Cz En

Přerov - Brit cup 2020

Přihlašování na tento závod už skončilo.

  1. Číslo závodu: 20031
  2. Datum: 15. 08. 2020
  3. Terén: tráva
  4. Uvnitř: Ne
  5. Třídy: Jumping, Zkoušky agility, Agility
  6. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  7. Propozice: http://shorturl.at/buvwI
  8. Zodpovědná osoba: Lenka Dušánková
  9. GPS: 49.4612305555556, 17.4350894444444

Kontakt

Lenka Dušánková gitaron@volny.cz

Statistika přihlášených

15. 08. 2020
A1 A2 A3 V Celkem
XS 3 4 1 0 8
S 3 10 8 0 21
M 3 6 9 0 18
ML 3 2 9 0 14
L 12 10 7 0 29
Celkem 26 32 34 0 92
8 volných míst

Přihlášky

Člen KA
028720 A1 Vít Chovanec Vega Black Star z Ďáblovy Studánky
Člen KA
049520 A1 Jan Unger Gwyneth Moravia Star
Člen KA
040118 LA1 Barbora Ježová Dean Tora Mei
Člen KA
027219 LA1 Hana Kejzlarová Heavy Ballarat
LA1 Natalia Lichecka Rei Misty Highland
LA1 Alicja Man Best Brandy Lucky Aussies
LA1 Alicja Man Blue Baloo Green May-T
LA1 Katarzyna Pach Eddy Z certovy kazatelny
LA1 Katarzyna Pach Beaux Bardick Magick Border Collie
Člen KA
005320 LA1 Jana Trojková One in a Beelion
093819 LA1 Erika Tóthová Fly
Člen KA
089612 LA1 Jana Vokurková Fairy Mladá Živa
Člen KA
059116 LA1 Jana Vokurková Bemyhope Duez-Morava
034920 LA1 Jakub Červený Omega du Chateau Saint Marie
LA2 Ireneusz Barabach Daisy z Trineckeho podlesi
LA2 Daniel Martinček Cid Queen of Garden
LA2 Daniel Martinček Butch Wallachian Flower
LA2 Ewa Musioł Amper Otherland
Člen KA
085117 LA2 Ivana Ondrušová Bellis Wallachian Flower
Člen KA
075017 LA2 Alena Semelová Quiet Shepherd Tennant
Člen KA
073318 LA2 Jana Ullver TyTy
Člen KA
084917 LA2 Jan Unger Dream Dash by Moravia Star
Člen KA
038217 LA2 Markéta Šmídová Nawa Kwanah
003419 LA2 Sabina Žáková Kim
Člen KA
069816 LA3 Michaela Hadačová Sebastian
Člen KA
004513 LA3 Alice Jirásková Cikorka Valkar
Člen KA
030515 LA3 Monika Kuchařová A3Ch Bessy
Člen KA
082117 LA3 Kristýna Nováková Dion Hvězda Els
Člen KA
097815 LA3 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer
Člen KA
063617 LA3 Anna Pouč Air-Tex Verline
Člen KA
067714 LA3 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky
041220 MA1 Iveta Fajtová April Kamali de Bellasol
Člen KA
070819 MA1 Anastázie Ondrúšová Elodie Alkyra
Člen KA
032520 MA1 Jana Ullver Arwen Staff Epulari
Člen KA
063219 MA2 Vít Chovanec Tinsel z Ďáblovy studánky
Člen KA
066319 MA2 Jana Jourová Bebop Chancy Remus
Člen KA
042619 MA2 Ivana Ondrušová Bogyo Elegant rascal
Člen KA
081918 MA2 Melanie Reiser Buddy
MA2 Alicja Ujma Arnyek of the Sporty Heroes
Člen KA
004018 MA2 Jana Ullver Mázli Méhes-Kerti
Člen KA
083014 MA3 Hana Fuksová A3Ch Happy
Člen KA
020815 MA3 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova
Člen KA
055414 MA3 Jana Kelnarová Alcarmo Eriien
Člen KA
086216 MA3 Zuzana Kelnarová Ron
Člen KA
095315 MA3 Klára Kokešová A3Ch Roxy
Člen KA
009117 MA3 Ivana Ondrušová A3Ch Tina
Člen KA
036714 MA3 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora
Člen KA
034716 MA3 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel
Člen KA
075814 MA3 Lenka Šenkeříková Diesel Power Harisson
Člen KA
090118 MLA1 Vít Chovanec Bety
038219 MLA1 Elena Nováková HANA NO NAMI
028320 MLA1 Petra Vaculíková Jimmy
082219 MLA2 Sabina Dlapalová Rhythm and Blues Tender Flash
Člen KA
056812 MLA2 Jana Ullver Bold Bedali Devil of Highland
Člen KA
018517 MLA3 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat
Člen KA
511115 MLA3 Ivana Ondrušová A3Ch Ace Wallachian Flower
Člen KA
021214 MLA3 Irena Semencová Apple Brown Rebell Represent
Člen KA
003119 MLA3 Irena Semencová Julissa Black Mount Mckinkey
Člen KA
016015 MLA3 Lenka Svaková Roya Elkeeava
Člen KA
002819 MLA3 Nikola Turečková Dejna Z Vysokého Újezda
Člen KA
087714 MLA3 Eliška Zezulová A3Ch Alabama of Redfest
Člen KA
025816 MLA3 Eliška Zezulová Angee Wallachian Flower
Člen KA
071213 MLA3 Ljuba Řezníčková Born To Fly Crazy Sun
Člen KA
005120 SA1 Monika Klopštoková Asterin Pražský Cyrano
Člen KA
005420 SA1 Lenka Svaková Ikey Black Malá Magura
Člen KA
024717 SA1 Julie Ullver Bejzi Jalu Kavar
Člen KA
042518 SA2 Kamila Bálintová Cavalier Henry Aura Fantasia
Člen KA
074519 SA2 Anna Dušánková Itty-Bitty z Lomu ve skále
Člen KA
037918 SA2 Alena Frankovičová Bernadette nad Stádem koní
Člen KA
005115 SA2 Barbora Ježová Ambra Dagmadora
SA2 Peter Konôpka Boddie Bullface
Člen KA
003618 SA2 Zdeňka Kyšová Eny
Člen KA
003518 SA2 Zdeňka Kyšová Lejdy
Člen KA
082817 SA2 Eliška Macurová Lasiie
Člen KA
072918 SA2 Šárka Palacká Blue Batik Perla z Polabí
Člen KA
056518 SA2 Zdenek Smrček Annie Lee Castle
Člen KA
037919 SA3 Ladislav Bittner Denny
Člen KA
001614 SA3 Karla Březíková Cedrik Lady Beetle
Člen KA
000414 SA3 Anna Dušánková A3Ch Jamie Lee Jet ze Shetlandů
Člen KA
049619 SA3 Soňa Haluzová Aaron Haluzbery
Člen KA
039716 SA3 Jana Jourová Umpalumpa
Člen KA
000118 SA3 Kateřina Plichtová Cenzie Černý Křišťál
Člen KA
084916 SA3 Jana Trojková Freesha Kham-Mi
SA3 Zuzanna Turecka Pixie PIXI RACIBORSKI PUCH
Člen KA
001619 XSA1 Martina Bittnerová Fantagiro of Maryon’s home
032819 XSA1 Martin Jakubec Conchar Donnan Li Rainbow Beam
063719 XSA1 Jana Proroková Eddies Čajový lístek
Člen KA
063117 XSA2 Zuzana Batlová Felix od Petrovických Pláňat
Člen KA
087117 XSA2 Michaela Krahulíková Dearbhail Dee Smi Rainbow Beam
Člen KA
037319 XSA2 Eva Laskovská Eischa Diamond dog of Moravia
Člen KA
050417 XSA2 Monika Němcová Leontýnka Z Vraní osady
Člen KA
082014 XSA3 Monika Němcová A3Ch Beatrise

Nepotvrzené přihlášky (14)

Člen KA
082819 LA1 Markéta Půdová Kiwa Clever Fox
Člen KA
061318 LA2 Lucie Krpcová Banshee Mobilis in mobile
Člen KA
047817 LA3 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow
Člen KA
071919 MA1 Martina Šimčíková Ferey Vrabčí hnízdo
Člen KA
026218 MA2 Aneta Vylímcová Arwen Tenderness from Wet Meadows
023118 MLA2 Hana Chrastecká Ronald
Člen KA
002616 MLA2 Jana Kalafusová Aglaia Foxy Fox
Člen KA
055615 MLA2 Lucie Krpcová Jessie
Člen KA
086117 MLA2 Dana Čichoňová Loch Ness Monster
Člen KA
015119 SA1 Lenka Kocourková Iris
Člen KA
012019 SA2 Lenka Kocourková Nyx
047719 XSA1 Eliška Doleželová Charlie
Člen KA
052319 XSA1 Benedek Sonkoly Delicia Cler De Lyss
Člen KA
033817 XSA2 Hana Marková Jenny