Cz En

008312

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Veronika Kučeriková

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Big Biaggi z Bučávky, Sheltie

Výsledky

  1. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  2. QA1 agility: Diskvalifikován

  3. QA2 agility: 26/60, 46.49 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  4. QA3 agility: 38/60, 41.68 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  5. QJ1 jumping: 15/61, 41.0 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  6. QJ2 jumping: 24/61, 37.99 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  7. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  8. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  9. Agility: 4/42, 42.51 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  10. Jumping: Diskvalifikován

  11. Tuneliáda: 26/41, 50.45 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  12. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  13. Zkouška č.1 MA3: 2/9, 45.32 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  14. Zkouška č.2 MA3: Diskvalifikován

  15. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  16. Trial I: Diskvalifikován

  17. Trial II: 5/10, 47.07 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  18. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  19. Zkouška 1 MA3: 2/10, 45.06 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  20. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  21. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  22. Agility I: Diskvalifikován

  23. GRAND FINAL: 2/15, 37.68 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  24. Jumping I: 1/35, 31.46 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  25. Jumping II: 14/35, 31.85 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  26. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  27. Jumping I: 1/19, 34.06 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  28. Jumping II: Diskvalifikován

  29. Jumping III: Diskvalifikován

  30. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  31. Agility: 4/42, 43.68 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  32. Agility DRUZSTVA: 20/43, 41.57 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  33. Jumping: Diskvalifikován

  34. Jumping DRUZSTVA: 24/43, 40.2 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  35. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  36. Jumping MA M: 2/29, 33.12 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  37. Jumping special MA M: 3/29, 34.49 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  38. Zkouška MA3 MA3: Diskvalifikován

  39. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  40. Agility M M: 9/26, 41.74 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  41. Jumping M M: Diskvalifikován

  42. Zkouška MA3 MA3: Diskvalifikován

  43. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  44. QA4 Agility: Diskvalifikován

  45. QJ4 Jumping: 6/44, 38.29 s, 0.29 tr. b., 4.7 m/s

  46. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  47. QA1 agility: 10/57, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  48. QA2 agility: 34/57, 45.32 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  49. QA3 agility: 18/56, 39.92 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  50. QJ1 jumping: 31/58, 36.16 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  51. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  52. QJ3 jumping: 7/57, 35.93 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  53. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  54. agility open M: 7/40, 44.45 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  55. Jumping open M: Diskvalifikován

  56. Tuneliáda M: 6/38, 37.04 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  57. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  58. Agility M Ne: 14/48, 35.23 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  59. Agility M So: Diskvalifikován

  60. Jumping M Ne: 16/46, 34.78 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  61. Jumping M So: 7/47, 31.18 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  62. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  63. Agility hra: Diskvalifikován

  64. Agility Open: 6/25, 39.06 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  65. Tuneliada: Diskvalifikován

  66. Mikulov - Písečné jumpy s tuneliádou, 13. 01. 2018

  67. 1. Jumping M: 10/17, 25.17 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  68. 2. Jumping M: 3/17, 27.54 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  69. 3. Jumping M: Diskvalifikován

  70. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  71. Agility I: Diskvalifikován

  72. Agility II FINAL: Diskvalifikován

  73. Jumping I: 4/37, 31.12 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  74. Jumping II: Diskvalifikován

  75. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 21. 10. 2017

  76. Agility Open: Diskvalifikován

  77. Agility Trial: 2/7, 45.57 s, 1.57 tr. b., 3.64 m/s

  78. Jumping Open: Diskvalifikován

  79. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  80. Jumping I: 1/21, 28.17 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  81. Jumping II: 1/21, 34.85 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  82. Jumping III: 1/21, 25.76 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  83. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  84. Agility open 1 M: 1/27, 41.41 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  85. Agility open 2 M: Diskvalifikován

  86. Zkoušky MA3: 3/9, 49.68 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  87. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  88. Jumping M: 1/14, 30.16 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  89. Speciál Jumping M: 3/14, 30.28 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  90. Zkouška MA3: 1/7, 37.06 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  91. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  92. Agility Open: 5/23, 38.98 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  93. Agility Trial: Diskvalifikován

  94. Jumping Open: 9/24, 30.38 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  95. Louny - Horké léto 2017, 01. 07. 2017

  96. 1. Zka - MA3: 1/3, 36.17 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  97. 2. Zka - MA3: 1/3, 30.51 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  98. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  99. Agility 1: Diskvalifikován

  100. Agility 2: 18/36, 46.84 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  101. Jumping 1: 18/36, 34.0 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  102. Jumping 2: 2/36, 31.37 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  103. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  104. QA4 agility: 17/49, 39.3 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  105. QA5 agility: Diskvalifikován

  106. QA6 agility: Diskvalifikován

  107. QJ4 jumping: 31/48, 37.1 s, 17.1 tr. b., 3.94 m/s

  108. QJ5 jumping: 28/49, 36.58 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  109. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  110. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  111. QA1 agility: 6/68, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  112. QA2 agility: Diskvalifikován

  113. QA3 agility: 20/70, 36.66 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  114. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  115. QJ2 jumping: 15/69, 32.53 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  116. QJ3 jumping: 23/67, 36.38 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  117. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  118. Agility open M: 10/28, 37.17 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  119. Jumping open M: 2/29, 30.95 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  120. Zkouška MA3: 1/13, 38.97 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  121. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  122. FALCO 1. zkouška MA3: 2/4, 40.34 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  123. FALCO 2. zkouška MA3: 1/4, 47.66 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  124. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  125. 1. zkouška MA3: 2/8, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  126. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  127. 3. zkouška MA3: 3/8, 35.22 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  128. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  129. Agility Med Ne: Diskvalifikován

  130. Agility Med So: Diskvalifikován

  131. Jumping Med Ne: Diskvalifikován

  132. Jumping Med So: 14/39, 36.76 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  133. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  134. Agility Open: Diskvalifikován

  135. Agility Trial II: 3/7, 48.72 s, 6.72 tr. b., 3.78 m/s

  136. Tuneliáda: 1/16, 22.41 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  137. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  138. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  139. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  140. Těšánky - Únorové dvojzkoušky, 05. 02. 2017

  141. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  142. 2. zkouška MA3: 1/6, 38.82 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  143. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  144. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  145. 2. Zkouška MA3: 1/4, 42.53 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  146. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  147. Agility MA: 4/21, 36.31 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  148. Jumping MA: Diskvalifikován

  149. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  150. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  151. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  152. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  153. Jumping open M: 4/18, 29.63 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  154. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  155. Agility I SH: Diskvalifikován

  156. Jumping II SH: Diskvalifikován

  157. Jumping I SH: Diskvalifikován

  158. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  159. Jumping I: 11/20, 33.37 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  160. Jumping II: 5/20, 32.97 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  161. Jumping III: 4/20, 23.08 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  162. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  163. 1. běh MA3 MA3: Diskvalifikován

  164. 2. běh MA3 MA3: 8/9, 42.87 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  165. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 10. 09. 2016

  166. Jumping M: Diskvalifikován

  167. Jumping speciál M: 1/8, 35.53 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  168. Zkouška MA3: 1/4, 42.28 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  169. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  170. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  171. Jumping 2 M: 3/10, 33.74 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  172. Jumping 3 M: 2/10, 31.13 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  173. Louny - Horké léto 2016, 03. 07. 2016

  174. Jumping: Diskvalifikován

  175. Zka 1: Diskvalifikován

  176. Zka 2: 1/4, 38.85 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  177. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  178. Agility I: Diskvalifikován

  179. Agility II: Diskvalifikován

  180. Jumping I: Diskvalifikován

  181. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  182. QA5 Agility: Diskvalifikován

  183. QA6 Agility: Diskvalifikován

  184. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  185. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  186. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  187. I Agility: Diskvalifikován

  188. II Agility: Diskvalifikován

  189. Hranice - Hranická skočka, 11. 06. 2016

  190. Agility: Diskvalifikován

  191. Nornikovo bludiste: 1/17, 33.68 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  192. Zabakova cesta: 1/17, 22.05 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  193. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  194. QA3 Agility: 31/69, 45.3 s, 7.3 tr. b., 3.8 m/s

  195. QA4 Agility: 24/69, 44.98 s, 6.98 tr. b., 3.82 m/s

  196. QJ3 Jumping: 39/69, 33.53 s, 15.0 tr. b., 4.98 m/s

  197. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  198. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  199. Agility open M: 1/28, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  200. Jumping open M: Diskvalifikován

  201. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  202. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  203. QA1 Agility: Diskvalifikován

  204. QA2 Agility: 31/82, 36.95 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  205. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  206. QJ2 Jumping: 25/81, 33.61 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  207. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  208. Agility I: 1/15, 45.13 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  209. Agility II: 2/14, 46.2 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  210. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  211. Druhá MA3: Diskvalifikován

  212. První MA3: Diskvalifikován

  213. Třetí MA3: 1/2, 40.94 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  214. Rožnov pod Radhoštěm - Jumpingy U LESA, 02. 04. 2016

  215. Jump 1 M: 6/18, 32.86 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  216. Jump 2 M: Diskvalifikován

  217. Jump U Lesa M: 14/18, 40.06 s, 45.06 tr. b., 0.0 m/s

  218. Brno - Zimní Brno II., 21. 02. 2016

  219. Agility MA M: Diskvalifikován

  220. Jumping MA M: 6/27, 28.8 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  221. Zk MA3 MA3: 3/9, 35.13 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  222. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  223. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  224. I. zkouška MA3: 4/6, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  225. Hlučín - Vosen Sosen, 14. 11. 2015 - 15. 11. 2015

  226. Final M: 2/10, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  227. Neděle Agility 1 M: 2/16, 40.37 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  228. Neděle Jumping 2 M: 4/16, 39.9 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  229. Sobota 1. zkouška MA3: 2/8, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  230. Sobota 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  231. Sobota Jumping 1 M: 4/17, 35.21 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  232. Hlučín - Hlučínský AgiDrak, 1. Agility Sheltie Cup, 6. Agility Collie Cup, 31. 10. 2015 - 01. 11. 2015

  233. Agility: Diskvalifikován

  234. Agility Open I: Diskvalifikován

  235. Agility Open II: 3/13, 47.62 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  236. Jumping Open I: 1/17, 28.43 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  237. Jumping Open II: 1/12, 30.48 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  238. Jumping Open III: 6/12, 35.41 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  239. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  240. Agility: Diskvalifikován

  241. Agility squads: 12/32, 38.78 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  242. Jumping: Diskvalifikován

  243. Jumping Squads: Diskvalifikován

  244. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  245. Agility: Diskvalifikován

  246. Agility Open: 14/21, 35.66 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  247. Jumping Open: Diskvalifikován

  248. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  249. Tuneliáda A2 + A3 M: 3/14, 33.1 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  250. Zkouška II. MA3: Diskvalifikován

  251. Zkouška I. MA3: Diskvalifikován

  252. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  253. Agility I: 2/46, 37.87 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  254. Agility II: Diskvalifikován

  255. Agility III: 18/44, 39.45 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  256. Agility IV: 27/47, 45.19 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  257. FINAL: 11/27, 50.4 s, 21.4 tr. b., 3.47 m/s

  258. Jumping I: Diskvalifikován

  259. Jumping II: Diskvalifikován

  260. Louny - Horké léto 2015, 27. 06. 2015

  261. 1. ZkA: Diskvalifikován

  262. 2. ZkA: 1/3, 34.92 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  263. Jumping: 5/18, 31.12 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  264. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  265. Agility Ne: 9/62, 39.51 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  266. Agility So: Diskvalifikován

  267. Jumping Ne: 8/63, 36.0 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  268. Jumping So: 4/65, 29.32 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  269. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  270. Agility II Open: 37/67, 47.41 s, 22.41 tr. b., 3.8 m/s

  271. Agility I Open: Diskvalifikován

  272. Jumping II Open: Diskvalifikován

  273. Jumping I Open: 16/71, 34.04 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  274. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 17. 05. 2015

  275. Zkoušky MA3 1 MA3: Diskvalifikován

  276. Zkoušky MA3 2 MA3: Diskvalifikován

  277. Veřovice - Veřovský pohár-trojzkoušky, 16. 05. 2015

  278. Zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  279. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  280. Zkouška 3 MA3: 2/6, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  281. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  282. Agility M: 8/25, 41.41 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  283. Jumping M: 1/26, 33.15 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  284. Tuneliáda M: 2/24, 16.65 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  285. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  286. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  287. Agility 1: Diskvalifikován

  288. Agility 2: Diskvalifikován

  289. Jumping 1: Diskvalifikován

  290. Jumping 2: Diskvalifikován

  291. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  292. Zkouška 1: Diskvalifikován

  293. Zkouška 2: Diskvalifikován

  294. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A1 + 4x A3, 28. 03. 2015

  295. Agility I: 1/9, 40.2 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  296. Agility II: 2/9, 50.36 s, 7.36 tr. b., 3.46 m/s

  297. Agility III: Diskvalifikován

  298. Agility IV: 1/9, 41.38 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  299. Kozlovice - Trojzkoušky agility, 21. 03. 2015

  300. 1.Zkouška MA3: 2/4, 46.69 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  301. 2.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  302. 3.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  303. Brno - Zimní Brno II., 14. 02. 2015

  304. Agility: 9/21, 41.62 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  305. Jumping: 1/22, 29.79 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  306. Zk MA3: 1/10, 43.33 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  307. Sedliště - TROJzkoušky - 4. Sokolí spartakiáda, 17. 01. 2015

  308. Agility I: Diskvalifikován

  309. Agility II: 1/2, 40.03 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  310. Agility III: Diskvalifikován

  311. Hlučín - Vosen Sosen + 5. Agility Collie Cup, 15. 11. 2014 - 16. 11. 2014

  312. Agility I: Diskvalifikován

  313. Agility II: Diskvalifikován

  314. Agility Open I: Diskvalifikován

  315. Grand Final: 2/9, 34.83 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  316. Jumping Open I: 1/14, 28.35 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  317. Jumping Open II: Diskvalifikován

  318. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  319. agility M: Diskvalifikován

  320. Agility Neděle M: 1/10, 36.56 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  321. Jumping M: 1/11, 26.14 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  322. Jumping Neděle M: Diskvalifikován

  323. Zkoušky MA3 MA3: Diskvalifikován

  324. Zkoušky MA3 Neděle MA3: Diskvalifikován

  325. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 24. 08. 2014

  326. 1. zkouška MA3: 5/7, 40.59 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  327. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  328. Přerov - BRIT CUP 2014, 23. 08. 2014

  329. I. Agility: Diskvalifikován

  330. II. Agility: Diskvalifikován

  331. Jumping Open: Diskvalifikován

  332. Prostějov - Skok za skokem VII., 16. 08. 2014 - 17. 08. 2014

  333. Agility Open: 6/18, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  334. Ctvrte Agility: 5/12, 40.49 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  335. Druhe Agility: 1/10, 41.06 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  336. Jumping Open: 2/16, 33.61 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  337. Prvni Agility: 3/10, 40.63 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  338. Treti Agility: 6/12, 37.05 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  339. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  340. Zkouška III. MA3: Diskvalifikován

  341. Zkouška II. MA3: Diskvalifikován

  342. Zkouška I. MA3: Diskvalifikován

  343. Přerov - Trojboj „Na konci s dechem“, 26. 07. 2014

  344. A3 zkouska 1: Diskvalifikován

  345. A3 zkouska 2: Diskvalifikován

  346. A3 zkouška 3: Diskvalifikován

  347. Trojanovice - FitDog agility závody Trojanovice, 12. 07. 2014 - 13. 07. 2014

  348. Agility: 2/7, 45.31 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  349. Agility FINAL: Diskvalifikován

  350. Agility II: Diskvalifikován

  351. Agility Open: 4/15, 50.96 s, 10.0 tr. b., 3.3 m/s

  352. Agility Open II: Diskvalifikován

  353. Jumping Open: 3/15, 30.15 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  354. Jumping Open II: 1/14, 32.62 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  355. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  356. Agility (Parkur A): Diskvalifikován

  357. Agility Parkur A: Diskvalifikován

  358. Agility (Parkur C): Diskvalifikován

  359. Agility Parkur C: Diskvalifikován

  360. Jumping (Parkur B): Diskvalifikován

  361. Jumping Parkur B: Diskvalifikován

  362. Louny - „Horké léto“, 28. 06. 2014

  363. 1. zk MA3: Diskvalifikován

  364. 2. zk MA3: 2/4, 33.3 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  365. Jumping - M: 1/14, 31.63 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  366. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  367. I. Agility: Diskvalifikován

  368. II. Agility: Diskvalifikován

  369. III. Agility: Diskvalifikován

  370. II. Jumping: Diskvalifikován

  371. I. Jumping: Diskvalifikován

  372. Zlín - Dvojzkoušky agility, 15. 06. 2014

  373. 1. MA3: 1/5, 46.32 s, 5.32 tr. b., 3.67 m/s

  374. 2. MA3: Diskvalifikován

  375. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  376. Agility Open I.: Diskvalifikován

  377. Agility Open II.: Diskvalifikován

  378. Jumping Open I.: Diskvalifikován

  379. Jumping Open II.: Diskvalifikován

  380. Jumping Open III: Diskvalifikován

  381. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií, kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 11. 05. 2014

  382. Agility M: Diskvalifikován

  383. Jumping M: Diskvalifikován

  384. Zkouška MA3: 1/10, 40.88 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  385. Opatovice nad Labem - SIRIUS dvojzkoušky agility 2014, 10. 05. 2014

  386. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  387. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  388. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  389. Agility 1: Diskvalifikován

  390. Agility 2: Diskvalifikován

  391. Jumping 1: 16/50, 43.02 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  392. Jumping 2: Diskvalifikován

  393. Zkouška: Diskvalifikován

  394. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 20. 04. 2014

  395. Zkouška II. MA3 MA3: Diskvalifikován

  396. Zkouška I. MA3 MA3: 1/2, 42.03 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  397. Suchdol nad Odrou - Trojzkoušky, 13. 04. 2014

  398. 1.zkouška MA3: 1/4, 43.15 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  399. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  400. 3.zkouška MA3: Diskvalifikován

  401. Ostrava - 3. Ostravský pohár 2014, 05. 04. 2014 - 06. 04. 2014

  402. Agility Open: Diskvalifikován

  403. Agility "Zkoušky": Diskvalifikován

  404. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  405. Agility Open: Diskvalifikován

  406. Agility "Zkoušky": Diskvalifikován

  407. Agility "Zkoušky": Diskvalifikován

  408. Jumping Open: Diskvalifikován

  409. Jumping Open II: Diskvalifikován

  410. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  411. Agility finále: Diskvalifikován

  412. Agility Open: 2/36, 35.97 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  413. Agility Open: Diskvalifikován

  414. Agility "zkoušky": Diskvalifikován

  415. Agility - "Zkoušky": 2/11, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  416. Jumping Open: Diskvalifikován

  417. Sedliště - TROJzkoušky - 2. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 11. 01. 2014

  418. 1. Agility: 1/6, 40.82 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  419. 2. Agility: Diskvalifikován

  420. 3. Agility: Diskvalifikován

  421. Sedliště - DVOJZKOUŠKY – 1. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 01. 12. 2013

  422. 1. zkouška: Diskvalifikován

  423. 2. zkouška: Diskvalifikován

  424. Horka nad Moravou - Dvojité agility 1, 2, 3, 10. 11. 2013

  425. I. Agility: Diskvalifikován

  426. II. Agility: 1/11, 33.85 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  427. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty I., 09. 11. 2013

  428. Agility: 9/14, 40.26 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  429. Jumping: Diskvalifikován

  430. Zkoušky: Diskvalifikován

  431. Hlučín - XII. Podzimní Hopsinky, 19. 10. 2013 - 20. 10. 2013

  432. ne - Agility M: 4/19, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  433. ne - Jumping M: Diskvalifikován

  434. ne - zkouška MA2: 2/9, 34.17 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  435. so - Agility M: Diskvalifikován

  436. so - Jumping M: 4/22, 32.54 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  437. so - zkouška MA2: Diskvalifikován

  438. Přerov - Dvojzkoušky, 22. 09. 2013

  439. Agility I.: Diskvalifikován

  440. Agility II.: 1/7, 38.28 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  441. Suchdol nad Odrou - 2+1 aneb speciál speciálů, 08. 09. 2013

  442. Jumping 1 M: 4/10, 33.64 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  443. Jumping 2 M: 3/10, 27.41 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  444. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  445. Prostějov - Skok za skokem VI, 17. 08. 2013 - 18. 08. 2013

  446. Agility 17.8.2013 M: Diskvalifikován

  447. Agility 18.8.2013 M: Diskvalifikován

  448. Jumping 17.8.2013 M: 4/15, 33.79 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  449. Jumping 18.8.2013 M: Diskvalifikován

  450. Zkouška 17.8.2013 MA2: Diskvalifikován

  451. Zkouška 18.8.2013 MA2: Diskvalifikován

  452. Větřkovice - zkoušky + zkouškový jumping, 10. 08. 2013

  453. Jumping MA2: Diskvalifikován

  454. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  455. Přerov - Letní Trojboj, 03. 08. 2013

  456. 1. agility: Diskvalifikován

  457. 2. agility: 1/9, 40.09 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  458. 3. agility: Diskvalifikován

  459. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013, 05. 07. 2013 - 07. 07. 2013

  460. Agility I BarkingHeads: Diskvalifikován

  461. Agility II BarkingHeads: 12/46, 45.29 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  462. Agility III ArdenGrange: Diskvalifikován

  463. Agility IV ArdenGrange: 4/39, 40.24 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  464. Jumping I BarkingHeads: 16/50, 37.73 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  465. Jumping II ArdenGrange: 7/47, 35.83 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  466. Small final BarkingHeads: 9/14, 43.83 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  467. Louny - Závody agility "Horké léto" a Mistrovství ČR v agility dlouhosrstých a krátkosrstých collií, 29. 06. 2013

  468. Agility: 1/4, 47.24 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  469. Jumping: 1/7, 33.05 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  470. Zka: Diskvalifikován

  471. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  472. Agility I.: Diskvalifikován

  473. Agility II.: 7/30, 39.88 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  474. Jumping I.: Diskvalifikován

  475. Jumping II.: Diskvalifikován

  476. Jumping III.: Diskvalifikován

  477. Jumping IV.: 20/27, 31.47 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  478. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  479. Agility: Diskvalifikován

  480. Agility: Diskvalifikován

  481. Jumping: Diskvalifikován

  482. Jumping: Diskvalifikován

  483. MA2: 9/15, 44.52 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  484. MA2: Diskvalifikován

  485. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 18. 05. 2013

  486. Agility: Diskvalifikován

  487. Jumping: 12/19, 30.17 s, 15.17 tr. b., 4.14 m/s

  488. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  489. Agility 1: Diskvalifikován

  490. Agility 2: 7/30, 45.57 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  491. Finále: 10/15, 33.58 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  492. Jumping 1: 15/31, 37.45 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  493. Jumping 2: 3/30, 31.89 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  494. Zkouška: 5/8, 34.52 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  495. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2013

  496. II. Zkouška MA2 MA2: 5/13, 42.21 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  497. I. Zkouška MA2 MA2: Diskvalifikován

  498. Suchdol nad Odrou - 2+1 aneb speciál speciálů, 31. 03. 2013

  499. I. Agility MA2: 5/7, 39.24 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  500. II. Agility MA2: Diskvalifikován

  501. Sviadnov - VOSACUP 2013 - II, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  502. Ne - Agility M: 2/11, 47.24 s, 6.24 tr. b., 3.66 m/s

  503. Ne - Jumping M: Diskvalifikován

  504. Ne - Zkouška MA2: Diskvalifikován

  505. So - Agility M: Diskvalifikován

  506. So - Jumping M: 6/14, 32.69 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  507. So - Zkouška MA2: Diskvalifikován

  508. Sviadnov - VOSACUP 2013 - I, 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  509. Ne - Agility M: Diskvalifikován

  510. Ne - Jumping M: Diskvalifikován

  511. Ne - Zkouška MA2: Diskvalifikován

  512. So - Agility M: Diskvalifikován

  513. So - Jumping M: Diskvalifikován

  514. So - Zkouška MA2: Diskvalifikován

  515. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL / MEDIUM / VET., 26. 01. 2013 - 27. 01. 2013

  516. AGILITY-M: Diskvalifikován

  517. JUMPING-M: 13/29, 43.08 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  518. JUMPING-M: Diskvalifikován

  519. MA2: 4/10, 28.3 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  520. MA2: 4/11, 50.07 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  521. Mikulov - Podpálavská drkotačka II., 15. 12. 2012

  522. Agility M: Diskvalifikován

  523. Jumping M: 14/21, 47.71 s, 12.71 tr. b., 3.56 m/s

  524. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  525. Hlučín - XI. Podzimní Hopsinky, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  526. ne - Agility M: Diskvalifikován

  527. ne - Jumping M: Diskvalifikován

  528. ne - zkouška MA2: 1/4, 37.03 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  529. so - Agility M: 3/18, 38.95 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  530. so - Jumping M: Diskvalifikován

  531. so - zkouška MA2: 3/8, 37.72 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  532. Suchdol nad Odrou - „2+1“ aneb speciál speciálů III, 09. 09. 2012

  533. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  534. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  535. Agility MA2: 3/6, 46.64 s, 16.64 tr. b., 3.22 m/s

  536. Přerov - BRIT CUP 2012, 25. 08. 2012

  537. Agility M M: Diskvalifikován

  538. Jumping M M: 2/15, 25.96 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  539. ZK 1 běh MA2: Diskvalifikován

  540. ZK 2 běh MA2: Diskvalifikován

  541. Prostějov - Skok za skokem V. + Pyrshep Cup, 11. 08. 2012 - 12. 08. 2012

  542. Jumping II. M: Diskvalifikován

  543. Jumping I. M: 7/23, 37.25 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  544. Open II. M: Diskvalifikován

  545. Open I. M: 9/23, 42.34 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  546. Zkouška neděle MA2: Diskvalifikován

  547. Zkouška sobota MA2: 6/9, 44.17 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  548. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  549. Agility III / Parkur A M: Diskvalifikován

  550. Agility II / Parkur A M: 17/38, 46.12 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  551. Agility I / Parkur B M: Diskvalifikován

  552. Agility IV / Parkur B M: Diskvalifikován

  553. Jumping II / Parkur B M: Diskvalifikován

  554. Jumping I / Parkur A M: Diskvalifikován

  555. Small final / Parkur B M: Diskvalifikován

  556. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  557. Test Agility / Parkur A MA1: 1/6, 33.89 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  558. Větřkovice - Moravskoslezský pohár II, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  559. Agility M: Diskvalifikován

  560. Jumping M: Diskvalifikován

  561. Zkoušky MA1: 1/3, 31.66 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  562. Zlín - Příluky - dvojzkoušky agility, 01. 05. 2012

  563. druha zkouska A1 MA1: Diskvalifikován

  564. prvni zkouska A1 MA1: 2/4, 32.23 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  565. Suchdol nad Odrou - „2+1“ aneb speciál speciálů, 01. 04. 2012

  566. Zkouška III MA1: 1/6, 33.3 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  567. Zkouška II MA1: 3/6, 35.48 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  568. Zkouška I MA1: 1/6, 36.83 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s