Cz En

049711

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petr Smrček, Run as one

    Člen KA

Pes

  1. Knight of the Night Chancy Remus, Sheltie

Výsledky

  1. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  2. Agility I: Diskvalifikován

  3. FINAL: 2/15, 46.39 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  4. Jumping I: 4/36, 34.85 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  5. Jumping II: Diskvalifikován

  6. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  7. Jumping Open: Diskvalifikován

  8. ZkA I: Diskvalifikován

  9. ZkA II: Diskvalifikován

  10. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  11. FINALE O bezovou hulku: Diskvalifikován

  12. Superfinále 1.-místo: 1/2, 31.85 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  13. Turnaj I: 2/13, 29.0 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  14. Turnaj II: 4/8, 27.97 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  15. Turnaj III: 3/4, 15.71 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  16. Turnaj IV: 1/2, 21.84 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  17. Zk agility I: Diskvalifikován

  18. Zk agility II: 3/9, 42.65 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  19. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  20. Agility Trial I: Diskvalifikován

  21. Agility Trial II: 4/5, 45.93 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  22. Jumping Trial I: 3/5, 36.53 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  23. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  24. Agility I: Diskvalifikován

  25. Agility II: Diskvalifikován

  26. Jumping I: 3/40, 35.82 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  27. Jumping II: Diskvalifikován

  28. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  29. Agility Trial I: Diskvalifikován

  30. Agility Trial II: Diskvalifikován

  31. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  32. Agility: Diskvalifikován

  33. Jumping: 1/42, 33.31 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  34. Tuneliáda: 1/41, 40.98 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  35. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  36. Agility I: Diskvalifikován

  37. Agility II: Diskvalifikován

  38. Jumping I: 48/87, 36.38 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  39. Jumping II: 38/87, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  40. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  41. Agility Trial I: Diskvalifikován

  42. Agility Trial II: Diskvalifikován

  43. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  44. Agility Trial I: Diskvalifikován

  45. Agility Trial II: Diskvalifikován

  46. Jumping Open: 1/24, 39.32 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  47. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  48. Agility I: Diskvalifikován

  49. GRAND FINAL: Diskvalifikován

  50. Jumping I: Diskvalifikován

  51. Jumping II: 3/35, 30.98 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  52. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  53. Agility: Diskvalifikován

  54. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  55. Jumping: 7/43, 35.54 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  56. Jumping DRUZSTVA: 4/43, 36.19 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  57. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  58. Zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  59. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  60. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  61. CURRICULUM M: 2/25, 33.71 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  62. TRIAL II. MA3: Diskvalifikován

  63. TRIAL I. MA3: Diskvalifikován

  64. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  65. QA4 Agility: Diskvalifikován

  66. QA5 Agility: 6/42, 42.8 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  67. QA6 Agility: Diskvalifikován

  68. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  69. QJ5 Jumping: 1/43, 34.73 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  70. QJ6 Jumping: 1/38, 36.98 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  71. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  72. Jumping A2+3: Diskvalifikován

  73. Zkouška 1 MA3: 1/5, 42.62 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  74. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  75. Zkouška II MA3: 1/6, 42.1 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  76. Zkouška I MA3: 1/6, 40.36 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  77. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  78. QA1 agility: 34/57, 40.22 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  79. QA2 agility: 4/57, 37.22 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  80. QA3 agility: Diskvalifikován

  81. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  82. QJ2 jumping: 2/58, 34.89 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  83. QJ3 jumping: 29/57, 37.28 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  84. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  85. III. zkouška MA3: Diskvalifikován

  86. II. zkouška MA3: 2/11, 44.26 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  87. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  88. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  89. agility open M: 1/40, 40.48 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  90. Jumping open M: 24/40, 34.66 s, 10.0 tr. b., 5.77 m/s

  91. Tuneliáda M: 1/38, 35.6 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  92. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  93. Agility Open: Diskvalifikován

  94. Agility Trial: 5/9, 38.56 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  95. I Agility Trial: 1/6, 38.57 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  96. II Agility Trial: Diskvalifikován

  97. Jumping Open: 8/19, 34.4 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  98. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  99. Agility M Ne: Diskvalifikován

  100. Agility M So: Diskvalifikován

  101. Jumping M Ne: 3/46, 30.02 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  102. Jumping M So: Diskvalifikován

  103. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  104. TRIAL II. MA3: Diskvalifikován

  105. TRIAL I. MA3: 1/8, 41.85 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  106. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  107. II. zkouška MA3: 6/12, 38.98 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  108. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  109. Jumping A2 + A3 M: 3/19, 28.95 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  110. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  111. Agility I: 21/37, 40.09 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  112. Agility II FINAL: 1/17, 34.8 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  113. Jumping I: 1/37, 30.03 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  114. Jumping II: 4/37, 29.1 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  115. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  116. Agility Trial I: Diskvalifikován

  117. Agility Trial II: Diskvalifikován

  118. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  119. Trial II. MA3: Diskvalifikován

  120. Trial I. MA3: 4/7, 42.23 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  121. Přerov - BRIT CUP 2017, 19. 08. 2017

  122. Agility Open: 5/17, 36.58 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  123. Agility Trial: 1/8, 40.84 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  124. Jumping Open: 5/17, 32.64 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  125. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  126. Agility Trial I: Diskvalifikován

  127. Agility Trial II: 1/12, 34.64 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  128. Jumping I: Diskvalifikován

  129. Jumping II: 3/22, 31.57 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  130. Jumping Open: 9/24, 32.86 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  131. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: Diskvalifikován

  132. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  133. QA4 agility: Diskvalifikován

  134. QA5 agility: Diskvalifikován

  135. QA6 agility: Diskvalifikován

  136. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  137. QJ5 jumping: 3/49, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  138. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  139. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  140. Jumping M: Diskvalifikován

  141. zkouška 3 MA3: 1/8, 34.73 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  142. zkouška 4 MA3: Diskvalifikován

  143. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  144. QA1 agility: 11/68, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  145. QA2 agility: 1/67, 38.34 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  146. QA3 agility: 26/70, 40.17 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  147. QJ1 jumping: 28/70, 40.47 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  148. QJ2 jumping: 5/69, 30.54 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  149. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  150. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  151. Agility open M: Diskvalifikován

  152. Jumping open M: 1/29, 30.78 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  153. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  154. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  155. Agility Med Ne: 8/39, 36.61 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  156. Agility Med So: 1/39, 35.68 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  157. Jumping Med Ne: Diskvalifikován

  158. Jumping Med So: Diskvalifikován

  159. Holešov - Dvojité štěstí, 18. 03. 2017

  160. Agility Trial I: 1/7, 38.11 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  161. Agility Trial II: 1/7, 34.37 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  162. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  163. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  164. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  165. Jumping open M: 5/18, 29.89 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  166. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  167. Agility družstva: 8/44, 38.04 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  168. Agility jednotlivci: 23/44, 36.74 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  169. Jumping družstva: Diskvalifikován

  170. Jumping jednotlivci: Diskvalifikován

  171. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  172. Agility I: Diskvalifikován

  173. Agility II: Diskvalifikován

  174. HCV Jumping: 4/22, 37.08 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  175. Jumping 1: 1/16, 31.8 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  176. Jumping 2: Diskvalifikován

  177. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 1/12, 37.21 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  178. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  179. Agility I: Diskvalifikován

  180. Agility II: 1/8, 30.81 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  181. TUNELIADA: 1/29, 22.86 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  182. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  183. QA5 Agility: Diskvalifikován

  184. QA6 Agility: Diskvalifikován

  185. QJ5 Jumping: 24/74, 38.64 s, 7.64 tr. b., 3.88 m/s

  186. QJ6 Jumping: 28/79, 38.22 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  187. Rapotín - Miacis cup 2016, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  188. agility M: 2/18, 34.66 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  189. jumping 1 M: 1/11, 32.05 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  190. jumping 2 M: 1/11, 30.66 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  191. zkouška 1 MA2: Diskvalifikován

  192. zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  193. zkouška Ne MA2: 1/5, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  194. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  195. FINAL: Diskvalifikován

  196. QA3 Agility: Diskvalifikován

  197. QA4 Agility: 17/69, 39.21 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  198. QJ3 Jumping: 36/69, 37.41 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  199. QJ4 Jumping: 4/69, 31.03 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  200. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  201. Agility open M: Diskvalifikován

  202. Jumping open M: Diskvalifikován

  203. Zkouška MA2: 3/11, 37.18 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  204. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  205. QA1 Agility: Diskvalifikován

  206. QA2 Agility: 5/82, 37.19 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  207. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  208. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  209. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  210. 10.prorubská: 1/6, 40.54 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  211. 9.prorubská: Diskvalifikován

  212. Brno - Zimní Brno II., 21. 02. 2016

  213. Agility MA M: 3/26, 35.81 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  214. Jumping MA M: 16/27, 30.91 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  215. Zk MA2 MA2: Diskvalifikován

  216. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  217. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  218. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  219. Hlučín - Hlučínský AgiDrak, 1. Agility Sheltie Cup, 6. Agility Collie Cup, 31. 10. 2015 - 01. 11. 2015

  220. Agility: Diskvalifikován

  221. Agility Open I: 7/18, 38.87 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  222. Jumping Open I: 10/17, 32.5 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  223. Litovel - Mladeč - II. Agility Cup Nové Zámky, 17. 10. 2015

  224. II.zkouška MA2: Diskvalifikován

  225. I.zkouška MA2: 1/7, 38.1 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  226. JUMPING M: 1/17, 31.33 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  227. Přerov - BRIT CUP 2015, 22. 08. 2015

  228. Agility: Diskvalifikován

  229. Agility Open: 6/21, 31.9 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  230. Jumping Open: Diskvalifikován

  231. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  232. Tuneliáda A2 + A3 M: 2/14, 32.79 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  233. Zkouška II. MA2: 2/8, 41.43 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  234. Zkouška I. MA2: 1/8, 36.75 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  235. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  236. Agility Ne: 23/62, 44.14 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  237. Agility So: Diskvalifikován

  238. Jumping Ne: Diskvalifikován

  239. Jumping So: 12/65, 30.12 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  240. Šumperk Temenice - Miacis cup 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  241. Agi M: Diskvalifikován

  242. Jump 1 M: Diskvalifikován

  243. Jump 2 M: 9/12, 24.03 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  244. Jump M: Diskvalifikován

  245. Zk 1 MA2: Diskvalifikován

  246. Zk 2 MA2: 1/4, 38.79 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  247. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  248. Agility: 3/6, 34.69 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  249. Agility II Open: Diskvalifikován

  250. Agility I Open: Diskvalifikován

  251. Jumping II Open: Diskvalifikován

  252. Jumping I Open: Diskvalifikován

  253. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  254. Agility M: 4/25, 36.11 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  255. Jumping M: 7/26, 31.12 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  256. Tuneliáda M: 20/24, 16.27 s, 5.0 tr. b., 6.15 m/s

  257. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  258. Petrov nad Desnou - JK Animals Cup, 03. 05. 2015

  259. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  260. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  261. Jumping M: 3/13, 36.33 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  262. Přerov - Trojzkoušky, 25. 04. 2015

  263. Agility I: Diskvalifikován

  264. Agility II: 1/5, 35.18 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  265. Agility III: 1/5, 33.25 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  266. Olomouc Nové Sady - Podzimní Psí Hrátky Olomouc, 01. 11. 2014 - 02. 11. 2014

  267. Jumping So M: 9/15, 35.97 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  268. Zkouška II So MA2: 1/4, 36.29 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  269. Zkouška I So MA2: 2/5, 40.0 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  270. Litovel - Mladeč - CUP Nové Zámky, 18. 10. 2014

  271. II.zkouška MA2: 1/4, 37.96 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  272. I.zkouška MA2: Diskvalifikován

  273. Jumping M: 6/14, 31.58 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  274. Přerov - II. dvojzkoušky, 21. 09. 2014

  275. 1. Agility: 1/10, 33.52 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  276. 2. Agility: Diskvalifikován

  277. Přerov - BRIT CUP 2014, 23. 08. 2014

  278. I. Agility: 2/6, 42.44 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  279. II. Agility: Diskvalifikován

  280. Jumping Open: 1/20, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  281. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  282. Zkouška III. MA2: 1/6, 40.22 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  283. Zkouška II. MA2: Diskvalifikován

  284. Zkouška I. MA2: Diskvalifikován

  285. Přerov - Trojboj „Na konci s dechem“, 26. 07. 2014

  286. A2 zkouska 1: 4/8, 37.0 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  287. A2 zkouska 2: Diskvalifikován

  288. A2 zkouska 3: Diskvalifikován

  289. Šumperk Temenice - Miacis cup 2014, 07. 06. 2014 - 08. 06. 2014

  290. Agility M: Diskvalifikován

  291. Jumping M: Diskvalifikován

  292. Jumping ne M: 1/8, 34.93 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  293. Zkouška II MA2: 2/4, 36.9 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  294. Zkouška I MA2: Diskvalifikován

  295. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  296. Brno - Jarní Brno 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  297. Agility: Diskvalifikován

  298. Jumping: 1/13, 32.45 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  299. MA2: Diskvalifikován

  300. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií, kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 11. 05. 2014

  301. Agility M: Diskvalifikován

  302. Jumping M: Diskvalifikován

  303. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  304. Přerov - Dvojzkoušky, 26. 04. 2014

  305. Agility "zkoušky I.": Diskvalifikován

  306. Agility "zkoušky II.": Diskvalifikován

  307. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 19. 04. 2014

  308. II. MA2: Diskvalifikován

  309. I. MA2: Diskvalifikován

  310. Horka nad Moravou - Dvojité agility 1, 2, 3, 10. 11. 2013

  311. I. Agility: Diskvalifikován

  312. II. Agility: Diskvalifikován

  313. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  314. JUNIOŘI - Agility: Diskvalifikován

  315. JUNIOŘI - Jumping: Diskvalifikován

  316. JUNIOŘI - Left or Right: 5/21, 33.54 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  317. Přerov - BRIT CUP 2013, 24. 08. 2013

  318. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  319. I.zkouška MA2: 2/5, 37.42 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  320. Jumping MA M: Diskvalifikován

  321. Přerov - Letní Trojboj, 03. 08. 2013

  322. 1. agility: 1/3, 34.19 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  323. 2. agility: Diskvalifikován

  324. 3. agility: 1/2, 37.32 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  325. Šumperk Temenice - Miacis cup 2013, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  326. Agility M: Diskvalifikován

  327. Jumping M: 2/11, 28.39 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  328. Jumping M: Diskvalifikován

  329. Zkouška II. MA1: Diskvalifikován

  330. Zkouška I. MA1: Diskvalifikován

  331. Zkouška MA1: 1/1, 31.55 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  332. Přerov - Valašský zkouškový trojboj na Hané, 11. 05. 2013

  333. 1. Agility: Diskvalifikován

  334. 2. Agility: Diskvalifikován

  335. 3. Agility: 2/8, 25.37 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  336. Horka nad Moravou - 2. zimní závody pro každého, 16. 03. 2013

  337. 1. Agility A1: Diskvalifikován

  338. 2. Agility A1: Diskvalifikován

  339. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty II., 08. 12. 2012

  340. Agility: 11/21, 45.31 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  341. Jumping: Diskvalifikován

  342. Zkoušky: Diskvalifikován

  343. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty I., 18. 11. 2012

  344. Agility: Diskvalifikován

  345. Jumping: Diskvalifikován

  346. Zkoušky: Diskvalifikován

  347. Česká Třebová - Fitmin Cup - Podhorka, 01. 07. 2012

  348. Agility: Diskvalifikován

  349. Jumping: Diskvalifikován

  350. Zkouška: Diskvalifikován

  351. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  352. Agility Open - neděle M: 16/33, 39.52 s, 9.52 tr. b., 4.18 m/s

  353. Agility Open - sobota M: Diskvalifikován

  354. Jumping Open - neděle M: 17/33, 43.94 s, 16.94 tr. b., 3.44 m/s

  355. Jumping Open - sobota M: Diskvalifikován

  356. Zkoušky neděle MA1: Diskvalifikován

  357. Zkoušky sobota MA1: Diskvalifikován

  358. Šumperk Temenice - Miacis cup 2012, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  359. Agility III. MA1: Diskvalifikován

  360. Agility II. MA1: Diskvalifikován

  361. Agility I. MA1: Diskvalifikován

  362. Agility Open I. M: 4/11, 38.23 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  363. Jumping Open II. M: Diskvalifikován

  364. Jumping Open I. - pohádkový M: 3/12, 33.72 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  365. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR šeltií a OPEN AIR MR ČR BO a AUO, 13. 05. 2012

  366. Agility M: Diskvalifikován

  367. Juming M: Diskvalifikován

  368. Olomouc - Kirican Agilite Závode (KAZ) - umělá tráva, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  369. AGILITY NE M: 9/15, 44.44 s, 18.44 tr. b., 3.94 m/s

  370. JUMPING NE M: 4/13, 37.37 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  371. ZKOUSKA NE MA1: Diskvalifikován

  372. Horka nad Moravou - Zimní závody pro každého, 19. 02. 2012

  373. 1. Agility MA1: Diskvalifikován

  374. 2. Agility MA1: 4/6, 31.84 s, 20.0 tr. b., 4.27 m/s

  375. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 03. 12. 2011

  376. Agility MA1: Diskvalifikován

  377. Agility Open M: Diskvalifikován

  378. Jumping Open M: 9/22, 40.14 s, 2.14 tr. b., 3.99 m/s

  379. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 12. 11. 2011

  380. Agility MA1: Diskvalifikován

  381. Agility Open M: 7/20, 41.04 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  382. Jumping Open M: Diskvalifikován