Cz En

Jumping I

  1. Datum: 17. 11. 2018
  2. Závod: Brno - Agility Collie & Sheltie Cup
  3. Rozhodčí: Svobodová, Eva (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 67.0 s
  7. Délka: 155.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.97 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 0 0 0.0 0.0 31.46 4.93 V V
2 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora 0 0 0.0 0.0 31.98 4.85 V V
3 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti 0 0 0.0 0.0 33.12 4.68 V V
4 054717 Tomáš Krejčík Yummi Yu Fort Fox 0 0 0.0 0.0 33.39 4.64 V V
5 083117 Dana Sedláková Arny ze Zámkové osady 0 0 0.0 0.0 33.87 4.58 V V
6 000014 Radka Podmolová A3Ch Cat Elis Vrabčí hnízdo 0 0 0.0 0.0 36.06 4.3 V V
7 054411 Eva Vostřáková A3Ch As You Like It of Youwentis 0 0 0.0 0.0 37.91 4.09 V V
8 077117 Martina Šimčíková Hanny Od Kamenité říčky 0 0 0.68 0.68 39.68 3.91 V V
9 026615 Alena Krejčová Afrodité Happy Vision 0 0 2.12 2.12 41.12 3.77 V V
10 052118 Martina Sigmundová Arwen Easy Euforia 1 0 0.0 5.0 31.83 4.87 V V
11 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej 0 1 0.0 5.0 34.37 4.51 V V
12 023114 Pavlína Wlochová Abby Gayl od Přelické zvonice 0 1 0.0 5.0 36.27 4.27 V V
13 090614 Eva Vostřáková A3Ch Finn Black Modrá Odysea 0 1 0.0 5.0 37.33 4.15 V V
14 036116 Hana Kubíčková Dragon Lady Alkyra 0 2 0.0 10.0 35.49 4.37 VD VD
15 048017 Aleš Fuks Fidorka z Pravého břehu 0 2 0.0 10.0 36.61 4.23 VD VD
16 066911 Michaela Berková Fargo od Belinky 1 1 0.89 10.89 39.89 3.89 VD VD
17 041916 Alena Rudigerová Sunshine Lenfir 0 2 3.03 13.03 42.03 3.69 VD VD
18 088715 Martina Podzimková Charlotta Otvovická skála 0 2 3.07 13.07 42.07 3.68 VD VD
19 Orsi Daróczi Espresso Piccolo Harisson JAXX - "Jaxx" 1 1 5.02 15.02 44.02 3.52 VD VD
20 026515 Martin Bodeček Blue Boy Mondeo 1 2 1.9 16.9 40.9 3.79 D D
21 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp 3 1 0.0 20.0 36.19 4.28 D D
DIS 061814 Gabriela Ředinová U´re So Beautiful Heřmanův Dvůr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075814 Lenka Šenkeříková Diesel Power Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020815 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062714 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Agnes Orban Golden Heart Sparks of the Tempest Sparks of the Tempest - "Pötty" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048516 Jana Richterová Anette Gold Schenelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044416 Markéta Klanduchová Drixy Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052016 Jitka Lanšperková Sky Blue ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009817 Veronika Machová Grace Sparks of the Tempest DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078016 Eva Vostřáková Kirby Gold Modrý Dukát DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002015 Magda Zajacová Ares z Faustovy zahrádky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO