Cz En

Gabriela Hroteková

  1. Číslo: 000880
  2. OSA: USK Dog Academy
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 13. 01. 2016
  6. Členem KA do: 31. 12. 2021
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 010505 (S), Faust Smaal Kim

  2. 001808 (ML), Allegra Haliba

  3. 051210 (M), Elen Diel Koryfej

  4. 027614 (S), Agira z Faustovy zahrádky

  5. 069021, Daiquiri z Faustovy zahrádky

Výsledky

  1. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 02. 10. 2021

  2. Agility S, Agira z Faustovy zahrádky: 3/24, 45.13 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  3. Agility S, Agira z Faustovy zahrádky: 3/24, 45.13 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  4. Jumping S, Agira z Faustovy zahrádky: 3/25, 29.88 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  5. Jumping S, Agira z Faustovy zahrádky: 3/25, 29.88 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  6. Tuneliáda S , Agira z Faustovy zahrádky: 5/24, 29.31 s, 0.0 tr. b., 6.18 m/s

  7. Tuneliáda S , Agira z Faustovy zahrádky: 5/24, 29.31 s, 0.0 tr. b., 6.18 m/s

  8. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  9. Agility Individual, Agira z Faustovy zahrádky: 10/65, 49.22 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  10. Agility Squads as Individual, Agira z Faustovy zahrádky: 6/68, 45.05 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  11. Jumping Individual, Agira z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  12. Jumping Squads as Individual, Agira z Faustovy zahrádky: 6/67, 37.92 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  13. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  14. Agility Brut S, Agira z Faustovy zahrádky: 2/16, 44.38 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  15. Demi Z SA3, Agira z Faustovy zahrádky: 2/6, 45.28 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  16. Jumping Extra Dry S, Agira z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  17. Šumperk - Havliczech 030, 10. 07. 2021

  18. TRIAL I., Agira z Faustovy zahrádky: 1/3, 43.39 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  19. TRIAL II., Agira z Faustovy zahrádky: 3/3, 45.53 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  20. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  21. Agility I, Agira z Faustovy zahrádky: 8/68, 45.98 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  22. Agility II, Agira z Faustovy zahrádky: 22/66, 47.19 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  23. Jumping I, Agira z Faustovy zahrádky: 7/69, 36.07 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  24. Jumping II, Agira z Faustovy zahrádky: 7/64, 39.1 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  25. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v červnu, 13. 06. 2021

  26. 1. Agility, Agira z Faustovy zahrádky: 2/11, 43.06 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  27. 1. jumping, Agira z Faustovy zahrádky: 2/11, 37.69 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  28. 2. agility, Agira z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  29. 2. jumping, Agira z Faustovy zahrádky: 1/11, 36.89 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  30. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  31. Agility S, Agira z Faustovy zahrádky: 7/21, 43.23 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  32. Jumping S, Agira z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  33. Jumping veteráni M, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  34. Tuneliáda S , Agira z Faustovy zahrádky: 5/21, 35.29 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  35. Tuneliáda veteráni M, Elen Diel Koryfej: 1/3, 37.18 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  36. Opava - Podzimní dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  37. II. Zkouška A3 S, Agira z Faustovy zahrádky: 1/3, 35.59 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  38. I. Zkouška A3 S, Agira z Faustovy zahrádky: 2/3, 38.6 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  39. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  40. Agility I, Agira z Faustovy zahrádky: 5/14, 42.87 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  41. Agility I, Elen Diel Koryfej: 5/36, 40.46 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  42. FINAL, Agira z Faustovy zahrádky: 4/7, 54.85 s, 7.85 tr. b., 3.99 m/s

  43. FINAL, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  44. Jumping I, Agira z Faustovy zahrádky: 3/15, 34.58 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  45. Jumping I, Elen Diel Koryfej: 20/36, 40.25 s, 5.25 tr. b., 4.52 m/s

  46. Jumping II, Agira z Faustovy zahrádky: 2/14, 29.61 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  47. Jumping II, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  48. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  49. Agility Open, Agira z Faustovy zahrádky: 16/70, 39.61 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  50. Agility Squads as Individual, Agira z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  51. Jumping Open, Agira z Faustovy zahrádky: 25/71, 34.63 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  52. Jumping Squads as Individual, Agira z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  53. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  54. 1. zkouška MA3, Elen Diel Koryfej: 5/16, 39.43 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  55. 1. zkouška SA3, Agira z Faustovy zahrádky: 1/9, 34.26 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  56. 2. zkouška MA3, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  57. 2. zkouška SA3, Agira z Faustovy zahrádky: 1/9, 37.74 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  58. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  59. Agility open M, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  60. Agility open S, Agira z Faustovy zahrádky: 1/17, 38.41 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  61. Jumping open M, Elen Diel Koryfej: 11/19, 39.59 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  62. Jumping open S, Agira z Faustovy zahrádky: 6/19, 33.71 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  63. Tuneliáda S, Agira z Faustovy zahrádky: 1/17, 21.89 s, 0.0 tr. b., 6.49 m/s

  64. Zkouška MA3, Elen Diel Koryfej: 4/11, 43.45 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  65. Zkouška MA3 2, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  66. Zkouška SA3, Agira z Faustovy zahrádky: 1/10, 42.7 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  67. Zkouška SA3 2, Agira z Faustovy zahrádky: 1/9, 36.7 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  68. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  69. Jumping 1, Agira z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  70. Jumping 2, Agira z Faustovy zahrádky: 3/14, 40.44 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  71. Zkoušky, Agira z Faustovy zahrádky: 4/6, 44.77 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  72. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  73. Agility I, Elen Diel Koryfej: 14/40, 50.96 s, 11.96 tr. b., 4.02 m/s

  74. Agility I, Agira z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  75. Agility II, Agira z Faustovy zahrádky: 1/38, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  76. Agility II, Elen Diel Koryfej: 13/39, 42.0 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  77. Jumping I, Elen Diel Koryfej: 11/40, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  78. Jumping I, Agira z Faustovy zahrádky: 24/40, 36.77 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  79. Jumping II, Agira z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  80. Jumping II, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  81. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  82. Agility, Agira z Faustovy zahrádky: 8/21, 49.22 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  83. Agility MA, Elen Diel Koryfej: 4/21, 41.7 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  84. Jumping, Agira z Faustovy zahrádky: 1/21, 32.64 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  85. Jumping M, Elen Diel Koryfej: 9/21, 38.44 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  86. MA 3, Elen Diel Koryfej: 1/8, 47.37 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  87. SA 3, Agira z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  88. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  89. Agility Open MA, Elen Diel Koryfej: 1/16, 40.56 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  90. Agility Open SA, Agira z Faustovy zahrádky: 7/24, 38.69 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  91. Jumping Open MA, Elen Diel Koryfej: 9/18, 46.33 s, 15.0 tr. b., 4.32 m/s

  92. Jumping Open SA, Agira z Faustovy zahrádky: 1/25, 35.42 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  93. MA3, Elen Diel Koryfej: 2/7, 43.18 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  94. SA3, Agira z Faustovy zahrádky: 1/13, 41.92 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  95. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  96. 1. Zkouška SA3, Agira z Faustovy zahrádky: 1/4, 39.91 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  97. 2. Zkouška SA3, Agira z Faustovy zahrádky: 1/4, 41.63 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  98. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  99. Agility, Agira z Faustovy zahrádky: 3/23, 43.51 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  100. Agility, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  101. Jumping, Agira z Faustovy zahrádky: 3/24, 34.31 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  102. Jumping, Elen Diel Koryfej: 13/42, 36.24 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  103. Tuneliáda, Agira z Faustovy zahrádky: 2/24, 43.8 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  104. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  105. Agility Open, Elen Diel Koryfej: 3/30, 37.49 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  106. Agility Open, Agira z Faustovy zahrádky: 3/23, 38.03 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  107. Agility Trial, Agira z Faustovy zahrádky: 1/10, 42.59 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  108. Agility Trial, Elen Diel Koryfej: 2/12, 43.88 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  109. Jumping Open, Agira z Faustovy zahrádky: 1/23, 35.77 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  110. Jumping Open, Elen Diel Koryfej: 17/29, 44.0 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  111. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  112. Agility I, Elen Diel Koryfej: 2/35, 36.37 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  113. Agility I, Agira z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  114. GRAND FINAL, Agira z Faustovy zahrádky: 2/11, 37.01 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  115. GRAND FINAL, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  116. Jumping I, Agira z Faustovy zahrádky: 1/20, 29.8 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  117. Jumping I, Elen Diel Koryfej: 11/35, 34.37 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  118. Jumping II, Agira z Faustovy zahrádky: 3/20, 31.61 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  119. Jumping II, Elen Diel Koryfej: 16/35, 34.04 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  120. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  121. 1.zkouška MA3, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  122. 1.zkouška SA3, Agira z Faustovy zahrádky: 1/2, 47.9 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  123. 2.zkouška MA3, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  124. 2.zkouška SA3, Agira z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  125. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  126. Agility I, Agira z Faustovy zahrádky: 5/47, 38.27 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  127. Agility I, Elen Diel Koryfej: 17/37, 38.53 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  128. Agility II, Elen Diel Koryfej: 16/35, 37.91 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  129. Agility II, Agira z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  130. Jumping I, Elen Diel Koryfej: 19/37, 30.48 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  131. Jumping I, Agira z Faustovy zahrádky: 24/47, 29.6 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  132. Jumping II, Elen Diel Koryfej: 12/36, 29.79 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  133. Jumping II, Agira z Faustovy zahrádky: 20/46, 32.08 s, 6.08 tr. b., 4.43 m/s

  134. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  135. Agility M, Elen Diel Koryfej: 7/17, 33.22 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  136. Agility S, Agira z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  137. Jump M, Elen Diel Koryfej: 2/17, 29.62 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  138. Jump S, Agira z Faustovy zahrádky: 1/25, 28.27 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  139. Zkouška MA3, Elen Diel Koryfej: 1/8, 38.33 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  140. Zkouška SA3, Agira z Faustovy zahrádky: 1/11, 37.87 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  141. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  142. agility open M, Elen Diel Koryfej: 25/40, 44.02 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  143. agility open S, Agira z Faustovy zahrádky: 13/25, 45.73 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  144. Jumping open M, Elen Diel Koryfej: 3/40, 37.13 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  145. Jumping open S, Agira z Faustovy zahrádky: 2/26, 34.35 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  146. Tuneliáda S, Agira z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  147. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  148. Agility Open, Agira z Faustovy zahrádky: 1/28, 35.31 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  149. Agility Open, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  150. Agility Trial, Agira z Faustovy zahrádky: 1/11, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  151. Agility Trial, Elen Diel Koryfej: 8/12, 41.96 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  152. Jumping Open, Elen Diel Koryfej: 5/22, 33.73 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  153. Jumping Open, Agira z Faustovy zahrádky: 11/29, 31.9 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  154. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  155. Agility open M, Elen Diel Koryfej: 5/28, 38.42 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  156. Jumping open M, Elen Diel Koryfej: 5/29, 32.25 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  157. Zkouška MA3, Elen Diel Koryfej: 4/13, 43.13 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  158. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  159. 1. zkouška SA2, Agira z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  160. 2. zkouška SA2, Agira z Faustovy zahrádky: 1/10, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  161. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  162. Agility Final SH, Agira z Faustovy zahrádky: 1/8, 40.26 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  163. Agility Final SH, Elen Diel Koryfej: 2/11, 38.43 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  164. Agility I SH, Agira z Faustovy zahrádky: 1/18, 43.92 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  165. Agility I SH, Elen Diel Koryfej: 10/33, 46.14 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  166. Jumping II SH, Elen Diel Koryfej: 3/32, 33.38 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  167. Jumping II SH, Agira z Faustovy zahrádky: 8/18, 37.28 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  168. Jumping I SH, Agira z Faustovy zahrádky: 1/18, 32.99 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  169. Jumping I SH, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  170. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  171. 1. běh MA3 MA3, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  172. 1. běh SA2 SA2, Agira z Faustovy zahrádky: 1/8, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  173. 2. běh MA3 MA3, Elen Diel Koryfej: 5/9, 40.9 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  174. 2. běh SA2 SA2, Agira z Faustovy zahrádky: 1/8, 32.45 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  175. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  176. Agility družstva, Elen Diel Koryfej: 13/44, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  177. Agility jednotlivci, Elen Diel Koryfej: 9/44, 34.68 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  178. Jumping družstva, Elen Diel Koryfej: 26/44, 33.93 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  179. Jumping jednotlivci, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  180. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  181. Zkouška SA2, Agira z Faustovy zahrádky: 1/12, 34.34 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  182. Ostrava-Martinov - O pohár Naury, 21. 08. 2016

  183. Agility, Agira z Faustovy zahrádky: 1/8, 38.43 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  184. Agility, Elen Diel Koryfej: 7/11, 46.41 s, 15.0 tr. b., 4.01 m/s

  185. Agility Open, Elen Diel Koryfej: 10/21, 38.43 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  186. Agility Open, Agira z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  187. Jumping Open, Agira z Faustovy zahrádky: 1/23, 26.15 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  188. Jumping Open, Elen Diel Koryfej: 2/21, 27.13 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  189. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  190. QA5 Agility, Elen Diel Koryfej: 20/72, 41.38 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  191. QA6 Agility, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  192. QJ5 Jumping, Elen Diel Koryfej: 16/74, 33.94 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  193. QJ6 Jumping, Elen Diel Koryfej: 9/79, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  194. Ludslavice - O Zlínský ranec XI. + IX. MR ACD, 04. 06. 2016

  195. Agility Open M, Elen Diel Koryfej: 9/21, 33.34 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  196. Jump Open M, Elen Diel Koryfej: 14/22, 29.36 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  197. Zkouška MA3, Elen Diel Koryfej: 4/9, 42.01 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  198. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  199. QA3 Agility, Elen Diel Koryfej: 9/69, 37.43 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  200. QA4 Agility, Elen Diel Koryfej: 6/69, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  201. QJ3 Jumping, Elen Diel Koryfej: 42/69, 53.11 s, 23.11 tr. b., 3.14 m/s

  202. QJ4 Jumping, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  203. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  204. Agility open M, Elen Diel Koryfej: 13/28, 40.81 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  205. Jumping open M, Elen Diel Koryfej: 1/28, 31.53 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  206. Zkouška MA3, Elen Diel Koryfej: 1/11, 42.13 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  207. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  208. QA1 Agility, Elen Diel Koryfej: 23/88, 48.4 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  209. QA2 Agility, Elen Diel Koryfej: 16/82, 39.87 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  210. QJ1 Jumping, Elen Diel Koryfej: 28/88, 35.52 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  211. QJ2 Jumping, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  212. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže a III. MČR Pyrenejských ovčáků, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  213. Agility I, Elen Diel Koryfej: 5/15, 35.03 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  214. Agility II, Elen Diel Koryfej: 1/15, 39.71 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  215. Agility III, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  216. Agility Open, Elen Diel Koryfej: 4/26, 36.34 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  217. Jumping Open, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  218. Jumping Open II, Elen Diel Koryfej: 7/25, 31.09 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  219. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  220. Druhá MA3, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  221. První MA3, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  222. Třetí MA3, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  223. Hlučín - Hlučínský AgiDrak, 1. Agility Sheltie Cup, 6. Agility Collie Cup, 31. 10. 2015 - 01. 11. 2015

  224. Agility, Agira z Faustovy zahrádky: 1/5, 32.21 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  225. Agility, Elen Diel Koryfej: 3/7, 39.48 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  226. Agility Open I, Agira z Faustovy zahrádky: 4/15, 39.25 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  227. Agility Open I, Elen Diel Koryfej: 8/18, 39.86 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  228. Agility Open II, Agira z Faustovy zahrádky: 1/9, 41.14 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  229. Agility Open II, Elen Diel Koryfej: 2/13, 40.54 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  230. Jumping Open I, Agira z Faustovy zahrádky: 1/15, 28.04 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  231. Jumping Open I, Elen Diel Koryfej: 3/17, 29.29 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  232. Jumping Open II, Agira z Faustovy zahrádky: 2/9, 33.5 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  233. Jumping Open II, Elen Diel Koryfej: 9/12, 36.45 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  234. Jumping Open III, Agira z Faustovy zahrádky: 1/9, 31.06 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  235. Jumping Open III, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  236. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  237. Agility, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  238. Agility squads, Elen Diel Koryfej: 16/32, 43.91 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  239. Jumping, Elen Diel Koryfej: 23/34, 33.73 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  240. Jumping Squads, Elen Diel Koryfej: 10/32, 28.71 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  241. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  242. Agility, Agira z Faustovy zahrádky: 2/7, 35.92 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  243. Agility, Elen Diel Koryfej: 7/15, 40.73 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  244. Agility Open, Agira z Faustovy zahrádky: 7/23, 34.93 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  245. Agility Open, Elen Diel Koryfej: 9/21, 33.37 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  246. Jumping Open, Elen Diel Koryfej: 5/21, 32.75 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  247. Jumping Open, Agira z Faustovy zahrádky: 8/29, 34.35 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  248. Zlín, Mladcová - JK ANIMALS CUP - O Zlínský ranec + 8. MR ACD, 20. 06. 2015

  249. Agility M, Elen Diel Koryfej: 1/23, 37.14 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  250. Agility S, Agira z Faustovy zahrádky: 1/24, 36.25 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  251. Jumping M, Elen Diel Koryfej: 15/22, 29.56 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  252. Jumping S, Agira z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  253. Zkouška MA3, Elen Diel Koryfej: 2/9, 41.88 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  254. Zkouška SA1, Agira z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  255. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  256. Agility, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  257. Agility II Open, Elen Diel Koryfej: 26/67, 43.9 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  258. Agility I Open, Elen Diel Koryfej: 4/71, 34.27 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  259. FINAL, Elen Diel Koryfej: 7/11, 41.19 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  260. Jumping II Open, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  261. Jumping I Open, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  262. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Jarní snažení, 03. 05. 2015

  263. 1.zkouška MA3, Elen Diel Koryfej: 4/6, 50.84 s, 6.84 tr. b., 3.93 m/s

  264. 1.zkouška SA1, Agira z Faustovy zahrádky: 1/2, 39.53 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  265. 2.zkouška MA3, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  266. 2.zkouška SA1, Agira z Faustovy zahrádky: 1/2, 51.35 s, 23.35 tr. b., 2.96 m/s

  267. Přerov - Trojzkoušky, 25. 04. 2015

  268. Agility I, Agira z Faustovy zahrádky: 4/10, 29.79 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  269. Agility I, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  270. Agility II, Agira z Faustovy zahrádky: 1/10, 26.45 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  271. Agility II, Elen Diel Koryfej: 2/7, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  272. Agility III, Elen Diel Koryfej: 1/6, 36.57 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  273. Agility III, Agira z Faustovy zahrádky: 7/10, 31.13 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  274. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  275. 1.zkouška MA3, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  276. 1.zkouška SA1, Agira z Faustovy zahrádky: 1/7, 32.91 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  277. 2.zkouška MA3, Elen Diel Koryfej: 1/4, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  278. 2.zkouška SA1, Agira z Faustovy zahrádky: 1/7, 32.5 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  279. 3.zkouška MA3, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  280. 3.zkouška SA1, Agira z Faustovy zahrádky: 2/7, 35.81 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  281. Suchdol nad Odrou - NATIVIA Agility speciál, 28. 09. 2014

  282. Agility 1 M, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  283. Agility 1 S, Agira z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  284. Agility 2 M, Elen Diel Koryfej: 3/7, 42.69 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  285. Agility 2 S, Agira z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  286. Zkoušky MA3, Elen Diel Koryfej: 2/5, 44.28 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  287. Zkoušky SA1, Agira z Faustovy zahrádky: 1/7, 38.19 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  288. Zlechov - VIII. Zlechovské hopsání, 27. 09. 2014

  289. Agility M, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  290. Agility S, Agira z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  291. Jumping M, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  292. Jumping S, Agira z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  293. Zkouška MA3, Elen Diel Koryfej: 1/8, 42.18 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  294. Zkouška SA1, Agira z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  295. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 24. 08. 2014

  296. 1. zkouška SA1, Agira z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  297. 2. zkouška SA1, Agira z Faustovy zahrádky: 1/7, 29.69 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  298. Ludslavice (u Zlína) - JK Brand Cup - O Zlínský ranec + 7. MR ACD, 14. 06. 2014

  299. Agility Open M, Elen Diel Koryfej: 9/17, 48.85 s, 15.0 tr. b., 3.95 m/s

  300. Agility Open S, Agira z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  301. Jump Open M, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  302. Jump Open S, Agira z Faustovy zahrádky: Diskvalifikován

  303. Zkouška MA3, Elen Diel Koryfej: 3/6, 43.78 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  304. Zkouška SA1, Agira z Faustovy zahrádky: 5/12, 38.26 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  305. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  306. Agility - Malé finále , Elen Diel Koryfej: 10/11, 42.63 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  307. Agility Open I., Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  308. Agility Open II., Elen Diel Koryfej: 28/47, 48.08 s, 11.08 tr. b., 3.87 m/s

  309. Jumping Open I., Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  310. Jumping Open II., Elen Diel Koryfej: 13/36, 35.61 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  311. Jumping Open III, Elen Diel Koryfej: 16/47, 36.3 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  312. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií, kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 11. 05. 2014

  313. Agility M, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  314. Jumping M, Elen Diel Koryfej: 6/21, 38.12 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  315. Zkouška MA3, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  316. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  317. Agility 1, Elen Diel Koryfej: 19/49, 49.13 s, 7.13 tr. b., 3.79 m/s

  318. Agility 2, Elen Diel Koryfej: 21/50, 36.8 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  319. Finále, Elen Diel Koryfej: 8/16, 37.44 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  320. Jumping 1, Elen Diel Koryfej: 3/50, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  321. Jumping 2, Elen Diel Koryfej: 23/50, 37.93 s, 5.93 tr. b., 4.11 m/s

  322. Zkouška, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  323. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XIII, 19. 04. 2014 - 20. 04. 2014

  324. Agility Open, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  325. Agility Open II., Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  326. Agility "zkoušky", Elen Diel Koryfej: 5/12, 40.28 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  327. Agility "zkoušky II.", Elen Diel Koryfej: 6/12, 49.46 s, 10.46 tr. b., 3.62 m/s

  328. Jumping Open, Elen Diel Koryfej: 12/19, 35.14 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  329. Jumping Open II., Elen Diel Koryfej: 13/19, 40.45 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  330. Ostrava - 3. Ostravský pohár 2014, 05. 04. 2014 - 06. 04. 2014

  331. Agility Open, Elen Diel Koryfej: 5/19, 36.77 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  332. Agility Open, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  333. Agility "Zkoušky", Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  334. Agility "Zkoušky", Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  335. Jumping Open, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  336. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  337. Agility Open, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  338. Agility Open - FINAL, Elen Diel Koryfej: 2/8, 34.36 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  339. Agility "Zkoušky", Elen Diel Koryfej: 4/14, 40.09 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  340. Agility "Zkoušky", Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  341. Jumping Open, Elen Diel Koryfej: 2/30, 30.57 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  342. Jumping Open II, Elen Diel Koryfej: 4/28, 32.03 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  343. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  344. Agility finále, Elen Diel Koryfej: 5/11, 43.69 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  345. Agility Open, Elen Diel Koryfej: 13/33, 34.61 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  346. Agility Open, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  347. Agility "zkoušky", Elen Diel Koryfej: 3/22, 34.51 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  348. Agility - "Zkoušky", Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  349. Jumping Open, Elen Diel Koryfej: 2/37, 32.98 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  350. Sedliště - TROJzkoušky - 2. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 11. 01. 2014

  351. 1. Agility, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  352. 2. Agility, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  353. 3. Agility, Elen Diel Koryfej: 1/5, 40.27 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  354. Olomouc - Nové Sady - Agility závody, 02. 11. 2013 - 03. 11. 2013

  355. Neděle agility M, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  356. Neděle Jumping M, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  357. Neděle zkouška MA3, Elen Diel Koryfej: 3/7, 47.1 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  358. Hlučín - XII. Podzimní Hopsinky, 19. 10. 2013 - 20. 10. 2013

  359. ne - Agility M, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  360. ne - Jumping M, Elen Diel Koryfej: 9/19, 38.92 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  361. ne - zkouška MA3, Elen Diel Koryfej: 5/8, 40.31 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  362. so - Agility M, Elen Diel Koryfej: 3/21, 31.79 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  363. so - Jumping M, Elen Diel Koryfej: 13/22, 47.88 s, 18.88 tr. b., 3.17 m/s

  364. so - zkouška MA3, Elen Diel Koryfej: 5/8, 37.18 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  365. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  366. Agility, Elen Diel Koryfej: 4/62, 39.57 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  367. Agility družstev, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  368. Jumping, Elen Diel Koryfej: 32/62, 36.85 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  369. Jumping družstev, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  370. Sázava - CACIAg, 04. 10. 2013

  371. Agility CACIAg, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  372. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY PRO MA a SA, 22. 09. 2013

  373. JUMPING M, Elen Diel Koryfej: 2/17, 29.07 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  374. Zkoušky 1 MA3, Elen Diel Koryfej: 1/7, 41.85 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  375. Zkoušky 2 MA3, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  376. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky Agility, 15. 09. 2013

  377. zkouška 1 MA3, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  378. zkouška 2 MA3, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  379. Beroun - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 30. 08. 2013 - 01. 09. 2013

  380. AgilityKluby, Elen Diel Koryfej: 1/28, 39.44 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  381. Jumpingdružstev, Elen Diel Koryfej: 17/28, 34.19 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  382. Jumping dvojic, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  383. SuperG, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  384. Přerov - BRIT CUP 2013, 24. 08. 2013

  385. II. zkouška MA3, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  386. I. zkouška MA3, Elen Diel Koryfej: 2/8, 42.2 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  387. Jumping MA M, Elen Diel Koryfej: 5/16, 30.6 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  388. Ludslavice (u Zlína) - O Zlínský ranec VIII. + 6. MR Australských honáckých psů, 01. 06. 2013

  389. Agility Open M, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  390. Jump Open M, Elen Diel Koryfej: 15/23, 41.35 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  391. Zkoušky MA3, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  392. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 18. 05. 2013

  393. Agility, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  394. Jumping, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  395. Přerov - Valašský zkouškový trojboj na Hané, 11. 05. 2013

  396. 1. Agility, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  397. 2. Agility, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  398. 3. Agility, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  399. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže 2013, 20. 04. 2013

  400. Agility, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  401. Agility Open, Elen Diel Koryfej: 13/26, 38.54 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  402. Jumping Open, Elen Diel Koryfej: 16/26, 37.27 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  403. Sviadnov - VOSACUP 2013 - II, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  404. Ne - Agility M, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  405. Ne - Jumping M, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  406. Ne - Zkouška MA2, Elen Diel Koryfej: 2/5, 31.09 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  407. So - Agility M, Elen Diel Koryfej: 4/14, 36.53 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  408. So - Jumping M, Elen Diel Koryfej: 5/14, 36.94 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  409. So - Zkouška MA2, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  410. Horka nad Moravou - 2. zimní závody pro každého, 16. 03. 2013

  411. 1. Agility A2, Elen Diel Koryfej: 1/8, 34.48 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  412. 2. Agility A2, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  413. Přerov - 2 in 1, 30. 06. 2012 - 01. 07. 2012

  414. Agility Open - neděle, písek M, Elen Diel Koryfej: 3/19, 43.44 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  415. Agility Open - neděle, písek S, Faust Smaal Kim: 8/24, 47.3 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  416. Agility Open - tráva, sobota S, Faust Smaal Kim: Diskvalifikován

  417. Jumping Open - neděle, tráva M, Elen Diel Koryfej: 1/19, 37.55 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  418. Jumping Open - neděle, tráva S, Faust Smaal Kim: 4/23, 44.48 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  419. Jumping - sobota, písek M, Elen Diel Koryfej: 1/19, 29.08 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  420. Jumping - sobota, písek S, Faust Smaal Kim: 5/27, 32.87 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  421. Zkouškový Jumping - neděle, tráva MA2, Elen Diel Koryfej: 4/9, 33.91 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  422. Zkouškový Jumping - sobota, písek MA2, Elen Diel Koryfej: 6/9, 35.1 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  423. Zkouškový Jumping - sobota, písek SA3, Faust Smaal Kim: Diskvalifikován

  424. Zkoušky - neděle, písek MA2, Elen Diel Koryfej: 2/10, 34.82 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  425. Zkoušky - neděle, písek SA3, Faust Smaal Kim: Diskvalifikován

  426. Zkoušky - tráva, sobota MA2, Elen Diel Koryfej: 4/8, 44.14 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  427. Zkoušky - tráva, sobota SA3, Faust Smaal Kim: 5/8, 47.5 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  428. Ludslavice - O Zlínský ranec VII. + 5. MR Australských honáckých psů, 02. 06. 2012

  429. Agility Open M, Elen Diel Koryfej: 3/17, 37.9 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  430. Agility Open S, Faust Smaal Kim: Diskvalifikován

  431. Jump Open M, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  432. Jump Open S, Faust Smaal Kim: Diskvalifikován

  433. Zkouška MA2, Elen Diel Koryfej: 4/11, 45.92 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  434. Zkouška SA3, Faust Smaal Kim: 2/5, 47.86 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  435. Ostrava -Třebovice - O nejlepšího Zónovkáře, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  436. 1. Jumping MA, Elen Diel Koryfej: 4/14, 36.11 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  437. 1. Jumping SA, Faust Smaal Kim: 6/23, 37.54 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  438. 1. Open MA, Elen Diel Koryfej: 1/14, 44.64 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  439. 1. Open SA, Faust Smaal Kim: 2/23, 47.79 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  440. 2. Jumping MA, Elen Diel Koryfej: 5/13, 45.14 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  441. 2. Jumping SA, Faust Smaal Kim: 3/21, 40.36 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  442. 2. Open MA, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  443. 2. Open SA, Faust Smaal Kim: 9/23, 51.01 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  444. 3. Open MA, Elen Diel Koryfej: 2/14, 47.1 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  445. 3. Open SA, Faust Smaal Kim: 5/21, 51.0 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  446. 4. Open MA, Elen Diel Koryfej: 5/13, 54.13 s, 22.13 tr. b., 3.69 m/s

  447. 4. Open SA, Faust Smaal Kim: 2/21, 50.02 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  448. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 12. 05. 2012

  449. Druhá zkouška MA2, Elen Diel Koryfej: 1/10, 36.1 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  450. Druhá zkouška SA3, Faust Smaal Kim: Diskvalifikován

  451. Jumping M, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  452. Jumping S, Faust Smaal Kim: 4/12, 35.35 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  453. První zkouška MA2, Elen Diel Koryfej: 1/10, 39.77 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  454. První zkouška SA3, Faust Smaal Kim: 2/4, 43.23 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  455. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  456. AGILITY I, Elen Diel Koryfej: 18/58, 50.78 s, 23.78 tr. b., 3.27 m/s

  457. AGILITY I, Faust Smaal Kim: 24/88, 50.66 s, 28.66 tr. b., 3.28 m/s

  458. AGILITY II, Faust Smaal Kim: 11/81, 46.41 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  459. AGILITY II, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  460. JUMPING I, Elen Diel Koryfej: 11/56, 41.26 s, 13.26 tr. b., 4.07 m/s

  461. JUMPING I, Faust Smaal Kim: 23/83, 40.06 s, 17.06 tr. b., 4.19 m/s

  462. JUMPING II, Faust Smaal Kim: 9/84, 34.61 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  463. JUMPING II, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  464. JUMPING III, Elen Diel Koryfej: 13/54, 36.14 s, 8.14 tr. b., 4.1 m/s

  465. JUMPING III, Faust Smaal Kim: 13/79, 36.52 s, 3.52 tr. b., 4.05 m/s

  466. Chvalnov - Chvalnovská Pohodička XII., 14. 04. 2012 - 15. 04. 2012

  467. Jump medium ne, Elen Diel Koryfej: 7/27, 35.47 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  468. Jump Medium so, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  469. Jump Small ne, Faust Smaal Kim: 2/42, 34.84 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  470. Jump Small so, Faust Smaal Kim: Diskvalifikován

  471. MA2 ne, Elen Diel Koryfej: 7/11, 37.97 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  472. MA2 so, Elen Diel Koryfej: 2/10, 47.91 s, 15.0 tr. b., 3.78 m/s

  473. Open medium ne, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  474. Open Medium so, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  475. Open Small ne, Faust Smaal Kim: Diskvalifikován

  476. Open Small so, Faust Smaal Kim: 6/41, 46.94 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  477. SA3 ne, Faust Smaal Kim: 1/13, 45.01 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  478. SA3 so, Faust Smaal Kim: 6/13, 41.69 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  479. Suchdol nad Odrou - „2+1“ aneb speciál speciálů, 01. 04. 2012

  480. Zkouška III MA2, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  481. Zkouška III SA3, Faust Smaal Kim: 2/7, 39.67 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  482. Zkouška II MA2, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  483. Zkouška II SA3, Faust Smaal Kim: Diskvalifikován

  484. Zkouška I MA2, Elen Diel Koryfej: 1/13, 39.22 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  485. Zkouška I SA3, Faust Smaal Kim: 5/7, 41.63 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  486. Žamberk - C.A.C.I.Ag., 09. 09. 2011

  487. Agility S, Faust Smaal Kim: 4/15, 40.3 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  488. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility jednotlivců, 09. 09. 2011 - 11. 09. 2011

  489. Agility jednotlivci S, Faust Smaal Kim: 17/55, 40.61 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  490. Jumping jednotlivci S, Faust Smaal Kim: 35/56, 40.22 s, 11.22 tr. b., 3.75 m/s

  491. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže 2011, 03. 09. 2011

  492. Agility M, Elen Diel Koryfej: 2/22, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  493. Agility S, Faust Smaal Kim: Diskvalifikován

  494. Jumping M, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  495. Jumping S, Faust Smaal Kim: 15/38, 32.85 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  496. Zkoušky MA2, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  497. Zkoušky SA3, Faust Smaal Kim: 5/12, 43.62 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  498. Rozkoš u České Skalice - OPSION 017 / Rozkoš, 04. 06. 2011 - 05. 06. 2011

  499. Ne-Agility M, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  500. Ne-Agility S, Faust Smaal Kim: 1/35, 40.55 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  501. Ne-Jumping M, Elen Diel Koryfej: 1/22, 26.24 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  502. Ne-Jumping S, Faust Smaal Kim: 2/34, 27.97 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  503. Ne-Zkouška MA1, Elen Diel Koryfej: 1/4, 33.08 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  504. Ne-Zkouška SA3, Faust Smaal Kim: 1/11, 41.57 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  505. So-Agility M, Elen Diel Koryfej: 6/21, 46.19 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  506. So-Agility S, Faust Smaal Kim: 1/37, 44.91 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  507. So-Jumping M, Elen Diel Koryfej: 7/22, 36.86 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  508. So-Jumping S, Faust Smaal Kim: 2/37, 37.13 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  509. So-Zkouška MA1, Elen Diel Koryfej: 3/4, 31.65 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  510. So-Zkouška SA3, Faust Smaal Kim: Diskvalifikován

  511. Brno - 1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  512. Agility 1 (EO + MS družstva) S, Faust Smaal Kim: 13/27, 38.59 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  513. Agility 1 (MS jednotlivci) S, Faust Smaal Kim: 13/27, 38.59 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  514. Agility 2 (EO + MS družstva) S, Faust Smaal Kim: 11/28, 42.74 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  515. Agility 2 (MS jednotlivci) S, Faust Smaal Kim: 11/28, 42.74 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  516. Agility 3 (EO + MS družstva) S, Faust Smaal Kim: 3/31, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  517. Agility 3 (MS jednotlivci) S, Faust Smaal Kim: 3/31, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  518. Agility 4 (EO + MS družstva) S, Faust Smaal Kim: Diskvalifikován

  519. Agility 4 (MS jednotlivci) S, Faust Smaal Kim: Diskvalifikován

  520. Jumping A (EO + MS družstva) S, Faust Smaal Kim: Diskvalifikován

  521. Jumping A (MS jednotlivci) S, Faust Smaal Kim: Diskvalifikován

  522. Jumping B (EO + MS družstva) S, Faust Smaal Kim: 6/31, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  523. Jumping B (MS jednotlivci) S, Faust Smaal Kim: 6/31, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  524. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY 5, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  525. Jumping medium, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  526. Jumping small, Faust Smaal Kim: 1/16, 36.51 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  527. Jump medium, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  528. Jump small, Faust Smaal Kim: 2/16, 38.61 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  529. MA1, Elen Diel Koryfej: 3/7, 33.42 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  530. MA1, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  531. MA1-2, Elen Diel Koryfej: 1/7, 28.87 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  532. MA1-2, Elen Diel Koryfej: 1/7, 28.48 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  533. SA3, Faust Smaal Kim: 2/4, 44.72 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  534. SA3, Faust Smaal Kim: Diskvalifikován

  535. SA3-2, Faust Smaal Kim: 2/3, 42.69 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  536. SA3-2, Faust Smaal Kim: 2/4, 48.37 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  537. Hlučín - IX. Podzimní Hopsinky, 23. 10. 2010 - 24. 10. 2010

  538. AGILITY, Faust Smaal Kim: 1/26, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  539. AGILITY, Faust Smaal Kim: 3/26, 41.64 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  540. AGILITY, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  541. AGILITY, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  542. JUMPING, Faust Smaal Kim: 9/26, 41.4 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  543. JUMPING, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  544. JUMPING, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  545. JUMPING, Faust Smaal Kim: Diskvalifikován

  546. MA1, Elen Diel Koryfej: 5/10, 29.33 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  547. MA1, Elen Diel Koryfej: Diskvalifikován

  548. SA3, Faust Smaal Kim: Diskvalifikován

  549. SA3, Faust Smaal Kim: Diskvalifikován

  550. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility 2010, 11. 09. 2010 - 12. 09. 2010

  551. Agility Jednotlivci S, Faust Smaal Kim: 5/59, 37.57 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  552. Jumping Jednotlivci S, Faust Smaal Kim: 4/61, 31.57 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  553. Žamberk - Závod C.A.C.I.Ag., 11. 09. 2010

  554. Agility S, Faust Smaal Kim: 3/21, 39.8 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  555. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže, 04. 09. 2010

  556. Jump Small, Faust Smaal Kim: 8/33, 36.16 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  557. Open Small, Faust Smaal Kim: 11/33, 39.17 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  558. SA2, Faust Smaal Kim: 12/18, 43.18 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  559. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY 4, 22. 05. 2010 - 23. 05. 2010

  560. Agility small, Faust Smaal Kim: 8/18, 46.26 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  561. Agility small, Faust Smaal Kim: Diskvalifikován

  562. Jump Small, Faust Smaal Kim: 3/19, 32.22 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  563. Jump Small, Faust Smaal Kim: 4/18, 39.62 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  564. SA2, Faust Smaal Kim: 3/7, 42.37 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  565. SA2, Faust Smaal Kim: 5/7, 44.27 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  566. Opava - KATMAJÁCKÉ ZKOUŠKY, 15. 05. 2010

  567. SA2 (1), Faust Smaal Kim: 2/11, 37.69 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  568. SA2 (2), Faust Smaal Kim: Diskvalifikován

  569. Ostrava - O nejlepšího Zónovkáře, 24. 04. 2010 - 25. 04. 2010

  570. 1. Jumping SA, Faust Smaal Kim: 2/35, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  571. 1. Open SA, Faust Smaal Kim: 11/35, 38.97 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  572. 2. Jumping SA, Faust Smaal Kim: 4/35, 28.28 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  573. 2. Open SA, Faust Smaal Kim: 6/35, 43.35 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  574. 3. Open SA, Faust Smaal Kim: 6/35, 39.24 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  575. 4. Open SA, Faust Smaal Kim: 10/35, 43.42 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  576. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 13. 03. 2010 - 14. 03. 2010

  577. Agility S, Faust Smaal Kim: 5/14, 43.94 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  578. Agility S, Faust Smaal Kim: Diskvalifikován

  579. Jumping S, Faust Smaal Kim: 4/14, 40.98 s, 8.98 tr. b., 3.78 m/s

  580. Jumping S, Faust Smaal Kim: 4/14, 37.43 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  581. Zkoušky 1 SA2, Faust Smaal Kim: 1/6, 34.21 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  582. Zkoušky 1 SA2, Faust Smaal Kim: 3/6, 49.35 s, 5.0 tr. b., 3.1 m/s

  583. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 20. 02. 2010

  584. Agility S, Faust Smaal Kim: 1/13, 46.06 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  585. Jumping S, Faust Smaal Kim: 5/14, 38.63 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  586. Zkoušky 1 SA2, Faust Smaal Kim: 1/6, 44.7 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  587. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 30. 01. 2010

  588. Agility S, Faust Smaal Kim: 1/12, 44.94 s, 1.94 tr. b., 3.03 m/s

  589. Jumping S, Faust Smaal Kim: 1/13, 39.16 s, 0.0 tr. b., 3.32 m/s

  590. Zkoušky 1 SA2, Faust Smaal Kim: 4/6, 52.23 s, 26.23 tr. b., 2.53 m/s

  591. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 05. 12. 2009

  592. Agility S, Faust Smaal Kim: Diskvalifikován

  593. Jumping S, Faust Smaal Kim: 4/9, 35.13 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  594. Zkoušky 1 SA2, Faust Smaal Kim: 2/2, 39.78 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  595. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 21. 11. 2009 - 22. 11. 2009

  596. Agility S, Faust Smaal Kim: 2/16, 42.2 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  597. Agility S, Faust Smaal Kim: 4/15, 39.28 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  598. Jumping S, Faust Smaal Kim: 1/16, 34.75 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  599. Jumping S, Faust Smaal Kim: 5/15, 34.86 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  600. Zkoušky 1 SA2, Faust Smaal Kim: 4/7, 39.23 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  601. Zkoušky 1 SA2, Faust Smaal Kim: Diskvalifikován