Cz En

Jumping I

  1. Datum: 16. 11. 2019
  2. Závod: Brno - Agility Collie & Sheltie Cup
  3. Rozhodčí: Bazalová, Olga (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 182.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.55 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej 0 0 0.0 0.0 33.06 5.51 V V
2 020815 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova 0 0 0.0 0.0 34.12 5.33 V V
3 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora 0 0 0.0 0.0 34.66 5.25 V V
4 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 34.85 5.22 V V
5 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox 0 0 0.0 0.0 35.04 5.19 V V
6 048017 Aleš Fuks Fidorka z Pravého břehu 0 0 0.0 0.0 35.07 5.19 V V
7 023114 Pavlína Wlochová Abby Gayl od Přelické zvonice 0 0 0.0 0.0 35.13 5.18 V V
8 050019 Jana Zemková Dream Come True Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 35.34 5.15 V V
9 036116 Hana Kubíčková A3Ch Dragon Lady Alkyra 0 0 0.0 0.0 35.49 5.13 V V
10 075814 Lenka Šenkeříková Diesel Power Harisson 0 0 0.0 0.0 35.51 5.13 V V
11 062714 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger 0 0 0.0 0.0 36.1 5.04 V V
12 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti 0 0 0.0 0.0 36.11 5.04 V V
13 083117 Dana Sedláková Arny ze Zámkové osady 0 0 0.0 0.0 37.03 4.91 V V
14 010715 Denisa Kopicová A3Ch Damian z Lomu ve skále 0 0 0.0 0.0 37.04 4.91 V V
15 061814 Gabriela Ředinová U´re So Beautiful Heřmanův Dvůr 0 0 0.0 0.0 38.06 4.78 V V
16 044416 Markéta Klanduchová Drixy Alkyra 0 0 0.0 0.0 39.36 4.62 V V
17 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 1 0 0.0 5.0 36.6 4.97 V V
18 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp 0 1 0.0 5.0 37.74 4.82 V V
19 078017 Adéla Schneiderová Bloody Dexter Nad Stádem Koní 0 1 0.0 5.0 39.28 4.63 V V
20 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej 0 1 0.25 5.25 40.25 4.52 V V
21 074118 Vladimíra Hašková Zen Perla z Polabí 1 0 0.72 5.72 40.72 4.47 V V
22 026615 Alena Krejčová Afrodité Happy Vision 0 2 2.46 12.46 42.46 4.29 VD VD
23 052016 Jitka Lanšperková Sky Blue ze Shetlandů 0 2 4.89 14.89 44.89 4.05 VD VD
24 073018 Karin Trinčková Abrakadabra ze Shetlandů 1 0 11.77 16.77 51.77 3.52 D D
DIS 002015 Magda Zajacová Ares z Faustovy zahrádky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041916 Alena Rudigerová Sunshine Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080918 Magda Zajacová Use Your Heart Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035618 Barbora Pokrývková Amaya Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026515 Martin Bodeček Blue Boy Mondeo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048516 Jana Richterová Anette Gold Schenelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Dana Cunderlikova Grippen von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088715 Martina Podzimková Charlotta Otvovická skála DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009817 Veronika Machová Grace Sparks of the Tempest DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066916 Adéla Schneiderová Gauner in Black z Říše Fantazie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054717 Tomáš Krejčík Yummi Yu Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO