Cz En

Agility II

  1. Datum: 23. 06. 2019
  2. Závod: Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Virtanen, Anders (FI)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 196.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.92 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 045315 Kateřina Malačková A3Ch Abigail the Fabulous world 0 0 0.0 0.0 37.63 5.21 V V
2 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 0 0 0.0 0.0 37.75 5.19 V V
3 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora 0 0 0.0 0.0 39.69 4.94 V V
4 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy 0 0 0.0 0.0 40.97 4.78 V V
5 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia 0 0 0.0 0.0 42.72 4.59 V V
6 017714 Petra Lochmannová Julie 0 0 0.0 0.0 43.84 4.47 V V
7 029217 Zuzana Sedláčková Ema 0 0 0.0 0.0 46.2 4.24 V V
8 063016 Kateřina Mrázková Calahari Etosha Thiwahe 1 0 0.0 5.0 37.34 5.25 V V
9 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 1 0 0.0 5.0 41.29 4.75 V V
10 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia 1 0 0.0 5.0 42.87 4.57 V V
11 088814 Adriana Slezáková A3Ch Aspen Bestagility 1 0 0.0 5.0 45.56 4.3 V V
12 012716 Simona Zajková ml. Minnie 0 1 0.0 5.0 47.96 4.09 V V
13 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej 1 1 0.0 10.0 42.0 4.67 VD VD
14 066914 Miroslava Mihoková A3Ch Mesi 1 1 0.0 10.0 42.93 4.57 VD VD
15 039815 Nikola Pokorná Andromeda Czech Dreamer 2 0 0.0 10.0 46.1 4.25 VD VD
16 017417 Dana Čichoňová Kung Fu Panda 1 0 6.4 11.4 56.4 3.48 VD VD
17 023114 Pavlína Wlochová Abby Gayl od Přelické zvonice 0 2 1.48 11.48 51.48 3.81 VD VD
18 074912 Barbora Malenovská Ara od Veličky 1 2 1.98 16.98 51.98 3.77 D D
19 034519 Hana Fuksová Fidorka z Pravého břehu 1 2 9.89 24.89 59.89 3.27 D D
DIS 089116 Lenka Blachová Avatar Hungry Gremlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004617 Aneta Krebsová Loupiote De Loubajac DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044416 Markéta Klanduchová Drixy Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051516 Dana Boháčová Betty from Wealth Island DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052718 Blanka Pelikánová Filip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075814 Lenka Šenkeříková Diesel Power Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067616 Václav Ullver Mázli Méhes-Kerti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029317 Zuzana Sedláčková Čikita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055414 Jana Kelnarová Alcarmo Eriien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020815 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018916 Eva Haroníková Abee DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069514 Marcela Götzingerová A3Ch Absolutely Love Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057318 Petra Lochmannová Castanea Od Severní řeky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004717 Lucie Peterková Daimón Eburon Mystery DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO