Cz En

Jumping II

  1. Datum: 16. 11. 2019
  2. Závod: Brno - Agility Collie & Sheltie Cup
  3. Rozhodčí: Bazalová, Olga (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 36.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 166.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.61 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 020815 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova 0 0 0.0 0.0 29.27 5.67 V V
2 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp 0 0 0.0 0.0 29.65 5.6 V V
3 062714 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger 0 0 0.0 0.0 29.69 5.59 V V
4 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora 0 0 0.0 0.0 29.7 5.59 V V
5 036116 Hana Kubíčková A3Ch Dragon Lady Alkyra 0 0 0.0 0.0 29.88 5.56 V V
6 075814 Lenka Šenkeříková Diesel Power Harisson 0 0 0.0 0.0 30.15 5.51 V V
7 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux 0 0 0.0 0.0 30.32 5.47 V V
8 023114 Pavlína Wlochová Abby Gayl od Přelické zvonice 0 0 0.0 0.0 30.43 5.46 V V
9 050019 Jana Zemková Dream Come True Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 30.55 5.43 V V
10 083117 Dana Sedláková Arny ze Zámkové osady 0 0 0.0 0.0 30.97 5.36 V V
11 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 0 0 0.0 0.0 31.08 5.34 V V
12 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti 0 0 0.0 0.0 31.11 5.34 V V
13 Dana Cunderlikova Grippen von Schnappi Schnapp 0 0 0.0 0.0 31.12 5.33 V V
14 078017 Adéla Schneiderová Bloody Dexter Nad Stádem Koní 0 0 0.0 0.0 31.42 5.28 V V
15 035618 Barbora Pokrývková Amaya Czech Imp 0 0 0.0 0.0 31.43 5.28 V V
16 026515 Martin Bodeček Blue Boy Mondeo 0 0 0.0 0.0 31.5 5.27 V V
17 054717 Tomáš Krejčík Yummi Yu Fort Fox 0 0 0.0 0.0 31.53 5.26 V V
18 010715 Denisa Kopicová A3Ch Damian z Lomu ve skále 0 0 0.0 0.0 32.45 5.12 V V
19 002015 Magda Zajacová Ares z Faustovy zahrádky 0 0 0.0 0.0 32.51 5.11 V V
20 088715 Martina Podzimková Charlotta Otvovická skála 0 0 0.0 0.0 32.61 5.09 V V
21 041916 Alena Rudigerová Sunshine Lenfir 0 0 0.0 0.0 32.68 5.08 V V
22 026615 Alena Krejčová Afrodité Happy Vision 0 0 0.0 0.0 33.26 4.99 V V
23 044416 Markéta Klanduchová Drixy Alkyra 0 0 0.0 0.0 34.02 4.88 V V
24 061814 Gabriela Ředinová U´re So Beautiful Heřmanův Dvůr 0 0 0.0 0.0 34.62 4.79 V V
25 052016 Jitka Lanšperková Sky Blue ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 35.25 4.71 V V
26 009817 Veronika Machová Grace Sparks of the Tempest 0 0 1.0 1.0 37.0 4.49 V V
27 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox 0 1 0.0 5.0 33.52 4.95 V V
28 048017 Aleš Fuks Fidorka z Pravého břehu 0 1 0.0 5.0 35.15 4.72 V V
29 074118 Vladimíra Hašková Zen Perla z Polabí 0 1 0.0 5.0 35.57 4.67 V V
30 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej 2 0 0.0 10.0 28.13 5.9 VD VD
31 073018 Karin Trinčková Abrakadabra ze Shetlandů 0 2 5.57 15.57 41.57 3.99 VD VD
DIS 048516 Jana Richterová Anette Gold Schenelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080918 Magda Zajacová Use Your Heart Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066916 Adéla Schneiderová Gauner in Black z Říše Fantazie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO