Cz En

071919

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martina Šimčíková, HAF Beskydy

    Člen KA

Pes

  1. Ferey Vrabčí hnízdo, Sheltie

Výsledky

  1. Šumperk - Havliczech 45, 09. 07. 2022

  2. Zkouška I.: Diskvalifikován

  3. Zkouška II.: 1/5, 36.13 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  4. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 29. 05. 2022

  5. Agility II M: Diskvalifikován

  6. Agility I M: Diskvalifikován

  7. Agility lepší běh M: Diskvalifikován

  8. Jumping I M: Diskvalifikován

  9. Jumping lepší běh M: Diskvalifikován

  10. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2022, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  11. Agility neděle M: Diskvalifikován

  12. Agility sobota M: Diskvalifikován

  13. Jumping neděle M: 7/11, 45.32 s, 5.32 tr. b., 4.19 m/s

  14. Jumping sobota M: 5/14, 36.66 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  15. Zkouška neděle MA2: Diskvalifikován

  16. Zkouška sobota MA2: 2/4, 38.94 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  17. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  18. 1.Zk. MA2 neděle: Diskvalifikován

  19. 1. Zkouška MA2: 1/2, 47.19 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  20. 2.Zk. MA2 neděle: Diskvalifikován

  21. 2. Zkouška MA2: 2/2, 42.49 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  22. 3.Zk. MA2 neděle: 1/3, 45.56 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  23. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  24. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  25. Agility Trial I: Diskvalifikován

  26. Agility Trial II: Diskvalifikován

  27. Rožnov pod Radhoštěm - Rožnovský Dvojboj, 20. 02. 2022

  28. Rožnovský dvojboj 1. A2: Diskvalifikován

  29. Rožnovský dvojboj 2. A2: 1/7, 43.6 s, 10.6 tr. b., 3.44 m/s

  30. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  31. TRIAL I.: Diskvalifikován

  32. TRIAL II.: Diskvalifikován

  33. Opava - Vlaštovičky - Únorový trojboj v ABSce, 06. 02. 2022

  34. Agility Trial I: Diskvalifikován

  35. Agility Trial II: 2/2, 35.8 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  36. Agility Trial III: 1/2, 38.82 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  37. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  38. Vitar Agility Trial I: 4/8, 48.38 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  39. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  40. Rožnov pod Radhoštěm - Nejlepší na konec, 31. 12. 2021

  41. 1. A1: Diskvalifikován

  42. 2. A1: Diskvalifikován

  43. 3. A1: 2/4, 46.75 s, 14.75 tr. b., 2.99 m/s

  44. Rožnov pod Radhoštěm - Trojboj pod Radhoštěm, 03. 12. 2021

  45. Agility Trial I: 1/4, 31.2 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  46. Agility Trial II: Diskvalifikován

  47. Agility Trial III: 3/4, 39.64 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  48. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  49. VITAR Agility Trial I: Diskvalifikován

  50. VITAR Agility Trial II: 1/7, 38.61 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  51. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 20. 11. 2021

  52. Agility - Sheltie: Diskvalifikován

  53. Jumping II - Sheltie: 12/30, 31.79 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  54. Jumping I - Sheltie: Diskvalifikován

  55. Opava - Vlaštovičky - Sváteční Trojboj, 17. 11. 2021

  56. Agility Trial I: Diskvalifikován

  57. Agility Trial II: 1/4, 35.1 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  58. Agility Trial III: Diskvalifikován

  59. Beroun - 6. Mistrovství republiky seniorů v agility, 23. 10. 2021 - 24. 10. 2021

  60. Agility M: Diskvalifikován

  61. Agility M družstva: Diskvalifikován

  62. Hra M neděle: 8/20, 28.49 s, 5.49 tr. b., 3.86 m/s

  63. Hra M sobota: 1/20, 14.55 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  64. Jumping M: Diskvalifikován

  65. Jumping M družstva: Diskvalifikován

  66. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 02. 10. 2021

  67. Agility M: Diskvalifikován

  68. Agility M: Diskvalifikován

  69. Jumping M: Diskvalifikován

  70. Jumping M: Diskvalifikován

  71. Tuneliáda M: Diskvalifikován

  72. Tuneliáda M: Diskvalifikován

  73. Mohelnice - Havliczech 029, 03. 09. 2021

  74. TRIAL I.: 3/8, 30.28 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  75. TRIAL II.: 3/8, 40.43 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  76. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  77. Agility Trial I: Diskvalifikován

  78. Agility Trial II: 5/11, 42.75 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  79. Olomouc-Nedvězí - Dvojzkoušky zadarmo - běžné i paraagility, 28. 08. 2021

  80. Agility Trial I: 3/5, 38.52 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  81. Agility Trial II: 2/5, 36.73 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  82. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  83. Agility Trial I: Diskvalifikován

  84. Agility Trial II: 2/5, 31.92 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  85. Luhačovice - Dvojzkoušky Luhačovice, 12. 06. 2021

  86. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  87. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  88. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky, 04. 06. 2021

  89. Agility Trial II: Diskvalifikován

  90. Aility Trial I: 2/5, 37.46 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  91. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  92. ZkA I: Diskvalifikován

  93. ZkA II: Diskvalifikován

  94. ZkA III: Diskvalifikován

  95. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  96. II Jumping A0: Diskvalifikován

  97. I Jumping A0: Diskvalifikován

  98. Přerov - Přerovem letem skokem popáté, 05. 10. 2019

  99. Jumping II Zelenáči: 3/3, 29.81 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  100. Jumping I Zelenáči: 2/3, 39.72 s, 13.72 tr. b., 3.27 m/s