Cz En

063219

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Vít Chovanec, Valašagi

    Člen KA

Pes

  1. Tinsel z Ďáblovy studánky, Sheltie

Výsledky

  1. Záhlinice - Záhlinické trojzkoušky, 28. 09. 2020

  2. 1. Zkouška M A2: 2/7, 49.9 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  3. 2. Zkouška M A2: 3/7, 59.8 s, 26.8 tr. b., 3.38 m/s

  4. 3. Zkouška M A2: Diskvalifikován

  5. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  6. JUMPING ORIGINAL II M: Diskvalifikován

  7. JUMPING ORIGINAL I M: 9/17, 48.8 s, 6.8 tr. b., 3.4 m/s

  8. ZKOUŠKA MA2: Diskvalifikován

  9. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  10. Agility M: 19/38, 60.49 s, 9.49 tr. b., 3.55 m/s

  11. Jumping M: 28/40, 48.11 s, 17.11 tr. b., 3.33 m/s

  12. Tuneliáda M: 29/37, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  13. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  14. 1. zkouška: 1/5, 56.93 s, 8.93 tr. b., 3.2 m/s

  15. 2. zkouška: 3/5, 60.31 s, 26.31 tr. b., 2.77 m/s

  16. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  17. Agility Open: 6/17, 62.07 s, 32.07 tr. b., 3.06 m/s

  18. Agility Trial: 3/6, 58.54 s, 7.54 tr. b., 3.4 m/s

  19. Jumping Open: 9/18, 62.61 s, 21.61 tr. b., 3.07 m/s

  20. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  21. Agility M: Diskvalifikován

  22. Jumping M: Diskvalifikován

  23. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  24. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  25. ZkA I: 1/5, 46.89 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  26. ZkA II: 3/5, 48.14 s, 0.0 tr. b., 3.39 m/s

  27. ZkA III: 4/5, 49.13 s, 10.0 tr. b., 3.42 m/s

  28. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  29. 1. Zkouška MA1: 3/8, 47.75 s, 0.0 tr. b., 3.31 m/s

  30. 2. Zkouška MA1: 1/8, 55.94 s, 1.94 tr. b., 2.7 m/s

  31. 3. Zkouška MA1: 4/8, 55.81 s, 5.81 tr. b., 2.74 m/s

  32. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  33. 1. Zkouška MA1: 1/5, 41.61 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  34. 2. Zkouška MA1: 2/5, 47.49 s, 0.0 tr. b., 3.16 m/s

  35. 3. Zkouška MA1: 2/5, 44.19 s, 0.0 tr. b., 3.39 m/s

  36. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  37. Agility M: Diskvalifikován

  38. Jumping M: 20/24, 57.84 s, 20.84 tr. b., 2.9 m/s

  39. ZkouškaMA1: Diskvalifikován

  40. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  41. TRIAL I.: Diskvalifikován

  42. TRIAL II.: 6/9, 49.66 s, 5.0 tr. b., 3.22 m/s

  43. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  44. ZkA I: 2/6, 57.68 s, 17.68 tr. b., 2.62 m/s

  45. ZkA II: 2/6, 61.49 s, 11.49 tr. b., 2.7 m/s

  46. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  47. 1. Zkouška A1 M: 2/6, 53.44 s, 12.44 tr. b., 3.37 m/s

  48. 2. Zkouška A1 M: 4/6, 51.2 s, 1.2 tr. b., 3.44 m/s

  49. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  50. Zk Agility I: 3/10, 58.93 s, 15.93 tr. b., 2.8 m/s

  51. Zk Agility II: Diskvalifikován

  52. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  53. 1. zkouška MA1: 1/8, 41.92 s, 0.0 tr. b., 3.15 m/s

  54. 2. zkouška MA1: 1/8, 44.59 s, 6.59 tr. b., 2.96 m/s

  55. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  56. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  57. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  58. Zkouška MA1 sobota: 4/6, 59.63 s, 16.63 tr. b., 2.68 m/s