Cz En

012716

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Simona Zajková ml.

    Člen KA

Pes

  1. Minnie, Kříženec

Výsledky

  1. Sedlec u Mikulova - Pálavské letní dvojzkoušky 1/2022, 30. 07. 2022

  2. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  4. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 29. 05. 2022

  5. Agility II M: Diskvalifikován

  6. Agility I M: Diskvalifikován

  7. Agility lepší běh M: Diskvalifikován

  8. Jumping II M: 3/21, 41.37 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  9. Jumping I M: 10/25, 47.73 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  10. Jumping lepší běh M: 5/24, 41.37 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  11. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  12. Agility I: 20/60, 50.57 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  13. Agility II: 17/59, 41.63 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  14. Jumping I: Diskvalifikován

  15. Jumping II: 29/58, 37.73 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  16. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  17. Agility Trial I: 3/11, 44.4 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  18. Agility Trial II: Diskvalifikován

  19. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 19. 02. 2022

  20. 1. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  21. 2. Zkouška A3 M: 4/7, 41.72 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  22. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  23. Vitar Agility Trial I: 1/5, 44.99 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  24. Vitar Agility Trial II: 1/5, 48.1 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  25. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  26. VITAR Agility Trial I: 3/7, 48.07 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  27. VITAR Agility Trial II: 4/7, 46.45 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  28. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  29. Agility Individual: 15/71, 52.11 s, 5.11 tr. b., 4.22 m/s

  30. Agility Squads as Individual: 9/73, 48.12 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  31. Jumping Individual: Diskvalifikován

  32. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  33. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  34. Agility Trial I: Diskvalifikován

  35. Agility Trial II: 6/8, 48.99 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  36. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  37. Agility M: Diskvalifikován

  38. Jumping M: Diskvalifikován

  39. Zkouška MA3: 3/9, 52.46 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  40. Hranice - Dvojzkoušky Hranice, 16. 07. 2021

  41. Zkouška 1: 2/8, 48.66 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  42. Zkouška 2: 1/8, 51.68 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  43. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  44. Agility I: Diskvalifikován

  45. Agility II: 18/67, 63.42 s, 18.42 tr. b., 3.47 m/s

  46. Jumping I: 16/71, 42.74 s, 0.74 tr. b., 4.33 m/s

  47. Jumping II: 10/62, 44.3 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  48. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  49. TRIAL I.: 3/6, 50.5 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  50. TRIAL II.: Diskvalifikován

  51. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  52. Agility Trial: 3/9, 47.39 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  53. Earth dog's labyrinth: 2/16, 34.49 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  54. Frog's course: Diskvalifikován

  55. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  56. 1. Zkouška A3 M: 1/8, 42.61 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  57. 2. Zkouška A3 M: 2/8, 41.75 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  58. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  59. 1. zkouška: Diskvalifikován

  60. 2. zkouška: 1/5, 45.63 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  61. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  62. Agility MR M: 3/13, 46.81 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  63. jumping M: Diskvalifikován

  64. JUMPING MR M: Diskvalifikován

  65. ZKOUŠKA MA3: Diskvalifikován

  66. Hranice - Dvojzkoušky, 17. 07. 2020

  67. Zkouška I: Diskvalifikován

  68. Zkouška II: Diskvalifikován

  69. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  70. ZkA I: 3/8, 43.67 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  71. ZkA II: Diskvalifikován

  72. ZkA III: 5/8, 41.92 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  73. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  74. Zkouška1 A3: 1/5, 53.1 s, 7.1 tr. b., 3.9 m/s

  75. Zkouška2 A3: Diskvalifikován

  76. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  77. Agility I: Diskvalifikován

  78. Agility II: 41/62, 53.22 s, 11.22 tr. b., 4.04 m/s

  79. Jumping I: Diskvalifikován

  80. Jumping II: 43/58, 39.11 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  81. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  82. TRIAL I.: 6/9, 45.09 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  83. TRIAL II.: 7/9, 46.65 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  84. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  85. II zkouška A3 M: Diskvalifikován

  86. I zkouška A3 M: Diskvalifikován

  87. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  88. ZkA I: 3/14, 52.58 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  89. ZkA II: 4/14, 48.49 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  90. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  91. 1. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  92. 2. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  93. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  94. Zk Agility I: Diskvalifikován

  95. Zk Agility II: Diskvalifikován

  96. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  97. ZkA I: Diskvalifikován

  98. ZkA II: Diskvalifikován

  99. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  100. Agility Open 2+3: 3/9, 41.39 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  101. ZkA I: 4/5, 46.89 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  102. ZkA II: 2/5, 43.83 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  103. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  104. Zkouška II. MA3: 5/11, 49.48 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  105. Zkouška I. MA3: Diskvalifikován

  106. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  107. Jumping M: 6/18, 34.82 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  108. Zkouška II. MA2: 1/5, 36.73 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  109. Zkouška I. MA2: Diskvalifikován

  110. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  111. Agility Open: Diskvalifikován

  112. Agility Zk: Diskvalifikován

  113. Jumping Open: 4/21, 33.83 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  114. Sedlec u Mikulova - Speciál Specific šampionát alá 1.2,3, 29. 06. 2019 - 30. 06. 2019

  115. 1. Jumping MJ2: 2/4, 44.62 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  116. 1. Zkouška MA2: 1/7, 39.22 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  117. 2. Jumping MJ2: 1/4, 38.32 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  118. 2. Zkouška MA2: 2/7, 40.95 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  119. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  120. Agility I: Diskvalifikován

  121. Agility II: 12/39, 47.96 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  122. Jumping I: Diskvalifikován

  123. Jumping II: Diskvalifikován

  124. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  125. Agility finale medium: Diskvalifikován

  126. Mistrovske agility medium: 2/13, 45.74 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  127. Nedele Jumping medium: 8/22, 33.92 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  128. Nedele zkouska MA2: Diskvalifikován

  129. Sobota Agility medium: 2/10, 42.37 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  130. Sobota Jumping medium: 4/10, 35.04 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  131. Sobota zkouška MA2: Diskvalifikován

  132. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  133. 1.zkouška MA2: 1/6, 45.62 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  134. 2.zkouška MA2: 2/6, 38.46 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  135. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  136. Zkouška 1 MA2: 3/9, 46.59 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  137. Zkouška 2 MA2: 3/9, 50.05 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  138. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  139. Agility Trial I: Diskvalifikován

  140. Agility Trial II: Diskvalifikován

  141. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  142. Agility Trial I: Diskvalifikován

  143. Agility Trial II: Diskvalifikován

  144. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  145. Agility Trial I: Diskvalifikován

  146. Agility Trial II: 3/11, 47.02 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  147. Agility Trial III: 2/11, 40.56 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  148. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  149. Agility Open: Diskvalifikován

  150. Agility Trial: Diskvalifikován

  151. Jumping Open: Diskvalifikován

  152. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  153. Agility 1 M: 3/17, 42.53 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  154. Agility 2 M: 11/17, 57.04 s, 12.04 tr. b., 3.56 m/s

  155. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  156. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  157. Agility Open: Diskvalifikován

  158. Agility Trial: 4/9, 36.87 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  159. Jumping Open: Diskvalifikován

  160. Sedlec u Mikulova - Czech jumping Specific cup, 01. 07. 2018

  161. 1. Jumping M: 8/16, 33.11 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  162. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  163. 3. Jumping M: Diskvalifikován

  164. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  165. Agility I: Diskvalifikován

  166. Agility II: Diskvalifikován

  167. Jumping I: 14/37, 33.51 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  168. Jumping II: 15/36, 36.0 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  169. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  170. Agility M Ne: Diskvalifikován

  171. Agility M So: Diskvalifikován

  172. Jumping M Ne: Diskvalifikován

  173. Jumping M So: 21/47, 38.08 s, 8.08 tr. b., 3.86 m/s

  174. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  175. Agility I: 4/11, 35.28 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  176. Agility II: 2/11, 30.88 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  177. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  178. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  179. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  180. 3. zkouška MA1: 1/7, 33.92 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  181. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  182. Zkouška č.1 MA1: Diskvalifikován

  183. Zkouška č.2 MA1: 2/6, 38.74 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  184. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  185. Agility_: Diskvalifikován

  186. Jumping_: Diskvalifikován

  187. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  188. Agility Trial I: 2/7, 31.68 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  189. Agility Trial II: 1/7, 36.66 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  190. Jumping: Diskvalifikován

  191. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 21. 10. 2017

  192. Agility Open: Diskvalifikován

  193. Agility Trial: 1/1, 35.39 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  194. Jumping Open: Diskvalifikován

  195. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  196. Agility open 1 M: Diskvalifikován

  197. Agility open 2 M: 5/26, 55.1 s, 6.1 tr. b., 3.63 m/s

  198. Zkoušky MA1: 4/10, 36.12 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  199. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  200. 1.běh MA1: 1/6, 40.69 s, 10.69 tr. b., 3.39 m/s

  201. 2. běh MA1: 2/6, 30.93 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  202. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  203. Agility 1: Diskvalifikován

  204. Agility 2: 2/7, 31.28 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  205. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  206. 1. zkouška MA1: 2/9, 39.34 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  207. 2. zkouška MA1: 2/9, 43.5 s, 12.5 tr. b., 3.03 m/s

  208. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  209. 1. zkouška MA1: 5/13, 33.02 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  210. 2. zkouška MA1: 2/13, 30.53 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  211. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  212. 1. Zkouška MA1: 2/12, 37.43 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  213. 2. Zkouška MA1: 3/12, 42.59 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  214. Bordovice - Bordovský pohár-Trojzkoušky, 08. 10. 2016

  215. Zkouška č.1 MA1: Diskvalifikován

  216. Zkouška č.2 MA1: Diskvalifikován

  217. Zkouška č.3 MA1: 1/4, 36.19 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  218. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  219. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  220. 2. Zkouška MA1: 3/6, 38.47 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  221. 3. Zkouška MA1: 4/6, 36.11 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  222. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  223. AGILITY: Diskvalifikován

  224. JUMPING: 8/12, 36.34 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  225. MA1: 2/5, 45.45 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  226. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  227. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  228. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  229. Jumping 3 M: 5/10, 45.26 s, 17.26 tr. b., 3.09 m/s

  230. Sedlec u Mikulova - Specific Jumpiáda 2016, 26. 06. 2016

  231. I. Jumping M: 2/5, 42.95 s, 6.95 tr. b., 3.4 m/s

  232. Il. Jumping M: 1/5, 44.09 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  233. Sedlec u Mikulova - Specific Summer JUMPING cup 2016, 25. 06. 2016

  234. I. Jumping M: Diskvalifikován

  235. lI. Jumping M: 3/6, 55.96 s, 22.96 tr. b., 2.77 m/s

  236. lll. Jumping M: Diskvalifikován