Cz En

Jumping I M

  1. Datum: 30. 04. 2022
  2. Závod: PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 76.0 s
  7. Délka: 191.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.98 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 039218 Julie Dušková Aréna 0 0 0.0 0.0 32.7 5.84 V V
2 Branislav Vlček Quick Brown Neraka 0 0 0.0 0.0 32.75 5.83 V V
3 038221 Adéla Čejková Discovery Černý Křišťál 0 0 0.0 0.0 34.25 5.58 V V
4 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár 0 0 0.0 0.0 34.97 5.46 V V
5 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 0 0 0.0 0.0 35.47 5.38 V V
6 082018 Lenka Krejčí Archie Richmond Silky Dafnee 0 0 0.0 0.0 35.95 5.31 V V
7 095019 Rudolf Broulík Halle Berry Sněžný tygr 0 0 0.0 0.0 36.83 5.19 V V
8 053018 Denisa Sommerová Nougat Nutty Romy´s Choco 0 0 0.0 0.0 37.16 5.14 V V
9 088715 Martina Podzimková A3Ch Charlotta Otvovická skála 0 0 0.0 0.0 37.27 5.12 V V
10 Dominika Vlčková Casper Roxy Diamond 0 0 0.0 0.0 38.03 5.02 V V
11 004717 Lucie Peterková Daimón Eburon Mystery 0 0 0.0 0.0 38.33 4.98 V V
12 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s 0 0 0.0 0.0 38.78 4.93 V V
13 056821 Dominika Korintová Amazing Amber Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 43.73 4.37 V V
14 060618 Kateřina Semanová Bernadette Ebigeil Nobilis Iris 0 0 0.24 0.24 48.24 3.96 V V
15 056020 Kateřina Břízová French Kiss Anarchia 0 1 0.0 5.0 38.77 4.93 V V
16 054421 Rudolf Broulík Annie Rose Štěstí ze severu 1 0 0.0 5.0 38.94 4.9 V V
16 070720 Kristýna Hrůza Bársony Sobasan 1 0 0.0 5.0 38.94 4.9 V V
18 026615 Alena Krejčová Afrodité Happy Vision 0 1 0.0 5.0 44.48 4.29 V V
19 048516 Jana Richterová Anette Gold Schenelin 0 0 5.27 5.27 53.27 3.59 V V
20 073116 Jana Šebestová Over the Moon Starring Moravia 0 0 5.53 5.53 53.53 3.57 V V
21 067120 Kristýna Zástěrová Sable Spirit ze Shetlandů Ze Shetlandů 0 1 2.97 7.97 50.97 3.75 VD VD
22 066914 Mirka Mihoková A3Ch Mesi 0 1 4.17 9.17 52.17 3.66 VD VD
23 027820 Tereza Krejčí Betty Swift Jump Jett Team 2 0 0.0 10.0 42.4 4.5 VD VD
24 055819 Lucie Kubíková Farid Fort Fox 1 1 0.0 10.0 44.29 4.31 VD VD
25 089414 Veronika Horňáčková A3Ch Brongo Bestagility 1 0 7.8 12.8 55.8 3.42 VD VD
26 024220 Romana Jirásková Rory Black Neraka 2 0 3.32 13.32 51.32 3.72 VD VD
27 076618 Elen Božková Victorie od Bukové studánky 0 1 8.47 13.47 56.47 3.38 VD VD
DIS Tomáš Heizer Pipitery Fecér DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054121 Michaela Nováková Aurora Bailey Ray DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045220 Květa Sálusová Bara Tajfú Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011615 Jana Jamborová Cockie MVs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081321 Klára Kokešová Cerunnos Move it or Lose it DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001416 Markéta Šulcová A3Ch Nesquik Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021318 Veronika Belantová Saga pod Ořechem DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019216 Lenka Tittlová Lexie Mecseki Bundás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073420 Martina Boháčová Be Mad Runner z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Soňa Gillányiová Wall-e DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031120 Kristýna Zástěrová Mr.Bombastic Z Heřmanova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017619 Barbora Brožková Christine Fantazia Brown DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055221 Julie Dušková Fifty Shades Bazooka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Soňa Gillányiová Bastien Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046022 Lucie Kubíková Legenda Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO