Cz En

Jumping III M

  1. Datum: 03. 10. 2021
  2. Závod: Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 158.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.95 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 011615 Jana Jamborová Cockie MVs 0 0 0.0 0.0 29.03 5.44 V V
2 002220 Stanislav Řehola Catlin Roxy Diamond 0 0 0.0 0.0 30.59 5.17 V V
3 Braňo Vlček Quick Brown Neraka 0 0 0.0 0.0 31.02 5.09 V V
4 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 0 0 0.0 0.0 31.46 5.02 V V
5 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka 0 0 0.0 0.0 31.83 4.96 V V
6 Dominika Vlčková Casper Roxi Diamond 0 0 0.0 0.0 32.09 4.92 V V
7 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia 0 0 0.0 0.0 32.15 4.91 V V
8 070914 Tereza Martišová Back in love Abby Youwentis 0 0 0.0 0.0 32.26 4.9 V V
9 082018 Lenka Krejčí Archie Richmond Silky Dafnee 0 0 0.0 0.0 32.28 4.89 V V
10 070720 Kristýna Hrůza Bársony Sobasan 0 0 0.0 0.0 32.33 4.89 V V
11 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia 0 0 0.0 0.0 32.76 4.82 V V
12 024220 Romana Jirásková Rory Black Neraka 0 0 0.0 0.0 32.85 4.81 V V
13 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 0 0.0 0.0 33.9 4.66 V V
14 089414 Veronika Horňáčková A3Ch Brongo Bestagility 0 0 0.0 0.0 34.47 4.58 V V
15 Soňa Gillányiová Wall-e 0 0 0.0 0.0 35.65 4.43 V V
16 021318 Veronika Belantová Saga pod Ořechem 0 0 0.0 0.0 37.66 4.2 V V
17 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s 1 0 0.0 5.0 34.15 4.63 V V
18 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár 0 1 0.0 5.0 34.33 4.6 V V
19 083117 Dana Sedláková Arny ze Zámkové osady 0 1 0.0 5.0 36.7 4.31 V V
20 095019 Rudolf Broulík Halle Berry Sněžný tygr 0 1 0.0 5.0 38.47 4.11 V V
21 019216 Lenka Tittlová Lexie Mecseki Bundás 0 1 0.9 5.9 40.9 3.86 V V
22 048516 Jana Richterová Anette Gold Schenelin 0 1 1.9 6.9 41.9 3.77 VD VD
23 073018 Karin Trinčková Abrakadabra ze Shetlandů 0 2 2.77 12.77 42.77 3.69 VD VD
24 Soňa Gillányiová Bastien Sobasan 2 1 0.0 15.0 33.16 4.76 VD VD
25 004717 Lucie Peterková Daimón Eburon Mystery 2 1 0.0 15.0 37.71 4.19 VD VD
26 073116 Jana Šebestová Over the Moon Starring Moravia 0 1 15.03 20.03 55.03 2.87 D D
27 026615 Alena Krejčová Afrodité Happy Vision 1 1 26.21 36.21 66.21 2.39 BO BO
DIS 056020 Kateřina Břízová French Kiss Anarchia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072220 Rudolf Broulík Essi Daven Dancing in the Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Tomáš Heizer Pipitery Fecér DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058420 Eliška Mayerová Horatio Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066914 Mirka Mihoková A3Ch Mesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO