Cz En

018916

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Klose, OSA Permoník Ostrava

    Člen KA

Pes

  1. Abee, Kříženec

Výsledky

  1. Horní Suchá - Hornosušské podzimní dvojzkoušky, 19. 09. 2021

  2. 1. zkouška A3 M: 3/7, 42.1 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  3. 2. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  4. Hranice - Dvojzkoušky Hranice, 16. 07. 2021

  5. Zkouška 1: 5/8, 51.5 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  6. Zkouška 2: Diskvalifikován

  7. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky prázdniny za dveřmi, 27. 06. 2021

  8. zkouška MA3 1: Diskvalifikován

  9. zkouška MA3 2: Diskvalifikován

  10. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  11. Agility Trial I: 5/8, 48.73 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  12. Agility Trial II: 5/8, 43.77 s, 15.0 tr. b., 4.8 m/s

  13. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  14. 1. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  15. 2. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  16. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  17. zkouška MA3 1: 9/10, 42.92 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  18. zkouška MA3 2: Diskvalifikován

  19. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  20. Agility Trial I: Diskvalifikován

  21. Agility Trial II: 4/10, 35.62 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  22. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  23. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  24. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  25. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  26. ZkA I: 7/14, 45.52 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  27. ZkA II: Diskvalifikován

  28. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  29. 1. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  30. 2. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  31. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  32. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  33. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  34. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  35. Zkouška I.: Diskvalifikován

  36. Zkouška II.: Diskvalifikován

  37. Zkouška III.: 2/8, 39.92 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  38. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  39. ZkA I: Diskvalifikován

  40. ZkA II: 2/10, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  41. ZkA III: 1/10, 42.42 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  42. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  43. TRIAL I.: 5/9, 44.69 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  44. TRIAL II.: Diskvalifikován

  45. TRIAL III.: 4/9, 41.54 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  46. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  47. ZkA I: Diskvalifikován

  48. ZkA II: Diskvalifikován

  49. ZkA III: Diskvalifikován

  50. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  51. Agility Open: 8/17, 40.94 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  52. Agility Zk: Diskvalifikován

  53. Jumping Open: Diskvalifikován

  54. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  55. 1. Zkouška MA3: 1/9, 44.37 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  56. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  57. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  58. Agility I: Diskvalifikován

  59. Agility II: Diskvalifikován

  60. Jumping I: 19/40, 38.19 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  61. Jumping II: Diskvalifikován

  62. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  63. Agility MA: Diskvalifikován

  64. Jumping M: 7/21, 36.02 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  65. MA 3: 4/8, 48.36 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  66. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  67. druhá zkouška MA3: Diskvalifikován

  68. první zkouška MA3: 1/6, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  69. třetí zkouška MA3: Diskvalifikován

  70. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/19, 01. 05. 2019

  71. druhá zkouška MA3: Diskvalifikován

  72. první zkouška MA3: Diskvalifikován

  73. třetí zkouška MA3: Diskvalifikován

  74. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  75. Agility Trial I: 3/8, 45.48 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  76. Agility Trial II: Diskvalifikován

  77. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  78. Zkouška č.1 MA3: Diskvalifikován

  79. Zkouška č.2 MA3: Diskvalifikován

  80. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  81. Zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  82. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  83. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  84. Agility Trial I: 1/6, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  85. Agility Trial II: Diskvalifikován

  86. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  87. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  88. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  89. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  90. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  91. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  92. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  93. Agility Trial I: 3/6, 45.26 s, 12.26 tr. b., 3.6 m/s

  94. Agility Trial II: 2/6, 46.8 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  95. Agility Trial III: Diskvalifikován

  96. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  97. Agility M: 2/37, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  98. Jumping M: 10/37, 35.18 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  99. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  100. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  101. Agility Open 2+3: Diskvalifikován

  102. Agility Trial I: Diskvalifikován

  103. Agility Trial II: Diskvalifikován

  104. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  105. Agility Trial I: Diskvalifikován

  106. Agility Trial II: 5/9, 36.36 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  107. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  108. Agility Trial I: Diskvalifikován

  109. Agility Trial II: Diskvalifikován

  110. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  111. Agility Open: Diskvalifikován

  112. Agility Trial: Diskvalifikován

  113. Jumping Open: Diskvalifikován

  114. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  115. 1.zkouška MA3: 4/8, 49.95 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s

  116. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  117. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  118. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  119. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  120. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  121. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  122. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  123. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  124. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  125. Agility I: Diskvalifikován

  126. Agility II: Diskvalifikován

  127. Jumping I: 10/37, 31.66 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  128. Jumping II: Diskvalifikován

  129. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  130. Jumping II M: Diskvalifikován

  131. Jumping I. M: Diskvalifikován

  132. Zkouška MA3: 6/8, 48.35 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  133. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  134. Agility Trial: Diskvalifikován

  135. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: 4/26, 41.89 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  136. Žabákova cesta - Jumping Open: Diskvalifikován

  137. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  138. III. zkouška MA3: Diskvalifikován

  139. II. zkouška MA3: 4/11, 53.66 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  140. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  141. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  142. Agility M Ne: 15/48, 37.18 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  143. Agility M So: Diskvalifikován

  144. Jumping M Ne: 11/46, 34.91 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  145. Jumping M So: 24/47, 37.66 s, 12.66 tr. b., 3.9 m/s

  146. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  147. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  148. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  149. 3. Zkouška MA3: 1/12, 47.28 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  150. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  151. 1. zkouška MA2: 1/5, 41.92 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  152. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  153. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  154. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  155. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  156. Jumping A2 + A3 M: 10/19, 31.71 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  157. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  158. 1. zkouška MA2: 1/7, 41.33 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  159. 2.zkouška MA2: Diskvalifikován

  160. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  161. Agility I: Diskvalifikován

  162. Agility II: 1/8, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  163. Agility III: Diskvalifikován

  164. Hranice - 3. Hranické hrátky, 30. 09. 2017

  165. Agility Open: 5/15, 42.71 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  166. Agility Trial: Diskvalifikován

  167. Jumping Open: Diskvalifikován

  168. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  169. 1.běh MA2: 1/6, 44.04 s, 6.04 tr. b., 3.61 m/s

  170. 2. běh MA2: 3/6, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  171. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  172. Agility 1: Diskvalifikován

  173. Agility 2: 11/36, 50.25 s, 1.25 tr. b., 3.88 m/s

  174. Jumping 1: Diskvalifikován

  175. Jumping 2: Diskvalifikován

  176. Hranice - Hranická skočka, 10. 06. 2017

  177. Open Jumping: Diskvalifikován

  178. Open tuneliáda: Diskvalifikován

  179. Zkoušky: Diskvalifikován

  180. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  181. 1. MA2: 2/7, 45.02 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  182. 2. MA2: Diskvalifikován

  183. 3. MA2: Diskvalifikován

  184. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  185. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  186. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  187. 3. zkouška MA2: 1/9, 42.95 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  188. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  189. Agility Med Ne: 13/39, 49.06 s, 8.06 tr. b., 3.91 m/s

  190. Agility Med So: Diskvalifikován

  191. Jumping Med Ne: Diskvalifikován

  192. Jumping Med So: Diskvalifikován

  193. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  194. 1. zkouška MA1: 1/9, 31.64 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  195. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  196. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  197. 1.běh MA1: Diskvalifikován

  198. 2.běh MA1: Diskvalifikován

  199. 3.běh MA1: Diskvalifikován

  200. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  201. 1. zkouška MA1: 1/13, 31.6 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  202. 2. zkouška MA1: 3/13, 32.42 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  203. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  204. Agility M: Diskvalifikován

  205. Jumping M: 2/5, 45.4 s, 13.4 tr. b., 3.44 m/s

  206. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  207. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  208. Agility M: Diskvalifikován

  209. Jumping M: Diskvalifikován

  210. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  211. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  212. 1.zkouška MA1: Diskvalifikován

  213. 2.zkouška MA1: Diskvalifikován

  214. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 15. 05. 2016

  215. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  216. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  217. 3. zkouška MA1: Diskvalifikován