077117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martina Šimčíková, HAF Beskydy

    Arrow_down

Pes

  1. Hanny Od Kamenité říčky, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Horka nad Moravou - Havliczech 63 - 4 x A1, 2 x A3, 2 x A2 s Calibrou, 11. 11. 2023

  2. Zkouška I.: 3/9, 44.27 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  3. Zkouška II,: Diskvalifikován

  4. Frýdlant nad Ostravicí - Beskid paws DVOJZKOUŠKY agility, 14. 10. 2023

  5. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  6. 2. zkouška MA3: 4/7, 41.78 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  7. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 16. 09. 2023

  8. Agility M: Diskvalifikován

  9. Jumping M: Diskvalifikován

  10. Frýdlant nad Ostravicí - Dvojzkoušky Zpátky do školy, 01. 09. 2023

  11. A3 - Druhý běh M: Diskvalifikován

  12. A3 - První běh M: 2/6, 45.87 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  13. Přerov - Dvojzkoušky, 19. 08. 2023

  14. Zkouška Agility 1: 4/7, 44.58 s, 5.58 tr. b., 3.93 m/s

  15. Zkouška Agility 2: 2/7, 46.52 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  16. Rožnov pod Radhoštěm - 3zkoušky s Lenkou Pánkovou, 06. 08. 2023

  17. 1.zkouška: Diskvalifikován

  18. 2.zkouška: 2/5, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  19. 3.zkouška: 2/5, 35.69 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  20. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 15. 07. 2023

  21. Mistrovství seniorů 55+ A: 3/6, 51.29 s, 5.0 tr. b., 3.12 m/s

  22. Mistrovství seniorů 55+ J: 4/6, 40.95 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  23. Rožnov pod Radhoštěm - Odpolední VIP dvojzkoušky, 06. 07. 2023

  24. 1.zkouška : 4/5, 48.14 s, 10.14 tr. b., 3.64 m/s

  25. 2.zkouška: Diskvalifikován

  26. 3.zkouška: Diskvalifikován

  27. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  28. Agility II M: 10/49, 49.88 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  29. Agility I M: Diskvalifikován

  30. Jumping II M: Diskvalifikován

  31. Jumping I M: 24/50, 45.24 s, 6.24 tr. b., 4.05 m/s

  32. Ostrava - Dvojzkoušky VITAR Veterinae, 13. 05. 2023

  33. 1st Agility Trial: 4/8, 52.22 s, 6.22 tr. b., 3.98 m/s

  34. 2nd Agility Trial: Diskvalifikován

  35. Krhová - RebelsJump a tuneliáda + A0, 08. 05. 2023

  36. Tuneliáda: 8/12, 39.15 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  37. 1. Jumping : Diskvalifikován

  38. 2. Jumping: 5/12, 42.98 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  39. Mladeč - Nové Zámky - Jarní dvojzkoušky II. +A0, 22. 04. 2023

  40. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  41. 2.zkouška MA3: 4/11, 55.61 s, 6.61 tr. b., 3.94 m/s

  42. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport velikonoční TROJzkoušky, 10. 04. 2023

  43. 1. zkouška A3: 4/9, 50.78 s, 16.28 tr. b., 3.35 m/s

  44. 2. zkouška A3: Diskvalifikován

  45. 3. zkouška A3: 5/9, 40.66 s, 7.66 tr. b., 3.74 m/s

  46. Brno - Zimní Brno 3, 18. 03. 2023

  47. Agility MA: 6/22, 56.8 s, 9.8 tr. b., 3.66 m/s

  48. Jumping MA: Diskvalifikován

  49. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  50. Čeladná - Dvojzkoušky Natures Wolf, 04. 03. 2023

  51. Agility Trial Natures Wolf I: 1/10, 57.88 s, 4.88 tr. b., 3.66 m/s

  52. Agility Trial Natures Wolf II: 4/10, 57.87 s, 6.87 tr. b., 3.53 m/s

  53. Čeladná - Dvojzkoušky Dogplace, 26. 11. 2022

  54. Agility Trial Dogplace I: Diskvalifikován

  55. Agility Trial Dogplace II: 7/11, 49.13 s, 11.13 tr. b., 3.83 m/s

  56. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 19. 11. 2022

  57. Agility I Sheltie: Diskvalifikován

  58. Jumping II Sheltie: 11/36, 33.16 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  59. Jumping I Sheltie: 9/36, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  60. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 10. 09. 2022

  61. Agility M: Diskvalifikován

  62. Jumping M: 21/57, 46.66 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  63. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  64. ZKOUŠKA I.: Diskvalifikován

  65. ZKOUŠKA II.: 5/12, 56.56 s, 8.56 tr. b., 3.75 m/s

  66. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 29. 05. 2022

  67. Agility II M: Diskvalifikován

  68. Agility I M: Diskvalifikován

  69. Agility lepší běh M: Diskvalifikován

  70. Jumping I M: 4/25, 53.47 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  71. Jumping lepší běh M: Diskvalifikován

  72. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  73. Agility Trial I: 4/11, 54.19 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  74. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  75. Vitar Agility Trial I: Diskvalifikován

  76. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  77. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 20. 11. 2021

  78. Agility - Sheltie: Diskvalifikován

  79. Jumping II - Sheltie: 17/30, 35.16 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  80. Jumping I - Sheltie: 22/30, 38.65 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  81. Beroun - 6. Mistrovství republiky seniorů v agility, 23. 10. 2021 - 24. 10. 2021

  82. Agility M: Diskvalifikován

  83. Agility M družstva: 5/20, 48.0 s, 6.0 tr. b., 3.92 m/s

  84. Hra M sobota: 6/20, 16.43 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  85. Jumping M: 13/22, 48.7 s, 7.7 tr. b., 3.82 m/s

  86. Jumping M družstva: Diskvalifikován

  87. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  88. ZkA I: 8/14, 61.5 s, 21.5 tr. b., 3.24 m/s

  89. ZkA II: Diskvalifikován

  90. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  91. 1. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  92. 2. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  93. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  94. Zk Agility I: Diskvalifikován

  95. Zk Agility II: Diskvalifikován

  96. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  97. ZkA I: Diskvalifikován

  98. ZkA II: 1/6, 39.14 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  99. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  100. III. Zkouška: Diskvalifikován

  101. II. Zkouška: Diskvalifikován

  102. I. Zkouška : 2/3, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  103. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  104. TRIAL I.: 4/7, 44.16 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  105. TRIAL II.: 2/7, 44.99 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  106. TRIAL III.: 4/7, 52.81 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  107. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  108. Zkouška II. MA2: Diskvalifikován

  109. Zkouška I. MA2: Diskvalifikován

  110. Přerov - Přerovem letem skokem popáté, 05. 10. 2019

  111. Jumping I: 3/8, 45.3 s, 8.3 tr. b., 3.38 m/s

  112. Jumping II: 5/8, 39.69 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  113. Jumping III: 3/8, 38.3 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  114. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  115. 1. zkouška: Diskvalifikován

  116. 2. zkouška: 3/6, 40.77 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  117. 3. zkouška: Diskvalifikován

  118. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  119. Agility MA: 8/21, 52.22 s, 5.22 tr. b., 3.83 m/s

  120. Jumping M: 13/21, 46.83 s, 5.83 tr. b., 3.95 m/s

  121. MA 2: Diskvalifikován

  122. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  123. Agility Trial I: 1/1, 61.96 s, 29.96 tr. b., 2.78 m/s

  124. Agility Trial II: Diskvalifikován

  125. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  126. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  127. 2. Zkouška MA2: 3/5, 52.48 s, 3.48 tr. b., 3.62 m/s

  128. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  129. druhá zkouška MA2: 2/5, 43.09 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  130. první zkouška MA2: 1/5, 42.72 s, 5.0 tr. b., 3.51 m/s

  131. třetí zkouška MA2: Diskvalifikován

  132. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  133. Agility: Diskvalifikován

  134. Jumping: 12/42, 45.53 s, 3.16 tr. b., 3.54 m/s

  135. Tuneliáda: 18/41, 51.38 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  136. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/19, 01. 05. 2019

  137. druhá zkouška MA2: 1/4, 39.41 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  138. první zkouška MA2: 2/4, 47.87 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  139. třetí zkouška MA2: Diskvalifikován

  140. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  141. TRIAL II. MA2: Diskvalifikován

  142. TRIAL I. MA2: Diskvalifikován

  143. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  144. Agility: 11/18, 57.76 s, 14.76 tr. b., 3.2 m/s

  145. Agility Trial: 1/2, 45.73 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  146. Agility Trial II: 3/8, 46.9 s, 10.0 tr. b., 3.52 m/s

  147. Agility Trial III: 1/8, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  148. Jumping: 10/18, 54.5 s, 13.5 tr. b., 3.39 m/s

  149. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  150. Agility Trial I: 1/9, 41.35 s, 0.35 tr. b., 3.05 m/s

  151. Agility Trial II: Diskvalifikován

  152. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  153. Agility MA: Diskvalifikován

  154. Agility MA: Diskvalifikován

  155. Jumping MA: 19/34, 47.51 s, 3.51 tr. b., 3.98 m/s

  156. Jumping MA: 19/34, 47.51 s, 3.51 tr. b., 3.98 m/s

  157. Zkouška MA1: 1/7, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  158. Zkouška MA1: 1/7, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  159. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  160. Trial I: Diskvalifikován

  161. Trial II: 2/7, 44.32 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  162. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  163. Agility I: 19/35, 47.06 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  164. Jumping I: 8/35, 39.68 s, 0.68 tr. b., 3.91 m/s

  165. Jumping II: Diskvalifikován

  166. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  167. TRIAL III. MA1: 1/3, 44.48 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  168. TRIAL II. MA1: 1/3, 37.57 s, 0.57 tr. b., 3.51 m/s

  169. TRIAL I. MA1: Diskvalifikován

  170. Zlechov - 9. Zlechovské trojzkoušky, 01. 09. 2018

  171. 1.Zkouška MA1: 2/3, 43.22 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  172. 2.Zkouška MA1: 3/3, 59.53 s, 9.53 tr. b., 3.23 m/s

  173. 3.Zkouška MA1: 1/3, 51.03 s, 13.03 tr. b., 3.31 m/s

  174. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  175. Agility Open: Diskvalifikován

  176. Agility Trial: 3/3, 49.81 s, 21.81 tr. b., 3.17 m/s

  177. Jumping Open: 16/26, 47.4 s, 13.4 tr. b., 3.16 m/s

  178. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  179. Jumping II M: 16/19, 61.47 s, 23.47 tr. b., 3.17 m/s

  180. Jumping I. M: Diskvalifikován

  181. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  182. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  183. Agility Trial: Diskvalifikován

  184. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: Diskvalifikován

  185. Žabákova cesta - Jumping Open: 10/26, 47.2 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  186. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  187. agility open M: Diskvalifikován

  188. Jumping open M: 30/40, 58.78 s, 10.0 tr. b., 3.4 m/s

  189. Tuneliáda M: Diskvalifikován