063219

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Vít Chovanec, Valašagi

    Arrow_down

Pes

  1. Tinsel z Ďáblovy studánky, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Praha - Kvalifikační závod na Senior Open Agility World Championship 2024, 13. 04. 2024 - 14. 04. 2024

  2. Agility II M: 8/14, 44.7 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  3. Agility I M: 8/14, 54.83 s, 23.83 tr. b., 3.63 m/s

  4. Jumping II M: 10/14, 44.88 s, 9.38 tr. b., 3.9 m/s

  5. Jumping I M: 10/14, 43.66 s, 14.66 tr. b., 3.92 m/s

  6. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2023

  7. Agility M: 11/24, 46.19 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  8. Jumping M: Diskvalifikován

  9. ZkouškaMA3: 7/16, 53.33 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  10. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní II s Akinu, 09. 12. 2023

  11. 1. zkouška M A3: 5/6, 57.38 s, 18.38 tr. b., 3.4 m/s

  12. 2. zkouška M A3: 3/6, 58.88 s, 12.88 tr. b., 3.46 m/s

  13. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport páteční DVOJpohodička, 08. 12. 2023

  14. 1. zkouška: 4/6, 39.06 s, 2.06 tr. b., 3.79 m/s

  15. 2. zkouška: 4/6, 37.53 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  16. 3. zkouška: 3/5, 36.92 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  17. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní I, 25. 11. 2023

  18. 1. zkouška M A3: Diskvalifikován

  19. 2. zkouška M A3: Diskvalifikován

  20. Mikulůvka - Honzíkova cesta, 22. 10. 2023

  21. Zkouška A3 II M: 3/7, 54.15 s, 13.15 tr. b., 3.71 m/s

  22. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  23. Rožnov pod Radhoštěm - 3zkoušky s Lenkou Pánkovou, 06. 08. 2023

  24. 1.zkouška: 2/5, 44.44 s, 3.44 tr. b., 3.67 m/s

  25. 2.zkouška: 3/5, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  26. 3.zkouška: Diskvalifikován

  27. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  28. Agility II M: 12/49, 50.37 s, 0.37 tr. b., 4.11 m/s

  29. Agility I M: 12/50, 55.73 s, 0.73 tr. b., 3.95 m/s

  30. Jumping II M: Diskvalifikován

  31. Jumping I M: 12/50, 43.07 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  32. Luhačovice - Dvojzkoušky Luhačovice, 10. 06. 2023

  33. Zkouška Agility 1: Diskvalifikován

  34. Zkouška Agility 2: 1/5, 53.61 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  35. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  36. Agility 1: 21/66, 52.79 s, 9.79 tr. b., 3.83 m/s

  37. Agility 2: Diskvalifikován

  38. Jumping 1: Diskvalifikován

  39. Jumping 2: 15/65, 52.38 s, 3.38 tr. b., 3.89 m/s

  40. Krhová - RebelsJump a tuneliáda + A0, 08. 05. 2023

  41. Tuneliáda: 9/12, 39.88 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  42. 1. Jumping : 3/12, 50.9 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  43. 2. Jumping: 3/12, 39.7 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  44. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky, 01. 05. 2023

  45. druhá zkouška : 3/5, 49.84 s, 5.84 tr. b., 4.01 m/s

  46. první zkouška: Diskvalifikován

  47. třetí zkouška: 3/5, 51.88 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  48. Záhlinice - Záhlinické trojzkoušky, 16. 04. 2023

  49. 1st Agility Trial: 6/11, 47.52 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  50. 2nd Agility Trial: 5/11, 50.97 s, 10.97 tr. b., 3.71 m/s

  51. 3rd Agility Trial: 2/11, 51.77 s, 5.77 tr. b., 3.75 m/s

  52. Třebíč - Velikonoční beránek 2023, 10. 04. 2023

  53. AGILITY M: 6/16, 60.32 s, 10.32 tr. b., 3.48 m/s

  54. JUMPING 1 M: 4/16, 51.17 s, 6.17 tr. b., 3.91 m/s

  55. JUMPING 2 M: Diskvalifikován

  56. Třebíč - Mini velikonoční dvojzkoušky, 09. 04. 2023

  57. Zkouška 1 MA3: 1/8, 55.88 s, 0.88 tr. b., 3.94 m/s

  58. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  59. Brno - Zimní Brno 3, 18. 03. 2023

  60. Agility MA: 9/22, 57.44 s, 10.44 tr. b., 3.62 m/s

  61. Jumping MA: 9/23, 56.77 s, 12.77 tr. b., 3.88 m/s

  62. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  63. Čeladná - Dvojzkoušky Natures Wolf, 04. 03. 2023

  64. Agility Trial Natures Wolf I: 2/10, 57.91 s, 4.91 tr. b., 3.66 m/s

  65. Agility Trial Natures Wolf II: Diskvalifikován

  66. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2022

  67. Agility MA: 9/25, 53.43 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  68. Jumping MA: Diskvalifikován

  69. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  70. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 19. 11. 2022

  71. Agility I Sheltie: 8/36, 50.59 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  72. Jumping II Sheltie: Diskvalifikován

  73. Jumping I Sheltie: Diskvalifikován

  74. Horka nad Moravou - Havliczech 48 s Vitakraft, 05. 11. 2022

  75. 1. zkouška A3: Diskvalifikován

  76. 2. zkouška A3: Diskvalifikován

  77. 3. zkouška A3: Diskvalifikován

  78. Brno - Podzimní Brno, 01. 10. 2022

  79. Agility MA: 9/24, 55.88 s, 6.88 tr. b., 3.56 m/s

  80. Jumping MA: Diskvalifikován

  81. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  82. Solanec pod Soláněm - Free Sport(ovní) LOUČENÍ S LÉTEM, 28. 09. 2022

  83. Agility Trial I: Diskvalifikován

  84. Agility Trial II: 3/8, 48.72 s, 7.22 tr. b., 3.82 m/s

  85. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 17. 09. 2022

  86. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  87. 2.Zkouška MA3: 3/5, 49.62 s, 11.62 tr. b., 3.65 m/s

  88. 3.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  89. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 10. 09. 2022

  90. Agility M: Diskvalifikován

  91. Jumping M: Diskvalifikován

  92. Tuneliáda M: 35/53, 46.45 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  93. Opava - PROSECCUP, 27. 08. 2022

  94. Agility EXTRA DRY M: 7/23, 56.12 s, 5.12 tr. b., 3.83 m/s

  95. Jumping DRY M: 17/25, 52.76 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  96. Jumping ZERO BRUT M: 9/25, 56.85 s, 7.85 tr. b., 3.85 m/s

  97. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  98. 1. Zkouška A3 M: 4/9, 53.37 s, 9.87 tr. b., 3.65 m/s

  99. 2. Zkouška A3 M: 4/9, 49.66 s, 2.16 tr. b., 3.83 m/s

  100. Brno - BENEFIČNÍ DVOJZKOUŠKY AGILITY, 06. 03. 2022

  101. 1. Zkouška MA3: 7/10, 60.03 s, 14.03 tr. b., 3.66 m/s

  102. 2. Zkouška MA3: 7/10, 62.1 s, 16.1 tr. b., 3.54 m/s

  103. Brno - Zimní Brno 2, 26. 02. 2022

  104. Agility MA: 10/24, 51.06 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  105. Jumping MA: 17/28, 50.72 s, 2.72 tr. b., 3.86 m/s

  106. Zkouška MA3: 7/17, 60.18 s, 10.18 tr. b., 3.66 m/s

  107. Brno - Zimní Brno 1, 29. 01. 2022

  108. Agility MA: 13/27, 57.87 s, 10.87 tr. b., 3.59 m/s

  109. Jumping MA: 9/27, 42.97 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  110. Zkouška MA2: 1/7, 49.22 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  111. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  112. Vitar Agility Trial I: 4/13, 56.59 s, 5.0 tr. b., 3.32 m/s

  113. Vitar Agility Trial II: 2/13, 52.61 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  114. Brno - Vánoční Brno, 18. 12. 2021

  115. Agility MA: 12/20, 62.97 s, 21.97 tr. b., 3.32 m/s

  116. Jumping MA: 6/20, 41.3 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  117. Zkouška MA2: 2/5, 52.64 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  118. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 20. 11. 2021

  119. Agility - Sheltie: 7/30, 55.38 s, 0.38 tr. b., 3.72 m/s

  120. Grand Final - Sheltie: 8/14, 44.85 s, 5.85 tr. b., 3.57 m/s

  121. Jumping II - Sheltie: 22/30, 37.72 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  122. Jumping I - Sheltie: 20/30, 37.2 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  123. Brno - Podzimní Brno, 23. 10. 2021

  124. Agility MA: 13/27, 49.44 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  125. Jumping MA: 10/29, 42.03 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  126. Zkouška MA2: 3/5, 53.68 s, 14.68 tr. b., 3.07 m/s

  127. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 02. 10. 2021

  128. Agility M: 8/44, 59.23 s, 8.23 tr. b., 3.71 m/s

  129. Agility M: 8/44, 59.23 s, 8.23 tr. b., 3.71 m/s

  130. Jumping M: Diskvalifikován

  131. Jumping M: Diskvalifikován

  132. Tuneliáda M: 35/45, 35.65 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  133. Tuneliáda M: 35/45, 35.65 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  134. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v září, 19. 09. 2021

  135. Agility 1: Diskvalifikován

  136. Agility 2: 7/17, 60.4 s, 5.4 tr. b., 3.51 m/s

  137. Jumping: 8/17, 55.23 s, 2.23 tr. b., 3.82 m/s

  138. Jumping 1: 4/20, 55.23 s, 2.23 tr. b., 3.97 m/s

  139. Jumping 2: 10/18, 54.9 s, 16.9 tr. b., 3.84 m/s

  140. Hranice - VII. Hranické Hrátky, 18. 09. 2021

  141. Agility Open: 7/23, 50.41 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  142. Agility Trial: 5/9, 57.81 s, 10.81 tr. b., 3.51 m/s

  143. Jumping Open: 13/23, 51.59 s, 11.59 tr. b., 3.78 m/s

  144. Modrá - Trojzkoušky II, 12. 09. 2021

  145. 1. Zkouška MA2: 2/9, 56.47 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  146. 2. Zkouška MA2: 2/9, 53.6 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  147. 3. Zkouška MA2: 2/9, 50.13 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  148. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  149. Agility Brut M: Diskvalifikován

  150. Demi Z MA2: 2/10, 61.92 s, 22.92 tr. b., 3.54 m/s

  151. Jumping Extra Dry M: 3/23, 50.32 s, 1.32 tr. b., 4.05 m/s

  152. Sedlec u Mikulova - Calibra CZECH cup 2021 s Cibulkou, 24. 07. 2021

  153. 1. Agility - M - Zletilí: Diskvalifikován

  154. 2. Agility - M - Zletilí: 11/17, 52.84 s, 8.84 tr. b., 3.94 m/s

  155. 3. Jumping - M - Zletilí: 5/17, 49.3 s, 11.3 tr. b., 3.61 m/s

  156. Šumperk - Havliczech 030, 10. 07. 2021

  157. TRIAL I.: Diskvalifikován

  158. TRIAL II.: Diskvalifikován

  159. Šumperk - Havliczech 033, 09. 07. 2021

  160. TRIAL I.: 3/7, 48.82 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  161. TRIAL II. : Diskvalifikován

  162. Šlapanice - Šlapanický vlk 2021, 26. 06. 2021

  163. Agility M: 6/23, 54.83 s, 0.83 tr. b., 3.83 m/s

  164. Jumping M: 5/23, 44.26 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  165. Zkouška MA2: 3/9, 52.08 s, 6.08 tr. b., 3.65 m/s

  166. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  167. Agility I: Diskvalifikován

  168. Agility II: Diskvalifikován

  169. Jumping I: Diskvalifikován

  170. Jumping II: 15/62, 53.02 s, 3.02 tr. b., 3.87 m/s

  171. Luhačovice - Dvojzkoušky Luhačovice, 12. 06. 2021

  172. 1. Zkouška MA2: 2/7, 63.98 s, 13.98 tr. b., 3.44 m/s

  173. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  174. Zlín - O Zlínský ranec XVI., 05. 06. 2021

  175. 1. Zkouška MA2: 2/5, 60.34 s, 15.34 tr. b., 3.31 m/s

  176. 2. Zkouška MA2: 3/5, 53.12 s, 12.12 tr. b., 3.45 m/s

  177. Šumperk - Havliczech 41, 28. 05. 2021

  178. Trial I.: Diskvalifikován

  179. Trial II.: Diskvalifikován

  180. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  181. Zk. 1: 2/4, 52.97 s, 6.97 tr. b., 3.06 m/s

  182. Zk. 2: 3/4, 55.71 s, 17.71 tr. b., 3.07 m/s

  183. Zk. 3: 2/4, 56.33 s, 3.33 tr. b., 3.28 m/s

  184. Záhlinice - Záhlinické trojzkoušky, 28. 09. 2020

  185. 1. Zkouška M A2: 2/7, 49.9 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  186. 2. Zkouška M A2: 3/7, 59.8 s, 26.8 tr. b., 3.38 m/s

  187. 3. Zkouška M A2: Diskvalifikován

  188. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  189. JUMPING ORIGINAL II M: Diskvalifikován

  190. JUMPING ORIGINAL I M: 9/17, 48.8 s, 6.8 tr. b., 3.4 m/s

  191. ZKOUŠKA MA2: Diskvalifikován

  192. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  193. Agility M: 19/38, 60.49 s, 9.49 tr. b., 3.55 m/s

  194. Jumping M: 28/40, 48.11 s, 17.11 tr. b., 3.33 m/s

  195. Tuneliáda M: 29/37, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  196. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  197. 1. zkouška: 1/5, 56.93 s, 8.93 tr. b., 3.2 m/s

  198. 2. zkouška: 3/5, 60.31 s, 26.31 tr. b., 2.77 m/s

  199. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  200. Agility Open: 6/17, 62.07 s, 32.07 tr. b., 3.06 m/s

  201. Agility Trial: 3/6, 58.54 s, 7.54 tr. b., 3.4 m/s

  202. Jumping Open: 9/18, 62.61 s, 21.61 tr. b., 3.07 m/s

  203. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  204. Agility M: Diskvalifikován

  205. Jumping M: Diskvalifikován

  206. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  207. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  208. ZkA I: 1/5, 46.89 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  209. ZkA II: 3/5, 48.14 s, 0.0 tr. b., 3.39 m/s

  210. ZkA III: 4/5, 49.13 s, 10.0 tr. b., 3.42 m/s

  211. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  212. 1. Zkouška MA1: 3/8, 47.75 s, 0.0 tr. b., 3.31 m/s

  213. 2. Zkouška MA1: 1/8, 55.94 s, 1.94 tr. b., 2.7 m/s

  214. 3. Zkouška MA1: 4/8, 55.81 s, 5.81 tr. b., 2.74 m/s

  215. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  216. 1. Zkouška MA1: 1/5, 41.61 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  217. 2. Zkouška MA1: 2/5, 47.49 s, 0.0 tr. b., 3.16 m/s

  218. 3. Zkouška MA1: 2/5, 44.19 s, 0.0 tr. b., 3.39 m/s

  219. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  220. Agility M: Diskvalifikován

  221. Jumping M: 20/24, 57.84 s, 20.84 tr. b., 2.9 m/s

  222. ZkouškaMA1: Diskvalifikován

  223. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  224. TRIAL I.: Diskvalifikován

  225. TRIAL II.: 6/9, 49.66 s, 5.0 tr. b., 3.22 m/s

  226. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  227. ZkA I: 2/6, 57.68 s, 17.68 tr. b., 2.62 m/s

  228. ZkA II: 2/6, 61.49 s, 11.49 tr. b., 2.7 m/s

  229. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  230. 1. Zkouška A1 M: 2/6, 53.44 s, 12.44 tr. b., 3.37 m/s

  231. 2. Zkouška A1 M: 4/6, 51.2 s, 1.2 tr. b., 3.44 m/s

  232. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  233. Zk Agility I: 3/10, 58.93 s, 15.93 tr. b., 2.8 m/s

  234. Zk Agility II: Diskvalifikován

  235. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  236. 1. zkouška MA1: 1/8, 41.92 s, 0.0 tr. b., 3.15 m/s

  237. 2. zkouška MA1: 1/8, 44.59 s, 6.59 tr. b., 2.96 m/s

  238. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  239. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  240. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  241. Zkouška MA1 sobota: 4/6, 59.63 s, 16.63 tr. b., 2.68 m/s