Cz En

066916

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adéla Petrů, AGILITY KOIRA

    Člen KA

Pes

  1. Gauner in Black z Říše Fantazie, Sheltie

Výsledky

  1. Modrá - Trojzkoušky, 06. 06. 2021

  2. 1. Zkouška MA3: 4/5, 56.63 s, 12.63 tr. b., 3.44 m/s

  3. 2. Zkouška MA3: 4/5, 60.44 s, 20.44 tr. b., 3.31 m/s

  4. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  5. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské trojzkoušky, 05. 06. 2021

  6. Agility Trial I: Diskvalifikován

  7. Agility Trial II: 5/6, 61.27 s, 16.27 tr. b., 3.26 m/s

  8. Agility Trial III: 2/6, 42.42 s, 1.42 tr. b., 4.01 m/s

  9. Hodonín - Podzimní hodonínská tlapka, 04. 10. 2020

  10. Agility Medium: Diskvalifikován

  11. Jumping Medium: Diskvalifikován

  12. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  13. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  14. 1. Zkouška MA3: 4/10, 50.61 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  15. 2. Zkouška MA3: 4/10, 65.03 s, 21.03 tr. b., 3.31 m/s

  16. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  17. Agility M: 20/38, 54.39 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  18. Jumping M: 10/40, 37.2 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  19. Tuneliáda M: 25/37, 38.72 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  20. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  21. 1. zkouška: Diskvalifikován

  22. 2. zkouška: 2/5, 56.65 s, 14.65 tr. b., 3.62 m/s

  23. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 05. 09. 2020

  24. zkouška MA3 1: Diskvalifikován

  25. zkouška MA3 2: Diskvalifikován

  26. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  27. Agility I: Diskvalifikován

  28. Agility II: 26/62, 55.12 s, 3.12 tr. b., 3.9 m/s

  29. Jumping I: 29/64, 45.5 s, 1.5 tr. b., 4.09 m/s

  30. Jumping II: Diskvalifikován

  31. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  32. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  33. 2. zkouška MA3: 4/13, 49.44 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  34. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  35. II zkouška A3 M: 3/16, 44.41 s, 1.41 tr. b., 4.28 m/s

  36. I zkouška A3 M: Diskvalifikován

  37. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  38. Zk Agility I: Diskvalifikován

  39. Zk Agility II: 1/13, 48.96 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  40. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  41. Zkouška I.: 2/8, 44.69 s, 0.69 tr. b., 3.96 m/s

  42. Zkouška II.: Diskvalifikován

  43. Zkouška III.: Diskvalifikován

  44. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  45. ZkA I: 3/6, 40.17 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  46. ZkA II: 2/6, 41.07 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  47. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  48. Agility I: 15/36, 44.9 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  49. Jumping I: Diskvalifikován

  50. Jumping II: Diskvalifikován

  51. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  52. III. Zkouška: 1/3, 46.78 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  53. II. Zkouška: Diskvalifikován

  54. I. Zkouška : 3/3, 44.23 s, 11.23 tr. b., 3.69 m/s

  55. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  56. TRIAL I.: Diskvalifikován

  57. TRIAL II.: 1/7, 43.19 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  58. TRIAL III.: Diskvalifikován

  59. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  60. ZkA I: 3/5, 45.03 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  61. ZkA II: 1/5, 41.98 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  62. ZkA III: Diskvalifikován

  63. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  64. Agility Zk I: 1/4, 42.05 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  65. Agility Zk II: Diskvalifikován

  66. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  67. Agility Open: 6/17, 46.92 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  68. Agility Zk: Diskvalifikován

  69. Jumping Open: 10/17, 43.87 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  70. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  71. Jumping open MA: Diskvalifikován

  72. Jumping tunel MA: Diskvalifikován

  73. Zkouška MA1: 2/4, 37.47 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  74. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  75. 1. zkouška MA1: 5/8, 48.51 s, 10.0 tr. b., 3.5 m/s

  76. 2. zkouška MA1 : 2/8, 32.6 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  77. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  78. Agility Open: Diskvalifikován

  79. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 27. 04. 2019

  80. Agility M: 7/21, 43.24 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  81. Jumping M: Diskvalifikován

  82. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  83. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  84. Zkouška MA1 1 MA1: Diskvalifikován

  85. Zkouška MA1 2 MA1: Diskvalifikován

  86. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  87. Agility Trial II: Diskvalifikován

  88. Agility Trial III: Diskvalifikován

  89. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  90. Agility Trial I: Diskvalifikován

  91. Agility Trial II: Diskvalifikován

  92. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  93. Agility Trial I: Diskvalifikován

  94. Agility Trial II: Diskvalifikován

  95. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  96. Agility Open: Diskvalifikován

  97. Agility Trial I: Diskvalifikován

  98. Agility Trial II: Diskvalifikován

  99. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  100. Agility Open: Diskvalifikován

  101. Agility Trial: Diskvalifikován

  102. Jumping Open: Diskvalifikován

  103. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  104. Jumping MA M: 8/29, 35.54 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  105. Jumping special MA M: 15/29, 41.45 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  106. Zkouška MA1 MA1: Diskvalifikován

  107. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  108. Agility M M: Diskvalifikován

  109. Jumping M M: 12/26, 42.4 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  110. Zkouška MA1 MA1: Diskvalifikován

  111. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  112. Agility Trial I: Diskvalifikován

  113. Agility Trial II: Diskvalifikován

  114. Agility Trial III: Diskvalifikován

  115. Agility Trial IV: Diskvalifikován

  116. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  117. CURRICULUM M: Diskvalifikován

  118. TRIAL II. MA1: Diskvalifikován

  119. TRIAL I. MA1: Diskvalifikován

  120. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  121. Jumping II M: 12/19, 45.26 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  122. Jumping I. M: 10/19, 42.39 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  123. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  124. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  125. agility open M: Diskvalifikován

  126. Jumping open M: 18/40, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  127. Tuneliáda M: Diskvalifikován

  128. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  129. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  130. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  131. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/18, 01. 05. 2018

  132. druhá zkouška MA1: Diskvalifikován

  133. první zkouška MA1: Diskvalifikován

  134. třetí zkouška MA1: Diskvalifikován

  135. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  136. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  137. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  138. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  139. Agility I: Diskvalifikován

  140. Agility II: Diskvalifikován

  141. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  142. 1. zkouška MA1: 3/7, 42.12 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  143. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  144. 3. zkouška MA1: Diskvalifikován

  145. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  146. TRIAL II. MA1: Diskvalifikován

  147. TRIAL I. MA1: Diskvalifikován

  148. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  149. zkouška 1 MA1: Diskvalifikován

  150. zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  151. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  152. II. zkouška MA1: 2/8, 29.36 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  153. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  154. tuneliáda A1 MA1: 4/8, 24.71 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  155. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  156. Agility I: Diskvalifikován

  157. Jumping I: 15/37, 35.83 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  158. Jumping II: 17/37, 35.06 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  159. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  160. Agility Trial I: Diskvalifikován

  161. Agility Trial II: 4/7, 41.77 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  162. Jumping: 3/7, 33.0 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  163. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  164. Agility Trial I: Diskvalifikován

  165. Agility Trial II: 2/6, 37.78 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  166. Jumping I: 7/22, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  167. Jumping II: 12/22, 50.43 s, 25.43 tr. b., 3.53 m/s

  168. Jumping Open: 13/24, 46.16 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  169. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: Diskvalifikován

  170. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  171. Agility M: Diskvalifikován

  172. Jumping M: Diskvalifikován

  173. Zkouška MA1: 2/4, 34.1 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  174. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  175. Jumping M: Diskvalifikován

  176. zkouška 3 MA1: Diskvalifikován

  177. zkouška 4 MA1: Diskvalifikován

  178. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  179. zkouška 1 MA1: Diskvalifikován

  180. zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  181. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  182. Agility 1: Diskvalifikován

  183. Agility 2: Diskvalifikován

  184. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  185. Agility Trial I: 1/3, 40.18 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  186. Agility Trial II: Diskvalifikován

  187. Agility Trial III: Diskvalifikován

  188. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  189. 1.běh MA1: Diskvalifikován

  190. 2.běh MA1: Diskvalifikován

  191. 3.běh MA1: Diskvalifikován

  192. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  193. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  194. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  195. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  196. 1. zkouška MA1: 9/13, 42.86 s, 15.86 tr. b., 3.22 m/s

  197. 2. zkouška MA1: 12/13, 48.65 s, 19.65 tr. b., 2.98 m/s

  198. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  199. 1. Zkouška MA1: 6/12, 46.85 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  200. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  201. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  202. Agility Trial I: Diskvalifikován

  203. Agility Trial II: 3/4, 43.86 s, 7.86 tr. b., 2.78 m/s

  204. Jumping Trial: 3/4, 43.91 s, 18.91 tr. b., 3.01 m/s

  205. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálními soutěžemi pro kategorii XS a pro veterány, 28. 10. 2016

  206. Agility Open: Diskvalifikován

  207. Agility Trial: Diskvalifikován

  208. Jumping Open: Diskvalifikován