Cz En

Agility II M

  1. Datum: 03. 10. 2021
  2. Závod: Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi
  3. Rozhodčí: Miliūnaitė, Jūratė (LT)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 56.0 s
  6. Maximální čas: 98.0 s
  7. Délka: 202.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.61 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 002220 Stanislav Řehola Catlin Roxy Diamond 0 0 0.0 0.0 40.54 4.98 V V
2 Braňo Vlček Quick Brown Neraka 0 0 0.0 0.0 40.64 4.97 V V
3 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár 0 0 0.0 0.0 42.51 4.75 V V
4 070720 Kristýna Hrůza Bársony Sobasan 0 0 0.0 0.0 43.1 4.69 V V
5 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia 0 0 0.0 0.0 44.4 4.55 V V
6 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s 0 0 0.0 0.0 46.79 4.32 V V
7 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 0 0.0 0.0 47.08 4.29 V V
8 070914 Tereza Martišová Back in love Abby Youwentis 0 0 0.0 0.0 47.79 4.23 V V
9 073116 Jana Šebestová Over the Moon Starring Moravia 0 0 0.0 0.0 55.93 3.61 V V
10 048516 Jana Richterová Anette Gold Schenelin 0 0 1.57 1.57 57.57 3.51 V V
11 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia 1 0 0.0 5.0 40.35 5.01 V V
12 066914 Mirka Mihoková A3Ch Mesi 1 0 0.0 5.0 41.13 4.91 V V
13 083117 Dana Sedláková Arny ze Zámkové osady 1 0 0.0 5.0 44.27 4.56 V V
14 024220 Romana Jirásková Rory Black Neraka 1 0 0.0 5.0 47.04 4.29 V V
15 095019 Rudolf Broulík Halle Berry Sněžný tygr 0 1 0.0 5.0 47.74 4.23 V V
16 004717 Lucie Peterková Daimón Eburon Mystery 1 0 0.0 5.0 50.77 3.98 V V
17 019216 Lenka Tittlová Lexie Mecseki Bundás 1 0 0.0 5.0 51.03 3.96 V V
18 Soňa Gillányiová Wall-e 0 1 0.0 5.0 54.1 3.73 V V
19 021318 Veronika Belantová Saga pod Ořechem 0 1 0.75 5.75 56.75 3.56 V V
20 072220 Rudolf Broulík Essi Daven Dancing in the Wind 2 0 0.0 10.0 39.78 5.08 VD VD
21 082018 Lenka Krejčí Archie Richmond Silky Dafnee 0 2 0.0 10.0 53.69 3.76 VD VD
DIS 011615 Jana Jamborová Cockie MVs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073018 Karin Trinčková Abrakadabra ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Dominika Vlčková Casper Roxi Diamond DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089414 Veronika Horňáčková A3Ch Brongo Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026615 Alena Krejčová Afrodité Happy Vision DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Soňa Gillányiová Bastien Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Tomáš Heizer Pipitery Fecér DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058420 Eliška Mayerová Horatio Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056020 Kateřina Břízová French Kiss Anarchia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO