Cz En

Jumping

  1. Datum: 04. 05. 2019
  2. Závod: Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií
  3. Rozhodčí: Grunder, Sascha (CH)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 42.37 s
  6. Maximální čas: 81.0 s
  7. Délka: 161.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.8 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 33.31 4.83 V V
2 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora 0 0 0.0 0.0 34.71 4.64 V V
3 Izabela Boroń KHALEESI Magiczny Ogród - "Chilli" 0 0 0.0 0.0 35.33 4.56 V V
4 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 0 0 0.0 0.0 36.29 4.44 V V
5 066911 Michaela Berková Fargo od Belinky 0 0 0.0 0.0 36.42 4.42 V V
6 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie 0 0 0.0 0.0 36.74 4.38 V V
7 010715 Denisa Kopicová Damian z Lomu ve skále 0 0 0.0 0.0 37.12 4.34 V V
8 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti 0 0 0.0 0.0 37.14 4.33 V V
9 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 37.64 4.28 V V
10 044416 Markéta Klanduchová Drixy Alkyra 0 0 0.0 0.0 38.8 4.15 V V
11 030116 Michaela Hobzová Oudie See Koryfej 0 0 0.0 0.0 39.83 4.04 V V
12 077117 Martina Šimčíková Hanny Od Kamenité říčky 0 0 3.16 3.16 45.53 3.54 V V
13 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej 0 1 0.0 5.0 36.24 4.44 V V
14 009217 Alena Janská Tantra Chancy Remus 1 0 0.0 5.0 36.68 4.39 V V
15 083117 Dana Sedláková Arny ze Zámkové osady 1 0 0.0 5.0 37.09 4.34 V V
16 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále 0 1 0.0 5.0 39.14 4.11 V V
17 026515 Martin Bodeček Blue Boy Mondeo 2 0 0.0 10.0 38.47 4.19 VD VD
18 001517 Ludmila Bartošíková Baron Lexus z Faustovy zahrádky 1 1 0.35 10.35 42.72 3.77 VD VD
19 081315 Jana Mikulová Akord Srdeční záležitost 1 2 14.28 29.28 56.65 2.84 BO BO
DIS 020815 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057617 Iva Procházková Bibi z Faustovy zahrádky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025818 Karolína Bílková Energy Efree ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038117 Jiří Hosman Pink Panther Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000114 Veronika Polášková E.T. Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001015 Lenka Dušková Iris Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062211 Jana Štefková Sky Blue ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078017 Adéla Schneiderová Bloody Dexter Nad Stádem Koní DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088715 Martina Podzimková Charlotta Otvovická skála DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000014 Radka Podmolová A3Ch Cat Elis Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051017 Michala Malá Wonder Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075814 Lenka Šenkeříková Diesel Power Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052118 Martina Sigmundová Arwen Easy Euforia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080918 Magda Zajacová Use Your Heart Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073718 Michal Langer Just for Love Bonny Dux DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073018 Karin Trinčková Abrakadabra ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034519 Hana Fuksová Fidorka z Pravého břehu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044717 Martina Jírová Yantanee ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002015 Magda Zajacová Ares z Faustovy zahrádky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055414 Jana Kelnarová Alcarmo Eriien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO