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  273. agility M: 3/10, 50.03 s, 12.03 tr. b., 3.4 m/s

  274. Agility Neděle M: Diskvalifikován

  275. Jumping M: Diskvalifikován

  276. Jumping Neděle M: 3/10, 33.67 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  277. Zkoušky MA1 MA1: Diskvalifikován

  278. Zkoušky MA1 Neděle MA1: Diskvalifikován

  279. Suchdol nad Odrou - Trojzkoušky, 13. 04. 2014

  280. 1.zkouška MA1: Diskvalifikován

  281. 2.zkouška MA1: Diskvalifikován

  282. 3.zkouška MA1: Diskvalifikován