Cz En

Eva Klose

  1. Číslo: 001940
  2. OSA: OSA Permoník Ostrava
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 28. 02. 2011
  6. Členem KA do: 31. 12. 2021
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 036208 (M), Annabel Nymphaea Alba

  2. 063513 (S), Seth

  3. 018916 (M), Abee

  4. 019016 (ML), Aras

Výsledky

  1. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  2. 1. Zkouška A3 M, Abee: Diskvalifikován

  3. 1. Zkouška A3 ML, Aras: Diskvalifikován

  4. 2. Zkouška A3 M, Abee: Diskvalifikován

  5. 2. Zkouška A3 ML, Aras: Diskvalifikován

  6. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  7. zkouška MA3 1, Abee: 9/10, 42.92 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  8. zkouška MA3 2, Abee: Diskvalifikován

  9. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  10. Agility Trial I, Abee: Diskvalifikován

  11. Agility Trial I, Aras: Diskvalifikován

  12. Agility Trial II, Aras: 2/2, 41.75 s, 6.75 tr. b., 3.9 m/s

  13. Agility Trial II, Abee: 4/10, 35.62 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  14. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  15. 1. zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  16. 1.zkouška MLA3, Aras: Diskvalifikován

  17. 2. zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  18. 2. zkouška MLA3, Aras: Diskvalifikován

  19. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  20. ZkA I, Abee: 7/14, 45.52 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  21. ZkA I, Aras: Diskvalifikován

  22. ZkA II, Aras: Diskvalifikován

  23. ZkA II, Abee: Diskvalifikován

  24. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  25. 1. Zkouška A3 M, Abee: Diskvalifikován

  26. 1. Zkouška A3 ML, Aras: 3/4, 44.63 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  27. 2. Zkouška A3 M, Abee: Diskvalifikován

  28. 2. Zkouška A3 ML, Aras: Diskvalifikován

  29. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  30. 1. zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  31. 1. zkouška MLA3, Aras: Diskvalifikován

  32. 2. zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  33. 2. zkouška MLA3, Aras: Diskvalifikován

  34. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  35. Zkouška I., Abee: Diskvalifikován

  36. Zkouška I., Aras: Diskvalifikován

  37. Zkouška II., Abee: Diskvalifikován

  38. Zkouška II., Aras: Diskvalifikován

  39. Zkouška III., Abee: 2/8, 39.92 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  40. Zkouška III., Aras: Diskvalifikován

  41. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  42. ZkA I, Aras: Diskvalifikován

  43. ZkA I, Abee: Diskvalifikován

  44. ZkA II, Aras: 1/5, 35.64 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  45. ZkA II, Abee: 2/10, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  46. ZkA III, Abee: 1/10, 42.42 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  47. ZkA III, Aras: 1/5, 37.74 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  48. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  49. TRIAL I., Aras: 3/18, 36.09 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  50. TRIAL I., Abee: 5/9, 44.69 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  51. TRIAL II., Aras: Diskvalifikován

  52. TRIAL II., Abee: Diskvalifikován

  53. TRIAL III., Aras: 2/17, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  54. TRIAL III., Abee: 4/9, 41.54 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  55. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  56. ZkA I, Aras: Diskvalifikován

  57. ZkA I, Abee: Diskvalifikován

  58. ZkA II, Abee: Diskvalifikován

  59. ZkA II, Aras: Diskvalifikován

  60. ZkA III, Abee: Diskvalifikován

  61. ZkA III, Aras: Diskvalifikován

  62. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  63. Agility Open, Aras: 8/31, 39.79 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  64. Agility Open, Abee: 8/17, 40.94 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  65. Agility Zk, Aras: Diskvalifikován

  66. Agility Zk, Abee: Diskvalifikován

  67. Jumping Open, Abee: Diskvalifikován

  68. Jumping Open, Aras: Diskvalifikován

  69. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  70. 1. Zkouška MA3, Abee: 1/9, 44.37 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  71. 1. Zkouška MLA2, Aras: Diskvalifikován

  72. 2. Zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  73. 2. Zkouška MLA2, Aras: Diskvalifikován

  74. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  75. Agility I, Abee: Diskvalifikován

  76. Agility II, Abee: Diskvalifikován

  77. Jumping I, Abee: 19/40, 38.19 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  78. Jumping II, Abee: Diskvalifikován

  79. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  80. Agility LA, Aras: Diskvalifikován

  81. Agility MA, Abee: Diskvalifikován

  82. Jumping L, Aras: Diskvalifikován

  83. Jumping M, Abee: 7/21, 36.02 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  84. LA 2, Aras: Diskvalifikován

  85. MA 3, Abee: 4/8, 48.36 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  86. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  87. Agility Trial, Aras: 1/9, 36.02 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  88. Open Jumping - Zabakova cesta, Aras: Diskvalifikován

  89. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste, Aras: Diskvalifikován

  90. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  91. druhá zkouška LA2, Aras: Diskvalifikován

  92. druhá zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  93. první zkouška LA2, Aras: 4/10, 33.25 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  94. první zkouška MA3, Abee: 1/6, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  95. třetí zkouška LA2, Aras: 3/10, 38.0 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  96. třetí zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  97. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/19, 01. 05. 2019

  98. druhá zkouška LA2, Aras: Diskvalifikován

  99. druhá zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  100. první zkouška LA2, Aras: Diskvalifikován

  101. první zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  102. třetí zkouška LA2, Aras: 3/10, 44.24 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  103. třetí zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  104. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  105. Agility Trial I, Abee: 3/8, 45.48 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  106. Agility Trial I, Aras: Diskvalifikován

  107. Agility Trial II, Abee: Diskvalifikován

  108. Agility Trial II, Aras: Diskvalifikován

  109. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  110. Zkouška č.1 LA2, Aras: Diskvalifikován

  111. Zkouška č.1 MA3, Abee: Diskvalifikován

  112. Zkouška č.2 LA2, Aras: Diskvalifikován

  113. Zkouška č.2 MA3, Abee: Diskvalifikován

  114. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  115. Zkouška 1 LA2, Aras: Diskvalifikován

  116. Zkouška 1 MA3, Abee: Diskvalifikován

  117. Zkouška 2 LA2, Aras: Diskvalifikován

  118. Zkouška 2 MA3, Abee: Diskvalifikován

  119. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  120. Agility Trial I, Abee: 1/6, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  121. Agility Trial I, Aras: Diskvalifikován

  122. Agility Trial II, Aras: Diskvalifikován

  123. Agility Trial II, Abee: Diskvalifikován

  124. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  125. 1. zkouška LA2, Aras: Diskvalifikován

  126. 1. zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  127. 2. zkouška LA2, Aras: Diskvalifikován

  128. 2. zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  129. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  130. 1. zkouška LA2, Aras: Diskvalifikován

  131. 1. zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  132. 2. zkouška LA2, Aras: Diskvalifikován

  133. 2. zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  134. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  135. Agility Trial I, Abee: 3/6, 45.26 s, 12.26 tr. b., 3.6 m/s

  136. Agility Trial I, Aras: Diskvalifikován

  137. Agility Trial II, Abee: 2/6, 46.8 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  138. Agility Trial II, Aras: Diskvalifikován

  139. Agility Trial III, Aras: Diskvalifikován

  140. Agility Trial III, Abee: Diskvalifikován

  141. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  142. Agility L, Aras: 3/18, 34.14 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  143. Agility M, Abee: 2/37, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  144. Jumping L, Aras: Diskvalifikován

  145. Jumping M, Abee: 10/37, 35.18 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  146. Zkouška LA2, Aras: 2/6, 35.6 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  147. Zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  148. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  149. Agility Open 2+3, Aras: Diskvalifikován

  150. Agility Open 2+3, Abee: Diskvalifikován

  151. Agility Trial I, Aras: Diskvalifikován

  152. Agility Trial I, Abee: Diskvalifikován

  153. Agility Trial II, Aras: Diskvalifikován

  154. Agility Trial II, Abee: Diskvalifikován

  155. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  156. Agility Trial I, Aras: Diskvalifikován

  157. Agility Trial I, Abee: Diskvalifikován

  158. Agility Trial II, Aras: 1/19, 35.15 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  159. Agility Trial II, Abee: 5/9, 36.36 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  160. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  161. Agility Trial I, Aras: Diskvalifikován

  162. Agility Trial I, Abee: Diskvalifikován

  163. Agility Trial II, Aras: Diskvalifikován

  164. Agility Trial II, Abee: Diskvalifikován

  165. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  166. Agility Open, Aras: Diskvalifikován

  167. Agility Open, Abee: Diskvalifikován

  168. Agility Trial, Aras: Diskvalifikován

  169. Agility Trial, Abee: Diskvalifikován

  170. Jumping Open, Aras: 6/27, 35.5 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  171. Jumping Open, Abee: Diskvalifikován

  172. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  173. 1.zkouška MA3, Abee: 4/8, 49.95 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s

  174. 2.zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  175. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  176. Agility Open, Aras: 4/32, 31.14 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  177. Agility Trial, Aras: Diskvalifikován

  178. Jumping Open, Aras: Diskvalifikován

  179. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  180. 1. Zkouška LA2, Aras: Diskvalifikován

  181. 1. Zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  182. 2. Zkouška LA2, Aras: Diskvalifikován

  183. 2. Zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  184. 3. Zkouška LA2, Aras: Diskvalifikován

  185. 3. Zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  186. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  187. 1.zkouška LA2, Aras: Diskvalifikován

  188. 1.zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  189. 2.zkouška LA2, Aras: Diskvalifikován

  190. 2.zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  191. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  192. Agility I, Abee: Diskvalifikován

  193. Agility II, Abee: Diskvalifikován

  194. Jumping I, Abee: 10/37, 31.66 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  195. Jumping II, Abee: Diskvalifikován

  196. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  197. Jumping II L, Aras: 3/30, 37.15 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  198. Jumping II M, Abee: Diskvalifikován

  199. Jumping I. L, Aras: Diskvalifikován

  200. Jumping I. M, Abee: Diskvalifikován

  201. Zkouška LA1, Aras: 1/11, 31.09 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  202. Zkouška MA3, Abee: 6/8, 48.35 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  203. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  204. Agility Trial, Abee: Diskvalifikován

  205. Agility Trial, Aras: Diskvalifikován

  206. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open, Abee: 4/26, 41.89 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  207. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open, Aras: Diskvalifikován

  208. Žabákova cesta - Jumping Open, Aras: Diskvalifikován

  209. Žabákova cesta - Jumping Open, Abee: Diskvalifikován

  210. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  211. III. zkouška LA1, Aras: Diskvalifikován

  212. III. zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  213. II. zkouška LA1, Aras: Diskvalifikován

  214. II. zkouška MA3, Abee: 4/11, 53.66 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  215. I. zkouška LA1, Aras: Diskvalifikován

  216. I. zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  217. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  218. 1. zkouška LA1, Aras: Diskvalifikován

  219. 2. zkouška LA1, Aras: Diskvalifikován

  220. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  221. Agility M Ne, Abee: 15/48, 37.18 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  222. Agility M So, Abee: Diskvalifikován

  223. Jumping M Ne, Abee: 11/46, 34.91 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  224. Jumping M So, Abee: 24/47, 37.66 s, 12.66 tr. b., 3.9 m/s

  225. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  226. 1. Zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  227. 2. Zkouška MA3, Abee: Diskvalifikován

  228. 3. Zkouška MA3, Abee: 1/12, 47.28 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  229. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  230. Agility I, Aras: 1/21, 29.96 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  231. Agility II, Aras: Diskvalifikován

  232. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  233. TRIAL II. LA1, Aras: Diskvalifikován

  234. TRIAL I. LA1, Aras: Diskvalifikován

  235. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  236. 1. zkouška LA1, Aras: Diskvalifikován

  237. 2. zkouška LA1, Aras: Diskvalifikován

  238. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  239. Zkouška č.1 LA1, Aras: Diskvalifikován

  240. Zkouška č.2 LA1, Aras: Diskvalifikován

  241. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  242. zkouška 1 LA1, Aras: Diskvalifikován

  243. zkouška 2 LA1, Aras: Diskvalifikován

  244. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  245. 1. zkouška LA1, Aras: 3/14, 31.32 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  246. 1. zkouška MA2, Abee: 1/5, 41.92 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  247. 2. zkouška LA1, Aras: Diskvalifikován

  248. 2. zkouška MA2, Abee: Diskvalifikován

  249. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  250. II. zkouška MA2, Abee: Diskvalifikován

  251. I. zkouška MA2, Abee: Diskvalifikován

  252. Jumping A2 + A3 M, Abee: 10/19, 31.71 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  253. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  254. 1.zkouška LA1, Aras: Diskvalifikován

  255. 1. zkouška MA2, Abee: 1/7, 41.33 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  256. 2. zkouška LA1, Aras: Diskvalifikován

  257. 2.zkouška MA2, Abee: Diskvalifikován

  258. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  259. Agility I, Abee: Diskvalifikován

  260. Agility II, Abee: 1/8, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  261. Agility III, Abee: Diskvalifikován

  262. Hranice - 3. Hranické hrátky, 30. 09. 2017

  263. Agility Open, Abee: 5/15, 42.71 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  264. Agility Trial, Abee: Diskvalifikován

  265. Jumping Open, Abee: Diskvalifikován

  266. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  267. 1.běh MA2, Abee: 1/6, 44.04 s, 6.04 tr. b., 3.61 m/s

  268. 2. běh MA2, Abee: 3/6, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  269. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  270. Agility 1, Abee: Diskvalifikován

  271. Agility 2, Abee: 11/36, 50.25 s, 1.25 tr. b., 3.88 m/s

  272. Jumping 1, Abee: Diskvalifikován

  273. Jumping 2, Abee: Diskvalifikován

  274. Hranice - Hranická skočka, 10. 06. 2017

  275. Open Jumping, Abee: Diskvalifikován

  276. Open tuneliáda, Abee: Diskvalifikován

  277. Zkoušky, Abee: Diskvalifikován

  278. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  279. 1. MA2, Abee: 2/7, 45.02 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  280. 2. MA2, Abee: Diskvalifikován

  281. 3. MA2, Abee: Diskvalifikován

  282. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  283. 1. zkouška MA2, Abee: Diskvalifikován

  284. 2. zkouška MA2, Abee: Diskvalifikován

  285. 3. zkouška MA2, Abee: 1/9, 42.95 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  286. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  287. Agility Med Ne, Abee: 13/39, 49.06 s, 8.06 tr. b., 3.91 m/s

  288. Agility Med So, Abee: Diskvalifikován

  289. Jumping Med Ne, Abee: Diskvalifikován

  290. Jumping Med So, Abee: Diskvalifikován

  291. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  292. 1. zkouška MA1, Abee: 1/9, 31.64 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  293. 2. zkouška MA1, Abee: Diskvalifikován

  294. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  295. 1.běh MA1, Abee: Diskvalifikován

  296. 2.běh MA1, Abee: Diskvalifikován

  297. 3.běh MA1, Abee: Diskvalifikován

  298. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  299. 1. zkouška MA1, Abee: 1/13, 31.6 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  300. 2. zkouška MA1, Abee: 3/13, 32.42 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  301. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  302. Agility M, Abee: Diskvalifikován

  303. Agility S, Seth: Diskvalifikován

  304. Jumping M, Abee: 2/5, 45.4 s, 13.4 tr. b., 3.44 m/s

  305. Jumping S, Seth: 11/21, 38.41 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  306. Zkouška MA1, Abee: Diskvalifikován

  307. Zkouška SA2, Seth: Diskvalifikován

  308. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  309. Agility M, Abee: Diskvalifikován

  310. Jumping M, Abee: Diskvalifikován

  311. Zkouška MA1, Abee: Diskvalifikován

  312. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  313. 1.zkouška MA1, Abee: Diskvalifikován

  314. 1.zkouška SA2, Seth: Diskvalifikován

  315. 2.zkouška MA1, Abee: Diskvalifikován

  316. 2.zkouška SA2, Seth: 7/9, 56.66 s, 33.66 tr. b., 2.75 m/s

  317. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  318. QA5 Agility, Seth: Diskvalifikován

  319. QA6 Agility, Seth: Diskvalifikován

  320. QJ5 Jumping, Seth: Diskvalifikován

  321. QJ6 Jumping, Seth: 46/90, 47.46 s, 5.46 tr. b., 3.73 m/s

  322. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  323. QA3 Agility, Seth: Diskvalifikován

  324. QA4 Agility, Seth: Diskvalifikován

  325. QJ3 Jumping, Seth: 49/101, 43.49 s, 3.49 tr. b., 3.84 m/s

  326. QJ4 Jumping, Seth: 67/102, 48.41 s, 13.41 tr. b., 3.51 m/s

  327. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 15. 05. 2016

  328. 1. zkouška MA1, Abee: Diskvalifikován

  329. 1. zkouška SA2, Seth: 7/11, 47.19 s, 8.19 tr. b., 3.41 m/s

  330. 2. zkouška MA1, Abee: Diskvalifikován

  331. 2. zkouška SA2, Seth: 4/11, 43.54 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  332. 3. zkouška MA1, Abee: Diskvalifikován

  333. 3. zkouška SA2, Seth: Diskvalifikován

  334. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  335. Agility veteráni, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  336. Jumping veteráni, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  337. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 07. 11. 2015

  338. Agility, Seth: 4/9, 40.73 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  339. Agility Open, Seth: 10/21, 45.49 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  340. Jumping Open, Seth: Diskvalifikován

  341. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  342. Agility, Seth: Diskvalifikován

  343. Agility MR KKCHS, Seth: 5/9, 45.51 s, 6.51 tr. b., 3.38 m/s

  344. Agility Open, Seth: 11/23, 45.51 s, 6.51 tr. b., 3.38 m/s

  345. Jumping MR KKCHS, Seth: 2/10, 43.74 s, 0.74 tr. b., 3.5 m/s

  346. Jumping Open, Seth: 7/29, 43.74 s, 5.74 tr. b., 3.5 m/s

  347. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  348. Agility Ne, Seth: Diskvalifikován

  349. Agility So, Seth: 47/80, 72.08 s, 32.08 tr. b., 2.77 m/s

  350. Jumping Ne, Seth: 31/78, 46.63 s, 4.63 tr. b., 3.92 m/s

  351. Jumping So, Seth: Diskvalifikován

  352. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  353. Agility II Open, Seth: Diskvalifikován

  354. Agility I Open, Seth: Diskvalifikován

  355. Jumping II Open, Seth: 43/86, 41.43 s, 8.43 tr. b., 3.5 m/s

  356. Jumping I Open, Seth: 47/90, 48.51 s, 11.51 tr. b., 3.59 m/s

  357. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 17. 05. 2015

  358. Zkoušky SA2 1 SA2, Seth: 3/8, 43.17 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  359. Zkoušky SA2 2 SA2, Seth: 1/8, 47.65 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  360. Veřovice - Veřovský pohár-trojzkoušky, 16. 05. 2015

  361. Zkouška 1 SA2, Seth: Diskvalifikován

  362. Zkouška 2 SA2, Seth: 1/8, 44.61 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  363. Zkouška 3 SA2, Seth: Diskvalifikován

  364. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  365. Agility 1, Seth: Diskvalifikován

  366. Agility 2, Seth: Diskvalifikován

  367. Jumping 1, Seth: 29/100, 48.74 s, 16.74 tr. b., 3.36 m/s

  368. Jumping 2, Seth: Diskvalifikován

  369. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  370. Zkouška 1, Seth: 6/12, 51.66 s, 15.66 tr. b., 3.25 m/s

  371. Zkouška 2, Seth: Diskvalifikován

  372. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  373. 1.zkouška SA2, Seth: Diskvalifikován

  374. 2.zkouška SA2, Seth: 4/10, 67.22 s, 16.22 tr. b., 2.83 m/s

  375. 3.zkouška SA2, Seth: 5/10, 63.0 s, 18.0 tr. b., 2.75 m/s

  376. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 18. 04. 2015

  377. 1 zkouska SA2 SA2, Seth: 4/8, 52.25 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  378. 2 zkouska SA2 SA2, Seth: Diskvalifikován

  379. Sedliště - TROJzkoušky - 3. Sokolí spartakiáda, 06. 12. 2014

  380. Agility I, Seth: Diskvalifikován

  381. Agility II, Seth: Diskvalifikován

  382. Agility III, Seth: Diskvalifikován

  383. Těšánky - Listopadové dvojzkoušky agility v Těšánkách, 23. 11. 2014

  384. Zkouška Agility 1 SA2, Seth: Diskvalifikován

  385. Skály u Rýmařova - Mistrovství České republiky beaglů v agility 2014, 12. 10. 2014

  386. Agility MISTR M, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  387. Jumping MISTR M, Annabel Nymphaea Alba: 9/16, 59.1 s, 23.1 tr. b., 2.71 m/s

  388. Zkouška agility MA1, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  389. Zkouška agility SA2, Seth: 5/5, 53.9 s, 15.9 tr. b., 3.19 m/s

  390. Suchdol nad Odrou - NATIVIA Agility speciál, 28. 09. 2014

  391. Agility 1 S, Seth: Diskvalifikován

  392. Agility 2 S, Seth: Diskvalifikován

  393. Zkoušky SA2, Seth: Diskvalifikován

  394. Nymburk - Mistrovství republiky plemene KKCHS v agility, 31. 08. 2014

  395. Mistrovské agility S, Seth: 17/29, 62.49 s, 30.49 tr. b., 2.72 m/s

  396. Mistrovský jumping S, Seth: 7/29, 39.04 s, 7.04 tr. b., 3.61 m/s

  397. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  398. I. Agility, Seth: Diskvalifikován

  399. II. Agility, Seth: Diskvalifikován

  400. III. Agility, Seth: Diskvalifikován

  401. II. Jumping, Seth: Diskvalifikován

  402. I. Jumping, Seth: Diskvalifikován

  403. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  404. Agility Open I., Seth: 26/56, 61.86 s, 27.86 tr. b., 2.91 m/s

  405. Agility Open II., Seth: Diskvalifikován

  406. Jumping Open I., Seth: Diskvalifikován

  407. Jumping Open II., Seth: 24/43, 46.69 s, 8.69 tr. b., 3.68 m/s

  408. Jumping Open III, Seth: Diskvalifikován

  409. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  410. Agility 1, Seth: 16/71, 51.64 s, 4.64 tr. b., 3.6 m/s

  411. Agility 2, Seth: Diskvalifikován

  412. Jumping 1, Seth: 16/71, 47.38 s, 0.38 tr. b., 3.93 m/s

  413. Jumping 2, Seth: Diskvalifikován

  414. Zkouška, Seth: 3/8, 47.83 s, 10.0 tr. b., 3.35 m/s

  415. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 20. 04. 2014

  416. Zkouška II. SA2 SA2, Seth: 1/12, 47.36 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  417. Zkouška I. SA2 SA2, Seth: Diskvalifikován

  418. Suchdol nad Odrou - Trojzkoušky, 13. 04. 2014

  419. 1.zkouška SA2, Seth: 3/11, 43.53 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  420. 2.zkouška SA2, Seth: Diskvalifikován

  421. 3.zkouška SA2, Seth: Diskvalifikován

  422. Horka nad Moravou - Faktor strachu potřetí aneb 3-4 in 1 part 2, 02. 03. 2014

  423. I. Agility - "Zkouška", Seth: 1/4, 40.06 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  424. II. Agility - "Zkouška", Seth: 2/4, 47.89 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  425. III. Agility - "Zkouška", Seth: Diskvalifikován

  426. IV. Agility - "Zkouška", Seth: Diskvalifikován

  427. Horka nad Moravou - Faktor strachu potřetí aneb 3-4 in 1 part 1, 01. 03. 2014

  428. I. Agility - "Zkouška", Seth: Diskvalifikován

  429. II. Agility - "Zkouška", Seth: Diskvalifikován

  430. III. Agility - "Zkouška", Seth: 2/7, 52.4 s, 16.4 tr. b., 3.17 m/s

  431. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  432. Agility Open, Seth: Diskvalifikován

  433. Agility Open, Seth: Diskvalifikován

  434. Agility "zkoušky", Seth: Diskvalifikován

  435. Agility - "Zkoušky", Seth: 3/6, 41.85 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  436. Jumping Open, Seth: Diskvalifikován

  437. Sedliště - TROJzkoušky - 2. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 11. 01. 2014

  438. 1. Agility, Seth: Diskvalifikován

  439. 2. Agility, Seth: Diskvalifikován

  440. 3. Agility, Seth: Diskvalifikován

  441. Sedliště - DVOJZKOUŠKY – 1. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 01. 12. 2013

  442. 1. zkouška, Seth: 2/9, 37.12 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  443. 2. zkouška, Seth: 3/9, 40.16 s, 7.16 tr. b., 3.39 m/s

  444. Ratenice - Mistrovství republiky bíglů v agility 2013, 09. 11. 2013 - 10. 11. 2013

  445. Ne-Agility M, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  446. Ne-Jumping M, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  447. So-Agility M, Annabel Nymphaea Alba: 10/24, 71.57 s, 35.57 tr. b., 2.25 m/s

  448. Skály u Rýmařova - Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů v agility, 13. 10. 2013

  449. Agility, Seth: 1/8, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  450. Agility Open, Seth: 18/24, 51.4 s, 10.4 tr. b., 3.35 m/s

  451. Jumping Open, Seth: 14/24, 50.05 s, 21.05 tr. b., 3.02 m/s

  452. Skály u Rýmařova - Mistrovství České republiky beaglů, 14. 10. 2012

  453. Agility MA1, Annabel Nymphaea Alba: 3/7, 41.31 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  454. Agility - MR beaglů M, Annabel Nymphaea Alba: 14/27, 56.27 s, 13.27 tr. b., 2.88 m/s

  455. Jumping - MR beaglů M, Annabel Nymphaea Alba: 13/27, 60.9 s, 31.9 tr. b., 2.41 m/s

  456. Ostrava -Třebovice - O nejlepšího Zónovkáře, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  457. 1. Jumping MA, Annabel Nymphaea Alba: 7/14, 52.91 s, 16.91 tr. b., 2.99 m/s

  458. 1. Open MA, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  459. 2. Jumping MA, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  460. 2. Open MA, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  461. 3. Open MA, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  462. Havlovice - OPSION 021 a mistrovství republiky beaglů, 01. 10. 2011 - 02. 10. 2011

  463. MR beaglů 2011 agility, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  464. MR beaglů 2011 jumping, Annabel Nymphaea Alba: 11/22, 70.69 s, 34.69 tr. b., 2.49 m/s

  465. Ne-Agility M, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  466. Ne-Jumping M, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  467. Ne- MA1, Annabel Nymphaea Alba: 1/4, 44.36 s, 0.0 tr. b., 3.13 m/s

  468. So-Agility M, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  469. So-Jumping M, Annabel Nymphaea Alba: 12/27, 70.69 s, 34.69 tr. b., 2.49 m/s

  470. So- MA1, Annabel Nymphaea Alba: 3/8, 48.14 s, 0.0 tr. b., 3.43 m/s

  471. Ostrava - Třebovice - Závody agility, 19. 06. 2011

  472. Zkouška II. MA1, Annabel Nymphaea Alba: 4/7, 48.49 s, 8.49 tr. b., 2.87 m/s

  473. Zkouška I. MA1, Annabel Nymphaea Alba: 5/7, 43.15 s, 10.15 tr. b., 3.17 m/s

  474. Větřkovice - Moravskoslezský pohár I, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  475. Agility M, Annabel Nymphaea Alba: 15/18, 78.01 s, 40.01 tr. b., 1.91 m/s

  476. Agility M, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  477. Jumping M, Annabel Nymphaea Alba: 11/18, 49.68 s, 13.68 tr. b., 2.88 m/s

  478. Jumping M, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  479. Zkoušky MA1, Annabel Nymphaea Alba: 2/3, 54.35 s, 19.35 tr. b., 2.52 m/s

  480. Zkoušky MA1, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  481. Valašské Meziříčí - Dvoje zkoušky, 21. 05. 2011

  482. Zkoušky 1. MA1, Annabel Nymphaea Alba: 4/7, 66.71 s, 34.71 tr. b., 2.22 m/s

  483. Zkoušky 2. MA1, Annabel Nymphaea Alba: 4/7, 47.07 s, 9.07 tr. b., 3.21 m/s

  484. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY 5, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  485. Jump medium, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  486. MA1, Annabel Nymphaea Alba: 3/7, 43.11 s, 0.0 tr. b., 3.34 m/s

  487. MA1, Annabel Nymphaea Alba: 4/7, 50.03 s, 14.03 tr. b., 2.84 m/s

  488. MA1-2, Annabel Nymphaea Alba: 2/7, 42.5 s, 0.0 tr. b., 3.39 m/s

  489. MA1-2, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  490. Ostrava-Třebovice - O nejlepšího Zónovkáře, 23. 04. 2011 - 24. 04. 2011

  491. 1. Jumping MA, Annabel Nymphaea Alba: 9/15, 72.95 s, 15.0 tr. b., 2.34 m/s

  492. 1. Open MA, Annabel Nymphaea Alba: 9/16, 85.32 s, 41.32 tr. b., 2.22 m/s

  493. 2. Jumping MA, Annabel Nymphaea Alba: 14/18, 53.08 s, 19.08 tr. b., 3.2 m/s

  494. 2. Open MA, Annabel Nymphaea Alba: 8/16, 63.7 s, 24.7 tr. b., 2.97 m/s

  495. 3. Open MA, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  496. 4. Open MA, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  497. Horka nad Moravou - Mistrovství republiky beaglů v agility + otevřené zkoušky, 13. 11. 2010 - 14. 11. 2010

  498. Agility II. M, Annabel Nymphaea Alba: 10/25, 51.6 s, 8.6 tr. b., 2.98 m/s

  499. Agility I. M, Annabel Nymphaea Alba: 4/25, 47.14 s, 1.14 tr. b., 3.56 m/s

  500. Jumping II. M, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  501. Jumping I. M, Annabel Nymphaea Alba: Diskvalifikován

  502. Zkoušky II. MA1, Annabel Nymphaea Alba: 3/9, 35.95 s, 5.0 tr. b., 3.39 m/s

  503. Zkoušky I. MA1, Annabel Nymphaea Alba: 5/11, 42.09 s, 10.09 tr. b., 3.09 m/s