Cz En

Eva Haroníková

  1. Číslo: 001940
  2. OSA: OSA Permoník Ostrava
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 28. 02. 2011
  6. Členem KA do: 31. 12. 2019
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 036208 (M), Annabel Nymphaea Alba

  2. 063513 (S), Seth

  3. 018916 (M), Abee

  4. 019016 (L), Aras

Výsledky

  1. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  2. druhá zkouška LA2, Aras: Diskvalifikován

  3. druhá zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  4. první zkouška LA2, Aras: 4/10, 33.25 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  5. první zkouška MA3, Abee: 1/6, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  6. třetí zkouška LA2, Aras: 3/10, 38.0 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  7. třetí zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  8. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/19, 01. 05. 2019

  9. druhá zkouška LA2, Aras: Diskvalifikován

  10. druhá zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  11. první zkouška LA2, Aras: Diskvalifikován

  12. první zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  13. třetí zkouška LA2, Aras: 3/10, 44.24 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  14. třetí zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  15. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  16. Agility Trial I, Abee: 3/8, 45.48 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  17. Agility Trial I, Aras: Diskvalifikován

  18. Agility Trial II, Abee: Diskvalifikován

  19. Agility Trial II, Aras: Diskvalifikován

  20. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  21. Zkouška č.1 LA2, Aras: Diskvalifikován

  22. Zkouška č.1 MA3, Abee: Diskvalifikován

  23. Zkouška č.2 LA2, Aras: Diskvalifikován

  24. Zkouška č.2 MA3, Abee: Diskvalifikován

  25. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  26. Zkouška 1 LA2, Aras: Diskvalifikován

  27. Zkouška 1 MA3, Abee: Diskvalifikován

  28. Zkouška 2 LA2, Aras: Diskvalifikován

  29. Zkouška 2 MA3, Abee: Diskvalifikován

  30. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  31. Agility Trial I, Abee: 1/6, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  32. Agility Trial I, Aras: Diskvalifikován

  33. Agility Trial II, Aras: Diskvalifikován

  34. Agility Trial II, Abee: Diskvalifikován

  35. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  36. 1. zkouška LA2, Aras: Diskvalifikován

  37. 1. zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  38. 2. zkouška LA2, Aras: Diskvalifikován

  39. 2. zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  40. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  41. 1. zkouška LA2, Aras: Diskvalifikován

  42. 1. zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  43. 2. zkouška LA2, Aras: Diskvalifikován

  44. 2. zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  45. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  46. Agility Trial I, Abee: 3/6, 45.26 s, 12.26 tr. b., 3.6 m/s

  47. Agility Trial I, Aras: Diskvalifikován

  48. Agility Trial II, Abee: 2/6, 46.8 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  49. Agility Trial II, Aras: Diskvalifikován

  50. Agility Trial III, Aras: Diskvalifikován

  51. Agility Trial III, Abee: Diskvalifikován

  52. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  53. Agility L, Aras: 3/18, 34.14 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  54. Agility M, Abee: 2/37, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  55. Jumping L, Aras: Diskvalifikován

  56. Jumping M, Abee: 10/37, 35.18 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  57. Zkouška LA2, Aras: 2/6, 35.6 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  58. Zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  59. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  60. Agility Open 2+3, Abee: Diskvalifikován

  61. Agility Open 2+3, Aras: Diskvalifikován

  62. Agility Trial I, Aras: Diskvalifikován

  63. Agility Trial I, Abee: Diskvalifikován

  64. Agility Trial II, Aras: Diskvalifikován

  65. Agility Trial II, Abee: Diskvalifikován

  66. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  67. Agility Trial I, Abee: Diskvalifikován

  68. Agility Trial I, Aras: Diskvalifikován

  69. Agility Trial II, Aras: 1/19, 35.15 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  70. Agility Trial II, Abee: 5/9, 36.36 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  71. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  72. Agility Trial I, Abee: Diskvalifikován

  73. Agility Trial I, Aras: Diskvalifikován

  74. Agility Trial II, Abee: Diskvalifikován

  75. Agility Trial II, Aras: Diskvalifikován

  76. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  77. Agility Open, Aras: Diskvalifikován

  78. Agility Open, Abee: Diskvalifikován

  79. Agility Trial, Abee: Diskvalifikován

  80. Agility Trial, Aras: Diskvalifikován

  81. Jumping Open, Aras: 6/27, 35.5 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  82. Jumping Open, Abee: Diskvalifikován

  83. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  84. 1.zkouška MA3, Abee: 4/8, 49.95 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s

  85. 2.zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  86. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  87. Agility Open, Aras: 4/32, 31.14 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  88. Agility Trial, Aras: Diskvalifikován

  89. Jumping Open, Aras: Diskvalifikován

  90. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  91. 1. Zkouška LA2, Aras: Diskvalifikován

  92. 1. Zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  93. 2. Zkouška LA2, Aras: Diskvalifikován

  94. 2. Zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  95. 3. Zkouška LA2, Aras: Diskvalifikován

  96. 3. Zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  97. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  98. 1.zkouška LA2, Aras: Diskvalifikován

  99. 1.zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  100. 2.zkouška LA2, Aras: Diskvalifikován

  101. 2.zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  102. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  103. Agility I, Abee: Diskvalifikován

  104. Agility II, Abee: Diskvalifikován

  105. Jumping I, Abee: 10/37, 31.66 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  106. Jumping II, Abee: Diskvalifikován

  107. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  108. Jumping II L, Aras: 3/30, 37.15 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  109. Jumping II M, Abee: Diskvalifikován

  110. Jumping I. L, Aras: Diskvalifikován

  111. Jumping I. M, Abee: Diskvalifikován

  112. Zkouška LA1, Aras: 1/11, 31.09 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  113. Zkouška MA3, Abee: 6/8, 48.35 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  114. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  115. Agility Trial, Abee: Diskvalifikován

  116. Agility Trial, Aras: Diskvalifikován

  117. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open, Abee: 4/26, 41.89 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  118. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open, Aras: Diskvalifikován

  119. Žabákova cesta - Jumping Open, Aras: Diskvalifikován

  120. Žabákova cesta - Jumping Open, Abee: Diskvalifikován

  121. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  122. III. zkouška LA1, Aras: Diskvalifikován

  123. III. zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  124. II. zkouška LA1, Aras: Diskvalifikován

  125. II. zkouška MA3, Abee: 4/11, 53.66 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  126. I. zkouška LA1, Aras: Diskvalifikován

  127. I. zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  128. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  129. 1. zkouška LA1, Aras: Diskvalifikován

  130. 2. zkouška LA1, Aras: Diskvalifikován

  131. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  132. Agility M Ne, Abee: 15/48, 37.18 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  133. Agility M So, Abee: Diskvalifikován

  134. Jumping M Ne, Abee: 11/46, 34.91 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  135. Jumping M So, Abee: 24/47, 37.66 s, 12.66 tr. b., 3.9 m/s

  136. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  137. 1. Zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  138. 2. Zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  139. 3. Zkouška MA3, Abee: 1/12, 47.28 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  140. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  141. Agility I, Aras: 1/21, 29.96 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  142. Agility II, Aras: Diskvalifikován

  143. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  144. TRIAL II. LA1, Aras: Diskvalifikován

  145. TRIAL I. LA1, Aras: Diskvalifikován

  146. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  147. 1. zkouška LA1, Aras: Diskvalifikován

  148. 2. zkouška LA1, Aras: Diskvalifikován

  149. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  150. Zkouška č.1 LA1, Aras: Diskvalifikován

  151. Zkouška č.2 LA1, Aras: Diskvalifikován

  152. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  153. zkouška 1 LA1, Aras: Diskvalifikován

  154. zkouška 2 LA1, Aras: Diskvalifikován

  155. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  156. 1. zkouška LA1, Aras: 3/14, 31.32 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  157. 1. zkouška MA2, Abee: 1/5, 41.92 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  158. 2. zkouška LA1, Aras: Diskvalifikován

  159. 2. zkouška MA2, Abee: Diskvalifikován

  160. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  161. II. zkouška MA2, Abee: Diskvalifikován

  162. I. zkouška MA2, Abee: Diskvalifikován

  163. Jumping A2 + A3 M, Abee: 10/19, 31.71 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  164. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  165. 1.zkouška LA1, Aras: Diskvalifikován

  166. 1. zkouška MA2, Abee: 1/7, 41.33 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  167. 2. zkouška LA1, Aras: Diskvalifikován

  168. 2.zkouška MA2, Abee: Diskvalifikován

  169. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  170. Agility I, Abee: Diskvalifikován

  171. Agility II, Abee: 1/8, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  172. Agility III, Abee: Diskvalifikován

  173. Hranice - 3. Hranické hrátky, 30. 09. 2017

  174. Agility Open, Abee: 5/15, 42.71 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  175. Agility Trial, Abee: Diskvalifikován

  176. Jumping Open, Abee: Diskvalifikován

  177. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  178. 1.běh MA2, Abee: 1/6, 44.04 s, 6.04 tr. b., 3.61 m/s

  179. 2. běh MA2, Abee: 3/6, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  180. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  181. Agility 1, Abee: Diskvalifikován

  182. Agility 2, Abee: 11/36, 50.25 s, 1.25 tr. b., 3.88 m/s

  183. Jumping 1, Abee: Diskvalifikován

  184. Jumping 2, Abee: Diskvalifikován

  185. Hranice - Hranická skočka, 10. 06. 2017

  186. Open Jumping, Abee: Diskvalifikován

  187. Open tuneliáda, Abee: Diskvalifikován

  188. Zkoušky, Abee: Diskvalifikován

  189. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  190. 1. MA2, Abee: 2/7, 45.02 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  191. 2. MA2, Abee: Diskvalifikován

  192. 3. MA2, Abee: Diskvalifikován

  193. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  194. 1. zkouška MA2, Abee: Diskvalifikován

  195. 2. zkouška MA2, Abee: Diskvalifikován

  196. 3. zkouška MA2, Abee: 1/9, 42.95 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  197. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  198. Agility Med Ne, Abee: 13/39, 49.06 s, 8.06 tr. b., 3.91 m/s

  199. Agility Med So, Abee: Diskvalifikován

  200. Jumping Med Ne, Abee: Diskvalifikován

  201. Jumping Med So, Abee: Diskvalifikován

  202. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  203. 1. zkouška MA1, Abee: 1/9, 31.64 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  204. 2. zkouška MA1, Abee: Diskvalifikován

  205. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  206. 1.běh MA1, Abee: Diskvalifikován

  207. 2.běh MA1, Abee: Diskvalifikován

  208. 3.běh MA1, Abee: Diskvalifikován

  209. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  210. 1. zkouška MA1, Abee: 1/13, 31.6 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  211. 2. zkouška MA1, Abee: 3/13, 32.42 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  212. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  213. Agility M, Abee: Diskvalifikován

  214. Agility S, Seth: Diskvalifikován

  215. Jumping M, Abee: 2/5, 45.4 s, 13.4 tr. b., 3.44 m/s

  216. Jumping S, Seth: 11/21, 38.41 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  217. Zkouška MA1, Abee: Diskvalifikován

  218. Zkouška SA2, Seth: Diskvalifikován

  219. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  220. Agility M, Abee: Diskvalifikován

  221. Jumping M, Abee: Diskvalifikován

  222. Zkouška MA1, Abee: Diskvalifikován

  223. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  224. 1.zkouška MA1, Abee: Diskvalifikován

  225. 1.zkouška SA2, Seth: Diskvalifikován

  226. 2.zkouška MA1, Abee: Diskvalifikován

  227. 2.zkouška SA2, Seth: 7/9, 56.66 s, 33.66 tr. b., 2.75 m/s

  228. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  229. QA5 Agility, Seth: Diskvalifikován

  230. QA6 Agility, Seth: Diskvalifikován

  231. QJ5 Jumping, Seth: Diskvalifikován

  232. QJ6 Jumping, Seth: 46/90, 47.46 s, 5.46 tr. b., 3.73 m/s

  233. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  234. QA3 Agility, Seth: Diskvalifikován

  235. QA4 Agility, Seth: Diskvalifikován

  236. QJ3 Jumping, Seth: 49/101, 43.49 s, 3.49 tr. b., 3.84 m/s

  237. QJ4 Jumping, Seth: 67/102, 48.41 s, 13.41 tr. b., 3.51 m/s

  238. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 15. 05. 2016

  239. 1. zkouška MA1, Abee: Diskvalifikován

  240. 1. zkouška SA2, Seth: 7/11, 47.19 s, 8.19 tr. b., 3.41 m/s

  241. 2. zkouška MA1, Abee: Diskvalifikován

  242. 2. zkouška SA2, Seth: 4/11, 43.54 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  243. 3. zkouška MA1, Abee: Diskvalifikován

  244. 3. zkouška SA2, Seth: Diskvalifikován

  245. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  246. Agility veteráni, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  247. Jumping veteráni, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  248. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 07. 11. 2015

  249. Agility, Seth: 4/9, 40.73 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  250. Agility Open, Seth: 10/21, 45.49 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  251. Jumping Open, Seth: Diskvalifikován

  252. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  253. Agility, Seth: Diskvalifikován

  254. Agility MR KKCHS, Seth: 5/9, 45.51 s, 6.51 tr. b., 3.38 m/s

  255. Agility Open, Seth: 11/23, 45.51 s, 6.51 tr. b., 3.38 m/s

  256. Jumping MR KKCHS, Seth: 2/10, 43.74 s, 0.74 tr. b., 3.5 m/s

  257. Jumping Open, Seth: 7/29, 43.74 s, 5.74 tr. b., 3.5 m/s

  258. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  259. Agility Ne, Seth: Diskvalifikován

  260. Agility So, Seth: 47/80, 72.08 s, 32.08 tr. b., 2.77 m/s

  261. Jumping Ne, Seth: 31/78, 46.63 s, 4.63 tr. b., 3.92 m/s

  262. Jumping So, Seth: Diskvalifikován

  263. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  264. Agility II Open, Seth: Diskvalifikován

  265. Agility I Open, Seth: Diskvalifikován

  266. Jumping II Open, Seth: 43/86, 41.43 s, 8.43 tr. b., 3.5 m/s

  267. Jumping I Open, Seth: 47/90, 48.51 s, 11.51 tr. b., 3.59 m/s

  268. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 17. 05. 2015

  269. Zkoušky SA2 1 SA2, Seth: 3/8, 43.17 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  270. Zkoušky SA2 2 SA2, Seth: 1/8, 47.65 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  271. Veřovice - Veřovský pohár-trojzkoušky, 16. 05. 2015

  272. Zkouška 1 SA2, Seth: Diskvalifikován

  273. Zkouška 2 SA2, Seth: 1/8, 44.61 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  274. Zkouška 3 SA2, Seth: Diskvalifikován

  275. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  276. Agility 1, Seth: Diskvalifikován

  277. Agility 2, Seth: Diskvalifikován

  278. Jumping 1, Seth: 29/100, 48.74 s, 16.74 tr. b., 3.36 m/s

  279. Jumping 2, Seth: Diskvalifikován

  280. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  281. Zkouška 1, Seth: 6/12, 51.66 s, 15.66 tr. b., 3.25 m/s

  282. Zkouška 2, Seth: Diskvalifikován

  283. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  284. 1.zkouška SA2, Seth: Diskvalifikován

  285. 2.zkouška SA2, Seth: 4/10, 67.22 s, 16.22 tr. b., 2.83 m/s

  286. 3.zkouška SA2, Seth: 5/10, 63.0 s, 18.0 tr. b., 2.75 m/s

  287. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 18. 04. 2015

  288. 1 zkouska SA2 SA2, Seth: 4/8, 52.25 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  289. 2 zkouska SA2 SA2, Seth: Diskvalifikován

  290. Sedliště - TROJzkoušky - 3. Sokolí spartakiáda, 06. 12. 2014

  291. Agility I, Seth: Diskvalifikován

  292. Agility II, Seth: Diskvalifikován

  293. Agility III, Seth: Diskvalifikován

  294. Těšánky - Listopadové dvojzkoušky agility v Těšánkách, 23. 11. 2014

  295. Zkouška Agility 1 SA2, Seth: Diskvalifikován

  296. Skály u Rýmařova - Mistrovství České republiky beaglů v agility 2014, 12. 10. 2014

  297. Agility MISTR M, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  298. Jumping MISTR M, Annabel Nymphaea Alba: 9/16, 59.1 s, 23.1 tr. b., 2.71 m/s

  299. Zkouška agility MA1, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  300. Zkouška agility SA2, Seth: 5/5, 53.9 s, 15.9 tr. b., 3.19 m/s

  301. Suchdol nad Odrou - NATIVIA Agility speciál, 28. 09. 2014

  302. Agility 1 S, Seth: Diskvalifikován

  303. Agility 2 S, Seth: Diskvalifikován

  304. Zkoušky SA2, Seth: Diskvalifikován

  305. Nymburk - Mistrovství republiky plemene KKCHS v agility, 31. 08. 2014

  306. Mistrovské agility S, Seth: 17/29, 62.49 s, 30.49 tr. b., 2.72 m/s

  307. Mistrovský jumping S, Seth: 7/29, 39.04 s, 7.04 tr. b., 3.61 m/s

  308. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  309. I. Agility, Seth: Diskvalifikován

  310. II. Agility, Seth: Diskvalifikován

  311. III. Agility, Seth: Diskvalifikován

  312. II. Jumping, Seth: Diskvalifikován

  313. I. Jumping, Seth: Diskvalifikován

  314. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  315. Agility Open I., Seth: 26/56, 61.86 s, 27.86 tr. b., 2.91 m/s

  316. Agility Open II., Seth: Diskvalifikován

  317. Jumping Open I., Seth: Diskvalifikován

  318. Jumping Open II., Seth: 24/43, 46.69 s, 8.69 tr. b., 3.68 m/s

  319. Jumping Open III, Seth: Diskvalifikován

  320. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  321. Agility 1, Seth: 16/71, 51.64 s, 4.64 tr. b., 3.6 m/s

  322. Agility 2, Seth: Diskvalifikován

  323. Jumping 1, Seth: 16/71, 47.38 s, 0.38 tr. b., 3.93 m/s

  324. Jumping 2, Seth: Diskvalifikován

  325. Zkouška, Seth: 3/8, 47.83 s, 10.0 tr. b., 3.35 m/s

  326. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 20. 04. 2014

  327. Zkouška II. SA2 SA2, Seth: 1/12, 47.36 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  328. Zkouška I. SA2 SA2, Seth: Diskvalifikován

  329. Suchdol nad Odrou - Trojzkoušky, 13. 04. 2014

  330. 1.zkouška SA2, Seth: 3/11, 43.53 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  331. 2.zkouška SA2, Seth: Diskvalifikován

  332. 3.zkouška SA2, Seth: Diskvalifikován

  333. Horka nad Moravou - Faktor strachu potřetí aneb 3-4 in 1 part 2, 02. 03. 2014

  334. I. Agility - "Zkouška", Seth: 1/4, 40.06 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  335. II. Agility - "Zkouška", Seth: 2/4, 47.89 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  336. III. Agility - "Zkouška", Seth: Diskvalifikován

  337. IV. Agility - "Zkouška", Seth: Diskvalifikován

  338. Horka nad Moravou - Faktor strachu potřetí aneb 3-4 in 1 part 1, 01. 03. 2014

  339. I. Agility - "Zkouška", Seth: Diskvalifikován

  340. II. Agility - "Zkouška", Seth: Diskvalifikován

  341. III. Agility - "Zkouška", Seth: 2/7, 52.4 s, 16.4 tr. b., 3.17 m/s

  342. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  343. Agility Open, Seth: Diskvalifikován

  344. Agility Open, Seth: Diskvalifikován

  345. Agility "zkoušky", Seth: Diskvalifikován

  346. Agility - "Zkoušky", Seth: 3/6, 41.85 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  347. Jumping Open, Seth: Diskvalifikován

  348. Sedliště - TROJzkoušky - 2. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 11. 01. 2014

  349. 1. Agility, Seth: Diskvalifikován

  350. 2. Agility, Seth: Diskvalifikován

  351. 3. Agility, Seth: Diskvalifikován

  352. Sedliště - DVOJZKOUŠKY – 1. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 01. 12. 2013

  353. 1. zkouška, Seth: 2/9, 37.12 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  354. 2. zkouška, Seth: 3/9, 40.16 s, 7.16 tr. b., 3.39 m/s

  355. Ratenice - Mistrovství republiky bíglů v agility 2013, 09. 11. 2013 - 10. 11. 2013

  356. Ne-Agility M, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  357. Ne-Jumping M, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  358. So-Agility M, Annabel Nymphaea Alba: 10/24, 71.57 s, 35.57 tr. b., 2.25 m/s

  359. Skály u Rýmařova - Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů v agility, 13. 10. 2013

  360. Agility, Seth: 1/8, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  361. Agility Open, Seth: 18/24, 51.4 s, 10.4 tr. b., 3.35 m/s

  362. Jumping Open, Seth: 14/24, 50.05 s, 21.05 tr. b., 3.02 m/s

  363. Skály u Rýmařova - Mistrovství České republiky beaglů, 14. 10. 2012

  364. Agility MA1, Annabel Nymphaea Alba: 3/7, 41.31 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  365. Agility - MR beaglů M, Annabel Nymphaea Alba: 14/27, 56.27 s, 13.27 tr. b., 2.88 m/s

  366. Jumping - MR beaglů M, Annabel Nymphaea Alba: 13/27, 60.9 s, 31.9 tr. b., 2.41 m/s

  367. Ostrava -Třebovice - O nejlepšího Zónovkáře, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  368. 1. Jumping MA, Annabel Nymphaea Alba: 7/14, 52.91 s, 16.91 tr. b., 2.99 m/s

  369. 1. Open MA, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  370. 2. Jumping MA, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  371. 2. Open MA, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  372. 3. Open MA, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  373. Havlovice - OPSION 021 a mistrovství republiky beaglů, 01. 10. 2011 - 02. 10. 2011

  374. MR beaglů 2011 agility, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  375. MR beaglů 2011 jumping, Annabel Nymphaea Alba: 11/22, 70.69 s, 34.69 tr. b., 2.49 m/s

  376. Ne-Agility M, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  377. Ne-Jumping M, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  378. Ne- MA1, Annabel Nymphaea Alba: 1/4, 44.36 s, 0.0 tr. b., 3.13 m/s

  379. So-Agility M, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  380. So-Jumping M, Annabel Nymphaea Alba: 12/27, 70.69 s, 34.69 tr. b., 2.49 m/s

  381. So- MA1, Annabel Nymphaea Alba: 3/8, 48.14 s, 0.0 tr. b., 3.43 m/s

  382. Ostrava - Třebovice - Závody agility, 19. 06. 2011

  383. Zkouška II. MA1, Annabel Nymphaea Alba: 4/7, 48.49 s, 8.49 tr. b., 2.87 m/s

  384. Zkouška I. MA1, Annabel Nymphaea Alba: 5/7, 43.15 s, 10.15 tr. b., 3.17 m/s

  385. Větřkovice - Moravskoslezský pohár I, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  386. Agility M, Annabel Nymphaea Alba: 15/18, 78.01 s, 40.01 tr. b., 1.91 m/s

  387. Agility M, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  388. Jumping M, Annabel Nymphaea Alba: 11/18, 49.68 s, 13.68 tr. b., 2.88 m/s

  389. Jumping M, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  390. Zkoušky MA1, Annabel Nymphaea Alba: 2/3, 54.35 s, 19.35 tr. b., 2.52 m/s

  391. Zkoušky MA1, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  392. Valašské Meziříčí - Dvoje zkoušky, 21. 05. 2011

  393. Zkoušky 1. MA1, Annabel Nymphaea Alba: 4/7, 66.71 s, 34.71 tr. b., 2.22 m/s

  394. Zkoušky 2. MA1, Annabel Nymphaea Alba: 4/7, 47.07 s, 9.07 tr. b., 3.21 m/s

  395. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY 5, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  396. Jump medium, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  397. MA1, Annabel Nymphaea Alba: 3/7, 43.11 s, 0.0 tr. b., 3.34 m/s

  398. MA1, Annabel Nymphaea Alba: 4/7, 50.03 s, 14.03 tr. b., 2.84 m/s

  399. MA1-2, Annabel Nymphaea Alba: 2/7, 42.5 s, 0.0 tr. b., 3.39 m/s

  400. MA1-2, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  401. Ostrava-Třebovice - O nejlepšího Zónovkáře, 23. 04. 2011 - 24. 04. 2011

  402. 1. Jumping MA, Annabel Nymphaea Alba: 9/15, 72.95 s, 15.0 tr. b., 2.34 m/s

  403. 1. Open MA, Annabel Nymphaea Alba: 9/16, 85.32 s, 41.32 tr. b., 2.22 m/s

  404. 2. Jumping MA, Annabel Nymphaea Alba: 14/18, 53.08 s, 19.08 tr. b., 3.2 m/s

  405. 2. Open MA, Annabel Nymphaea Alba: 8/16, 63.7 s, 24.7 tr. b., 2.97 m/s

  406. 3. Open MA, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  407. 4. Open MA, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  408. Horka nad Moravou - Mistrovství republiky beaglů v agility + otevřené zkoušky, 13. 11. 2010 - 14. 11. 2010

  409. Agility II. M, Annabel Nymphaea Alba: 10/25, 51.6 s, 8.6 tr. b., 2.98 m/s

  410. Agility I. M, Annabel Nymphaea Alba: 4/25, 47.14 s, 1.14 tr. b., 3.56 m/s

  411. Jumping II. M, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  412. Jumping I. M, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  413. Zkoušky II. MA1, Annabel Nymphaea Alba: 3/9, 35.95 s, 5.0 tr. b., 3.39 m/s

  414. Zkoušky I. MA1, Annabel Nymphaea Alba: 5/11, 42.09 s, 10.09 tr. b., 3.09 m/s