Cz En

Tereza Krejčí

  1. Číslo: 001268
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ne
  4. Členem KA od: 10. 05. 2016
  5. Členem KA do: 31. 12. 2019
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 026506 (L), Austin Mladá Živa

  2. 019911 (M), Orchidee Braunkönigin

  3. 051014 (ML), Annie Ganden Monge

  4. 081214 (L), Amaretta brown Laronna

  5. 079318 (L), Hortensia z Bretfeldova paprsku

  6. 035119 (M), Absolute Speed Jump Jett Team

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  2. QA4 Agility, Absolute Speed Jump Jett Team: 6/56, 42.16 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  3. QA4 Agility, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  4. QA5 Agility, Orchidee Braunkönigin: 10/56, 39.91 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  5. QA5 Agility, Absolute Speed Jump Jett Team: 38/56, 48.35 s, 19.35 tr. b., 4.14 m/s

  6. QA6 Agility, Orchidee Braunkönigin: 17/51, 45.4 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  7. QJ4 Jumping, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  8. QJ5 Jumping, Orchidee Braunkönigin: 26/53, 42.17 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  9. QJ5 Jumping, Absolute Speed Jump Jett Team: 27/53, 43.31 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  10. QJ6 Jumping, Orchidee Braunkönigin: 4/49, 37.97 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  11. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  12. QA1 agility, Absolute Speed Jump Jett Team: 17/61, 42.29 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  13. QA1 agility, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  14. QA2 agility, Orchidee Braunkönigin: 15/60, 46.11 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  15. QA2 agility, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  16. QA3 agility, Orchidee Braunkönigin: 7/60, 42.23 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  17. QA3 agility, Absolute Speed Jump Jett Team: 15/60, 46.38 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  18. QJ1 jumping, Orchidee Braunkönigin: 5/61, 40.44 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  19. QJ1 jumping, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  20. QJ2 jumping, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  21. QJ2 jumping, Absolute Speed Jump Jett Team: Diskvalifikován

  22. QJ3 jumping, Absolute Speed Jump Jett Team: 18/60, 41.98 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  23. QJ3 jumping, Orchidee Braunkönigin: 29/60, 38.41 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  24. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  25. Zkouška 1 MA2, Absolute Speed Jump Jett Team: 6/12, 42.17 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  26. Zkouška 2 MA2, Absolute Speed Jump Jett Team: 10/12, 43.54 s, 15.0 tr. b., 4.13 m/s

  27. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  28. Agility II M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  29. Agility I L, Amaretta brown Laronna: 4/15, 55.62 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  30. Agility I M, Orchidee Braunkönigin: 2/40, 39.07 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  31. Jumping I M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  32. Jumping IV pudlové L, Amaretta brown Laronna: Diskvalifikován

  33. Jumping IV pudlové M, Orchidee Braunkönigin: 1/15, 33.97 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  34. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  35. AGILITY, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  36. MA3, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  37. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  38. Agility I, Orchidee Braunkönigin: 30/88, 39.78 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  39. Agility II, Orchidee Braunkönigin: 40/84, 44.25 s, 15.25 tr. b., 4.34 m/s

  40. Jumping I, Orchidee Braunkönigin: 26/87, 34.71 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  41. Jumping II, Orchidee Braunkönigin: 8/87, 36.8 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  42. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  43. Agility LA, Amaretta brown Laronna: 15/33, 44.19 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  44. Agility MA, Orchidee Braunkönigin: 11/23, 39.76 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  45. Jumping LA, Amaretta brown Laronna: 9/33, 42.81 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  46. Jumping MA, Orchidee Braunkönigin: 10/23, 35.9 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  47. Zkouška LA2, Amaretta brown Laronna: 6/14, 50.16 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  48. Zkouška MA3, Orchidee Braunkönigin: 2/8, 55.26 s, 23.26 tr. b., 3.44 m/s

  49. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  50. Agility 1, Amaretta brown Laronna: Diskvalifikován

  51. Agility 2, Amaretta brown Laronna: 24/217, 48.42 s, 0.42 tr. b., 3.88 m/s

  52. Agility 3, Amaretta brown Laronna: 29/179, 50.33 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  53. Agility 4, Amaretta brown Laronna: 27/191, 46.5 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  54. Agility Trial, Amaretta brown Laronna: 26/50, 45.25 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  55. Jumping 1, Amaretta brown Laronna: 28/214, 46.93 s, 1.93 tr. b., 4.16 m/s

  56. Jumping 2, Amaretta brown Laronna: Diskvalifikován

  57. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  58. QA4 Agility, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  59. QA5 Agility, Orchidee Braunkönigin: 18/42, 44.72 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  60. QA6 Agility, Orchidee Braunkönigin: 16/43, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  61. QJ4 Jumping, Orchidee Braunkönigin: 8/44, 40.53 s, 2.53 tr. b., 4.44 m/s

  62. QJ5 Jumping, Orchidee Braunkönigin: 16/43, 36.59 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  63. QJ6 Jumping, Orchidee Braunkönigin: 9/38, 39.38 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  64. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  65. QA1 agility, Orchidee Braunkönigin: 8/57, 39.81 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  66. QA2 agility, Orchidee Braunkönigin: 12/57, 39.62 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  67. QA3 agility, Orchidee Braunkönigin: 28/56, 44.64 s, 15.64 tr. b., 4.26 m/s

  68. QJ1 jumping, Orchidee Braunkönigin: 9/58, 34.58 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  69. QJ2 jumping, Orchidee Braunkönigin: 14/58, 38.59 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  70. QJ3 jumping, Orchidee Braunkönigin: 33/57, 39.93 s, 5.93 tr. b., 4.58 m/s

  71. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  72. Agility II Large, Amaretta brown Laronna: Diskvalifikován

  73. Agility II Medium, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  74. Agility I Large, Amaretta brown Laronna: 3/19, 42.37 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  75. Agility I Medium, Orchidee Braunkönigin: 14/33, 36.01 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  76. Jumping III Large, Amaretta brown Laronna: 3/18, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  77. Jumping II Large, Amaretta brown Laronna: 10/19, 49.8 s, 13.8 tr. b., 3.41 m/s

  78. Jumping I Large, Amaretta brown Laronna: 1/19, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  79. MR pudl Large - II. kolo, Amaretta brown Laronna: 1/4, 36.14 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  80. MR pudl Medium - II. kolo, Orchidee Braunkönigin: 2/11, 31.17 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  81. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  82. I Agility Open, Amaretta brown Laronna: 25/139, 44.86 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  83. II Agility Open, Amaretta brown Laronna: Diskvalifikován

  84. II Jumping Open, Amaretta brown Laronna: 78/135, 46.17 s, 15.17 tr. b., 3.51 m/s

  85. I Jumping Open, Amaretta brown Laronna: 61/139, 48.7 s, 13.7 tr. b., 3.55 m/s

  86. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  87. Agility LA, Amaretta brown Laronna: 5/28, 51.15 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  88. Jumping LA, Amaretta brown Laronna: Diskvalifikován

  89. Zkouška LA2, Amaretta brown Laronna: 1/7, 40.98 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  90. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 23. 09. 2017

  91. Zkoušky III - LA2, Amaretta brown Laronna: Diskvalifikován

  92. Zkoušky II - LA2, Amaretta brown Laronna: Diskvalifikován

  93. Zkoušky I - LA2, Amaretta brown Laronna: Diskvalifikován

  94. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  95. Agility družstev, Orchidee Braunkönigin: 21/50, 40.49 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  96. Agility jednotlivců, Orchidee Braunkönigin: 6/47, 39.91 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  97. Jumping družstev, Orchidee Braunkönigin: 6/50, 33.32 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  98. Jumping jednotlivců, Orchidee Braunkönigin: 8/47, 30.67 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  99. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  100. Agility 1, Orchidee Braunkönigin: 3/36, 39.01 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  101. Agility 1, Amaretta brown Laronna: Diskvalifikován

  102. Agility 2, Orchidee Braunkönigin: 7/36, 43.4 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  103. Agility 2, Amaretta brown Laronna: Diskvalifikován

  104. Jumping 1, Orchidee Braunkönigin: 8/36, 34.83 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  105. Jumping 1, Amaretta brown Laronna: Diskvalifikován

  106. Jumping 2, Orchidee Braunkönigin: 11/36, 32.51 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  107. Jumping 2, Amaretta brown Laronna: 12/77, 39.65 s, 0.65 tr. b., 4.14 m/s

  108. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  109. QA4 agility, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  110. QA5 agility, Orchidee Braunkönigin: 5/49, 42.47 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  111. QA6 agility, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  112. QJ4 jumping, Orchidee Braunkönigin: 8/48, 30.01 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  113. QJ5 jumping, Orchidee Braunkönigin: 11/49, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  114. QJ6 jumping, Orchidee Braunkönigin: 11/49, 30.36 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  115. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  116. QA1 agility, Orchidee Braunkönigin: 17/68, 39.66 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  117. QA2 agility, Orchidee Braunkönigin: 6/67, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  118. QA3 agility, Orchidee Braunkönigin: 24/70, 38.36 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  119. QJ1 jumping, Orchidee Braunkönigin: 6/70, 38.29 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  120. QJ2 jumping, Orchidee Braunkönigin: 12/69, 31.73 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  121. QJ3 jumping, Orchidee Braunkönigin: 24/67, 36.83 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  122. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  123. Agility II Medium, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  124. Agility I Medium, Orchidee Braunkönigin: 1/44, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  125. Jumping III Medium, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  126. Jumping II Medium, Orchidee Braunkönigin: 1/41, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  127. Jumping I Medium, Orchidee Braunkönigin: 7/41, 31.07 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  128. Jumping IV - pudl (M), Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  129. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  130. Agility LA, Amaretta brown Laronna: Diskvalifikován

  131. Agility MA, Orchidee Braunkönigin: 9/30, 41.98 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  132. Jumping LA, Amaretta brown Laronna: Diskvalifikován

  133. Jumping MA, Orchidee Braunkönigin: 8/30, 39.1 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  134. Zkouška LA2, Amaretta brown Laronna: Diskvalifikován

  135. Zkouška MA3, Orchidee Braunkönigin: 7/11, 45.02 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  136. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  137. 1. běh L, Amaretta brown Laronna: 9/33, 35.93 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  138. 1. běh M, Orchidee Braunkönigin: 6/17, 31.25 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  139. 2. běh L, Amaretta brown Laronna: Diskvalifikován

  140. 2. běh M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  141. Heroutice u Neveklova - 48. Dvojzkoušky + 1 farma Heroutice, 18. 02. 2017

  142. Heroutice, 1. běh, Amaretta brown Laronna: 1/16, 25.85 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  143. Heroutice, 1. běh, Orchidee Braunkönigin: 3/6, 36.11 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  144. Heroutice, 2. běh, Amaretta brown Laronna: 1/16, 29.14 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  145. Heroutice, 2. běh, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  146. Heroutice, 3. běh, Amaretta brown Laronna: 1/15, 31.57 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  147. Heroutice, 3. běh, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  148. Brno - Podzimní Brno, 15. 10. 2016 - 16. 10. 2016

  149. Agility LA neděle, Amaretta brown Laronna: 5/19, 40.01 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  150. Jumping LA neděle, Amaretta brown Laronna: 9/19, 34.97 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  151. Zkouška LA1 neděle, Amaretta brown Laronna: 1/8, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  152. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  153. Agility I, Orchidee Braunkönigin: 4/57, 47.06 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  154. Agility II, Orchidee Braunkönigin: 5/53, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  155. Agility III, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  156. Agility IV, Orchidee Braunkönigin: 15/55, 42.75 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  157. FINAL, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  158. Jumping I, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  159. Jumping II, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  160. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  161. QA5 Agility, Orchidee Braunkönigin: 12/72, 42.05 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  162. QA6 Agility, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  163. QJ5 Jumping, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  164. QJ6 Jumping, Orchidee Braunkönigin: 10/79, 36.41 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  165. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  166. QA3 Agility, Orchidee Braunkönigin: 22/69, 38.44 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  167. QA4 Agility, Orchidee Braunkönigin: 8/69, 39.75 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  168. QJ3 Jumping, Orchidee Braunkönigin: 8/69, 33.05 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  169. QJ4 Jumping, Orchidee Braunkönigin: 7/69, 32.05 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  170. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  171. QA1 Agility, Orchidee Braunkönigin: 8/88, 44.17 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  172. QA2 Agility, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  173. QJ1 Jumping, Orchidee Braunkönigin: 3/88, 33.22 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  174. QJ2 Jumping, Orchidee Braunkönigin: 5/81, 31.12 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  175. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  176. Agility, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  177. Agility squads, Orchidee Braunkönigin: 9/32, 38.2 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  178. Jumping, Orchidee Braunkönigin: 12/34, 34.39 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  179. Jumping Squads, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  180. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  181. Agility I, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  182. Agility II, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  183. Agility III, Orchidee Braunkönigin: 3/44, 40.61 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  184. Agility IV, Orchidee Braunkönigin: 3/47, 40.2 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  185. FINAL, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  186. Jumping I, Orchidee Braunkönigin: 2/45, 35.66 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  187. Jumping II, Orchidee Braunkönigin: 5/42, 33.26 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  188. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  189. Agility Ne, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  190. Agility So, Orchidee Braunkönigin: 4/62, 46.38 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  191. Jumping Ne, Orchidee Braunkönigin: 43/63, 36.33 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  192. Jumping So, Orchidee Braunkönigin: 16/65, 30.55 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  193. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  194. Agility II Open, Orchidee Braunkönigin: 21/67, 40.52 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  195. Agility I Open, Orchidee Braunkönigin: 18/71, 33.72 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  196. Jumping II Open, Orchidee Braunkönigin: 10/68, 31.1 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  197. Jumping I Open, Orchidee Braunkönigin: 6/71, 34.13 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  198. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  199. Agility Open II Medium, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  200. Agility Open I Large, Amaretta brown Laronna: 12/35, 42.6 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  201. Agility Open I Medium, Orchidee Braunkönigin: 1/48, 36.88 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  202. Jumping IV, MR-pudl L, Amaretta brown Laronna: 1/6, 33.13 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  203. Jumping IV, MR-pudl M, Orchidee Braunkönigin: 1/10, 28.96 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  204. Jumping Open III Large, Amaretta brown Laronna: Diskvalifikován

  205. Jumping Open III Medium, Orchidee Braunkönigin: 13/38, 37.58 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  206. Jumping Open II Large, Amaretta brown Laronna: Diskvalifikován

  207. Jumping Open II Medium, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  208. Jumping Open I Large, Amaretta brown Laronna: 11/35, 41.49 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  209. Jumping Open I Medium, Orchidee Braunkönigin: 6/43, 36.0 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  210. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4 - 2.ročník, 07. 02. 2015

  211. LARGE - Czech Imp Jump, Amaretta brown Laronna: 21/46, 23.76 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  212. LARGE - JUMPING 1, Amaretta brown Laronna: 17/46, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  213. LARGE - JUMPING 2, Amaretta brown Laronna: 8/46, 33.2 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  214. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  215. Agility Individual, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  216. Agility Squads, Orchidee Braunkönigin: 5/38, 37.38 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  217. Jumping Individual, Orchidee Braunkönigin: 9/38, 33.49 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  218. Jumping Squads, Orchidee Braunkönigin: 18/38, 37.86 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  219. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  220. Agility (Parkur A), Orchidee Braunkönigin: 4/43, 39.52 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  221. Agility (Parkur A), Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  222. Agility Parkur A, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  223. Agility Parkur A, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  224. Agility (Parkur C), Orchidee Braunkönigin: 12/44, 40.21 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  225. Agility (Parkur C), Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  226. Agility Parkur C, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  227. Agility Parkur C, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  228. Agility Trial Parkur A, Annie Ganden Monge: 9/23, 41.58 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  229. Agility Trial Parkur C, Orchidee Braunkönigin: 6/29, 37.89 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  230. Jumping (Parkur B), Orchidee Braunkönigin: 9/41, 34.24 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  231. Jumping (Parkur B), Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  232. Jumping Parkur B, Annie Ganden Monge: Diskvalifikován

  233. Jumping Parkur B, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  234. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  235. I. Agility, Orchidee Braunkönigin: 21/47, 42.19 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  236. II. Agility, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  237. III. Agility, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  238. II. Jumping, Orchidee Braunkönigin: 5/47, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  239. I. Jumping, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  240. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  241. Agility Open I., Orchidee Braunkönigin: 12/48, 37.03 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  242. Agility Open II., Orchidee Braunkönigin: 8/47, 42.11 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  243. Jumping Open I., Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  244. Jumping Open III, Orchidee Braunkönigin: 4/47, 35.39 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  245. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a pyrenejský ovčák, 03. 05. 2014 - 04. 05. 2014

  246. Agility 1, Orchidee Braunkönigin: 5/26, 43.31 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  247. Agility 2, Orchidee Braunkönigin: 8/24, 41.76 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  248. Jumping 1, Orchidee Braunkönigin: 8/25, 38.0 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  249. Jumping 2, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  250. Jumping 3, Orchidee Braunkönigin: 1/24, 32.01 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  251. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  252. Agility 1, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  253. Agility 2, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  254. Finále, Orchidee Braunkönigin: 3/16, 34.25 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  255. Jumping 1, Orchidee Braunkönigin: 4/50, 39.18 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  256. Jumping 2, Orchidee Braunkönigin: 20/50, 32.68 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  257. Zkouška, Orchidee Braunkönigin: 3/19, 45.27 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  258. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 20. 04. 2014

  259. II. MA3, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  260. I. MA3, Orchidee Braunkönigin: 2/8, 38.61 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  261. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  262. Agility Open, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  263. Agility "Zkoušky", Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  264. Agility "Zkoušky", Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  265. Jumping Open, Orchidee Braunkönigin: 3/30, 31.07 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  266. Jumping Open II, Orchidee Braunkönigin: 11/28, 32.51 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  267. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  268. Agility finále, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  269. Agility Open, Orchidee Braunkönigin: 3/36, 36.61 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  270. Agility Open, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  271. Agility "zkoušky", Orchidee Braunkönigin: 9/22, 33.31 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  272. Agility - "Zkoušky", Orchidee Braunkönigin: 2/22, 40.91 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  273. Jumping Open, Orchidee Braunkönigin: 11/37, 30.72 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  274. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  275. Agility, Orchidee Braunkönigin: 6/62, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  276. Agility družstev, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  277. Jumping, Orchidee Braunkönigin: 9/62, 32.95 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  278. Jumping družstev, Orchidee Braunkönigin: 11/58, 34.55 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  279. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013, 05. 07. 2013 - 07. 07. 2013

  280. Agility I BarkingHeads, Orchidee Braunkönigin: 5/49, 45.68 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  281. Agility II BarkingHeads, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  282. Agility III ArdenGrange, Orchidee Braunkönigin: 5/47, 43.66 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  283. Agility IV ArdenGrange, Orchidee Braunkönigin: 3/39, 39.49 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  284. BarkingHeads GRAND FINAL, Orchidee Braunkönigin: 8/15, 44.95 s, 7.95 tr. b., 3.92 m/s

  285. Jumping I BarkingHeads, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  286. Jumping II ArdenGrange, Orchidee Braunkönigin: 2/47, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  287. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  288. Agility I., Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  289. Agility II., Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  290. Jumping I., Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  291. Jumping II., Orchidee Braunkönigin: 3/25, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  292. Jumping III., Orchidee Braunkönigin: 2/29, 28.27 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  293. Jumping IV., Orchidee Braunkönigin: 5/27, 28.09 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  294. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  295. Agility, Orchidee Braunkönigin: 1/40, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  296. Agility, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  297. Jumping, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  298. Jumping, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  299. MA3, Orchidee Braunkönigin: 9/18, 36.3 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  300. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  301. Agility 1, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  302. Agility 2, Orchidee Braunkönigin: 3/30, 47.05 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  303. Finále, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  304. Jumping 1, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  305. Jumping 2, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  306. Zkouška, Orchidee Braunkönigin: 8/19, 47.45 s, 5.45 tr. b., 3.88 m/s

  307. Brno - 2x zkoušky agility II - 2013, 14. 04. 2013

  308. MA3 II MA3, Orchidee Braunkönigin: 1/4, 42.37 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  309. MA3 I MA3, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  310. Liberec - C.A.C.I.Ag., 09. 11. 2012

  311. CACIAg , Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  312. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  313. Agility individuals, Orchidee Braunkönigin: 8/56, 42.59 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  314. Jumping individuals, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  315. Brno - Podzimní Brno 2012, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  316. Agility sobota M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  317. Jumping sobota M, Orchidee Braunkönigin: 1/16, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  318. MA3s MA3, Orchidee Braunkönigin: 1/2, 41.14 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  319. Šlapanice - Speciál pro SMALL a MEDIUM, 13. 10. 2012

  320. Agility MEDIUM, Orchidee Braunkönigin: 2/21, 41.09 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  321. Jumping MEDIUM, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  322. zkouška MA 3, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  323. Třebíč - Podzimky - dvojzkoušky, 28. 09. 2012

  324. MA3-zkoušky I, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  325. MA3-zkoušky II, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  326. Chvalnov - 3. MISTROVSTVÍ REPUBLIKY SUPER G AGILITY 2012, 23. 09. 2012

  327. Agility Super G Medium, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  328. Jumping Super G Medium, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  329. Zkouška A MA2, Orchidee Braunkönigin: 2/7, 43.81 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  330. Zkouška J2, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  331. Chvalnov - TOP OUTDOOR CUP 2012, 22. 09. 2012

  332. Jumping Medium, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  333. Open Medium, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  334. Zkouška A2, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  335. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  336. Agility III / Parkur A M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  337. Agility II / Parkur A M, Orchidee Braunkönigin: 9/38, 44.58 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  338. Agility I / Parkur B M, Orchidee Braunkönigin: 15/42, 41.87 s, 7.87 tr. b., 4.01 m/s

  339. Agility IV / Parkur B M, Orchidee Braunkönigin: 7/33, 45.52 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  340. Finále / Parkur B M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  341. Jumping II / Parkur B M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  342. Jumping I / Parkur A M, Orchidee Braunkönigin: 4/42, 29.42 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  343. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  344. Test Agility / Parkur A MA2, Orchidee Braunkönigin: 2/15, 39.24 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  345. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  346. Agility 1 M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  347. Agility 2 M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  348. Jumping 1 M, Orchidee Braunkönigin: 7/25, 34.32 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  349. Jumping 2 M, Orchidee Braunkönigin: 8/29, 35.54 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  350. Jumping 3 M, Orchidee Braunkönigin: 12/29, 39.97 s, 7.97 tr. b., 4.15 m/s

  351. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  352. AGILITY I, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  353. AGILITY II, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  354. JUMPING I, Orchidee Braunkönigin: 5/56, 38.95 s, 0.95 tr. b., 4.31 m/s

  355. JUMPING II, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  356. JUMPING III, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  357. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 08. 04. 2012

  358. MA2-II MA2, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  359. MA2-I MA2, Orchidee Braunkönigin: 2/12, 36.87 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  360. Brno - Jarní Brno 2012, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  361. Agility II M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  362. Agility I M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  363. Jumping M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  364. Brno - KK Zetor - Podzimní Brno, 15. 10. 2011 - 16. 10. 2011

  365. Agility sobota M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  366. Jumping sobota II M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  367. Jumping sobota I M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  368. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011, 02. 07. 2011 - 03. 07. 2011

  369. Agility final M, Orchidee Braunkönigin: 7/15, 39.9 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  370. Agility III M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  371. Agility I M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  372. Agilty II M, Orchidee Braunkönigin: 4/41, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  373. Jumping II M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  374. Jumping I M, Orchidee Braunkönigin: 7/41, 32.45 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  375. Prostějov - 2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 25. 06. 2011 - 26. 06. 2011

  376. Agility 5 (EO + MS družstva) M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  377. Agility 5 (MS jednotlivci) M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  378. Agility 6 (EO + MS družstva) M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  379. Agility 6 (MS jednotlivci) M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  380. Agility 7 (EO + MS družstva) M, Orchidee Braunkönigin: 3/24, 38.64 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  381. Agility 7 (MS jednotlivci) M, Orchidee Braunkönigin: 3/24, 38.64 s, 0.64 tr. b., 4.14 m/s

  382. Agility 8 (EO + MS družstva) M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  383. Agility 8 (MS jednotlivci) M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  384. Jumping C (EO + MS družstva) M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  385. Jumping C (MS jednotlivci) M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  386. Jumping D (EO + MS družstva) M, Orchidee Braunkönigin: 3/24, 32.85 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  387. Jumping D (MS jednotlivci) M, Orchidee Braunkönigin: 3/24, 32.85 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  388. Brno - 1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  389. Agility 1 (EO + MS družstva) M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  390. Agility 1 (MS jednotlivci) M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  391. Agility 2 (EO + MS družstva) M, Orchidee Braunkönigin: 7/28, 41.03 s, 0.03 tr. b., 4.12 m/s

  392. Agility 2 (MS jednotlivci) M, Orchidee Braunkönigin: 7/28, 41.03 s, 0.03 tr. b., 4.12 m/s

  393. Agility 3 (EO + MS družstva) M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  394. Agility 3 (MS jednotlivci) M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  395. Agility 4 (EO + MS družstva) M, Orchidee Braunkönigin: 10/28, 38.52 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  396. Agility 4 (MS jednotlivci) M, Orchidee Braunkönigin: 10/28, 38.52 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  397. Jumping A (EO + MS družstva) M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  398. Jumping A (MS jednotlivci) M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  399. Jumping B (EO + MS družstva) M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  400. Jumping B (MS jednotlivci) M, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  401. Brno - KK Zetor - 2x zkoušky agility, 23. 04. 2011

  402. MA2-II MA2, Orchidee Braunkönigin: Diskvalifikován

  403. MA2-I MA2, Orchidee Braunkönigin: 1/6, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  404. Třebíč - Nejistá sezona III., 09. 04. 2011

  405. Jumping, Orchidee Braunkönigin: 6/12, 33.88 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  406. MA1, Orchidee Braunkönigin: 2/4, 30.37 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  407. Mikulov - Mikulovský dvojhrb III, 26. 03. 2011

  408. II. Zkouška MA1, Orchidee Braunkönigin: 1/6, 28.84 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  409. I. Zkouška MA1, Orchidee Braunkönigin: 1/6, 29.03 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  410. Brno - Robinsonáda na Ostrově, 06. 06. 2009

  411. Agility L, Austin Mladá Živa: 8/33, 43.2 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  412. Jumping L, Austin Mladá Živa: 11/30, 33.77 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  413. Zkouška LA2, Austin Mladá Živa: 2/10, 38.46 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  414. Brno - Robinsonáda na "Ostrově", 14. 06. 2008

  415. Jumping - L, Austin Mladá Živa: 6/27, 34.08 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  416. Open Agility - L, Austin Mladá Živa: Diskvalifikován

  417. Zkouška - L A1, Austin Mladá Živa: 5/9, 37.1 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s