Cz En

012716

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Simona Zajková ml.

    Člen KA

Pes

  1. Minnie, Kříženec

Výsledky

  1. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  2. Agility Trial I: Diskvalifikován

  3. Agility Trial II: Diskvalifikován

  4. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  5. Agility Trial I: Diskvalifikován

  6. Agility Trial II: 3/11, 47.02 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  7. Agility Trial III: 2/11, 40.56 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  8. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  9. Agility Open: Diskvalifikován

  10. Agility Trial: Diskvalifikován

  11. Jumping Open: Diskvalifikován

  12. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  13. Agility 1 M: 3/17, 42.53 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  14. Agility 2 M: 11/17, 57.04 s, 12.04 tr. b., 3.56 m/s

  15. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  16. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  17. Agility Open: Diskvalifikován

  18. Agility Trial: 4/9, 36.87 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  19. Jumping Open: Diskvalifikován

  20. Sedlec u Mikulova - Czech jumping Specific cup, 01. 07. 2018

  21. 1. Jumping M: 8/16, 33.11 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  22. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  23. 3. Jumping M: Diskvalifikován

  24. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  25. Agility I: Diskvalifikován

  26. Agility II: Diskvalifikován

  27. Jumping I: 14/37, 33.51 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  28. Jumping II: 15/36, 36.0 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  29. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  30. Agility M Ne: Diskvalifikován

  31. Agility M So: Diskvalifikován

  32. Jumping M Ne: Diskvalifikován

  33. Jumping M So: 21/47, 38.08 s, 8.08 tr. b., 3.86 m/s

  34. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  35. Agility I: 4/11, 35.28 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  36. Agility II: 2/11, 30.88 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  37. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  38. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  39. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  40. 3. zkouška MA1: 1/7, 33.92 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  41. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  42. Zkouška č.1 MA1: Diskvalifikován

  43. Zkouška č.2 MA1: 2/6, 38.74 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  44. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  45. Agility_: Diskvalifikován

  46. Jumping_: Diskvalifikován

  47. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  48. Agility Trial I: 2/7, 31.68 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  49. Agility Trial II: 1/7, 36.66 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  50. Jumping: Diskvalifikován

  51. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 21. 10. 2017

  52. Agility Open: Diskvalifikován

  53. Agility Trial: 1/1, 35.39 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  54. Jumping Open: Diskvalifikován

  55. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  56. Agility open 1 M: Diskvalifikován

  57. Agility open 2 M: 5/26, 55.1 s, 6.1 tr. b., 3.63 m/s

  58. Zkoušky MA1: 4/10, 36.12 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  59. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  60. 1.běh MA1: 1/6, 40.69 s, 10.69 tr. b., 3.39 m/s

  61. 2. běh MA1: 2/6, 30.93 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  62. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  63. Agility 1: Diskvalifikován

  64. Agility 2: 2/7, 31.28 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  65. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  66. 1. zkouška MA1: 2/9, 39.34 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  67. 2. zkouška MA1: 2/9, 43.5 s, 12.5 tr. b., 3.03 m/s

  68. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  69. 1. zkouška MA1: 5/13, 33.02 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  70. 2. zkouška MA1: 2/13, 30.53 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  71. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  72. 1. Zkouška MA1: 2/12, 37.43 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  73. 2. Zkouška MA1: 3/12, 42.59 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  74. Bordovice - Bordovský pohár-Trojzkoušky, 08. 10. 2016

  75. Zkouška č.1 MA1: Diskvalifikován

  76. Zkouška č.2 MA1: Diskvalifikován

  77. Zkouška č.3 MA1: 1/4, 36.19 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  78. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  79. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  80. 2. Zkouška MA1: 3/6, 38.47 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  81. 3. Zkouška MA1: 4/6, 36.11 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  82. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  83. AGILITY: Diskvalifikován

  84. JUMPING: 8/12, 36.34 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  85. MA1: 2/5, 45.45 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  86. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  87. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  88. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  89. Jumping 3 M: 5/10, 45.26 s, 17.26 tr. b., 3.09 m/s

  90. Sedlec u Mikulova - Specific Jumpiáda 2016, 26. 06. 2016

  91. I. Jumping M: 2/5, 42.95 s, 6.95 tr. b., 3.4 m/s

  92. Il. Jumping M: 1/5, 44.09 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  93. Sedlec u Mikulova - Specific Summer JUMPING cup 2016, 25. 06. 2016

  94. I. Jumping M: Diskvalifikován

  95. lI. Jumping M: 3/6, 55.96 s, 22.96 tr. b., 2.77 m/s

  96. lll. Jumping M: Diskvalifikován