Cz En

Agility - Sheltie

  1. Datum: 20. 11. 2021
  2. Závod: Brno - Agility Collie & Sheltie Cup
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 103.0 s
  7. Délka: 206.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.75 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále 0 0 0.0 0.0 40.47 5.09 V V
2 051017 Michala Malá Wonder Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 41.38 4.98 V V
3 036116 Hana Kubíčková A3Ch Dragon Lady Alkyra 0 0 0.0 0.0 42.57 4.84 V V
4 030116 Michaela Hobzová A3Ch Oudie See Koryfej 0 0 0.0 0.0 42.7 4.82 V V
5 082018 Lenka Krejčí Archie Richmond Silky Dafnee 0 0 0.0 0.0 43.23 4.77 V V
6 085613 Zuzana Jelínková A3Ch Nicolas Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 53.75 3.83 V V
7 063219 Vít Chovanec Tinsel z Ďáblovy studánky 0 0 0.38 0.38 55.38 3.72 V V
8 080918 Magda Zajacová Use Your Heart Koryfej 1 0 0.0 5.0 39.08 5.27 V V
9 048017 Aleš Fuks A3Ch Fidorka z Pravého břehu 1 0 0.0 5.0 42.73 4.82 V V
10 073018 Karin Trinčková Abrakadabra ze Shetlandů 1 0 0.0 5.0 47.93 4.3 V V
11 009921 Tereza Škrobánková Bibi z Faustovy zahrádky 2 0 0.0 10.0 44.19 4.66 VD VD
12 029120 Dana Kuchyňová Lucius z Pozdeňské Vísky 1 1 0.0 10.0 53.45 3.85 VD VD
DIS 002015 Magda Zajacová Ares z Faustovy zahrádky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050019 Jana Zemková Dream Come True Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074118 Vladimíra Hašková Zen Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075814 Lenka Šenkeříková Diesel Power Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050121 Daniela Děržáková Sheriff z Ďáblovy studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088715 Martina Podzimková A3Ch Charlotta Otvovická skála DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062714 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000014 Radka Podmolová A3Ch Cat Elis Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071919 Martina Šimčíková Ferey Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072119 Kateřina Matrasová Goldilocks Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074420 Margit Horáčková Ghost Buster ze Smrčkova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092415 Kristýna Matrasová A3Ch New Nova Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017320 Eliška Kaletová X-White Night Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077117 Martina Šimčíková Hanny Od Kamenité říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041916 Alena Rudigerová A3Ch Sunshine Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027321 Michaela Berková Glorious Black ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056019 Michaela Hobzová Jigsaw Design z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO