Cz En

Karolína Bílková

  1. Číslo: 004816
  2. OSA: Run as one
  3. Člen KA: Ne
  4. Členem KA od: 01. 01. 1970
  5. Členem KA do: 01. 01. 1970
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 078514 (M), Aida

  2. 025818 (M), Energy Efree ze Smrčkova dvora

Výsledky

  1. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 05. 07. 2020

  2. ZkA I Agility, Energy Efree ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  3. ZkA II Agility, Energy Efree ze Smrčkova dvora: 3/5, 70.46 s, 21.46 tr. b., 2.48 m/s

  4. ZkA III Agility, Energy Efree ze Smrčkova dvora: 4/5, 58.76 s, 21.76 tr. b., 2.83 m/s

  5. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  6. Jumping Open I, Energy Efree ze Smrčkova dvora: 8/17, 50.56 s, 18.56 tr. b., 3.14 m/s

  7. Jumping Open II, Energy Efree ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  8. Jumping Open III, Energy Efree ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  9. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  10. Agility Trial I, Energy Efree ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  11. Agility Trial II, Energy Efree ze Smrčkova dvora: 1/3, 42.47 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  12. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  13. ZkA I, Energy Efree ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  14. ZkA II, Energy Efree ze Smrčkova dvora: 1/5, 40.94 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  15. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  16. Jumping Open, Energy Efree ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  17. ZkA I, Energy Efree ze Smrčkova dvora: 1/4, 53.07 s, 5.07 tr. b., 2.88 m/s

  18. ZkA II, Energy Efree ze Smrčkova dvora: 2/4, 43.58 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  19. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  20. Agility Trial I, Energy Efree ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  21. Agility Trial II, Energy Efree ze Smrčkova dvora: 2/4, 76.34 s, 32.34 tr. b., 2.48 m/s

  22. Jumping Trial I, Energy Efree ze Smrčkova dvora: 2/4, 52.6 s, 4.6 tr. b., 3.4 m/s

  23. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  24. Jumping So A1 M M, Energy Efree ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  25. Zkouška So-1 MA1, Energy Efree ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  26. Zkouška So-2 MA1, Energy Efree ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  27. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  28. Agility Trial I, Energy Efree ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  29. Agility Trial II, Energy Efree ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  30. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  31. Agility, Energy Efree ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  32. Jumping, Energy Efree ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  33. Tuneliáda, Energy Efree ze Smrčkova dvora: 28/41, 55.36 s, 5.36 tr. b., 3.97 m/s

  34. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  35. Agility Trial I, Energy Efree ze Smrčkova dvora: 2/11, 52.68 s, 5.68 tr. b., 3.47 m/s

  36. Agility Trial II, Energy Efree ze Smrčkova dvora: 4/11, 65.08 s, 28.08 tr. b., 2.5 m/s

  37. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  38. Agility Trial I, Energy Efree ze Smrčkova dvora: 1/4, 58.71 s, 16.71 tr. b., 2.66 m/s

  39. Agility Trial II, Energy Efree ze Smrčkova dvora: 2/4, 78.91 s, 33.91 tr. b., 2.09 m/s

  40. Jumping Open, Energy Efree ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  41. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  42. CURRICULUM M, Energy Efree ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  43. TRIAL II. MA1, Energy Efree ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  44. TRIAL I. MA1, Energy Efree ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  45. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  46. III. zkouška MA1, Energy Efree ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  47. II. zkouška MA1, Energy Efree ze Smrčkova dvora: 1/5, 61.36 s, 11.36 tr. b., 3.34 m/s

  48. I. zkouška MA1, Energy Efree ze Smrčkova dvora: Diskvalifikován

  49. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  50. Agility open M, Aida: Diskvalifikován

  51. Jumping open M, Aida: Diskvalifikován

  52. Zkouška MA1, Aida: Diskvalifikován

  53. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  54. II. zkouška MA1, Aida: 2/4, 49.38 s, 22.38 tr. b., 2.96 m/s

  55. I. zkouška MA1, Aida: Diskvalifikován

  56. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  57. Agility I, Aida: Diskvalifikován

  58. Agility II, Aida: Diskvalifikován

  59. TUNELIADA, Aida: 26/29, 45.7 s, 9.7 tr. b., 2.87 m/s

  60. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  61. Agility open M, Aida: Diskvalifikován

  62. Jumping open M, Aida: Diskvalifikován

  63. Zkouška MA1, Aida: Diskvalifikován

  64. Litovel - Mladeč - II. Agility Cup Nové Zámky, 17. 10. 2015

  65. II.zkouška MA1, Aida: 2/3, 49.17 s, 14.17 tr. b., 2.54 m/s

  66. I.zkouška MA1, Aida: Diskvalifikován

  67. JUMPING M, Aida: Diskvalifikován

  68. Petrov nad Desnou - JK Animals Cup, 03. 05. 2015

  69. II. zkouška MA1, Aida: 3/6, 52.45 s, 18.45 tr. b., 2.54 m/s

  70. I. zkouška MA1, Aida: Diskvalifikován

  71. Jumping M, Aida: 1/13, 43.21 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  72. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 30. 11. 2014

  73. Agility I, Aida: Diskvalifikován

  74. Agility II, Aida: 1/5, 44.28 s, 10.0 tr. b., 2.85 m/s

  75. Jumping, Aida: Diskvalifikován

  76. Litovel - Mladeč - CUP Nové Zámky, 18. 10. 2014

  77. II.zkouška MA1, Aida: 1/5, 51.0 s, 5.0 tr. b., 2.82 m/s

  78. I.zkouška MA1, Aida: Diskvalifikován

  79. Jumping M, Aida: Diskvalifikován