Cz En

019016

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Haroníková, OSA Permoník Ostrava

    Člen KA

Pes

  1. Aras, Kříženec

Výsledky

  1. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  2. Agility Trial I: Diskvalifikován

  3. Agility Trial II: Diskvalifikován

  4. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  5. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  6. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  7. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  8. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  9. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  10. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  11. Agility Trial I: Diskvalifikován

  12. Agility Trial II: Diskvalifikován

  13. Agility Trial III: Diskvalifikován

  14. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  15. Agility L: 3/18, 34.14 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  16. Jumping L: Diskvalifikován

  17. Zkouška LA2: 2/6, 35.6 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  18. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  19. Agility Open 2+3: Diskvalifikován

  20. Agility Trial I: Diskvalifikován

  21. Agility Trial II: Diskvalifikován

  22. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  23. Agility Trial I: Diskvalifikován

  24. Agility Trial II: 1/19, 35.15 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  25. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  26. Agility Trial I: Diskvalifikován

  27. Agility Trial II: Diskvalifikován

  28. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  29. Agility Open: Diskvalifikován

  30. Agility Trial: Diskvalifikován

  31. Jumping Open: 6/27, 35.5 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  32. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  33. Agility Open: 4/32, 31.14 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  34. Agility Trial: Diskvalifikován

  35. Jumping Open: Diskvalifikován

  36. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  37. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  38. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  39. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  40. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  41. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  42. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  43. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  44. Jumping II L: 3/30, 37.15 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  45. Jumping I. L: Diskvalifikován

  46. Zkouška LA1: 1/11, 31.09 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  47. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  48. Agility Trial: Diskvalifikován

  49. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: Diskvalifikován

  50. Žabákova cesta - Jumping Open: Diskvalifikován

  51. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  52. III. zkouška LA1: Diskvalifikován

  53. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  54. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  55. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  56. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  57. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  58. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  59. Agility I: 1/21, 29.96 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  60. Agility II: Diskvalifikován

  61. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  62. TRIAL II. LA1: Diskvalifikován

  63. TRIAL I. LA1: Diskvalifikován

  64. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  65. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  66. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  67. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  68. Zkouška č.1 LA1: Diskvalifikován

  69. Zkouška č.2 LA1: Diskvalifikován

  70. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  71. zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  72. zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  73. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  74. 1. zkouška LA1: 3/14, 31.32 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  75. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  76. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  77. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  78. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován