Cz En

018916

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Haroníková, OSA Permoník Ostrava

    Člen KA

Pes

  1. Abee, Kříženec

Výsledky

  1. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  2. Agility Trial I: 3/8, 45.48 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  3. Agility Trial II: Diskvalifikován

  4. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  5. Zkouška č.1 MA3: Diskvalifikován

  6. Zkouška č.2 MA3: Diskvalifikován

  7. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  8. Zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  9. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  10. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  11. Agility Trial I: 1/6, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  12. Agility Trial II: Diskvalifikován

  13. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  14. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  15. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  16. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  17. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  18. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  19. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  20. Agility Trial I: 3/6, 45.26 s, 12.26 tr. b., 3.6 m/s

  21. Agility Trial II: 2/6, 46.8 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  22. Agility Trial III: Diskvalifikován

  23. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  24. Agility M: 2/37, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  25. Jumping M: 10/37, 35.18 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  26. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  27. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  28. Agility Open 2+3: Diskvalifikován

  29. Agility Trial I: Diskvalifikován

  30. Agility Trial II: Diskvalifikován

  31. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  32. Agility Trial I: Diskvalifikován

  33. Agility Trial II: 5/9, 36.36 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  34. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  35. Agility Trial I: Diskvalifikován

  36. Agility Trial II: Diskvalifikován

  37. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  38. Agility Open: Diskvalifikován

  39. Agility Trial: Diskvalifikován

  40. Jumping Open: Diskvalifikován

  41. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  42. 1.zkouška MA3: 4/8, 49.95 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s

  43. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  44. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  45. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  46. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  47. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  48. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  49. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  50. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  51. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  52. Agility I: Diskvalifikován

  53. Agility II: Diskvalifikován

  54. Jumping I: 10/37, 31.66 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  55. Jumping II: Diskvalifikován

  56. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  57. Jumping II M: Diskvalifikován

  58. Jumping I. M: Diskvalifikován

  59. Zkouška MA3: 6/8, 48.35 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  60. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  61. Agility Trial: Diskvalifikován

  62. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: 4/26, 41.89 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  63. Žabákova cesta - Jumping Open: Diskvalifikován

  64. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  65. III. zkouška MA3: Diskvalifikován

  66. II. zkouška MA3: 4/11, 53.66 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  67. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  68. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  69. Agility M Ne: 15/48, 37.18 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  70. Agility M So: Diskvalifikován

  71. Jumping M Ne: 11/46, 34.91 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  72. Jumping M So: 24/47, 37.66 s, 12.66 tr. b., 3.9 m/s

  73. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  74. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  75. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  76. 3. Zkouška MA3: 1/12, 47.28 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  77. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  78. 1. zkouška MA2: 1/5, 41.92 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  79. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  80. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  81. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  82. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  83. Jumping A2 + A3 M: 10/19, 31.71 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  84. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  85. 1. zkouška MA2: 1/7, 41.33 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  86. 2.zkouška MA2: Diskvalifikován

  87. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  88. Agility I: Diskvalifikován

  89. Agility II: 1/8, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  90. Agility III: Diskvalifikován

  91. Hranice - 3. Hranické hrátky, 30. 09. 2017

  92. Agility Open: 5/15, 42.71 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  93. Agility Trial: Diskvalifikován

  94. Jumping Open: Diskvalifikován

  95. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  96. 1.běh MA2: 1/6, 44.04 s, 6.04 tr. b., 3.61 m/s

  97. 2. běh MA2: 3/6, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  98. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  99. Agility 1: Diskvalifikován

  100. Agility 2: 11/36, 50.25 s, 1.25 tr. b., 3.88 m/s

  101. Jumping 1: Diskvalifikován

  102. Jumping 2: Diskvalifikován

  103. Hranice - Hranická skočka, 10. 06. 2017

  104. Open Jumping: Diskvalifikován

  105. Open tuneliáda: Diskvalifikován

  106. Zkoušky: Diskvalifikován

  107. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  108. 1. MA2: 2/7, 45.02 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  109. 2. MA2: Diskvalifikován

  110. 3. MA2: Diskvalifikován

  111. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  112. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  113. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  114. 3. zkouška MA2: 1/9, 42.95 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  115. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  116. Agility Med Ne: 13/39, 49.06 s, 8.06 tr. b., 3.91 m/s

  117. Agility Med So: Diskvalifikován

  118. Jumping Med Ne: Diskvalifikován

  119. Jumping Med So: Diskvalifikován

  120. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  121. 1. zkouška MA1: 1/9, 31.64 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  122. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  123. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  124. 1.běh MA1: Diskvalifikován

  125. 2.běh MA1: Diskvalifikován

  126. 3.běh MA1: Diskvalifikován

  127. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  128. 1. zkouška MA1: 1/13, 31.6 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  129. 2. zkouška MA1: 3/13, 32.42 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  130. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  131. Agility M: Diskvalifikován

  132. Jumping M: 2/5, 45.4 s, 13.4 tr. b., 3.44 m/s

  133. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  134. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  135. Agility M: Diskvalifikován

  136. Jumping M: Diskvalifikován

  137. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  138. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  139. 1.zkouška MA1: Diskvalifikován

  140. 2.zkouška MA1: Diskvalifikován

  141. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 15. 05. 2016

  142. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  143. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  144. 3. zkouška MA1: Diskvalifikován