Cz En

019016

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Klose, OSA Permoník Ostrava

    Člen KA

Pes

  1. Aras, Kříženec

Výsledky

  1. Horní Suchá - Hornosušské podzimní dvojzkoušky, 19. 09. 2021

  2. 1. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  4. Hranice - Dvojzkoušky Hranice, 16. 07. 2021

  5. Zkouška 1: Diskvalifikován

  6. Zkouška 2: Diskvalifikován

  7. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  8. Agility Trial I: 4/5, 59.41 s, 10.41 tr. b., 3.7 m/s

  9. Agility Trial II: Diskvalifikován

  10. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  11. 1. Zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  12. 2. Zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  13. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  14. Agility Trial I: Diskvalifikován

  15. Agility Trial II: 2/2, 41.75 s, 6.75 tr. b., 3.9 m/s

  16. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  17. 1.zkouška MLA3: Diskvalifikován

  18. 2. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  19. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  20. ZkA I: Diskvalifikován

  21. ZkA II: Diskvalifikován

  22. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  23. 1. Zkouška A3 ML: 3/4, 44.63 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  24. 2. Zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  25. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  26. 1. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  27. 2. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  28. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  29. Zkouška I.: Diskvalifikován

  30. Zkouška II.: Diskvalifikován

  31. Zkouška III.: Diskvalifikován

  32. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  33. ZkA I: Diskvalifikován

  34. ZkA II: 1/5, 35.64 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  35. ZkA III: 1/5, 37.74 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  36. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  37. TRIAL I.: 3/18, 36.09 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  38. TRIAL II.: Diskvalifikován

  39. TRIAL III.: 2/17, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  40. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  41. ZkA I: Diskvalifikován

  42. ZkA II: Diskvalifikován

  43. ZkA III: Diskvalifikován

  44. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  45. Agility Open: 8/31, 39.79 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  46. Agility Zk: Diskvalifikován

  47. Jumping Open: Diskvalifikován

  48. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  49. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  50. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  51. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  52. Agility LA: Diskvalifikován

  53. Jumping L: Diskvalifikován

  54. LA 2: Diskvalifikován

  55. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  56. Agility Trial: 1/9, 36.02 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  57. Open Jumping - Zabakova cesta: Diskvalifikován

  58. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste: Diskvalifikován

  59. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  60. druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  61. první zkouška LA2: 4/10, 33.25 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  62. třetí zkouška LA2: 3/10, 38.0 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  63. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/19, 01. 05. 2019

  64. druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  65. první zkouška LA2: Diskvalifikován

  66. třetí zkouška LA2: 3/10, 44.24 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  67. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  68. Agility Trial I: Diskvalifikován

  69. Agility Trial II: Diskvalifikován

  70. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  71. Zkouška č.1 LA2: Diskvalifikován

  72. Zkouška č.2 LA2: Diskvalifikován

  73. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  74. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  75. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  76. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  77. Agility Trial I: Diskvalifikován

  78. Agility Trial II: Diskvalifikován

  79. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  80. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  81. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  82. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  83. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  84. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  85. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  86. Agility Trial I: Diskvalifikován

  87. Agility Trial II: Diskvalifikován

  88. Agility Trial III: Diskvalifikován

  89. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  90. Agility L: 3/18, 34.14 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  91. Jumping L: Diskvalifikován

  92. Zkouška LA2: 2/6, 35.6 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  93. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  94. Agility Open 2+3: Diskvalifikován

  95. Agility Trial I: Diskvalifikován

  96. Agility Trial II: Diskvalifikován

  97. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  98. Agility Trial I: Diskvalifikován

  99. Agility Trial II: 1/19, 35.15 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  100. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  101. Agility Trial I: Diskvalifikován

  102. Agility Trial II: Diskvalifikován

  103. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  104. Agility Open: Diskvalifikován

  105. Agility Trial: Diskvalifikován

  106. Jumping Open: 6/27, 35.5 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  107. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  108. Agility Open: 4/32, 31.14 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  109. Agility Trial: Diskvalifikován

  110. Jumping Open: Diskvalifikován

  111. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  112. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  113. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  114. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  115. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  116. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  117. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  118. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  119. Jumping II L: 3/30, 37.15 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  120. Jumping I. L: Diskvalifikován

  121. Zkouška LA1: 1/11, 31.09 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  122. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  123. Agility Trial: Diskvalifikován

  124. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: Diskvalifikován

  125. Žabákova cesta - Jumping Open: Diskvalifikován

  126. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  127. III. zkouška LA1: Diskvalifikován

  128. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  129. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  130. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  131. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  132. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  133. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  134. Agility I: 1/21, 29.96 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  135. Agility II: Diskvalifikován

  136. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  137. TRIAL II. LA1: Diskvalifikován

  138. TRIAL I. LA1: Diskvalifikován

  139. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  140. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  141. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  142. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  143. Zkouška č.1 LA1: Diskvalifikován

  144. Zkouška č.2 LA1: Diskvalifikován

  145. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  146. zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  147. zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  148. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  149. 1. zkouška LA1: 3/14, 31.32 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  150. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  151. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  152. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  153. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován