Cz En

004717

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Peterková, OSA Permoník Ostrava

    Člen KA

Pes

  1. Daimón Eburon Mystery, Anglický kokršpaněl

Výsledky

  1. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  2. Zk. 1: 2/9, 50.2 s, 7.2 tr. b., 3.88 m/s

  3. Zk. 2: 4/9, 47.25 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  4. Zk. 3: 3/9, 50.88 s, 0.88 tr. b., 4.05 m/s

  5. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  6. zkouška MA3 1: 4/10, 44.02 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  7. zkouška MA3 2: 5/10, 45.0 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  8. zkouška MA3 3: 5/9, 48.62 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  9. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  10. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  11. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  12. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  13. 1. 'Zkouška MA3: 3/11, 41.6 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  14. 2. Zkouška MA3: 4/11, 49.09 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  15. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  16. 1. Zkouška A3 M: 4/9, 53.56 s, 13.56 tr. b., 3.79 m/s

  17. 2. Zkouška A3 M: 3/9, 43.77 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  18. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  19. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  20. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  21. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  22. JUMPING I.: Diskvalifikován

  23. JUMPING II.: 22/25, 42.3 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  24. JUMPING III.: 13/25, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  25. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  26. ZkA I: 3/10, 38.47 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  27. ZkA II: Diskvalifikován

  28. ZkA III: Diskvalifikován

  29. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  30. TRIAL I.: Diskvalifikován

  31. TRIAL II.: 2/9, 49.04 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  32. TRIAL III.: 2/9, 42.06 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  33. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  34. Zkouška II. MA3: 5/15, 44.05 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  35. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  36. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  37. ZkA I: 5/12, 45.41 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  38. ZkA II: Diskvalifikován

  39. ZkA III: 3/11, 47.92 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  40. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  41. Agility Open: Diskvalifikován

  42. Agility Zk: Diskvalifikován

  43. Jumping Open: 9/17, 41.03 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  44. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  45. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  46. 2. Zkouška MA3: 5/9, 45.97 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  47. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  48. 1. zkouška: 4/7, 46.06 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  49. 2. zkouška: Diskvalifikován

  50. 3. zkouška: 6/7, 39.18 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  51. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  52. Jumping 1: Diskvalifikován

  53. Jumping 2: 5/24, 41.73 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  54. Zkoušky: Diskvalifikován

  55. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  56. Agility I: 18/40, 52.08 s, 18.08 tr. b., 3.94 m/s

  57. Agility II: Diskvalifikován

  58. Jumping I: 17/40, 42.33 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  59. Jumping II: 10/40, 46.03 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  60. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  61. Agility Trial: 2/9, 45.84 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  62. Open Jumping - Zabakova cesta: Diskvalifikován

  63. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste: 7/25, 44.37 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  64. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  65. Zkouška MA3 1 MA3: Diskvalifikován

  66. Zkouška MA3 2 MA3: Diskvalifikován

  67. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  68. druhá zkouška MA3: 2/6, 42.53 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  69. první zkouška MA3: 6/6, 51.4 s, 10.4 tr. b., 3.74 m/s

  70. třetí zkouška MA3: 1/6, 41.37 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  71. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  72. Agility II M: 10/33, 50.64 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  73. Agility I M: 6/40, 45.33 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  74. Jumping III M: 8/30, 42.86 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  75. Jumping II M: 10/35, 39.62 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  76. Jumping I M: 10/36, 39.87 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  77. Jumping IV kokršpaněl M: 1/6, 41.5 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  78. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  79. Zkouška MA2 1 MA2: 3/9, 47.09 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  80. Zkouška MA2 2 MA2: 1/8, 41.88 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  81. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  82. Agility Trial I: Diskvalifikován

  83. Agility Trial II: Diskvalifikován

  84. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  85. Zkouška č.1 MA2: 1/9, 44.72 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  86. Zkouška č.2 MA2: 6/9, 72.57 s, 42.57 tr. b., 2.73 m/s

  87. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  88. 1. zkouška MA2: 2/10, 41.1 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  89. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  90. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  91. Agility Trial I: Diskvalifikován

  92. Agility Trial II: Diskvalifikován

  93. Agility Trial III: 5/11, 53.02 s, 15.02 tr. b., 2.94 m/s

  94. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  95. Agility M: 4/37, 36.48 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  96. Jumping M: 9/37, 34.04 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  97. Zkouška MA2: 1/10, 36.85 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  98. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  99. Agility Open 2+3: Diskvalifikován

  100. Agility Trial I: 3/6, 40.82 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  101. Agility Trial II: Diskvalifikován

  102. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  103. Agility Trial I: Diskvalifikován

  104. Agility Trial II: Diskvalifikován

  105. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  106. Agility Trial I: Diskvalifikován

  107. Agility Trial II: Diskvalifikován

  108. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  109. Agility Open: Diskvalifikován

  110. Agility Trial: 3/10, 44.25 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  111. Jumping Open: 4/21, 37.96 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  112. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  113. Jumping MA M: 19/29, 51.9 s, 16.9 tr. b., 3.01 m/s

  114. Jumping special MA M: 11/29, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  115. Zkouška MA2 MA2: 2/11, 39.91 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  116. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  117. 1.zkouška MA2: 4/8, 41.18 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  118. 2.zkouška MA2: 2/8, 41.37 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  119. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  120. Agility Open: 13/24, 34.09 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  121. Agility Trial: 7/9, 40.57 s, 15.0 tr. b., 3.89 m/s

  122. Jumping Open: 9/26, 34.07 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  123. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  124. 1. Zkouška MA2: 1/5, 40.16 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  125. 2. Zkouška MA2: 1/5, 34.13 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  126. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  127. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  128. 1.zkouška MA2: 1/6, 43.56 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  129. 2.zkouška MA2: 2/6, 47.17 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  130. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  131. Jumping II M: 5/19, 42.85 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  132. Jumping I. M: 9/19, 38.39 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  133. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  134. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  135. Agility Trial: 4/7, 49.62 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  136. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: 19/26, 51.89 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  137. Žabákova cesta - Jumping Open: 7/26, 44.25 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  138. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  139. ZKouška MA2 1 MA2: 1/4, 46.51 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  140. ZKouška MA2 2 MA2: 3/4, 45.81 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  141. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  142. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  143. 2. Zkouška MA2: 2/8, 45.9 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  144. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  145. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  146. Agility I: Diskvalifikován

  147. Agility II: 7/11, 44.72 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  148. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  149. TRIAL II. MA2: 4/11, 41.94 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  150. TRIAL I. MA2: Diskvalifikován

  151. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  152. Zkouška č.1 MA2: Diskvalifikován

  153. Zkouška č.2 MA2: 3/9, 40.49 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  154. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  155. TRIAL II. MA2: Diskvalifikován

  156. TRIAL I. MA2: Diskvalifikován

  157. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  158. Agility open 1 M: Diskvalifikován

  159. Agility open 2 M: Diskvalifikován

  160. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  161. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  162. 1.běh MA1: 2/6, 47.26 s, 17.26 tr. b., 2.92 m/s

  163. 2. běh MA1: 3/6, 31.14 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  164. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  165. Agility Trial I: Diskvalifikován

  166. Agility Trial II: 3/3, 38.73 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  167. Agility Trial III: 3/3, 43.04 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  168. Hranice - Hranická skočka, 10. 06. 2017

  169. Open Jumping: 13/20, 27.15 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  170. Open tuneliáda: 7/20, 51.25 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  171. Zkoušky: 4/7, 47.34 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  172. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  173. 1. MA1: 2/8, 40.31 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  174. 2. MA1: 3/8, 49.66 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  175. 3. MA1: 3/8, 45.34 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  176. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  177. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  178. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován