Cz En

075814

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Šenkeříková, Valašagi

    Člen KA

Pes

  1. Diesel Power Harisson, Sheltie

Výsledky

  1. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  2. Agility I: Diskvalifikován

  3. Agility II: Diskvalifikován

  4. Jumping I: Diskvalifikován

  5. Jumping II: Diskvalifikován

  6. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  7. Agility Trial: 4/9, 48.0 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  8. Earth dog's labyrinth: 1/16, 33.7 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  9. Frog's course: 1/18, 24.11 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  10. Přerov - Přerovem letem skokem pošesté, 03. 10. 2020

  11. Jumping I: 2/16, 33.66 s, 0.0 tr. b., 6.15 m/s

  12. Jumping II: Diskvalifikován

  13. Jumping III: 9/15, 42.02 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  14. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  15. Agility Individual: 6/67, 39.97 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  16. Agility Squads as Individual: 10/72, 42.06 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  17. Jumping Individual: 14/70, 30.95 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  18. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  19. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  20. JUMPING ORIGINAL II M: 1/16, 29.64 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  21. JUMPING ORIGINAL I M: 6/17, 37.45 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  22. ZKOUŠKA MA3: Diskvalifikován

  23. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  24. Agility M: Diskvalifikován

  25. Jumping M: 26/40, 38.63 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  26. Tuneliáda M: Diskvalifikován

  27. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  28. Agility Open: Diskvalifikován

  29. Agility Trial: Diskvalifikován

  30. Jumping Open: 7/18, 40.5 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  31. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  32. Agility M: 5/27, 42.85 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  33. Jumping M: 2/27, 36.01 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  34. Zkouška MA3: 2/12, 46.21 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  35. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  36. ZkA I: 1/8, 36.5 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  37. ZkA II: Diskvalifikován

  38. ZkA III: 1/8, 38.22 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  39. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  40. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  41. 2. Zkouška MA3: 1/7, 44.18 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  42. 3. Zkouška MA3: 1/7, 41.91 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  43. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  44. Agility I: 21/64, 55.88 s, 14.88 tr. b., 3.94 m/s

  45. Agility II: 8/62, 46.39 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  46. Jumping I: 10/64, 37.79 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  47. Jumping II: Diskvalifikován

  48. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  49. 1. zkouška: 2/7, 43.02 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  50. 2. zkouška: Diskvalifikován

  51. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  52. 1. 'Zkouška MA3: Diskvalifikován

  53. 2. Zkouška MA3: 1/11, 43.86 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  54. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  55. Agility M: 5/24, 41.89 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  56. Jumping M: 4/24, 35.51 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  57. ZkouškaMA3: Diskvalifikován

  58. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  59. II zkouška A3 M: Diskvalifikován

  60. I zkouška A3 M: 2/16, 44.46 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  61. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  62. Agility MA: Diskvalifikován

  63. Jumping MA: Diskvalifikován

  64. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  65. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  66. Agility MA neděle: 4/27, 45.97 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  67. Agility MA sobota: 4/25, 44.36 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  68. Jumping MA neděle: 7/27, 38.1 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  69. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  70. Zkouška MA3 neděle: Diskvalifikován

  71. Zkouška MA3 sobota: Diskvalifikován

  72. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  73. ZkA I: Diskvalifikován

  74. ZkA II: 3/10, 36.73 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  75. ZkA III: Diskvalifikován

  76. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  77. Agility I: 3/36, 38.71 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  78. FINAL: 7/15, 49.84 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  79. Jumping I: 10/36, 35.51 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  80. Jumping II: 6/36, 30.15 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  81. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  82. Zkouška II. MA3: 3/15, 39.45 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  83. Zkouška MA3: 10/15, 43.8 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  84. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  85. AgilityM: Diskvalifikován

  86. JumpingM: 6/22, 39.36 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  87. ZkouškaMA3: 5/7, 45.36 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  88. Záhlinice - 3. Záhlinické dvojzkoušky, 06. 10. 2019

  89. 1. Zkouška M A3: 6/6, 45.51 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  90. 2. zkouška M A3: Diskvalifikován

  91. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  92. FINALE O bezovou hulku: 2/12, 46.14 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  93. Turnaj I: 1/13, 28.83 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  94. Turnaj II: 2/8, 28.79 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  95. Turnaj III: Diskvalifikován

  96. Zk agility I: Diskvalifikován

  97. Zk agility II: 1/9, 41.34 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  98. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  99. A3 Medium: 1/3, 49.71 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  100. Agility Open Medium: 1/11, 43.3 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  101. Jumping Open Medium: Diskvalifikován

  102. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  103. 1. zkouška: Diskvalifikován

  104. 2. zkouška: Diskvalifikován

  105. 3. zkouška: 7/7, 38.2 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  106. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  107. Jumping 1: 5/24, 35.88 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  108. Jumping 2: Diskvalifikován

  109. Zkoušky: 3/11, 43.18 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  110. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  111. Agility I: 17/40, 50.93 s, 16.93 tr. b., 4.03 m/s

  112. Agility II: Diskvalifikován

  113. Jumping I: 21/40, 41.39 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  114. Jumping II: Diskvalifikován

  115. Luhačovice - Fešák lázeňský, 15. 06. 2019

  116. Agility M: 4/11, 26.92 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  117. Jumping special M: 1/11, 23.57 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  118. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  119. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  120. QA4 Agility: 21/56, 56.19 s, 22.19 tr. b., 3.63 m/s

  121. QA5 Agility: 35/56, 45.06 s, 11.06 tr. b., 4.44 m/s

  122. QA6 Agility: 9/51, 46.77 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  123. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  124. QJ5 Jumping: 32/53, 46.07 s, 12.07 tr. b., 4.34 m/s

  125. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  126. Záhlinice - 2. Záhlinické závody agility, 02. 06. 2019

  127. b - 1. Zkouška MA3 MA3: 1/3, 41.79 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  128. h - 2. Zkouška MA3 MA3: 1/3, 40.76 s, 5.76 tr. b., 3.93 m/s

  129. JUMPING M M: Diskvalifikován

  130. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  131. Agility Open MA: Diskvalifikován

  132. Jumping Open MA: Diskvalifikován

  133. MA3: 3/7, 45.97 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  134. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  135. Agility: Diskvalifikován

  136. Jumping: Diskvalifikován

  137. Tuneliáda: 4/41, 42.42 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  138. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  139. Agility: 4/18, 39.27 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  140. Agility Trial: Diskvalifikován

  141. Jumping: Diskvalifikován

  142. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  143. Agility MA: Diskvalifikován

  144. Jumping MA: 7/30, 42.06 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  145. Zkouška MA2: 4/10, 44.09 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  146. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  147. Agility Trial I: 1/11, 37.64 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  148. Agility Trial II: Diskvalifikován

  149. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  150. Zkouška č.1 MA2: 2/9, 42.72 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  151. Zkouška č.2 MA2: 2/9, 45.62 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  152. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  153. Agility MA: 11/32, 48.96 s, 6.96 tr. b., 4.08 m/s

  154. Agility MA: 11/32, 48.96 s, 6.96 tr. b., 4.08 m/s

  155. Jumping MA: 20/34, 45.73 s, 6.73 tr. b., 4.13 m/s

  156. Jumping MA: 20/34, 45.73 s, 6.73 tr. b., 4.13 m/s

  157. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  158. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  159. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  160. Trial I: 1/6, 49.03 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  161. Trial II: 2/6, 45.32 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  162. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  163. Zkouška 1 MA2: 1/9, 42.13 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  164. Zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  165. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  166. 1. zkouška MA2: 3/4, 48.62 s, 10.0 tr. b., 3.64 m/s

  167. 2.zkouška MA2: Diskvalifikován

  168. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  169. 1. zkouška MA2: 1/10, 37.72 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  170. 2. zkouška MA2: 2/10, 51.8 s, 15.8 tr. b., 3.24 m/s

  171. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  172. Agility Trial I: 3/4, 53.85 s, 16.85 tr. b., 3.23 m/s

  173. Agility Trial II: Diskvalifikován

  174. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  175. Agility I: 8/35, 40.69 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  176. Jumping I: Diskvalifikován

  177. Jumping II: Diskvalifikován

  178. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  179. Agility Trial I: 3/8, 35.33 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  180. Agility Trial II: 1/8, 41.43 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  181. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  182. Jumping I: 8/19, 38.94 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  183. Jumping II: Diskvalifikován

  184. Jumping III: Diskvalifikován

  185. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  186. Agility 1 M: Diskvalifikován

  187. Agility 2 M: 7/17, 49.09 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  188. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  189. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  190. Agility M M: 5/26, 47.83 s, 1.83 tr. b., 3.51 m/s

  191. Jumping M M: 10/26, 43.72 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  192. Zkouška MA2 MA2: Diskvalifikován

  193. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  194. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  195. 2. Zkouška MA2: 3/5, 43.87 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  196. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  197. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  198. Agility Open: 3/24, 43.13 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  199. Agility Trial: 3/12, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  200. Jumping Svihak lazensky A2 + A3: 6/16, 30.24 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  201. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  202. agility open M: 21/40, 52.05 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  203. Jumping open M: 23/40, 41.79 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  204. Tuneliáda M: Diskvalifikován

  205. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  206. Agility Trial: 4/13, 50.09 s, 2.09 tr. b., 3.73 m/s

  207. Jumping Open: Diskvalifikován

  208. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  209. Agility I: 1/11, 30.86 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  210. Agility II: 1/11, 29.89 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  211. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  212. Agility I: 25/37, 48.81 s, 9.81 tr. b., 3.44 m/s

  213. Jumping I: 29/37, 47.21 s, 10.0 tr. b., 3.37 m/s

  214. Jumping II: Diskvalifikován

  215. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  216. Agility Trial I: 3/7, 47.28 s, 10.0 tr. b., 3.38 m/s

  217. Agility Trial II: 3/7, 43.21 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  218. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  219. Agility open 1 M: 7/27, 57.6 s, 31.6 tr. b., 3.21 m/s

  220. Agility open 2 M: 7/26, 63.99 s, 19.99 tr. b., 3.13 m/s

  221. Zkoušky MA1: Diskvalifikován

  222. Hranice - 3. Hranické hrátky, 30. 09. 2017

  223. Agility Open: 7/15, 47.07 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  224. Agility Trial: 1/3, 34.2 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  225. Jumping Open: 8/15, 40.32 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  226. Zlín - Příluky - Zlínské trojzkoušky III., 16. 09. 2017

  227. druhá zkouška MA1: Diskvalifikován

  228. první zkouška MA1: Diskvalifikován

  229. třetí zkouška MA1: Diskvalifikován

  230. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  231. Jumping 1 M: 3/27, 35.67 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  232. Jumping 2 M: 20/24, 58.21 s, 41.21 tr. b., 2.58 m/s

  233. Zkoušky MA1: 1/7, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  234. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  235. FALCO 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  236. FALCO 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  237. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  238. Jumping I: Diskvalifikován

  239. Jumping II: 6/12, 33.99 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  240. Jumping III: Diskvalifikován

  241. Rožnov pod Radhoštěm - Stylové Trojjumpy, 28. 10. 2016

  242. Jump 1 M: Diskvalifikován

  243. Jump 2 M: 7/10, 45.72 s, 13.72 tr. b., 3.3 m/s

  244. Jump 3 M: 7/10, 33.86 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s