Cz En

004717

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Peterková, OSA Permoník Ostrava

    Člen KA

Pes

  1. Daimón Eburon Mystery, Anglický kokršpaněl

Výsledky

  1. Suchdol nad Odrou - 3x ZKOUŠKY, 12. 06. 2022

  2. Agility Trial I: 3/8, 45.34 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  3. Agility Trial II: 3/8, 52.16 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  4. Agility Trial III: 3/8, 47.42 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  5. Ostrava - Dvojzkoušky Dogplace, 11. 06. 2022

  6. Dogplace Agility Trial I: Diskvalifikován

  7. Dogplace Agility Trial II: 3/5, 46.43 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  8. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  9. Agility II M: 5/41, 49.57 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  10. Agility I M: 11/49, 45.74 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  11. Jumping III M: Diskvalifikován

  12. Jumping II M: 20/43, 47.31 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  13. Jumping I M: 11/43, 38.33 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  14. Jumping IV M - kokršpanělů: 5/8, 41.26 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  15. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  16. Agility Trial I: Diskvalifikován

  17. Agility Trial II: Diskvalifikován

  18. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 19. 02. 2022

  19. 1. Zkouška A3 M: 4/7, 46.17 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  20. 2. Zkouška A3 M: 5/7, 42.84 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  21. Opava - Vlaštovičky - Únorový trojboj v ABSce, 06. 02. 2022

  22. Agility Trial I: 4/9, 40.43 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  23. Agility Trial II: Diskvalifikován

  24. Agility Trial III: 1/9, 38.76 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  25. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 18. 12. 2021

  26. JK Animals Agility Trial I: Diskvalifikován

  27. JK Animals Agility Trial II: 3/5, 40.17 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  28. Horka nad Moravou - Havliczech 38, 20. 11. 2021

  29. TRIAL I.: Diskvalifikován

  30. TRIAL II.: 2/9, 53.27 s, 2.27 tr. b., 3.85 m/s

  31. TRIAL III.: 3/9, 49.47 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  32. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  33. TRIAL I.: Diskvalifikován

  34. TRIAL II.: 5/7, 51.12 s, 17.12 tr. b., 3.79 m/s

  35. TRIAL III.: 3/7, 51.8 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  36. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  37. Agility Trial I: 1/4, 52.43 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  38. Agility Trial II: 4/4, 52.99 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  39. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 02. 10. 2021 - 03. 10. 2021

  40. Agility II M: 16/32, 50.77 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  41. Agility I M: 10/38, 42.91 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  42. Jumping III M: 25/32, 37.71 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  43. Jumping II M: 14/33, 37.48 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  44. Jumping I M: 13/33, 37.68 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  45. Jumping IV M - kokršpanělů: 1/3, 38.64 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  46. Horní Suchá - Hornosušské podzimní dvojzkoušky, 19. 09. 2021

  47. 1. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  48. 2. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  49. Modrá - Trojzkoušky II, 12. 09. 2021

  50. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  51. 2. Zkouška MA3: 4/6, 47.68 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  52. 3. Zkouška MA3: 5/6, 46.16 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  53. Olomouc-Nedvězí - Dvojzkoušky zadarmo - běžné i paraagility, 28. 08. 2021

  54. Agility Trial I: 3/5, 42.75 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  55. Agility Trial II: 2/5, 42.34 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  56. Šumperk - Havliczech 032, 31. 07. 2021

  57. TRIAL I.: 2/3, 45.51 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  58. TRIAL II.: Diskvalifikován

  59. Hranice - Dvojzkoušky Hranice, 16. 07. 2021

  60. Zkouška 1: Diskvalifikován

  61. Zkouška 2: Diskvalifikován

  62. Šumperk - Havliczech 030, 10. 07. 2021

  63. TRIAL I.: 3/6, 48.79 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  64. TRIAL II.: 2/6, 48.7 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  65. Šumperk - Havliczech 033, 09. 07. 2021

  66. TRIAL I.: 2/7, 46.08 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  67. TRIAL II. : 5/7, 54.06 s, 15.06 tr. b., 3.64 m/s

  68. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky prázdniny za dveřmi, 27. 06. 2021

  69. zkouška MA3 1: 2/7, 55.89 s, 21.89 tr. b., 3.94 m/s

  70. zkouška MA3 2: Diskvalifikován

  71. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  72. Zk. 1: 2/9, 50.2 s, 7.2 tr. b., 3.88 m/s

  73. Zk. 2: 4/9, 47.25 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  74. Zk. 3: 3/9, 50.88 s, 0.88 tr. b., 4.05 m/s

  75. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  76. zkouška MA3 1: 4/10, 44.02 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  77. zkouška MA3 2: 5/10, 45.0 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  78. zkouška MA3 3: 5/9, 48.62 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  79. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  80. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  81. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  82. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  83. 1. 'Zkouška MA3: 3/11, 41.6 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  84. 2. Zkouška MA3: 4/11, 49.09 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  85. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  86. 1. Zkouška A3 M: 4/9, 53.56 s, 13.56 tr. b., 3.79 m/s

  87. 2. Zkouška A3 M: 3/9, 43.77 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  88. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  89. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  90. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  91. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  92. JUMPING I.: Diskvalifikován

  93. JUMPING II.: 22/25, 42.3 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  94. JUMPING III.: 13/25, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  95. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  96. ZkA I: 3/10, 38.47 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  97. ZkA II: Diskvalifikován

  98. ZkA III: Diskvalifikován

  99. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  100. TRIAL I.: Diskvalifikován

  101. TRIAL II.: 2/9, 49.04 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  102. TRIAL III.: 2/9, 42.06 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  103. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  104. Zkouška II. MA3: 5/15, 44.05 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  105. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  106. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  107. ZkA I: 5/12, 45.41 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  108. ZkA II: Diskvalifikován

  109. ZkA III: 3/11, 47.92 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  110. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  111. Agility Open: Diskvalifikován

  112. Agility Zk: Diskvalifikován

  113. Jumping Open: 9/17, 41.03 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  114. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  115. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  116. 2. Zkouška MA3: 5/9, 45.97 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  117. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  118. 1. zkouška: 4/7, 46.06 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  119. 2. zkouška: Diskvalifikován

  120. 3. zkouška: 6/7, 39.18 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  121. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  122. Jumping 1: Diskvalifikován

  123. Jumping 2: 5/24, 41.73 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  124. Zkoušky: Diskvalifikován

  125. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  126. Agility I: 18/40, 52.08 s, 18.08 tr. b., 3.94 m/s

  127. Agility II: Diskvalifikován

  128. Jumping I: 17/40, 42.33 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  129. Jumping II: 10/40, 46.03 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  130. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  131. Agility Trial: 2/9, 45.84 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  132. Open Jumping - Zabakova cesta: Diskvalifikován

  133. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste: 7/25, 44.37 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  134. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  135. Zkouška MA3 1 MA3: Diskvalifikován

  136. Zkouška MA3 2 MA3: Diskvalifikován

  137. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  138. druhá zkouška MA3: 2/6, 42.53 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  139. první zkouška MA3: 6/6, 51.4 s, 10.4 tr. b., 3.74 m/s

  140. třetí zkouška MA3: 1/6, 41.37 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  141. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  142. Agility II M: 10/33, 50.64 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  143. Agility I M: 6/40, 45.33 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  144. Jumping III M: 8/30, 42.86 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  145. Jumping II M: 10/35, 39.62 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  146. Jumping I M: 10/36, 39.87 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  147. Jumping IV kokršpaněl M: 1/6, 41.5 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  148. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  149. Zkouška MA2 1 MA2: 3/9, 47.09 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  150. Zkouška MA2 2 MA2: 1/8, 41.88 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  151. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  152. Agility Trial I: Diskvalifikován

  153. Agility Trial II: Diskvalifikován

  154. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  155. Zkouška č.1 MA2: 1/9, 44.72 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  156. Zkouška č.2 MA2: 6/9, 72.57 s, 42.57 tr. b., 2.73 m/s

  157. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  158. 1. zkouška MA2: 2/10, 41.1 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  159. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  160. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  161. Agility Trial I: Diskvalifikován

  162. Agility Trial II: Diskvalifikován

  163. Agility Trial III: 5/11, 53.02 s, 15.02 tr. b., 2.94 m/s

  164. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  165. Agility M: 4/37, 36.48 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  166. Jumping M: 9/37, 34.04 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  167. Zkouška MA2: 1/10, 36.85 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  168. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  169. Agility Open 2+3: Diskvalifikován

  170. Agility Trial I: 3/6, 40.82 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  171. Agility Trial II: Diskvalifikován

  172. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  173. Agility Trial I: Diskvalifikován

  174. Agility Trial II: Diskvalifikován

  175. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  176. Agility Trial I: Diskvalifikován

  177. Agility Trial II: Diskvalifikován

  178. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  179. Agility Open: Diskvalifikován

  180. Agility Trial: 3/10, 44.25 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  181. Jumping Open: 4/21, 37.96 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  182. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  183. Jumping MA M: 19/29, 51.9 s, 16.9 tr. b., 3.01 m/s

  184. Jumping special MA M: 11/29, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  185. Zkouška MA2 MA2: 2/11, 39.91 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  186. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  187. 1.zkouška MA2: 4/8, 41.18 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  188. 2.zkouška MA2: 2/8, 41.37 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  189. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  190. Agility Open: 13/24, 34.09 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  191. Agility Trial: 7/9, 40.57 s, 15.0 tr. b., 3.89 m/s

  192. Jumping Open: 9/26, 34.07 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  193. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  194. 1. Zkouška MA2: 1/5, 40.16 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  195. 2. Zkouška MA2: 1/5, 34.13 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  196. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  197. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  198. 1.zkouška MA2: 1/6, 43.56 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  199. 2.zkouška MA2: 2/6, 47.17 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  200. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  201. Jumping II M: 5/19, 42.85 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  202. Jumping I. M: 9/19, 38.39 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  203. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  204. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  205. Agility Trial: 4/7, 49.62 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  206. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: 19/26, 51.89 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  207. Žabákova cesta - Jumping Open: 7/26, 44.25 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  208. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  209. ZKouška MA2 1 MA2: 1/4, 46.51 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  210. ZKouška MA2 2 MA2: 3/4, 45.81 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  211. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  212. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  213. 2. Zkouška MA2: 2/8, 45.9 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  214. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  215. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  216. Agility I: Diskvalifikován

  217. Agility II: 7/11, 44.72 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  218. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  219. TRIAL II. MA2: 4/11, 41.94 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  220. TRIAL I. MA2: Diskvalifikován

  221. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  222. Zkouška č.1 MA2: Diskvalifikován

  223. Zkouška č.2 MA2: 3/9, 40.49 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  224. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  225. TRIAL II. MA2: Diskvalifikován

  226. TRIAL I. MA2: Diskvalifikován

  227. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  228. Agility open 1 M: Diskvalifikován

  229. Agility open 2 M: Diskvalifikován

  230. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  231. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  232. 1.běh MA1: 2/6, 47.26 s, 17.26 tr. b., 2.92 m/s

  233. 2. běh MA1: 3/6, 31.14 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  234. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  235. Agility Trial I: Diskvalifikován

  236. Agility Trial II: 3/3, 38.73 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  237. Agility Trial III: 3/3, 43.04 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  238. Hranice - Hranická skočka, 10. 06. 2017

  239. Open Jumping: 13/20, 27.15 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  240. Open tuneliáda: 7/20, 51.25 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  241. Zkoušky: 4/7, 47.34 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  242. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  243. 1. MA1: 2/8, 40.31 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  244. 2. MA1: 3/8, 49.66 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  245. 3. MA1: 3/8, 45.34 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  246. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  247. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  248. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován